Bali - Singapur

Kurban Bayramı 18/08/2018
5* Otellerde

VİZE YOK
Bali - Singapur
(9 GÜN 7 GECE)
TUR KODU: 178
1599 €
HAREKET TARİHİ

18-08-2018

 
1.GÜN - 18 AĞUSTOS
İSTANBUL - SİNGAPUR
 
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde, en geç 11.00'da Singapur Havayolları Kontuarı'nda olmanız gerekmektedir. Bilet ve pasaport işlemlerini takiben Singapur Havayolları tarifeli seferi ile Singapur aktarmalı Denpasar (Bali) uçuşu;
13.30 - 05.00 İstanbul - Singapur uçuşu 
 
 
2.GÜN - 19 AĞUSTOS
SİNGAPUR - BALI
 

08.20 - 11.00 Singapur - Denpasar (Bali) uçuşu

Bali Havalimanı’na varışımızın ardından, havalimanında bulunan araçlarımızla buradan ayrılarak otelimize doğru yola çıkıyoruz. Odalara yerleşmeler gerçekleştikten sonra misafirlerimizin tercihlerine göre dinlenebilmesi, ya da adayı dilediğince gezip, deniz, kum, güneş üçlüsünün tadını çıkarabilmeleri için bugünü serbest zaman olarak ayırıyoruz. Konaklama otelimizde. 

 

 
3.GÜN - 20 AĞUSTOS
BALI 
 

Bugün oteldeki kahvaltımızdan sonra dilerseniz ekstra olarak düzenlediğimiz Kintamani Turu için hazırlanabilirsiniz. Kintamani Turu, Bali’yi yakından tanımanızı sağlayacak, sahil şeridinden ayrılıp gerçek ada halkı ve kültürünü keşfetmenizi sağlayacak, bu adanın olmazsa olmaz turlarından biri. Tam günlük bu tur için otelden ayrılarak ilk olarak dunyanin en iyi kalitedeki incileri oldugu kabul edilen Endonezya incilerinin oldugu mağazaya gidiyoruz. Buradan Kintamani Bölgesi'ne dogru devam edilir. Yol boyunca batik ağaç oymacılığı, resim sanatlarının geliştiği köyler gezilip, atölyelerde insanların nasıl çalıştığı görülür, istenirse hediyelik alışverişi yapılır. Daha sonra Bali’ye özgü tropik meyvelerin, baharatların ve özellikle ilginizi çekecek olan Luwak Kahvesi'nin yetiştirildiği bahçeleri ziyaret ediyoruz. Burada farklı yerel tatları barındıran çay ve kahvelerden tatma imkânımız oluyor. Kintamani Bölgesi'ne varıldığında yanardağın tam karşısında bir restoranda açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Dönüş yolunda Kutsal Su Tapınağı'nı ziyaret ediyoruz. Daha sonra Bali'nin dünyaca ünlü pirinç teraslari görülmeye gidiliyor. Buradan da Ubud'daki Maymun Ormanı'na yürüyüş yapmaya geçilir. Son olarak içinde hala insanlarin yaşadığı Bali Köy Evi ziyaret edilir ve otele dönülür.

 

 
4.GÜN - 21 AĞUSTOS
BALI
 

Sabah kahvaltımızı tamamladıktan sonra, öğle saatlerinden sonra arzu ederseniz Bali’nin simgelerinden biri olan ekstra Tanah Lot Tapınağı Turu’na katılabilirsiniz. Bali Adası önemli tarihi kalıntılarıyla birçok turistin ilgisini çeken turistik adalardan biridir. Buradaki önemli tapınaklardan biri olan Tanah Lot, denizin ortasında tüm görkemiyle sizi karşılıyor. Kayaların üzerinde kurulu bir tapınak olan Tanah Lot, dalgaların çarpması sonucu kayaların hareket etmesiyle her gün farklı bir görüntüye sahip oluyor. Uçsuz bucaksız okyanusla çevrelenmiş, gören herkesi etkisi altına alan mistik havasıyla bu tapınağın gün batımı manzarasının etkisinden kurtulamayacaksınız. Aynı zamanda fotoğraflamak için size muhteşem kareler sunuyor olacak. Tur sonrası konaklamak amaçlı otelimize dönüş için yola koyuluyoruz. 

