Müşteri Yorumları

Siamtur > Müşteri Yorumları

Turlarımız sonrasında yorumlarınızı bizimle paylaşmanız hizmet kalitemizi sürekli olarak yükseltebilmemiz için paha biçilemez bir değer. Ayrıca görüşlerinizi paylaşarak sizden sonraki misafirlerimizi aydınlatabilir, rehberlerimiz ve operasyon ekibimizin geri dönüş almasını sağlayabilirsiniz.
15-09-2021
Gönderen:
Atilla Yıldırım
Tur:
Maldivler (Meeru Island Resort & Spa)
Mesaj:
Siamtur aracılığı ile gittiğimiz balayı tatilinden çok memnun kaldık, bu sebeple öncelikle Dilan hanım ve diğer tüm çalışanlarınıza çok teşekkür ediyoruz. Açıkçası başta çekinerek planladığımız bu tatil planımızın başlamasından sonuna kadar gösterilen ilgi ve bilgilendirme çok yararlı oldu, bunun için ayrıca teşekkür ediyoruz. Gittiğimiz zaman otel tarafından karşılanma oradaki gösterilen nezaket gidiş dönüş ve transferlerde hiç bir sorun yaşamamız bizi çok mutlu etti ve her şey en ince detayına kadar düşünülmüştü. Meeru island çalışanlarına da samimi ve sıcak karşılamaları için teşekkür ederiz. Hiç şüphe etmeden tatil için Siamtur ayrıcalığını kullanabilirsiniz.
01-09-2021
Gönderen:
Tuba Alptekin Karapolat
Tur:
Maldivler (Sun Siyam Olhuveli Beach & Spa Resort))
Mesaj:
Öncelikle Dilan hanım olmak üzere bütün Siamtur ekibinin ellerine sağlık. Birçok tur şirketine göre çok daha uyguna seyahat etmemizin yanı sıra ilginiz ve alakanız, oda ve otel seçimindeki sabırlı yardımlarınız için çok teşekkürler. Sizinle tekrar denizaşırı bir ülkeyi keşfetmek için sabırsızlanıyorum.
26-08-2021
Gönderen:
İpek Karahan
Tur:
Maldivler (Meeru Island Resort & Spa)
Mesaj:
Şirketiniz aracılığıyla gittiğimiz Maldivler tatilinden çok memnun ayrıldık, çok teşekkür ederiz. Tatil öncesi tur araştırırken siamtur isminin çok duyulan, bilinen bir firma olmaması nedeniyle başta tereddütle yaklaşmış olsak da web sitesindeki memnuniyet yorumları, gerekse gitmemize kadarki süreçte, geri döndüğümüz ana kadar Hem tur öncesi bilgilendirmeleri ,hem de tatil dönüşümüzde de arayıp bi sorun yaşayıp yaşamadığımızı sorma nezaketlerini çok hoş ve kaliteli bulduk. Tatil öncesi hem otel seçimi konusundaki yardımları, her şeyi en ince detayına kadar anlatan ve tüm sorularımıza sabırla cevap veren Dilan hanıma çok teşekkür ederiz. Giderken yada geri dönerkenki sürece kadar hiçbir aksilik yaşamadık. Ayrıca otel personeli, yaklaşımları ve temizliği tek kelimeyle mükemmeldi. Gerçekten kendimizi rüyada, cennette gibi hissettiğimiz ve bitmesini hiç istemediğimiz harika bir tatil yaşadık. Kesinlikle bir turla gitmeyi tercih ediyorsanız ve sorun yaşamak istemiyorsanız kesinlikle gözünüz kapalı, güvenle SİAMTUR’u tercih edebilirsiniz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Başka bir ülkeye gitmek için tekrar sizi tercih edeceğimizden emin olabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Sevgiler
24-08-2021
Gönderen:
Gökhan Berk Özbek
Tur:
Maldivler (Adaaran Prestige Vadoo)
Mesaj:
Mükemmel bir deneyimdi. Maldivler mutlaka görülmesi gereken adeta yer yüzündeki cennet topraklardan. Bu seyahati planlamamızda yardımcı olan Siam Tur'a da teşekkür ederiz. Gerekli ayarlamaların yapılması aşamalarında hiç bir güçlük yada sorun yaşamadan tatilimizi gerçekleştirdik. Seçtiğimiz otel ise çok başarılı bir Resort. Hem kurulu olduğu ada, hem de işletmesi gayet memnuniyet verici. Uzun bir yolculuktan sonra daha fazla yorgunluk olmaması adına Male'ye yakın bir resort tercih etmek istemiştik, ama adamız Male'ye yüzlerce km uzaktaki adalar kadar bakir ve güzeldi. Havaalanı-Resort ulaşımında hiç bir aksaklık yada bekleme olmaksızın transferiniz gerçekleşiyor. Resortta ise ayak basar basmaz size özel ilginecek bir butler (yardımcı) atıyorlar. Bu konuda da çok şanslıydık, olmayacağı olduran bir butler ımız vardı, özellikle ufak bahşişlerle her arzunuzu yerine getirmek için can pare oluyor. Bazen istediğiniz şey sizin aklınızdan çıkıyor, ama o unutmayıp yerine getiriyor. Zaten genel olarak Maldivliler hizmet sektörüne kendilerini adamışlar, en büyük gelir kaynakları olduğundan bir şeref gibi görüyorlar hizmeti. Ada mükemmel bir kumsala, denize ve bitki örtüsüne sahipti. Odamız ise (sunset villa type) gayet büyük ve lüks donanımlara sahipti. İhtiyacınız olabilecek her şey düşünülmüş. Maldivler seyahati düşünüyorsanız kesinlikle su üstü ve kendine ait havuzu olan bir odayı tavsiye ederim. Çünkü o tropikal ve luxury havayı bu şekilde tam manasıyla yakalıyorsunuz. Otelin yeme-içme olanakları ise ayrı bir beş yıldızı hak ediyor. Tüm ürünler ve içecekler kaliteli; ülkemizdeki bazı her şey dahil otellerdeki gibi ucuza kaçılmayıp, alkollerde bile en kaliteli markaları kullanıyorlar(örn; green label a kadar uzanan viski alternatifleri var). Bu arada yapacağınız en büyük hata her şey dahil konsepti satın almamak olur, çünkü perakende satışta gerçekten her şey çok pahalı ve yekün olarak kesinlikle aynı paraya gelir ve hatta geçer. Sonuç olarak çift olarak gidilecek en harika yerlerden biri Maldivler ve harcanılan her kuruşa değiyor.
