Maldivler

CentaraRas Fushi

Male North Harbour, Boduthakurufaanu Magu, Maldives, Maldivler Telefon: +960 664-3880

Özel Kuzey Male Resifi'nde yer alan Centara Ras Fushi , lüks bir plaj ve yetişkinler için suyun üzerinde konaklama birimleri sunmaktadır. Tesis okyanus kıyısında spa, PADI sertifikalı dalış merkezi ve açık havuz ile hizmet verir. Günün 24 saati oda servisi sağlayan tesisin bünyesinde Tay, İtalyan ve dünya mutfaklarından yemekler servis eden 6 adet restoran ve bar mevcuttur.

Konum:

Centara Ras Fushi , Giraavaru Mağarası'na ve Kuda Haa'ya dhoni teknesi ile 10 dakikalık mesafededir. Kiki Resifi, Aslan Başı ve Köpekbalığı Noktası tekneyle 20 dakika uzaklıktadır. Male Uluslararası Havaalanı'na sürat teknesiyle 15 dakikada varabilirsiniz.

Otel Olanakları:

Tüm villalarda ücretsiz kablosuz Internet erişimi, bireysel kontrollü klima tavan vantilatörü, düz ekran TV ve uluslararası TV kanalları, programlanmış DVD oynatıcı, minibar, çay ve kahve yapma imkanı ile oda içinde güvenli saç kurutma makinesi ve IDD telefon hattı bulunur.

Galeri

CentaraRas Fushi Tanıtım Videosu

Hemen Teklif Alın!

*Yukarıda verilen bilgiler otellerden temin edilmiş olup, oteller bilgilerini haber vermeksizin değiştirme haklarını saklı tutmaktadır.