Maldivler

Niyama Private Island

Olhuveli, Kudahuvadhoo Dhaalu Atoll, 13080, Maldivler Telefon: +960 676-2828

Lüks Niyama Private Islands Maldives; günün 24 saati açık spa merkezi, dünyanın ilk su altı gece kulübü ve sakin özel plajıyla hizmet veren tropikal bir cennettir. Odalarda ve tüm alanlarda ücretsiz WiFi erişimine sahip tesiste uşak hizmeti de sağlanmaktadır. Konaklama birimleri, lüks plajdaki havuzlu villalar ve su üzerindeki havuzlu villalardır.

Konum:

Niyama Private Islands Maldives, Male Uluslararası Havaalanı'na deniz uçağıyla 40 dakika uzaklıktadır

Otel Olanakları:

Drift Spa'da rahatlatıcı vücut masajları ve diğer güzellik uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Uşaklar tarafından şnorkelli yüzme gezileri, gün batımında tekne turları, manta vatozlarıyla şnorkelli yüzme ve balıkçılık gezileri ayarlanabilir. Tesis bünyesinde en yeni video oyunlarını oynayabilir, ana yüzme havuzunda yüzebilir ve spor salonunda egzersiz yapabilirsiniz. Restoran ve spa alanındaki personel yardıma hazırdır. Tesis bünyesindeki birinci sınıf Kids Club dünyadaki en büyük çocuk kulüplerinden biridir. Burası 12 ay-12 yaş arasındaki çocuklara yönelik tek çocuk kulübüdür.

Galeri

Niyama Private Island Tanıtım Videosu

Hemen Teklif Alın!

*Yukarıda verilen bilgiler otellerden temin edilmiş olup, oteller bilgilerini haber vermeksizin değiştirme haklarını saklı tutmaktadır.