Dubai - Maldivler

İstanbul - Maldivler - Dubai - İstanbul

Hint Okyanusu’nda bir yeryüzü cennetini andıran Maldivler, beyaz kumlu sahilleri, turkuaz denizi, 12 ay boyunca sıcak olan iklimi ile sizi bekliyor. Maldivler’in sıcağının devamı niteliğinde yeryüzü cennetinden, modern mimari dünyasının cennetine ayak basabileceğiniz Dubai, hareketi ve eğlencesi ile adeta sessizliği bozuyor. Bu turumuzda Dubai’yi keşfedebilir, dünya markalarına ev sahipliği yapan alışveriş merkezlerinde alışveriş yapabilir ve safari ile çölün eşsiz çağrısına kulak verebilirsiniz.

Turun Artıları

 • Kişiye özel planlama ile tur programında esneklik ve değişiklik yapma şansı.
 • Paketlerimize; uçak biletleri, otel konaklamaları, havalimanı transferleri, tüm vergiler ve profesyonel yerel rehberlik hizmeti dahildir.
 • Emirates Havayolları ile tüm uçuşlar
 • Siamtur'un uzun yıllardır test ettiği otellerde konaklama fırsatı
 • Maldivler'in bembeyaz kumsallarında uzanırken izleyebileceğiniz büyüleyici okyanus manzarası eşliğinde romantik tatil fırsatı
 • Mavi Safari Turu ile Maldivler'in muhteşem su altı dünyasını renkli balıklar eşliğinde keşfetme fırsatı
 • Island Hopping Turu ile adeta cennetten bir parça olan ayak basılmamış adaları keşfetme fırsatı
 • Deniz, alışveriş, eğlence ve maceranın bir arada olduğu Dubai'de farklı bir tatil deneyimi yaşama fırsatı
 • Çölün ortasında adrenalin dolu zamanlar geçirebileceğiniz Çöl Safari Turu fırsatı
 • Dans şovları ve müzik eşliğinde akşam yemeğinizi alabileceğiniz Deira Creek üzerinde Tekne Turu fırsatı

 • Gezi Programı

  1. Gün / İstanbul - Dubai

  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde, en geç 16:30'da Emirates Havayolları Kontuarı' nda olmanız gerekmektedir. Bilet ve pasaport işlemlerini takiben Emirates Havayolları tarifeli seferi ile Dubai aktarmalı Male uçuşu;  

  19:05 - 01:15 İstanbul - Dubai uçuşu

  2. Gün / Dubai - Maldivler

  03.25 - 08.30 Dubai - Male uçuşu

  Hulhule Adası’nda bulunan Male Havalimanı’na varışımızın ardından, otelinizin havalimanına uzaklığına bağlı olarak, deniz uçağı ya da sürat motoruyla otele doğru yola çıkıyoruz. Odalara yerleşmeler gerçekleştikten sonra misafirlerimizin tercihlerine göre otel imkanlarından yararlanarak, dinlenebilmesi ya da adayı dilediğince gezip eşsiz denizin ve adanın tadını çıkarabilmeleri için yalnız bırakıyoruz.

  3. Gün / Maldivler

  Otelde kahvaltımızın ardından, dilerseniz ekstra olarak düzenlenen Mavi Safari Turu’ na katılabilirsiniz. Maldivler’in en büyük özelliklerinden biri, mercan kayalıklarının yarattığı olağanüstü su altı dünyası. Sahip olduğu dünyanın en güzel dalış noktalarıyla dünyanın önemli dalış merkezlerinin başında gelen Maldivler’de şnorkel yapılabilecek en güzel aktivitelerden biri. Cam gibi berrak suları sayesinde, net bir şekilde göreceğiniz birbirinden farklı su altı canlılarıyla tanışma fırsatı bulacaksınız. Muhteşem mercanların arasında, uçurumun kenarında yüzerek renk cümbüşü haline gelmiş olağanüstü manzaralara sahip su altını keşfetmek tarif edilemez bir mutluluk. Üstelik bunun için dalış tecrübenizin olması bile gerekmiyor. Amatörler için de gerçekleşen bu turlar size hayal edilmesi zor deneyimler yaşatıyor. Su altının hiç bilmediğiniz dünyasına olan yolculuğumuzun bitişiyle otelimize dönüş için harekete geçiyoruz.

  4. Gün / Maldivler

  Otel kahvaltımızın ardından, misafirlerimizin dilediğince zaman geçirmeleri, tercihlerine göre otel imkanlarından yararlanıp, denizin ve beldenin tadını çıkarabilmeleri için serbest zaman olarak ayırıyoruz. Dilerseniz, sonrasında saat 17.00’de düzenlenecek ekstra olan Night Fishing Turu’na katılabilirsiniz. Bu turda yetkililer eşliğinde yerel teknelerle mercanların dışına çıkıyoruz. Balık tutma konusunda tecrübeniz olmasa bile size eşlik eden yetkililer her konuda yardımcı olarak en kolay yöntemleriyle öğrenmenizi sağlıyorlar. Maldivler’ in sahip olduğu zengin su altı dünyası sayesinde, aklınıza gelmeyecek Jack Fish, Blue Fish ve Baracuda gibi balıkları bile yakalama şansına sahip oluyorsunuz. Ayrıca bu turda balık tutmanın yanında, denizin ortasında muhteşem bir gün batımı manzarasına tanık oluyorsunuz. Eğer isterseniz tur sonrası tutabildiğiniz balıkları alarak, belli bir ücret karşılığında kendiniz için özel olarak hazırlatabiliyorsunuz. Bu tur sonrasında konaklamak için otelimize dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz.