 
5.GÜN -  22 AĞUSTOS
BALI
 

Sabah kahvaltımızı tamamladıktan sonra, dilerseniz marin hayatı keşfetmek, denizin tadına varmak için ekstra olarak düzenlenecek Katamaran Turu’nu tercih edebilirsiniz. Katamaranımıza atlayarak Bali yakınlarındaki bu bakir adanın tadını çıkarmak, kalabalıktan kaçmak için yola koyuluyoruz. Yol boyunca katamaranın güvertesinde yapılan ikramlar eşiğinde kendimizi güneşe teslim ediyoruz. Adaya vardığımızda tahmin edemeyeceğimiz güzellikte bir sahil ve denizle karşılaşacaksınız. Adada isterseniz şnorkel yaparak deniz altı hayatıyla tanışmaya katılabilir, isterseniz altı cam tekne gezileriyle suya girmeden tekneden yer altını gözlemleyebilirsiniz. Bunun yanında deniz ve kumun tadını çıkararak, deniz kenarında hamaklarda kendinizi dinlenmeye bırakıyoruz. Öğle yemeğinde ise adada barbekü keyfi sizi bekliyor. Denizin tüm olanaklarından faydalandığımız huzur dolu bu turumuzun ardından otelimize dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz.

 

 
6.GÜN -  23 AĞUSTOS
BALI
 

Bali’de yeni bir günle beraber, otelde yapacağımız kahvaltımızın ardından dilerseniz ekstra olarak düzenlediğimiz Elephant Safari Park Turu’na katılabilirsiniz. Bu turumuz için otelimizden ayrılarak Taro Köyü’nde koruma altına alınmış 27 Sumatra Fili’nin bulunduğu parka doğru harekete geçiyoruz. Burada bulunan eğitimli fillerle, doğanın içinden kopan bu parkın içinde fillerin üzerinde yaklaşık 20 dakikalık safari yolculuğuyla akıllardan silinmeyen bir deneyim yaşıyoruz. Bu etkileyici gezinin ardından isterseniz buradaki filleri besleyebilir, onlarla yakından fotoğraf çekinerek, bu tatlı anılarınızı taze tutabilirsiniz. Buradaki fillerle olan eğlenceli turun ardından dilerseniz buradaki hediyelik eşya fuarından buradaki yavru filin doğumu anlatan DVD’ye sahip olabilirsiniz. Tabiki bölgeye, parka ve fillere dair daha birçok şeyi satın alabilme şansınız var. Bu turun ardından öğle yemeğimizi yiyerek dileyenler için ekstra olan Rafting Turu’na katılarak 9km uzunluğundaki Ayung Nehri’nde raftingle, bu etkileyici doğaya sahip bölgede maceranın tadına varabilirsiniz. Rafting noktasına geldikten sonra, ön bilgilendirmenin ardından eğitimli kaptanınız eşliğinde Rafting’e başlıyor, Bu tur sırasında şelalelerde molalar veriyoruz. Bu molalar sırasında, Ubud Ormanlarını, Ayung Nehri eteklerinden seyretme şansı yaşarken, kendinizi serin sulara teslim edebilirsiniz. Bu eğlence ve macera dolu rafting turunda Bali’ye neden Cennet Adası denildiğini anlıyorsunuz. Daha sonrasında, otelimizin yolunu tutuyoruz.

 
7.GÜN - 24 AĞUSTOS
BALI 
 

Sabah kahvaltımızı tamamladıktan sonra, misafirlerimizin dilediğince gezip, deniz, kum, güneş üçlüsünün tadını çıkarabilmeleri, Bali’nin gece hayatını keşfetmeleri veya dünyanın en etkili masajlarından biri olan Bali  masajını deneyimleyebilmeleri için bugünü serbest zaman olarak ayırıyoruz. Konaklama otelimizde.  

