Bangkok - Phuket

BALAYI TURLARI

VİZE YOK
Bangkok - Phuket
(8 GÜN 6 GECE)
TUR KODU: 85
1177 $
Başlayan Fiyatlarla
4484 TL
HAREKET TARİHİ

HER GÜN HAREKETLİ

 
1.GÜN
iSTANBUL - PHUKET
 

Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde, en geç 11.30'da Türk Havayolları Kontuarında olmanız gerekmektedir. Bilet ve pasaport işlemlerini takiben Türk Havayolları tarifeli seferi ile Phuket uçuşu;   

14.30 - 04.00 İstanbul - Phuket uçuşu 

 
2.GÜN
PHUKET
 

Phuket'e varışımızın ardından, havaalanında bulunan araçlarımızla buradan ayrılarak otelimize doğru yola çıkıyoruz. Odalara yerleşmeler gerçekleştikten sonra misafirlerimizin tercihlerine göre dinlenebilmesi ya da dilediğince ada ve denizin imkânlarından yararlanabilmesi için yalnız bırakıyoruz.

 

 

 
3.GÜN
PHUKET
 

Phuket’te yeni bir günle beraber, kahvaltımızın ardından, arzu eden katılımcılarla ekstra olarak düzenlediğimiz, el değmemiş doğa harikası olan Phi Phi Adası Turu için yüksek sürat teknemizle yola koyuluyoruz. Phi phi Don ve Phi Phi Leh adında farklı adadan oluşan Bu ada önceleri maceracı turistlerin uğradığı ıssız bir noktayken, Phi Phi Leh’te Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin çekimleriyle ün kazanarak, yoğun ilgi gören bir bölge halini aldı. Mavinin tonlarından oluşan eşsiz denizi ve bembeyaz sıcak kumlarıyla sizi huzura davet eden bu adaya olan turumuzda ilk durağımız Phi Phi Leh oluyor. Burada doğallığıyla büyüsü altına alan berrak denizin tadını çıkaracaksınız. Ardından tekrar motorumuza binip Korsan Mağarası ve Maymun Plajı’ndan geçerek Phi Phi Don’u ziyaret ediyoruz. Açık büfe öğle yemeğimizi de burada yedikten sonra eğer vaktimiz kalırsa yumurta adası anlamına gelen Koh Kai adasına uğruyoruz. Yolculuğumuz boyunca şnorkel için uygun alanlarda mola verip sualtının eşsiz dünyasına keşfe çıkma şansını yakalayacaksınız. Bu ada turu aynı zamanda bize bu doğa mucizelerini rahatça fotoğraflayabileceğiniz birçok fırsat sağlıyor. Burada da denizin tadını çıkardıktan sonra konaklama için otelimize dönüyoruz.

  
 
4.GÜN
PHUKET

Kahvaltımızı yaptıktan sonra bugün ekstra olan James Bond Adası Turu için dileyen misafirlerle harekete geçiyoruz. Fakat yol üzerinde öncelikle adı Maymunlar Tapınağı adı verilen Wat Suvannakuha tapınağını ziyaret ediyoruz. Büyük bir mağaranın içine yerleştirilmiş ihtişamlı buda heykellerinin olduğu bu tapınak adından da anlaşıldığı üzere maymunların yaşam alanı haline gelmiş bir yer. Gelen ziyaretçilerin beslemesine ve ilgisine alışık bu maymunlar içeriye girişte size eşlik ediyor. Phuket’ten ayrılırken tropik ormanların içinden geçerek Phang Nga’ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Körfeze vardığımızda, uzun kuyruklu motorun güvertesinde Phang Nga körfezimizi keşfe çıkıyoruz. “,Kelle şekeri” adı verilen şekilleriyle ilgi çeken kayalar eşliğinde körfezi keşfe çıkıyoruz. Sonrasında, öğle yemeğimiz için yüzen balıkçı köylerinden birinde mola veriyoruz. Dileyen katılımcılarla kanolara binerek mangrov ormanları arasında çevre mağaraları keşfe çıkıyoruz. Bu etkileyici atmosferde gerçekleşen gezimizin ardından son durağımız James Bond Adası’na rotamızı çeviriyoruz. Önceleri Ko Tapu adıyla bilinen bu ada “The Man With The Golden Gun” adlı James Bond filmiyle kazandığı ünle beraber günümüzde artık James Bond Adası olarak anılmakta. Sahilden 200 m kadar uzakta denizin ortasında ihtişamıyla dimdik duran bu kaya parçası sizlere inanamayacağınız dakikalar yaşatacak. Ayrıca etrafta kolayca rastlayabileceğiniz birbirinden ilginç yapılarıyla yarasalara ev sahipliği yapan irili ufaklı mağaralarla karşılaşıyoruz. Bu etkileyici deneyimlerin ardından dinlenmek üzere otelimize dönüş gerçekleştiriyoruz.