  5. Gün / Maldivler

  Maldivler’deki yeni bir günle beraber, kahvaltının ardından dilerseniz ekstra olarak düzenlediğimiz Island Hopping Turu’na katılabilirsiniz. Bu tur size otel çevresinde bulunan diğer adaları gezme fırsatı sunuyor. Bu el değmemiş adaları gezerken bir yandan doğayı keşfedip, bir yandan da berrak denizin, bembeyaz kumsalların tadını çıkarabilirsiniz. Bunun yanında size keşfedilmemiş sınırsız su altı dünyasını tanıtacak uygun noktalarda verilen molalarla, şnorkel yapma imkanı sunuyor. Adalar gezintimiz sırasında balıkçı köyü olan bir adada durarak burada deniz ürünlerinden oluşan öğle yemeklerimizi yiyoruz. Ardından diğer adalara ziyaretimizi de tamamlayarak, dinlenmek için otelimize dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz.

  6. Gün / Maldivler - Dubai

  Sabah otelde kahvaltının ardından, Dubai uçuşu için havalimanına transfer ediliyoruz.

  10:00 - 13:10 Male - Dubai uçuşu

  Dubai Havalimanı'na varışımızın ardından bizi bekleyen araçlarımızla otelimize doğru harekete geçiyoruz. Otel yerleşme işlemlerinin ardından dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenen Dubai Şehir Turu için otelden ayrılıyoruz. Bu turumuzda Sheikh Mohammed Sarayı, Clock Tower, Altın Çarşısı, Deira, Burj Al Arab, Palmiye Adası, Jumeirah Bölgesi,Jumeirah Camii ve Jumeirah Beach Hoteli ve JBR bölgesi ziyaret edilecektir. Dubai’yi yakından tanıdığımız bu keyifli turun ardından otelimize dönüyoruz. 

  Otele dönüş sonrasını, müşterilerimizin dilediğince zaman geçirebilmeleri için serbest zaman olarak ayırıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz için, akşam ekstra olarak düzenlenen Tekne Turu’na çıkıyoruz. Bu turumuzda Dubai’yi ikiye ayıran Deira Creek üzerinde tekne turumuzu yaparken, dans şovları ve müzik eşliğinde akşam yemeğimizi alıyoruz. Bu keyifli turun ardından konaklama için otelimize dönüyoruz.

  7. Gün / Dubai

  Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlediğimiz Çöl Safari Turu için otelden ayrılıyoruz. 4x4 Jeeplerimiz ile otelimizin önünden alınarak Safari’ nin düzenleneceği özel Çöl Alanı' na gidiyoruz. Yaklaşık 40 dakikalık yolculuğumuzun ardından, alana vardığımızla jeeplerimiz ile adrenalin dolu safari turumuza başlıyoruz. Turumuz esnasında çölde eşsiz gün batımını manzarasını izlemek için mola veriyoruz. Ardından akşam yemeği ve eğlenceler için bedevi çadırına gidiyoruz. Çadırda geleneksel dans gösterileri eşliğinde lokma, shawarma ve geleneksel ikramlardan oluşan akşam yemeğimizi alıyoruz. Ardından otelimize doğru yola koyularak,yol üzerinde Dubai Mall Alışveriş Merkezi’ nde ufak bir mola vererek meşhur su şovunu izleme fırsatı yakalayacağız. Dileyen misafirlerimiz Dubai Mall Alışveriş Merkezi’nde kalabilir. Gösterinin ardından konaklama için otelimize dönüyoruz.

  8. Gün / Dubai - İstanbul

  Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılarak, havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından İstanbul uçuşu;

  14:35 - 17:35  Dubai - İstanbul uçuşu

  Galeri

  • Denize doğru uzanan iskele ve palmiye ağaçlarının arasından görünen su üstü villalar
  • Turkuaz bir deniz ve bembeyaz kumsalda bir palmiye ağacına asılmış siyah kuş yuvası şeklinde salıncak
  • Kumsala doğru uzanan bir iskele ve palmiye ağaçları arasında görünen kumsal bungalowları
  • Maldivler'in turkuaz denizi ve kenardan kıyısı görünen yeşil bir ada
  • Maldivler'de su üstüne kurulu havuzlu bir villa
  • Dubai çölünde gün batımı altında sırtlarında turistlerin olduğu iki deve
  • Gün batımında Dubai'nin meşhur gökdelenleri
  • Dubai'de nehrin üzerinde tekne ve kıyısında görünen binalar

  Fiyatlar


  Paketİki Kişilik
  Odada Kişi
  Başı Tur Fiyat
  3.Kişi/Ek
  Yatak
  Tek Kişilik
  Oda Farkı
  2-12 Yaş
  Çocuk Fiyatı
  Tur Bedeli (USD)2190 $2190 $990 $1990 $

  Belirtilen fiyatlar en uygun dönem ve müsaitlikte hazırlanmış taban fiyatlardır.

