Filipinler (Manila)

İstanbul - Manila - İstanbul

Kalabalık mega kentleri, 20’den fazla aktif volkanı, dünya mirası 2.000 yıllık pirinç tarlaları, 100’den fazla etnik toplulukları, şahane tropikal adaları ve güler yüzlü insanlarıyla Asya’nın kıyısında, fantastik denilebilecek ülkelerinden birisi. 7.000 ‘den fazla adasıyla dünyanın en uzun kıyı şeridine sahip ülkelerinden olan Filipinler'in başkenti Manila'yı bizimle keşfetmeye hazır mısınız?

Turun Artıları

 • Paketlerimize; uçak biletleri, otel konaklamaları, havalimanı transferleri, tüm vergiler ve yerel rehberlik hizmeti dahildir.
 • Kişiye özel planlama ile tur programında esneklik ve değişiklik yapma şansı.
 • Siamtur tarafından uzun yıllardır test edilen merkezi otellerde konaklama fırsatı.
 • Ekstra olarak size özel organize edebileceğimiz öğle yemekli Tagaytay Turu ile, dünyaca meşhur Taal Volkanının müthiş manzarasını yakından görme şansı yakalayabilirsiniz.
 • Ekstra olarak size özel organize edebileceğimiz öğle yemekli Pangsanjan Şelaleleri Turu ile, kayıkla şelalelerin altından geçip serin sularda yüzme imkanı.

Gezi Programı

1. Gün / İstanbul - Manila

İstanbul Havalimanı Dış hatlar terminalinde, en geç 17.00'da Qatar Havayolları Kontuarında olmanız gerekmektedir. Bilet ve pasaport işlemlerini takiben Qatar Havayolları tarifeli seferi ile Manila uçuşu;

19:20 - 23:25 Istanbul - Doha Uçuşu

2. Gün / Manila

09:35 – 13:10 Doha - Manila Uçuşu

Havalimanında bekleyen araçlarımızla otelimize transfer gerçekleşiyor. Odalara yerleşme işlemlerinin ardından misafirlerimizin tercihlerine göre otel imkânlarından yararlanarak, dinlenebilmesi ya da dilerse şehri keşfe çıkabilmeleri için yalnız bırakıyoruz.

3. Gün / Manila

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlediğimiz Manila Şehir Turu’nda Manila Körfezi'nin kenarında bulunan Filipinler’in kültürel merkezine gideceğiz. Filipinler’in ulusal kahramanının infaz edildiği Rizal Parkı ve 17. yüzyıldaki İspanyol Hükümeti'nin ikameti olan Santiago Kalesi'ni göreceğiz. Sonrasında Manila Katedrali ve 17. Yüzyıl Manila evlerinin bir replikası olan “Casa Manila” gezilecektir. San Agustin Kilisesi ve Müzesi'ni gördükten sonra şehrin iş merkezi olan Makati şehri ve Manila’nın ilk havalimanını panoramik olarak gezeceğiz. Daha sonrasında Manila’da misafirlerimizin dilediğince zaman geçirebilmeleri için serbest zaman olarak bırakıyoruz. Geceleme otelde.

4. Gün / Manila

Otelde yapacağımız kahvaltıdan sonra  dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlediğimiz deniz seviyesinden 700 metre yükseklikteki Tagaytay’a varmak üzere 60 kilometrelik bir yolculuğa çıkıyoruz. Yol üzerinde küçük deniz kıyısı köylerini, pirinç tarlalarını, tropik meyve bahçelerini ve hindistan cevizi çiftliklerini göreceğiz. Tagaytay’dan dünyaca meşhur Taal Volkanı'nın müthiş manzarasını seyredeceğiz. Dünyanın en tuhaf doğal harikalarından biri olan Taal Volkanı iç içe olan 3 gölete sahip olmasıyla meşhur. Bambudan yapılma orguyla meşhur Las Pinas Kilisesi, Sarao Cip Fabrikası gezinin kısa durakları arasında yer alıyor. Öğle yemeğimizi birlikte yedikten sonra Manila’ya dönüyoruz. Geceleme otelde.

5. Gün / Manila

Kahvaltıdan sonra güneye doğru iki saatlik bir yolculuğa çıkıyoruz. Lagün bölgesine vardıktan sonra Pagsanjan Şelaleleri'ne kayıkla devam edeceğiz. Profesyonel kayıkçımızın hafif dalgalı bu sulardaki kabiliyetini şaşkınlıkla izleyeceksiniz. Şelalelerin altından kayıkla geçebilir veya yüzmek için fırsat bulabilirsiniz. Öğle yemeğimizi bölgedeki bir resortta aldıktan sonra Manila’ya geri dönüyoruz. Geceleme otelde.

6. Gün / Manila

Sabah kahvaltısının ardından, misafirlerimizin dilediğince zaman geçirebilmeleri için bu günü serbest bırakıyoruz. Dilerseniz otel imkanlarından yararlanarak dinlenebilir, dilerseniz şehirde zaman geçirip alışveriş yapabilirsiniz. Geceleme otelde.

7. Gün / Manila - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından artık buradaki son günümüzde misafirlerimizin iyice tanıdıkları bu şehirde dilediğince zaman geçirebilmeleri için serbest zaman olarak ayırıyoruz. Günün sonlarına doğru İstanbul uçuşumuz için bizi bekleyen araçlarla havalimanına transfer ediliyoruz.

