Maldivler

Filitheyo Island Resort

1st Floor G.Neem Majeedhee Magu Male' 20119, Maldivler Telefon: +960 674-0025

Maldivler'deki Faafu Mercan Adası'ndaki bir dalgıç cenneti, konforlu villaları ve olağanüstü restoranları ile. Filitheyo Island Resort Maldives, Maldivler'deki en iyi ev resif ve balayı mekanlarından biri olarak kabul edilir. Ayrıca mükemmel resif şnorkelle yüzme ve harika plaj seçenekleri de vardır. Bu büyüleyici Maldivler tesisinde konuklar, benzeri olmayan bir spayı keşfedebilir. Adanın kalbinde yer alan orman spa, yemyeşil tropik bitki örtüsü ile çevrili sakin bir vahadır. Spa terapistleri, çeşitli Bali ve uluslararası terapiler sunmaktadır.

Konum:

Faafu Atoll'da deniz uçağına sadece 35 dakika 120 km uzaklıkta bulunan ve uluslararası Male havaalanına 10 dakikalık bir tekne yolculuğu mesafesinde bulunan tek tesistir.

Otel Olanakları:

Klimalı otel, 125 adet odaya sahiptir. Misafirleri karşılamak üzere lobi alanı ve resepsiyon hazır beklemektedir. Restoran, bar, kütüphane, oda servisi ve çamaşırhane sunulan donanım ve hizmetler arasındadır. Ortak alanlardaki kablosuz internet bağlantısı yolculara, dış dünya ile iletişimde kalma olanağı sağlamaktadır. Bir hediyelik eşya dükkanı ile diğer mağazalar keyifli bir alışveriş imkânı sunmaktadır. Bunun yanı sıra, tesis dâhilinde bir bahçe bulunmaktadır. Özel araçlarıyla gelen misafirler, bunları konaklama yerinin açık otoparkına bırakabilirler.

Galeri

Filitheyo Island Resort Tanıtım Videosu

Hemen Teklif Alın!

*Yukarıda verilen bilgiler otellerden temin edilmiş olup, oteller bilgilerini haber vermeksizin değiştirme haklarını saklı tutmaktadır.