Maldivler

Siyam World Maldives

Siyam World Maldives Noonu Atoll Maldives T: +960 332 5977

Maldivler'de ki en büyük adalardan biri olan Siyam World; eğlenmeyi sevenler, özgür olmak isteyenler, romantizm arayan çiftler, aileler ve arkadaş grupları gibi farklı istekleri olan misafirlerine bir çok olanak sunmaktadır. Pudrayı andıran beyaz kumlar ve turkuaz bir okyanusun üzerinde adeta bir inci gibi parlayan otelde su sporları, çocuklara ve yetişkinlere özel aktiviteler, dalış aktiviteleri, kumsal partileri gibi eğlenceli aktivitelerin yanı sıra romantik villaları, eşsiz gün batımı, spa merkezi, kaydırakları bulunan su üstü odaları ile eşsiz bir deneyim sizleri bekliyor. Muhteşem yemekler, muhteşem bir su altı, muhteşem bir atmosferde Maldivler konaklaması için Siyam World tercihleriniz arasında ilk sıralarda olmayı hak ediyor.

Konum:

Otel, Dhigurah NoonuAtol üzerinde bulunmaktadır. Maldivler havaalanından iki seçenek ile otele ulaşılabilmektedir. İlk seçenek 40 dakika süren deniz uçağı, ikinci seçenek ise 30 dakika iç hat uçuş + 15 dakika sürat motoru seçeneğidir.

Otel Olanakları:

Tesis'te bir çok oda tipi bulunmakta olup hepsinin kendisine ait havuzları bulunmaktadır. Villalar denize çok yakın konumda olup, tüm villalar doğrudan sahilde veya su üzerinde üzerinde yer almaktadır. Su üstü odaların bazılarında direkt denize kayabileceğiniz kaydıraklar bulunmaktadır. Sadece lüks olanaklar sunmakla kalmayan odalar aynı zamanda yüksek derecede mahremiyet sunar. Tüm odalarda ücretsiz Wi-fi bulunmaktadır. 7/24 WOW Premium adı ile sunulan her şey dahil konsepti ile ayrıcalıklar sunan otelde 6 adet bar ve 8 adet restoran bulunmaktadır. 54 hektarlık bir doğal alana sahip olan otelde 4 km beyaz kumlu plaj bulunmaktadır.

Galeri

Siyam World Maldives Tanıtım Videosu

Hemen Teklif Alın!

*Yukarıda verilen bilgiler otellerden temin edilmiş olup, oteller bilgilerini haber vermeksizin değiştirme haklarını saklı tutmaktadır.