Neden Siamtur?

Siamtur > Neden Siamtur?

Uzak doğu ve Hint Okyanusu tatil turlarında 20 yılı aşkın süredir 10.000’den fazla misafiri ağırlayarak bölgesel uzmanlıklı yeni nesil turizm acentalığının önderlerinden olduk.

Yüzlerce direkt anlaşmalı otel ve hava yolu seçenekleriyle sunduğumuz balayı ve kişiye özel tropik ada turlarımız, bölgenin uzmanı meşhur rehberlerimizle gerçekleştirdiğimiz, 5 yıldızlı otellerde tüm ekstra turlar dahil kültür turlarımız ve özel zevklere hitap eden; dalış, wellness ve safari turlarımızla uzak doğu ve Hint Okyanusu adalarını gelin beraber keşfedelim.

Bölgesellik & Uzmanlık

Uzak Doğu ve Hint Okyanusu’nu avucumuzun içi gibi biliyoruz ve talep durumunda dahil bölgemizden taşmıyoruz. 20 Yılı aşkın süredir düzenlediğimiz turlarımız ile firma prestijimiz ve servis kalitemizi pekiştiriyor ve yolcularımızın rahatı için maksimum kültürel alanı kapsamakla beraber, minimum yoruculukta dakika dakika özenle programlama yapıyoruz.

Bağımsız Turlar, Uzman Rehberler

Turlarımızda bölgenin uzmanı kendi rehberlerimizi kullanıyoruz. Başka firmalarla gruplarımızı birleştirmiyoruz ve başka firmaların turlarını satmıyoruz.

Anlaşmalı ve Denetimli Oteller

100’ün üzerinde direkt anlaşmalı otellerimizle aracısız çalışıyoruz. Otellerimizi sürekli olarak 100% müşteri memnuniyeti prensibimizle sizler için denetliyoruz.