19-08-2021
Gönderen:
Volkan Özkaya
Tur:
Maldivler (Sun Siyam Vilu Reef Resort)
Mesaj:
Siam tur ile balayı tatilimizi ayarladık. Tur çalışanları gerek destinasyon yerimiz olan Maldivleri belirlemede gerekse otel ve turun detaylarını belirlemede oldukça yardımcı oldular. Tüm sorularımızı hızlı ve sabırlı bir şekilde cevaplandırdılar. Bu doğrultuda tatilimiz için Maldivlerde bulunan Sun Siyam Vilu Reef otelini seçtik. Seçimimizden oldukça memnun kaldık. Male havalimanından itibaren otel görevlileri tarafından özel bir ilgi gördük. Otelin çalışanları güleryüzlü ve yardımseverdi. Yemeklerden ve otelin diğer olanakları özellikle de dalış ve şnorkel deneyiminden memnun kaldık. Her şey dört dörtlüktü. Bizi bu güzel balayı tatiline yönlendiren siam tur çalışanlarına tekrardan teşekkür ederiz
09-08-2021
Gönderen:
Önder Güner
Tur:
Maldivler (Meeru Island Resort & Spa)
Mesaj:
Şirketiniz aracılığıyla gittiğimiz Maldivler tatilinden çok memnun ayrıldık. Hem tur öncesi bilgilendirmeler, hem de otel seçimi harikaydı. Her şeyi en ince detayına kadar anlatan ve tüm sorularımıza sabırla cevap veren Cansu hanım gerçekten çok yardımcı ve ilgiliydi. Ayrıca otel personeli, yaklaşımları ve temizliği tek kelimeyle mükemmeldi.
02-08-2021
Gönderen:
Orhan Çağatay
Tur:
Maldivler (Meeru Island Resort & Spa)
Mesaj:
Tatilimiz güzeldi. Transfer sırasında herhangi bir sorun yaşamadık. Otelde yer alan çalışanlar oldukça iyi ve güler yüzlü insanlardı. Ada da aynı şekilde oldukça güzeldi. Siz de elinizden geldiğince bize yardımcı olmaya çalıştınız teşekkür ederiz.
29-07-2021
Gönderen:
Aykut Başderici
Tur:
Maldivler (Meeru Island Resort & Spa)
Mesaj:
Yolculuğumuz ve otel konaklamaları dahil her şeyden çok memnun kaldık. Özellikle otel gerçekten mükemmeldi. Çalışanlar o kadar ilgiliydi ki çoğu kez onlara karşı biz mahcup olduk. Yemekleri çok güzeldi ve çok fazla çeşit vardı. Kendilerince güzel etkinlikler yaptılar. Havalimanından itibaren otel görevlileri odamıza kadar eşlik edip tüm ihtiyaçlarımızı karşıladılar. Mükemmel bir balayı tatili oldu bizim için. Tabi tüm aşamalarda gerek telefon gerek mail yoluyla bizleri bilgilendiren ve takip eden size de çok teşekkür ederiz. Normalde tur şirketleri ile çalışmayı sevmem ama ilk defa bu kadar memnun kaldığımız bir tur gezisi oldu. Her şey için teşekkürler. İyi çalışmalar...
28-07-2021
Gönderen:
Derya Uysal
Tur:
Maldivler (Sun Siyam Vilu Reef Resort)
Mesaj:
Öncelikle ilgiliniz için size çok teşekkür ederim. Tüm sorularımıza sabırla yanıt verdiniz, Siam tur u tamamen internette dolaşırken öylece görüp ilgilenmiştik, iyi ki de yazmışız sizlere ben ve eşim çok memnun kaldık. Otel de aynı şekilde tüm personel çok Güler yüzlü asla yabancılık çekmiyorsunuz, ayrıca bizlerle ilgilenmek üzere görevlendiren personel olayı harika, oradaki her şey ile tamamen birebir ilgilendi kendisi. Ulaşım da hiçbir şekilde sorun yaşamadık, benim en korktuğum olaydı havalimanında sorun yaşamak, ama onu da otel personeli bizimle ilgilenmek için görevlendirilen her şeyi halletti. Yani kısaca biz çok memnun kaldık, umarım tekrar görüşmek dileğiyle. Hoşçakalın.
07-07-2021
Gönderen:
Salih Salihoğlu
Tur:
Maldivler (Sun Siyam Olhuveli Beach & Spa Resort))
Mesaj:
Herşey icin teşekkürler , bugün istanbula iniş yaptık . Organizasyondan cok memnun kaldık . İyi ki sizinle bu yola cıktık . Size teşekkür ediyorum . Otel 10 numaraydı , yemekleri harika . Tekrardan görüşmek ümidiyle .