  Genel Şartlar

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Emirates Havayolları ile İstanbul - Male - Dubai - İstanbul ekonomi sınıfı uçuşlar
  • Maldivler'de 4 gece, Dubai'de 2 gece iki kişilik odalarda kişi başı konaklama
  • Tüm kahvaltılar
  • Tüm transferler 
  • Havalimanı vergileri
  • Acente mesleki sorumluluk sigortası
  • Profesyonel yerel rehberlik hizmeti

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Yurt dışı çıkış harcı 
  • Kişisel harcamalar
  • Ekstra turlar
  • Dubai Vizesi
  • Seyahat Güvence Paketi (Seyahat sağlık ve tur iptali sigortalarını kapsar)
  • Yerel rehber ve şoför bahşişleri
  • Fazla bagaj ücretleri

  Önemli

  • Yurt dışı gezilerinde gezinin bitiş tarihi itibariyle en az 6 ay geçerli pasaport bulundurmak mecburidir. Pasaportta en az ziyaret edilecek ülke sayısı kadar boş vize sayfası bulunması, yırtık ve hasar görmüş olmaması gerekmektedir.
  • Tüm turlarımızda gidilecek ülkeleri de kapsayan seyahat sağlık sigortası mecburidir. Bu sigorta Siamtur aracılılığıya alınabileceği gibi misafirlerimiz tarafından ayrıca yaptırılabilir. Bu durumda seyahat öncesi bir sureti firmamıza gönderilmelidir. Türkiye cumhuriyeti kanunlarına göre turizm firmaları sigorta acentalığı yapamazlar. Oluşacak hasarlarda misafirlerimiz direkt sigorta şirketi ile muhataptır.
  • Kayıt esnasında alınan tüm kişisel bilgiler yolcunun seyahat edeceği pasaportta yazdığı şekilde olmalıdır. Hatalı bilgi nedeniyle doğabilecek iptal veya değişiklik bedellerinden yolcular sorumludur.
  • Tur firmamız, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan firmamız sorumlu tutulamaz. Yolcuların uçaklardaki doluluk sebebiyle yan yana oturamaması acentemizin sorumluluğunda değildir. Bu durumu önlemek amacıyla yolcuların havalimanına erken gitmeleri önerilmektedir.
  • Bazı grup turlarının içinde yer alabilecek uçak biletlerinde mil kazanma, mil ile sınıf yükseltme, online check-in, iade ve değişiklik gibi işlemler yapılamayabilmektedir. Tura kaydınız esnasında bu bilgileri seyahat danışmanınıza sormanız gerekmektedir. Online check-in yapılabilecek biletlerde de bu işlem yolculara ait olup acentamız tarafından sadece koltuk rezervasyonu yapılmaktadır.
  • Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir.
  • Tur programı, ekstra turlar (varsa) ve geziler örnek programlardır. Uçak firmasından kaynaklanan uçuş saatleri ve parkur değişikliği sebebiyle veya öngörülemez diğer gelişmeler nedeniyle program içeriği aynı kalmak suretiyle değişebilir. Yolcu tura programda yazan gezilecek yer nedeniyle katıldığını öne süremez.
  • Tur programında belirtilen ekstra turlarımız (eğer varsa), araç müsaitliği, katılım sayısı ve rehberimizin insiyatifine bağlı olarak günleri ve fiyatları değişebilir veya iptal olabilir.
  • Firmamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Yolcu talepleriyle bazı turlarımızda iki veya daha fazla ayrı otel kategorisi açılabilmektedir. Bu turlarda oteller dışında tur rehberi, araçlar ve turlar aynıdır.
  • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz.
  • Siamtur tura katılacak misafirlerimizle gidilecek ülke konsoloslukları arasında aracı konumundadır. Yolcularımıza vize verilmemesi sınır kapılarında herhangi bir sebeple ülkeye alınmaması halinde sorumlu tutulamaz.
  • Tüm dünya otellerinde check-out (otelden çıkış) Saat 12:00. Check-in (otele giriş) Saat 14:00'dır. Bazı oteller bu saatleri farklı kullanırlar ve bu durumda otelin saat uygulaması geçerlidir.
  • 2-12 yaş arası çocuk indirimleri, çocuk iki kişilik odada ilave yatak ile üçüncü kişi olarak kaldığında geçerlidir. Bu indirimden iki yetişkin yanında kalacak bir çocuk yararlanabilir.
  • Tur bedeli tur sözleşmesinde yazan şartlarla ödenir ve tüm bakiye tur hareket tarihine bir ay kala kapatılır.
  • 3 Kişilik odada (Triple) konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp portatif olabilmektedir.
  • İş bu uluslararası kuralları da içeren metinler tur satın alındığında kabul edilmiş sayılır.

  Ekstra Turlar