              

 
8.GÜN - 25 AĞUSTOS
BALI- SİNGAPUR
 

Bugün otelde alacağımız kahvaltıdan sonra Singapur uçuşumuz için havalimanına transfer edileceğiz.

11.55 - 14.35 Denpasar (Bali) - Singapur uçuşu

Singapur'a varışımızla birlikte çıkacağımız  Singapur Şehir Turu’yla şehri keşfetmeye başlıyoruz. 1800'lerde İngiliz sömürgesine girerek Çin ve Hindistan arasında ticari bir merkez haline gelen bu şehirde; Parlamento Binası, Merlion Anıtı, Sri Mariamman Hindu Tapınağı, Çin Mahallesi gibi şehrin önemli noktalarını ziyaret ediyoruz. Gezi bitiminde gecelemek üzere otele transferimiz gerçekleştiriliyor..
 
9.GÜN - 26 AĞUSTOS
SİNGAPUR-İSTANBUL
 

Bugün otelde alacağımız kahvaltının ardından arzu ederseniz ekstra olan Sentosa Adası Turu‘na katılabilirsiniz. Singapur’a bir köprüyle bağlı olan bu adaya, akıllarda kalacak teleferik yolculuğumuz sonunda ulaşmış oluyoruz. İngilizlerin askeri üs olarak kullandığı bu ada, bugünlerde Singapur’un en büyük eğlence merkezlerinin başında geliyor. İçinde tematik parklar, plajlar, spor alanları, doğal parklar, su altı akvaryumları ve eğlence merkezleri bulunan bu ada, size huzur, eğlence ve adrenalini bir arada sunuyor. Sentosa Adası’nın bize sunduğu güzellikleri yaşadıktan sonra toplanıp otelimize doğru dönüyoruz. Daha sonra İstanbul uçuşumuz için havalimanına transfer edileceğiz.

01.45 - 07.45 Singapur- İstanbul uçuşu

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 
Singapur Havayolları ile Istanbul - Bali – Singapur - Istanbul ekonomi sınıfı uçuşlar
5* Bintang Bali Resort'de 6 gece ve 5* Singapur Grand Copthorne Waterfront Hotel'de 1 gece iki kişilik odalarda kişi başı konaklama
Her gün açık büfe kahvaltı
Havaalanı vergileri
Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)
Klimalı araçlarda tüm transferler
Singapur Şehir Turu
Profesyonel İngilizce Rehberlik Hizmeti
   
   
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
   
Yurtdışına çıkış fonu (15.- TL)
Kişisel harcamalar
Ekstra Turlar
Seyahat Güvence Paketi (Seyahat Sağlık ve Tur İptali sigortalarını kapsar)
   

 

