Maldivler

Adaaran Prestige Vadoo

South Male ' Atoll, Republic Of Maldives, South Male ' Atoll 20105, Maldivler Telefon: +960 664-3976

Zamanın durduğu ve Hint Okyanusu'nun sesi sizi kıyılarına çağıran prestijli Maldivler Adaaran Prestige Vadoo'ya hoş geldiniz. Güney Atolls'e açılan kapı olarak Vadoo, canlı su bitki örtüsü ve fauna ile iç içe geçmiş egzotik resiflere sahiptir. 2010 yılında Dünya Seyahat Ödülleri'nde Dünyanın Lider Su Villası çekilişi olarak verilen Adaaran Prestige Vadoo, en iyiler arasında öne çıkan lüks bir Maldiv Adası beldesidir. Maldivler Adası tatil beldesinde sizi bekleyen hoşgörülerin listesi yalnızca çevrenin büyüleyici güzelliği ile eşleştirilebilir.

Konum:

Adaaran Prestige Vadoo'ya sürat teknesiyle uluslararası havaalanından süratli bir su yolculuğuyla sadece 15 dakika süren güney sularına kolayca ulaşılabilir.

Otel Olanakları:

Villalarda balkon, Çin TV kanallarını gösteren DVD oynatıcılı LCD TV, minibar, çevresel ses sistemli ev sineması ve oda içinde yemek yeme imkanı sunan 24 saat kişisel uşak hizmeti mevcuttur. Yastık menüsü de sağlanmaktadır. Elektrikli su ısıtıcısı mevcuttur. Terlik ve diş bakım seti temin edilmektedir. Adaaran Prestige Vadoo'nun konukları açık havuz veya spa havuzuna girebilir ya da odalarında spa uygulaması yaptırabilirler. Dalış, şnorkelli yüzme, balık avı ve masa tenisi gibi aktiviteler de gerçekleştirilebilir.

Galeri

Adaaran Prestige Vadoo Tanıtım Videosu

Hemen Teklif Alın!

*Yukarıda verilen bilgiler otellerden temin edilmiş olup, oteller bilgilerini haber vermeksizin değiştirme haklarını saklı tutmaktadır.