Malezya - Borneo

İstanbul - Kuala Lumpur - Kota Kinabalu - İstanbul

Kültür, doğa ve modernliği kapsayan bir üçleme için doğru tercihlerden biri Malezya Borneo turumuz olacaktır. Bölgenin uzmanları ile faaliyetlerin ve ilgi çekici yerlerin en iyi kombinasyonu dikkatlice planlanmıştır. Kuala Lumpur'un kozmopolit manzaralarından, Borneo yağmur ormanlarının engin zenginliğine ve Sabah’ın başkenti Kota Kinabalu’nun kültürel mirasına değinen bu turların sizi büyüleyip şaşırtması garanti!

Turun Artıları

  • Kişiye özel planlama ile tur programında esneklik ve değişiklik yapma şansı.
  • Siamtur tarafından uzun yıllardır test edilen merkezi otellerde konaklama fırsatı.
  • Dünyanın en yüksek kulelerinden biri olan Minare of Kuala Lumpur'a çıkarak tüm şehrin ayaklarınızın altında olma şansını yakalayıp, nefes kesici manzaraya şahit olabilirsiniz.
  • Kabileler Turu ile farklı etnik grupları tanıyarak yerel el sanatlarının nasıl yapıldığına sahit olabilirsiniz.
  • Kinabalu Ulusal Parkı ve Poring Kaplıcaları Turu ile müthiş güzelliklere sahip ormanlarda gezerken eşssiz manzaralarla karşılaşabilir ve Poring Kaplıcalarında kükürt banyolarında vücudunuzu dinlendirme şansını yakalayabilirsiniz.

Gezi Programı

1. Gün / İstanbul - Kuala Lumpur

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde, en geç 10.30'da Qatar Havayolları kontuarında olmanız gerekmektedir. Bilet ve pasaport işlemlerini takiben Qatar Havayolları tarifeli seferi ile Kuala Lumpur uçuşu;

13:35 - 17:45 İstanbul - Doha uçuşu
19:40 - 08:05 Doha - Kuala Lumpur uçuşu

2. Gün / Kuala Lumpur