     
5.GÜN
PHUKET
 

Otelde kahvaltımızı tamamladıktan sonra, misafirlerimizin dilediğince bu eşsiz adada zaman geçirebilmeleri için yalnız bırakıyoruz. Ardından akşam saatlerinde ekstra olarak düzenlediğimiz Fantasea Show Turu için buluşup, yola çıkıyoruz. Show alanına geldiğimizde, girişte kafeler, restoranlar, mücevherciler, kostüm dükkânları ve daha birçok çeşit dükkânla rengârenk bezenmiş bu alan bir karnaval havasında sizleri bekliyor olacak. Aynı zamanda birbirinden farklı yöresel yemeklere ulaşabilme şansı da yakalıyorsunuz. Burada geçirdiğiniz serbest zamanda fazlasıyla zevk alıyor olacaksınız. Buradan gösteriyi izlemek için ana bölüm olan Fantasea of Kingdom’a geçiyoruz. Gösterinin ana teması Tayland kültürü ve doğası. Sizi şaşırtan sahne ve ışık oyunlarıyla ansızın ortaya çıkan renk renk kostümlü dansçılar, oyuncular, filler, ördekler, kuşlar, balerinler sizi büyüsü altına alıyor. Ateş gösterileri, illüzyon ve fillerin gösterilerini hayretler içerisinde izliyorsunuz. Bu gösterinin bitişiyle gecelemek üzere otelimize dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz.

  
 
6.GÜN
PHUKET
 
Sabah kahvaltısının ardından, misafirlerimizi dilediğince zaman geçirmeleri, tercihlerine göre otel imkânlarından yararlanıp, berrak deniz ve kızgın kumlarda adanın tadını çıkarabilmeleri için bugünü serbest zaman olarak ayırıyoruz.

 

 

 
7.GÜN
PHUKET - BANGKOK
 
Kahvaltı sonrasında otel den ayrılarak Bangkok’a gitmek üzere havalimanına doğru hareketleniyoruz.
12.20 - 13-45 Phuket - Bangkok uçuşu 
Havalimanında bizi bekleyen özel araçlarımıza yerleştikten sonra, bu etkileyici şehri yakından tanıtmak için ekstra olarak düzenlenecek Bangkok Panoramik Şehir Turu’na doğru yola çıkıyoruz. Bu şehri Chao Phraya Nehri ikiye ayırıyor. Bu nehir, şehrin içinden birçok kanal geçişini sağlıyor. Bu yönleriyle, Venedik’e benzerliğinden dolayı Bangkok, “Doğu’nun Venedik’i” olarak anılıyor. Bu gezide şehrin en büyük anıtı olan; Yatan Buda (Wat Pho), Altın Buda (Wat Traimit), Demokrasi Meydanı, Parlamento Binası gibi şehirde görülmesi gereken önemli yerleri tanıyoruz. Ardından dileyen katılımcılarımızla ekstra olarak düzenlediğimiz, farklı bir deneyim olacak Bangkok Kanal Turu’na geçiyoruz. Bu turun ardından otelimize dönüş için yola çıkıyoruz. Odalarımıza yerleşme işlemlerimizden sonra dilediğince otel imkânlarından yararlanıp, dinlenmeleri için misafirlerimizi yalnız bırakıyoruz.
 
