Maldivler

Adaaran Select Hudhuran Fushi

North Male Atoll, Republic Of Maldives, North Male Atoll 20334, Maldivler Telefon: +960 664-1930

Adaaran Select Hudhuran Fushi, Maldivlerin dilinde “ Beyaz Altın Adası” anlamındadır yani geçireceğiniz bu tatili eşsiz bir adada geçireceksiniz. Adaaran Select Hudhuran Fushi her şey dahil resort sistemi ile rahat edebileceğiniz ve mükemmel özellikleri ile unutulmaz bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır. Adaaran Select Hudhuran Fushi bir tatilde isteyebileceğiniz tüm hizmetleri size uygun fiyat ile sunan, orta sınıf olarak kabul edilen bir tatil köyüdür. Maldivler'de bu kadar çeşitli su sporları imkanına sahip çok az tatil merkezi vardır. Masa tenisi, voleybol, tenis, badminton ve squash alanları olduğu gibi her türlü su sporları ve sörf Adaaran Select Hudhuran Fushi'de yapılabilmektedir. Adaaran Select Hudhuran Fushi oldukça büyük bir adada yer almakta olup 137 adet Kumsal Villası vardır. Bu villaların tümü deniz manzarasına sahiptir. Özel hayatınız, villaların konumları ve adanın güçlü yemyeşil bitki örtüsü sayesinde tam anlamıyla koruma altındadır.

Konum:

Adaaran Select Hudhuran Fushi, Male Uluslararası Havaalananı'na yaklaşık 19 km uzaklıktadır. Hava alanından adaya sürat teknesiyle 30 dakikada ulaşılmaktadır.

Otel Olanakları:

Su üstünde ve özel plajda yer alan tamamıyla klimalı özel villalarda kablo/uydu TV ve minibar mevcuttur. Özel banyolarda açık yağmur duşu ve saç kurutma makinesi vardır.

Galeri

Adaaran Select Hudhuran Fushi Tanıtım Videosu

Hemen Teklif Alın!

*Yukarıda verilen bilgiler otellerden temin edilmiş olup, oteller bilgilerini haber vermeksizin değiştirme haklarını saklı tutmaktadır.