Dalış Paketli Turlar

Profesyonel dalış eğitmenlerimiz eşliğinde, Tayland’ın en güzel dalış noktası olan Koh Tao, biyoçeşitlilik açısından büyüleyici Maldivler, Uzak Doğu’nun en zengin su altı dünyası Filipinler ve bir dalış cenneti olan Malezya'da Mabul Adası tüm dalış tutkunlarını bekliyor. Taleplerinizi tam anlamıyla karşılamak ve size özel fırsatlarla en uygun tatil planını organize edebilmemiz için bizi arayın. 

Emirates Havayolları HER GÜN HAREKETLİ 1531 $ dan Başlayan Fiyatlarla

Seyşeller

Akvaryum gibi bir deniz, inci kumsallar ve egzotik doğasıyla romantik Seyşeller turu.
Detayları İncele
Singapore Havayolları HER GÜN HAREKETLİ 1471 $ dan Başlayan Fiyatlarla

Koh Samui

Hindistan cevizi adasında tropik bir tatil
Detayları İncele
Türk Havayolları HER GÜN HAREKETLİ 1799 $ dan Başlayan Fiyatlarla

Maldivler

Hint Okyanusunun incisi, çiftlerin göz bebeği, sakin, izole ve romantik bir tatil.
Detayları İncele
Singapore Havayolları HER GÜN HAREKETLİ 1452 $ dan Başlayan Fiyatlarla

Boracay

Filipinler'in en meşhur adasında egzotik bir tatil
Detayları İncele

Dalış Turları Yurtdışı ve Dalış Fiyatları

Dalış tutkunlarına müjde! Uzak doğunun en gözde dalış noktalarına kişiye özel dalış turları Siamtur'da. Maldivler, Filipinler, Bali, Endonezya, Tayland & Similan Adaları ve tercih edeceğiniz yerlerde dalış turları düzenlememiz mümkün. Farklı yerlerde farklı bir dünyayı keşfetmek istiyorsanız uzakdoğunun su altı dünyası tüm ihtişamıyla sizleri bekliyor. İster dalış eğitmenli isterseniz kapsamlı teorik dalış bilgisi ile tüplü açık deniz dalışları yapmanız mümkün. Dalış alanları, konakladığınız bölgeden hareket eden sürat tekneleri, dhoniler ve katamaranlar gibi birçok deniz ulaşım aracı ile rahatlıkla erişilebilir bölgelerdir. Bir yandan tatilinizi yapıyorken diğer yandan dalışlarınızı gerçekleştirebileceğiniz bu paketler, her bütçeye hitap ediyor. Seçeceğiniz tarihlere göre fiyatlar değişebilir ve size uygun fiyatı bulmanızda yardımcı olabilir.