8.GÜN
BANGKOK - İSTANBUL
 
Kahvaltıdan sonra ekstra olan Yüzen Çarşı Turu için buluşuyoruz. Teknelerle ulaşacağımız bu ünlü çarşı, sabah saatlerinden öğleye kadar açık olduğundan hemen harekete geçiyoruz. Su kanalları arasına kurulan farklı ve etkileyici köylerin içinden teknemizle geçerek Çarşı’nın bulunduğu bölgeye geliyoruz. Burada kendi kanolarına ve nehir kenarına konumlanmış her çeşit ürünü bulabileceğiniz satıcılar sizi farklı bir kültürle tanıştıracaklar. Nehir üzerinde yüzen bu renk cümbüşünü fotoğraf çekmek için fazlasıyla ilgi gören bir bölge. Aynı zamanda yöresel yiyeceklerden, tay sanatını yansıtan hediyelik eşyalara kadar alışveriş için aradığımız her ürüne ulaşabiliyoruz. Buradaki gezimizi de tamamladıktan sonra Bangkok'a dönüyoruz. Akşamüstüne kadar geçirebileceğiniz serbest zamanın ardından Bangkok-İstanbul uçuşunuz için havalimanına transferlerinizi gerçekleştiriyoruz. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından  İstanbul uçuşu; 

22.40 - 05.00 Bangok - İstanbul uçuşu

 

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Türk Havayolları ile Istanbul-Phuket, Bangkok – Istanbul, Yerel Havayolları ile Phuket-Bangkok ekonomi sınıfı uçuşlar
Phuket'de 5 gece, Bangkok'da 1 gece iki kişilik odalarda kişi başı konaklama
Her gün açık büfe kahvaltı
Havaalanı vergileri
Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)
Klimalı araçlarda tüm transferler
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Balayı çiftleri için uçakta ve otelde özel ikramlar

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Yurtdışına çıkış fonu (15.- TL)
Kişisel harcamalar
Ekstra Turlar
Seyahat Güvence Paketi (Seyahat Sağlık ve Tur İptali sigortalarını kapsar)

Önemli Notlar:
-    Yurt dışı gezilerinde planlanan dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport bulundurmak mecburidir ve turda ziyaret edilecek ülke sayısı kadar pasaportta boş sayfa bulundurulmalıdır. Bu veya herhangi bir diğer kişisel sebepten programdaki ülkelerden herhangi birine giriş yapamayan yolcuların sorumlulukları kendilerine aittir.
-    Bizzat Siamtur tarafından yolcu adına başvurulmasına rağmen yolcu adına kişisel sebeplerden vize alınamaması durumunda doğabilecek tur iptali ve değişikliklerden Siamtur sorumlu değildir. Acentamız yolcu ve konsolosluk arasında aracı konumundadır. 
-    Kayıt esnasında alınan tüm kişisel bilgiler yolcunun seyahat edeceği pasaportta yazdığı şeklinde olmalıdır. Hatalı bilgi nedeniyle doğabilecek iptal veya değişiklik bedellerinden yolcular sorumludur. 
-    Tur firmamız , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan firmamız sorumlu tutulamaz. Yolcuların uçaklardaki doluluk sebebiyle yan yana oturamaması acentemizin sorumluluğunda değildir. Bu durumu önlemek amacıyla yolcuların havaalanına erken gitmeleri önerilmektedir. 
-    Bazı turların içinde yer alabilecek uçak biletlerinde mil kazanma, mille sınıf yükseltme, online check-in, iade ve değişiklik gibi işlemler yapılamayabilmektedir. Tura kaydınız esnasında bu bilgileri seyahat danışmanınıza sormanız gerekmektedir. Online check-in yapılabilecek biletlerde de bu işlem yolculara ait olup acentamız tarafından sadece koltuk rezervasyonu yapılmaktadır. 
-    Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir. Bu bagaj hakkı tur esnasında kullanılan ara uçuşlarda standart kilo haklarından daha az olabilmektedir. 
-    Tur programında belirtilen ekstra ve tura dahil turlarımızın; uçuşlarda olabilecek değişiklikler, araç müsaitliği, katılım sayısı ve rehberimizin insiyatifine bağlı olarak günleri ve fiyatları değişebilir veya iptal olabilir. 
-    Firmamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
-    Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz.
-    Otellerde check-out (otelden çıkış) Saat 12:00. Check-in (otele giriş) Saat 14:00'dır. Bazı otellerde bu saatler değişiklik gösterebilmektedir. Müsaitlik çerçevesinde bu saatlerde esneklik yapmak veya bedeli karşılığı değişiklik yapmak otel inisiyatifinde olup, talep halinde doğabilecek masraflar yolcuya aittir. 
-    2-12 yaş arası çocuk indirimleri, çocuk iki kişilik odada ilave yatak ile üçüncü kişi olarak kaldığında geçerlidir.
-    3 Kişilik odada (Triple) konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp portatif olabilmektedir.
İş bu uluslararası kuralları da içeren metinler tur satın alındığında kabul edilmiş sayılır.

Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak 2018 - 28 Şubat 2018 1747 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Spa Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak 2018 - 28 Şubat 2018 1772 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Premium Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak 2018 - 28 Şubat 2018 1781 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Premiem Spa Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak 2018 - 28 Şubat 2018 1890 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Deluxe Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak 2018 - 28 Şubat 2018 1882 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Luxury Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak 2018 - 28 Şubat 2018 2456 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak 2018 - 28 Şubat 2018 3080 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 - 10 Nisan 2018 1544 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Spa Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 - 10 Nisan 2018 1561 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Premium Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 - 10 Nisan 2018 1587 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Premiem Spa Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 - 10 Nisan 2018 1646 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Deluxe Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 - 10 Nisan 2018 1637 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Luxury Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 - 10 Nisan 2018 1899 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 - 10 Nisan 2018 2473 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1435 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Spa Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1443 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Premium Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1452 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Premiem Spa Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1528 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Deluxe Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1519 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Luxury Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1679 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 2093 $
4 Yıldız Centara Kata Resort Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak 2018 - 31 Mart 2018 1367 $
4 Yıldız Centara Kata Resort Deluxe Pool Side Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak 2018 - 31 Mart 2018 1384 $
4 Yıldız Centara Kata Resort Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -10 Nisan 2018 1207 $
4 Yıldız Centara Kata Resort Deluxe Pool Side Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -10 Nisan 2018 1224 $
4 Yıldız Centara Kata Resort Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1165 $
4 Yıldız Centara Kata Resort Deluxe Pool Side Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1182 $
4 Yıldız Centara Villas Deluxe Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak 2018 -28 Şubat 2018 1511 $
4 Yıldız Centara Villas Deluxe Ocean Facing Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak 2018 -28 Şubat 2018 1544 $
4 Yıldız Centara Villas Spa Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak 2018 -28 Şubat 2018 1671 $
4 Yıldız Centara Villas Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak 2018 -28 Şubat 2018 1840 $
4 Yıldız Centara Villas Deluxe Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 -10 Nisan 2018 1300 $
4 Yıldız Centara Villas Deluxe Ocean Facing Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 -17 Nisan 2018 1325 $
4 Yıldız Centara Villas Spa Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 -17 Nisan 2018 1460 $
4 Yıldız Centara Villas Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 -17 Nisan 2018 1553 $
4 Yıldız Centara Villas Deluxe Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1215 $
4 Yıldız Centara Villas Deluxe Ocean Facing Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1224 $
4 Yıldız Centara Villas Spa Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1325 $
4 Yıldız Centara Villas Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1393 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018 - 31 Mart 2018 1612 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Deluxe Plus Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018 - 31 Mart 2018 1654 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Junior Suite Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018 - 31 Mart 2018 1713 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Deluxe Plus Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018 - 31 Mart 2018 1713 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Junior Suite Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018 - 31 Mart 2018 1764 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1350 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Deluxe Plus Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1376 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Junior Suite Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1435 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Deluxe Plus Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1435 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Junior Suite Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1485 $
3 Yıldız İbis Phuket Patong Standart Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1215 $
5 Yıldız Katathani Phuket Beach Resort Deluxe (Bhuri wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1111 Ocak 2018-31 Mart 2018 1671 $
5 Yıldız Katathani Phuket Beach Resort Grand Deluxe (Bhuri Wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1111 Ocak 2018-31 Mart 2018 1730 $
