Maldivler

Ayada Maldives

Gaafu Dhaalu Atoll, Maguhdhuvaa Island, Maldivler Telefon: +960 684-4444

El değmemiş plajları ve yemyeşil tropik yeşillikleri olan güzel bir özel adada yer alan Ayada Maldives, gerçek bir Maldiv tarzıyla gerçekten lüks bir mekan sunmaktadır. Çok çeşitli restoranlar, özel sonsuzluk havuzlarına sahip büyük villalar ve ödüllü AySpa'mız Ayada Maldivler'i mükemmel bir seçim haline getirmektedir. Misafirlerimiz için çok çeşitli su sporları, geziler ve daha başka aktiviteler yapılabilir. Ayada Maldivler, her biri benzersiz özelliklere sahip ancak aynı lüks seviyeyi paylaşan 9 farklı konaklama tipi sunar. Villalarımız ve suitlerimiz, Türk ve Maldiv tasarım öğeleri ile şık bir şekilde tamamlanmış, ortalama lüks iç mekanlardan daha büyüktür. Plajdaki villa ve süitler, plaja sadece birkaç adım uzaklıkta, havuzlu ve açık duşlu tenha bir özel bahçeye sahiptir. Su üstü villa ve süitler açık okyanusun muhteşem manzarasını sunar ve ayrıca özel havuzlara ve açık duşlara sahiptir.

Konum:

Malé Uluslararası Havalimanı'ndan Kaadedhdhoo yerel havalimanına iç hatlar transferi (55 dakika) ve ardından tekne transferi (45 dakika) ile ulaşılmaktadır.

Otel Olanakları:

Klimalı villa veya süitlerin her birinde özel veranda ve açık ve kapalı duş bulunmaktadır. Plaj süitleri ve villaları havuzlu özel bir bahçeye, su üzerindeki villa ve süitler ise özel havuz, okyanusa erişim, şezlonglar ve konukların dinlenebileceği bir hamağa sahiptir. Size tahsis edilmiş özel uşak veya konuk ilişkileri görevlisi hizmet vermektedir. Muhteşem gün batımının veya mercanlı sularda yüzmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Spa alanında gençleştirici spa uygulamalarından yararlanabilir, fitness merkezinde spor yapabilirsiniz.

Galeri

Ayada Maldives Tanıtım Videosu

Hemen Teklif Alın!

*Yukarıda verilen bilgiler otellerden temin edilmiş olup, oteller bilgilerini haber vermeksizin değiştirme haklarını saklı tutmaktadır.