Yurtdışı Dalış Noktaları

Tayland'da Koh Tao ve Similan Adaları, Maldivler'de en ünlü atoller, adalar ülkesi Filipinler, Malezya'da Mabul Adası, Zanzibar ve Pemba Adası arası birçok su altı rezervini size özel fiyatlarla gezebilirsiniz. Uçak biletleri, otel konaklaması, transferler ve dalış paketleri seçeceğiniz tarihlere göre değişiklik gösterebilir. Bir yandan tatilinizi gerçekleştirip diğer yandan su dünyasının zenginlikleri ile tanışma fırsatı yakalayın. Koh Tao, yani Kaplumbağa Adası, adını bir zamanlar bu adanın gerçek sahipleri olan su kaplumbağalarından almaktadır. Tayland'da Andaman denizine dalış yapıyorsanız en uygun dönemler Ekim-Mayıs ayları arasıdır, Eğer Tayland körfezinde dalış planınız var ise Mayıs-Ekim ayları arası seyahatinizi planlamanızı öneririz. Ayrıca bu adanın yakınında bulunan Koh Nang Yuan Adası'na da şöyle küçük bir tur yapmanız kesinlikle tavsiye ederiz. Mercan resiflerinin cenneti Maldivler'de de dalış turları oldukça renkli ve eğlenceli. Konaklayacağınız tesislerin neredeyse tamamında dalış hizmeti veren su sporları merkezleri mevcut. Buradan dilediğiniz paketi tercih ederek Maldivler'in su dünyasını keşfedebilirsiniz. Birçok ziyaretçisinin en merak ettiği konu balina yavru köpek balıkları, vatozlar ve mürenlerin varlığı ve tehlikeli olup olmadığıdır. Elbette mercan resiflerinin yakınlarında yaşayan bu balıklar dalış esnasında görebileceğiniz türden olup, beslemek ve ya dokunmak gibi bir hareketiniz olmadığı sürece asla size yaklaşmaz ve zarar vermezler. Atollerin neredeyse tamamı etrafında rahatlıkla dalış gerçekleştirilebilir. En çok ilgili çeken dalış noktaları ise, Kuda Faru, Lion's Head ve Maldives Victory batık gemisi. Maldivler'de en iyi dalış sezonları ise ilk olarak Aralık-Mayıs periyodu olup, ikinci olarak ise Mayıs-Temmuz aylarındaki periyot önerilir. Adalar ülkesi Filipinler su altı dünyasının neredeyse en zengin ülkesi diyebiliriz. Üstelik en çok dalış okulu bulunduran ülkelerden biri. Burada Cebu'ya bağlı Moalboal'da whaleshark yani balina köpek balıklarını görmek için dalış yapabilirsiniz. Yine Cebu'ya bağlı bir diğer ada olan ve sapan kuyruklu köpek balıklarının adresi Malapascua Adası'da adeta tropik bir cennet. Dalış deneyimi olmayanlar için de sığ bölgelerde ilk deneyimi burada kazanacak olmak kesinlikle en iyi seçilmiş dalış noktaları arasında. Filipinler'in gizli cenneti Busuanga adası diğer adıyla Coron, açıklarında bulunan II. Dünya Savaşı'nda batırılmış Japon Gemi Filosu ile, açık deniz dalışı yapmak ve batık gemileri gezmek isteyen maceracılar için kusursuz bir konum. 

PADI CMAS Sertifikalı Dalış Paketleri ve Diğer Dalış Paketleri

PADI, CMAS veya SSI dalış sertifikasına sahipseniz tüplü dalışlar ve açık deniz dalışları gibi pek çok seçenekte paketler mevcut. Meraklısına herhangi bir dalış tecrübesi olmayanlar için ise özel planlanmış dalış paketleri alabilirsiniz. Hiçbir dalış tecrübeniz yok ise dalış eğitmeninin belirlediği noktalar ve süreler ile bu harika deneyimi elde edebilirsiniz. Dalış eğitimleri paketler halinde ve detaylı bir şekilde talep ettiğiniz türe göre uzman tarafından size sunulacaktır. Paket içerisinde gerekli olan ekipmanlar, bilmeniz gereken terimler, su altında dalış işaretleri ile iletişim gibi birçok detaylı bilgiye sahip olacaksınız. Dalış turlarımızda sertifikalı dalış kursları mevcut olup, türlerine göre; açık deniz dalışı, scuba (tüplü) dalış ve şnorkelli dalış gibi dalış paketleri bulunmaktadır. İlk dalış için Açık Deniz Dalışı 5 metre derinlik ile sınırlıdır. Sağlık durumunuzun elverişli olması halinde sonraki kurslarda 18 metre derinliğe kadar dalış gerçekleştirebilirsiniz. Dalış dersleri, kişiye özel dalış ekipmanları ile dalış eğitmenleri tarafından verilmektedir. Dalış setleri; dalış gözlüğü, şnorkel, palet, dalış tüpü, eldiven, dalış elbisesi veya yeleğinden oluşmaktadır. Seyahatinizde sahip olacağınız PADI dalış sertifikası ile Türkiye'de de dalışlar gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca profesyonel bir dalış için dalış öncesi mutlaka sertifikanızı da yanınızda bulundurmayı unutmayın.