Müşteri Yorumları

Siamtur > Müşteri Yorumları

Turlarımız sonrasında yorumlarınızı bizimle paylaşmanız hizmet kalitemizi sürekli olarak yükseltebilmemiz için paha biçilemez bir değer. Ayrıca görüşlerinizi paylaşarak sizden sonraki misafirlerimizi aydınlatabilir, rehberlerimiz ve operasyon ekibimizin geri dönüş almasını sağlayabilirsiniz.
28-05-2024
Gönderen:
Nevra Arıkök
Tur:
10 Mayıs Vietnam Kamboçya
Mesaj:
Tüm Siamtur ailesine çok teşekkür ederim. Turun başından sonuna kadar çok iyi organize olunmuş, hem organizasyon tarafında çalışanlar hem sahada olan başta rehberimiz ve diğer yerel rehber ve şoför arkadaşlar güzel bir tur olması için ellerinden gelen her şeyi yapmaya çalıştılar. Başta tereddütle çıktığım seyahatten çok memnun olarak döndüm. Dilerim tekrar sizlerle bir seyahat fırsatı bulurum. Tekrardan tüm Siamtur ailesine ve harika rehberliği için rehberimize çok teşekkür ederim.
24-05-2024
Gönderen:
Necati Durmuş
Tur:
10 Mayıs Vietnam Kamboçya
Mesaj:
Sevgili siamtur ve rehberimiz her şey çok güzel ve süperdi. Çok güzel bir kültür. Tarihi tekrar yaşadım savaş, barış insanların düştüğü yerden nasıl kalkıp hayata sarıldığını yaşadım, tebrikler Vietnam
20-05-2024
Gönderen:
Melih Arıkök
Tur:
10 Mayıs Vietnam Kamboçya
Mesaj:
Ailece gittik çok güzel ağırlandık. Rehberimiz hepimizle ayrı ayrı ilgiliydi. Yerel rehberler, yemekler, oteller, tekne ve kültürel bilgiler son derece güzeldi. Bu turla her yere gidilir. Çok teşekkürler Siam tur ve çalışanlarına.
20-05-2024
Gönderen:
Ayşegül Hacıhasanoğlu
Tur:
10 Mayıs Vietnam Kamboçya
Mesaj:
Rehberimize ve Siamtur ailesine çok teşekkür ederiz. Baştan sona çok iyi organize edilmiş , rehberimizin harika anlatımı ve bilgisiyle kültürünü doğasını tarihini çok yakından tanıma fırsatını bulduğumuz bir geziydi..
20-05-2024
Gönderen:
Filiz Önay
Tur:
10 Mayıs Vietnam Kamboçya
Mesaj:
Uzun süredir gitmeyi planladığımız yerlerdi .. Büyük tavsiyelerle seçtiğimiz Siam tur bizi hiç yanıltmadı .. Süper organizasyon eşliğinde şahane bir rehberlik hizmeti ile çok güzel unutulmaz bir seyahat deneyimledik .. Siam tur un tüm destinasyonlarına gönül rahatlığıyla katılabiliriz artık ve tüm çevremize aynı gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliriz .. Hiç bir aksama yaşanmasına izin vermeyen bunun için hayli efor harcayan rehberimizi tanımaktan çok mutlu olduk eşimle beraber .. iyi ki varsınız Siam tur ve rehberimiz
20-05-2024
Gönderen:
Yasemin Çelikel
Tur:
10 Mayıs Vietnam Kamboçya
Mesaj:
Bu gezi gerçekten anlatılmaz yaşanır . Öncelikle rehberimize bizlerle tek tek ilgilenmesi ve gittiğimiz her yerde bizlere verdiği bilgilerden dolayı çok çok teşekkür ediyorum. Siam tur ile ilk defa bir geziye gittik ve tüm gittiğimiz yerlerdeki otel ,restaurant ve kültürel yerlerin organizasyonu öyle dikkatle ve itinayla yapılmıştı ki hayran kaldık. Bundan sonra tüm gezilerimiz siam turla olacak gibi gözüküyor. Teşekkürler siam tur. Vietnam ve Kamboçya beni hep korkutuyordu ama güzel bir organizasyon olunca korku yerini güzellikler aldı. Ayrıca tura katılan diğer arkadaşlarda o kadar uyumluydu ki hiç bir şey aksamadı. Ara uçuşlarda da hiç yorulmadık. Rehberimiz bizi toplu halde o kadar kolaylıkla pasaporttan geçirdi ki ülke değiştirdiğimizi bile anlamadık. Tekrar her şey için teşekkürler rehberimiz ve siam tur’a.
20-05-2024
Gönderen:
Neşe Sabak
Tur:
10 Mayıs Vietnam Kamboçya
Mesaj:
Özellikle yurtdışında kendi planımı yaparak, tura bağlı kalmadan gezmeyi seven biri olduğumdan başlangıçta çok endişeliydim, acaba istediğimiz yerleri görebilecek miyiz, 30+ kişi çok kalabalık, yeterince ilgilenebilecekler mi, bu kadar kalabalıkta sıkıntı çıkar mı gibi soru işaretleri vardı kafamda. Ama tura katılma kararı verdiğimiz andan itibaren gerek İstanbul ofiste bizimle ilgilenen C. Hanım gerek bizi İstanbul'dan alıp 10 saatlik uçuş mesafesine sorunsuz götürüp getiren, aradaki 9 günlük süre içinde bölge ile ilgili tarihi, coğrafi, yerel yaşam bilgilerini en ince detayına kadar, hem de eğlenceli bir şekilde bize aktaran, tüm sorularımızı aynı nezaketle yanıtlayan, her an hepimize yetişen sevgili rehberimiz , tur boyunca bizlerin yanından ayrılmayan yerel rehberlerimiz endişelerimin yersiz olduğunu ispatladı. Uyumlu bir grup ile birlikte anlatılmaz yaşanır tadında harika bir gezi oldu. Tüm Siam Tur ekibine sonsuz teşekkürler.
20-05-2024
Gönderen:
Pelin Kurtgöz Zorlu
Tur:
10 Mayıs Vietnam Kamboçya
Mesaj:
Çok güzel bir gezi oldu, tur rehberimize teşekkür ederiz
20-05-2024
Gönderen:
Elif Güngör
Tur:
10 Mayıs Vietnam Kamboçya
Mesaj:
Siam tura ve rehberimize çok teşekkürle başlıyorum. Çok güzel yorumları hak ettiniz. Çoğunlukla bireysel geziyoruz ama bir kaç tur şirketiyle de gezmişliğim var. Bu turda başımızda düzeni mükemmel sağlayan ve bizlerin dostluk kurmamızı sağlayan rehberimizdir. Siam turun yemekleri ve programı mükemmeldi aşırı keyif aldık. Asla buraları tursuz gezmeyin derim ama siam turla gezmenizi birde rehberimiz olmazsa olmazı gezin görün derim.
20-05-2024
Gönderen:
Kahraman Heperdoğan
Tur:
10 Mayıs Vietnam Kamboçya
Mesaj:
Her şey çok güzeldi. Siam tura ve rehberimize teşekkür ederiz