00:40 - 04:35 (+1) Manila - Doha uçuşu

09:55 – 14:00 Doha - İstanbul uçuşu

Galeri

Fiyatlar


Paketİki Kişilik
Odada Kişi
Başı Tur Fiyat
3.Kişi/Ek
Yatak
Tek Kişilik
Oda Farkı
2-12 Yaş
Çocuk Fiyatı
Tur Bedeli (USD)1199 $1199 $199 $999 $

Belirtilen fiyatlar en uygun dönem ve müsaitlikte hazırlanmış taban fiyatlardır.

Genel Şartlar

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Qatar Havayolları ile İstanbul - Manila - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçuş
 • Manila'da 5 gece iki kişilik odalarda kişi başı konaklama
 • Programda yazan tüm kahvaltılar
 • Havalimanı vergileri
 • Klimalı araçlarda tüm transferler
 • Profesyonel yerel rehberlik hizmeti
 • Acente mesleki sorumluluk sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurt dışı çıkış harcı 
 • Kişisel harcamalar
 • Seyahat Güvence Paketi (Seyahat sağlık ve tur iptali sigortalarını kapsar)
 • Yerel rehber ve şoför bahşişleri
 • Fazla bagaj ücretleri

Önemli

 • Yurt dışı gezilerinde gezinin bitiş tarihi itibariyle en az 6 ay geçerli pasaport bulundurmak mecburidir. Pasaportta en az ziyaret edilecek ülke sayısı kadar boş vize sayfası bulunması, yırtık ve hasar görmüş olmaması gerekmektedir.
 • Tüm turlarımızda gidilecek ülkeleri de kapsayan seyahat sağlık sigortası mecburidir. Bu sigorta Siamtur aracılılığıya alınabileceği gibi misafirlerimiz tarafından ayrıca yaptırılabilir. Bu durumda seyahat öncesi bir sureti firmamıza gönderilmelidir. Türkiye cumhuriyeti kanunlarına göre turizm firmaları sigorta acentalığı yapamazlar. Oluşacak hasarlarda misafirlerimiz direkt sigorta şirketi ile muhataptır.
 • Kayıt esnasında alınan tüm kişisel bilgiler yolcunun seyahat edeceği pasaportta yazdığı şekilde olmalıdır. Hatalı bilgi nedeniyle doğabilecek iptal veya değişiklik bedellerinden yolcular sorumludur.
 • Tur firmamız, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan firmamız sorumlu tutulamaz. Yolcuların uçaklardaki doluluk sebebiyle yan yana oturamaması acentemizin sorumluluğunda değildir. Bu durumu önlemek amacıyla yolcuların havalimanına erken gitmeleri önerilmektedir.
 • Bazı grup turlarının içinde yer alabilecek uçak biletlerinde mil kazanma, mil ile sınıf yükseltme, online check-in, iade ve değişiklik gibi işlemler yapılamayabilmektedir. Tura kaydınız esnasında bu bilgileri seyahat danışmanınıza sormanız gerekmektedir. Online check-in yapılabilecek biletlerde de bu işlem yolculara ait olup acentamız tarafından sadece koltuk rezervasyonu yapılmaktadır.
 • Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir.
 • Tur programı, ekstra turlar (varsa) ve geziler örnek programlardır. Uçak firmasından kaynaklanan uçuş saatleri ve parkur değişikliği sebebiyle veya öngörülemez diğer gelişmeler nedeniyle program içeriği aynı kalmak suretiyle değişebilir. Yolcu tura programda yazan gezilecek yer nedeniyle katıldığını öne süremez.
 • Tur programında belirtilen ekstra turlarımız (eğer varsa), araç müsaitliği, katılım sayısı ve rehberimizin insiyatifine bağlı olarak günleri ve fiyatları değişebilir veya iptal olabilir.
 • Firmamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Yolcu talepleriyle bazı turlarımızda iki veya daha fazla ayrı otel kategorisi açılabilmektedir. Bu turlarda oteller dışında tur rehberi, araçlar ve turlar aynıdır.
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz.
 • Siamtur tura katılacak misafirlerimizle gidilecek ülke konsoloslukları arasında aracı konumundadır. Yolcularımıza vize verilmemesi sınır kapılarında herhangi bir sebeple ülkeye alınmaması halinde sorumlu tutulamaz.
 • Tüm dünya otellerinde check-out (otelden çıkış) Saat 12:00. Check-in (otele giriş) Saat 14:00'dır. Bazı oteller bu saatleri farklı kullanırlar ve bu durumda otelin saat uygulaması geçerlidir.
 • 2-12 yaş arası çocuk indirimleri, çocuk iki kişilik odada ilave yatak ile üçüncü kişi olarak kaldığında geçerlidir. Bu indirimden iki yetişkin yanında kalacak bir çocuk yararlanabilir.
 • Tur bedeli tur sözleşmesinde yazan şartlarla ödenir ve tüm bakiye tur hareket tarihine bir ay kala kapatılır.
 • 3 Kişilik odada (Triple) konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp portatif olabilmektedir.
 • İş bu uluslararası kuralları da içeren metinler tur satın alındığında kabul edilmiş sayılır.

Ekstra Turlar