Maldivler

Dhigali Maldives

Raa Atoll North Province, Maldives, 21012 Raa Atoll, Maldivler Telefon: +960 6586060

Dhigali Adası, Raa Mercan Adası'ndaki ince bir mercan caydırıcılığı saf Maldivlere özgü bir mutluluktur. Mercan tarafından çevrilen + güneş tarafından öpülen, bu fark ile lüks bir saklanma yeridir. Castaway villaları + su altı bungalovları adanın kristal mavi çevresini işaret ediyor. Ev resifleri yanardöner bir yaşamla doludur. Lagünün ötesinde, Lakshadweep Denizi'nin derinlikleri unutulmaz manzaralar vaat ediyor. Dhigali'nin kumlarına ayak basmak bir maceraya kaçmaktır. Karada, denizde veya su altında, keşif heyecanı sizi bekliyor.

Konum:

Malé Havaalanı'na deniz uçağı ile 40 dakikalık mesafededir.

Otel Olanakları:

Yemyeşil bir tropikal bahçe içinde rahatlatıcı ortamda bulunan Spa'da doğal yeşillikler arasındaki şezlonglarla çevrili açık dalma havuzunun yanı sıra yerel terapiler ve tıbbi geleneksel uygulamalardan da yararlanabilirsiniz. Bazı odalarda rahatınız için oturma alanı vardır. Odalarda kahve makinesi sağlanır. Her odada küvet ya da duş, bide, bornoz ve terlikler içeren özel banyo bulunmaktadır. Konforunuz için ücretsiz banyo malzemeleri temin edilmektedir. Tesiste kuaför mevcuttur. Bölgede şnorkelli yüzme ve rüzgar sörfü gibi çeşitli aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz.

Galeri

Dhigali Maldives Tanıtım Videosu

Hemen Teklif Alın!

*Yukarıda verilen bilgiler otellerden temin edilmiş olup, oteller bilgilerini haber vermeksizin değiştirme haklarını saklı tutmaktadır.