Spa & Wellness Turları

Hint Okyanusu’nun huzur veren ülkesi Sri Lanka. Antik zamanlarda sadece kral ve kraliçelere yapılan ayurvedik masaj, savaş öncesi direnme gücünün arttırılması için uygulanırdı. Ayurveda masajında susam yağı, hardal yağı ve zeytinyağı gibi pek çok yağ aroma edilerek kullanılır. Bu masaj, yaşam gücünün artması için bedeni temizler ve hazırlar. Bu özel turda, Ayubowan Zayıflama Programı, Ayubowan Stres Yönetimi ve yine Ayubowan Yenilenme Progamlarını tercih edebilirsiniz. Taleplerinizi tam anlamıyla karşılamak ve size özel fırsatlarla en uygun tatil planını organize edebilmemiz için bizi arayın.
Türk Havayolları HER GÜN HAREKETLİ 1799 $ dan Başlayan Fiyatlarla

Maldivler

Hint Okyanusunun incisi, çiftlerin göz bebeği, sakin, izole ve romantik bir tatil.
Detayları İncele
Emirates Havayolları HER GÜN HAREKETLİ 1590 $

Tayland - Kamboçya

Siamtur uzmanlığıyla Uzakdoğu Krallıkları
Antik ve günümüz tapınaklarının etkileyici dünyası
Detayları İncele

Spa Konseptli Yurtdışı Turları ve Wellness Otelleri

Dinlenme ve yenilenme ihtiyacı hisseden herkesin tercih etmesi gereken turlar spa & wellness konseptli turlar olmalıdır. Özellikle işinde uzman terapistler ile kişiye özel olarak da planlana bilen paket ve programlar sayesinde uzak doğunun en şifalı yönünü keşfedebilirsiniz.  Sezon fark etmeksizin tüm sene hizmet veren spa otellerinde hem tatil yapabilecek hem de bedeninizi stresten arındırabileceksiniz. Sadece otele bağlı kalmadan ayrıca seyahat edeceğiniz destinasyonu da keşfetme fırsatı yakalayabilirsiniz. Uzakdoğunun spa otelleri tecrübeli sağlık ekipleri ile misafirlerine huzurlu bir tatil deneyimi yaşatacak. Otellerde başta spa olmak üzere, wellness hizmeti, sauna, hamam, buhar odası gibi özellikler bulunmaktadır.

Spa Wellness Turizmi

Masajın anavatanı uzakdoğuda masajınızı almaz mıydınız? Yoğun iş hayatının koşuşturmasından, günlük stresten ve endişelerden uzak bir tatil adına sizleri Spa otellerimize davet ediyoruz. Spa Wellness Turizmi son yıllarda adından epey söz ettiren yeni bir tur anlayışına sahip olup, kişinin tatilde tam verimli bir şekilde dinlenmesini hedefler. Seçeceğiniz paketlere göre spa çeşitleri mevcut. Sağlık uzmanı tarafından yapılan kontroller sonrası kişiye özel olarak spa wellness uygulamalarına başlanır. Turunuz boyunca sizin için hazırlanan programa sadık kalarak en sağlıklı tatilinizi gerçekleştirebilirsiniz. Spa turu fiyatları seçeceğiniz tarih, otel ve oda tiplerine göre değişiklik gösterebilir. Spa fırsatlarını yakalamak için erken rezervasyon indirimlerinden faydalanarak uygun fiyatlar ile bu turu gerçekleştirebilirsiniz.

Ayurveda Masajı ve Spa Wellness Fırsatları

Ayurveda yani Ayurvedik Terapi bitkisel yöntemlerin dışında uzun ve sağlıklı bir yaşamı beraberinde getiren, filozofiye dayalı bilimsel ve bütünsel bir tedavi sistemidir. Turlarımızda konuklarımız uykusuzluktan baş ağrısına, ülserden alerjiye kadar pek çok alanda Ayurveda yöntemleri ile tedavi edilebilir. Terapist, doktor ve akupunktur uzmanlarını içeren eğitimli sağlık ekibi ile tatilinizi sağlığınıza bir hediye olarak sunmayı vaat ediyoruz. Ayrıca Ayubowan Zayıflama Programı (Kilo Yönetimi), Ayubowan Stres Yönetimi, Ayubowan Yenilenme Programı ve diğer meditasyon programları ile daha sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz. Bu programlar 1 hafta ile 2 hafta arasında değişmektedir. İçerik olarak size özel menüler hazırlanıp beslenmeniz uzman kontrolünde yapılır. Yoga eğitmeni ile birlikte yoga derslerine katılabilir, psikolojik destek alabilir, akupunktur tedavisi alabilir, bitkilerden özel olarak elde edilen kürlerle spa masajı yaptırabilir, ayurvedik beslenme yöntemiyle sağlıklı öğünlerle beslenebilirsiniz. En önemlisi de katılacağınız kültürel şovlar ve müzik dinletileri ile eğlenceli akşamlar geçirebileceksiniz.