5 Yıldız Katathani Phuket Beach Resort Junior suite (Thani wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1111 Ocak 2018-31 Mart 2018 1831 $
5 Yıldız Katathani Phuket Beach Resort Junior Suite Ocean Front (Thani Wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1111 Ocak 2018-31 Mart 2018 1916 $
5 Yıldız Katathani Phuket Beach Resort Grand suite (Thani wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1111 Ocak 2018-31 Mart 2018 2000 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1111 Ocak 2018 -28 Şubat 2018 1848 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1111 Ocak 2018 -28 Şubat 2018 1890 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1111 Ocak 2018 -28 Şubat 2018 1992 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1111 Ocak 2018 -28 Şubat 2018 2194 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 -08 Nisan 2018 1688 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 -08 Nisan 2018 1730 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 -08 Nisan 2018 1814 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 -08 Nisan 2018 1949 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0909 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1380 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0909 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1405 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0909 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1456 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0909 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1540 $
5 Yıldız Movenpic Resort & Spa Karon Beach Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1010 Ocak 2018 -31 Mart 2018 1646 $
5 Yıldız Movenpic Resort & Spa Karon Beach Superior Sea View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1010 Ocak 2018 -31 Mart 2018 1730 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1350 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1393 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Sunset Spa Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1494 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Sunset Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1578 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 1198 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 1241 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Sunset Spa Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 1342 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Sunset Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 1426 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa Deluxe Balcony Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018-31 Mart 2018 1553 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa Garden Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018-31 Mart 2018 1857 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa Sala Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018-31 Mart 2018 1966 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa One Bedroom Pool Villa Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018-31 Mart 2018 2169 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa One Bedroom Duplex Pool Villa Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018-31 Mart 2018 3215 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa Deluxe Balcony Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018-16 Nisan 2018 1671 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa Garden Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018-16 Nisan 2018 2004 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa Sala Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018-16 Nisan 2018 2118 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa One Bedroom Pool Villa Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018-16 Nisan 2018 2325 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa One Bedroom Duplex Pool Villa Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018-16 Nisan 2018 2683 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa Deluxe Balcony Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1717 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1464 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa Garden Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1717 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1667 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa Sala Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1717 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1751 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa One Bedroom Pool Villa Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1717 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1878 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa One Bedroom Duplex Pool Villa Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1717 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 2034 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Kamala Beach One Bedroom Deluxe Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-11-0101 Kasım 2017- 23 Aralık 2017 1300 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Kamala Beach One Bedroom Pool Terrace Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-11-0101 Kasım 2017- 23 Aralık 2017 1342 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Kamala Beach One Bedroom Deluxe Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1367 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Kamala Beach One Bedroom Pool Terrace Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1401 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Kamala Beach One Bedroom Deluxe Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1183 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Kamala Beach One Bedroom Pool