Önemli Notlar:
-    Yurt dışı gezilerinde planlanan dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport bulundurmak mecburidir ve turda ziyaret edilecek ülke sayısı kadar pasaportta boş sayfa bulundurulmalıdır. Bu veya herhangi bir diğer kişisel sebepten programdaki ülkelerden herhangi birine giriş yapamayan yolcuların sorumlulukları kendilerine aittir.
-    Bizzat Siamtur tarafından yolcu adına başvurulmasına rağmen yolcu adına kişisel sebeplerden vize alınamaması durumunda doğabilecek tur iptali ve değişikliklerden Siamtur sorumlu değildir. Acentamız yolcu ve konsolosluk arasında aracı konumundadır. 
-    Kayıt esnasında alınan tüm kişisel bilgiler yolcunun seyahat edeceği pasaportta yazdığı şeklinde olmalıdır. Hatalı bilgi nedeniyle doğabilecek iptal veya değişiklik bedellerinden yolcular sorumludur. 
-    Tur firmamız , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan firmamız sorumlu tutulamaz. Yolcuların uçaklardaki doluluk sebebiyle yan yana oturamaması acentemizin sorumluluğunda değildir. Bu durumu önlemek amacıyla yolcuların havaalanına erken gitmeleri önerilmektedir. 
-    Bazı turların içinde yer alabilecek uçak biletlerinde mil kazanma, mille sınıf yükseltme, online check-in, iade ve değişiklik gibi işlemler yapılamayabilmektedir. Tura kaydınız esnasında bu bilgileri seyahat danışmanınıza sormanız gerekmektedir. Online check-in yapılabilecek biletlerde de bu işlem yolculara ait olup acentamız tarafından sadece koltuk rezervasyonu yapılmaktadır. 
-    Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir. Bu bagaj hakkı tur esnasında kullanılan ara uçuşlarda standart kilo haklarından daha az olabilmektedir. 
-    Tur programında belirtilen ekstra ve tura dahil turlarımızın; uçuşlarda olabilecek değişiklikler, araç müsaitliği, katılım sayısı ve rehberimizin insiyatifine bağlı olarak günleri ve fiyatları değişebilir veya iptal olabilir. 
-    Firmamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
-    Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz.
-    Otellerde check-out (otelden çıkış) Saat 12:00. Check-in (otele giriş) Saat 14:00'dır. Bazı otellerde bu saatler değişiklik gösterebilmektedir. Müsaitlik çerçevesinde bu saatlerde esneklik yapmak veya bedeli karşılığı değişiklik yapmak otel inisiyatifinde olup, talep halinde doğabilecek masraflar yolcuya aittir. 
-    2-12 yaş arası çocuk indirimleri, çocuk iki kişilik odada ilave yatak ile üçüncü kişi olarak kaldığında geçerlidir.
-    3 Kişilik odada (Triple) konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp portatif olabilmektedir.
İş bu uluslararası kuralları da içeren metinler tur satın alındığında kabul edilmiş sayılır.


Paketİki Kişilik
Odada Kişi
Başı Tur Fiyat
3.Kişi/Ek
Yatak
Tek Kişilik
Oda Farkı
2-12 Yaş
Çocuk Fiyatı
Tur Bedeli (EURO)1599 €1599 €399 €1399 €
EKSTRA TURLAR
Tur AdıFiyat
Kintamani Turu (Öğle Yemekli)50 EUR
Yarım günlük Tanah Lot turu35 EUR
Katamaran Turu (Öğle Yemekli)80 EUR
Rafting & Fil Safari (Öğle Yemekli) (aynı gün)105 EUR
Sentosa Adası Turu125 EUR
# Taksit Tutarı Toplam Tutar # Taksit Tutarı Toplam Tutar # Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 Taksit - - 2 Taksit - - 2 Taksit - -
3 Taksit - - 3 Taksit - - 3 Taksit - -
4 Taksit - - 4 Taksit - - 4 Taksit - -
5 Taksit 1809 TL 9047 TL 5 Taksit 1845 TL 9223 TL 5 Taksit 1818 TL 9091 TL
6 Taksit 1515 TL 9091 TL 6 Taksit 1559 TL 9356 TL 6 Taksit 1522 TL 9135 TL
7 Taksit - - 7 Taksit - - 7 Taksit - -
8 Taksit - - 8 Taksit - - 8 Taksit - -
9 Taksit 1030 TL 9267 TL 9 Taksit 1069 TL 9620 TL 9 Taksit 1035 TL 9311 TL
# Taksit Tutarı Toplam Tutar # Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 Taksit - - 2 Taksit - -
3 Taksit 3089 TL 9267 TL 3 Taksit - -
4 Taksit - - 4 Taksit - -
5 Taksit - - 5 Taksit 1845 TL 9223 TL
6 Taksit 1589 TL 9532 TL 6 Taksit 1559 TL 9356 TL
7 Taksit - - 7 Taksit - -
8 Taksit - - 8 Taksit -
9 Taksit 1089 TL 9797 TL 9 Taksit 1069 TL 9620 TL

Bonus: Garanti Miles & Smiles, Flexi ve diğer bankalara ait Bonus özellikli tüm kartlar

Axess: Akbank ve Odeabank Axess kartları

Maximum: İşbankası ve Ziraat Maximum kartları

Ödeme Seçenekleri