Terrace Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1217 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Premier Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1258 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Premier Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1285 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Swiss Advantage Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1298 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Swiss Adwantage Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1318 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Stuio Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1420 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Swiss Adwantage Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 1237 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Stuio Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 1339 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Premier Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 1177 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Premier Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 1204 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Swiss Advantage Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 1217 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Plaza Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1380 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1422 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1464 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Deluxe Jakuzi Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1570 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Deluxe Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1595 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Seaview Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak 2018- 31 Mart 2018 2152 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Plaza Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1274 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1317 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1359 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Deluxe Jakuzi Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1464 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Deluxe Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1490 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Seaview Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1966 $
5 Yıldız The Shore At Katathani Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018 - 31 Mart 2018 2473 $
5 Yıldız The Shore At Katathani Seaview Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018 - 31 Mart 2018 2818 $
4 Yıldız Woraburi Resort Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1111 Ocak 2018 -14 Şubat 2018 1376 $
4 Yıldız Woraburi Resort Superior Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1111 Ocak 2018 -14 Şubat 2018 1393 $
4 Yıldız Woraburi Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1111 Ocak 2018 -14 Şubat 2018 1426 $
4 Yıldız Woraburi Resort Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1111 Ocak 2018 -14 Şubat 2018 1460 $
4 Yıldız Woraburi Resort Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-1515 Şubat 2018 -22 Şubat 2018 1426 $
4 Yıldız Woraburi Resort Superior Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-1515 Şubat 2018 -22 Şubat 2018 1443 $
4 Yıldız Woraburi Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-1515 Şubat 2018 -22 Şubat 2018 1477 $
4 Yıldız Woraburi Resort Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-1515 Şubat 2018 -22 Şubat 2018 1511 $
4 Yıldız Woraburi Resort Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2322 Şubat 2018 -31 Mart 2018 1376 $
4 Yıldız Woraburi Resort Superior Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2322 Şubat 2018 -31 Mart 2018 1393 $
4 Yıldız Woraburi Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2322 Şubat 2018 -31 Mart 2018 1426 $
4 Yıldız Woraburi Resort Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2322 Şubat 2018 -31 Mart 2018 1460 $
4 Yıldız Woraburi Resort Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1197 $
4 Yıldız Woraburi Resort Superior Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1210 $
4 Yıldız Woraburi Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1237 $
4 Yıldız Woraburi Resort Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1264 $
EKSTRA TURLAR
Tur AdıFiyat
Phi Phi Adası Turu (Öğle Yemekli)80 USD
James Bond Adası Turu (Öğle Yemekli)80 USD
Fantasea Show Turu (Akşam Yemekli)70 USD
Bangkok Şehir Turu30 USD
Bangkok Kanal Turu40 USD
# Taksit Tutarı Toplam Tutar # Taksit Tutarı Toplam Tutar # Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 Taksit - - 2 Taksit - - 2 Taksit - -
3 Taksit - - 3 Taksit - - 3 Taksit - -
4 Taksit - - 4 Taksit 1160 TL 4641 TL 4 Taksit - -
5 Taksit 919 TL 4596 TL 5 Taksit 933 TL 4663 TL 5 Taksit 924 TL 4619 TL
6 Taksit 770 TL 4619 TL 6 Taksit 781 TL 4686 TL 6 Taksit 773 TL 4641 TL
7 Taksit - - 7 Taksit 673 TL 4708 TL 7 Taksit - -
8 Taksit - - 8 Taksit 591 TL 4731 TL 8 Taksit - -
9 Taksit 523 TL 4708 TL 9 Taksit 528 TL 4753 TL 9 Taksit 526 TL 4731 TL
# Taksit Tutarı Toplam Tutar # Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 Taksit - - 2 Taksit - - 2 Taksit - -
3 Taksit 1560 TL 4681 TL 3 Taksit 1577 TL 4731 TL 3 Taksit - -
4 Taksit - - 4 Taksit - - 4 Taksit - -
5 Taksit - - 5 Taksit - - 5 Taksit 928 TL 4641 TL
6 Taksit 807 TL 4843 TL 6 Taksit 807 TL 4843 TL 6 Taksit 780 TL 4681 TL
7 Taksit - - 7 Taksit - - 7 Taksit - -
8 Taksit - - 8 Taksit - - 8 Taksit -
9 Taksit 553 TL 4977 TL 9 Taksit 551 TL 4955 TL 9 Taksit 538 TL 4843 TL

Bonus: Garanti Miles & Smiles, Flexi ve diğer bankalara ait Bonus özellikli tüm kartlar

Axess: Akbank ve Odeabank Axess kartları

Maximum: İşbankası ve Ziraat Maximum kartları

Ödeme Seçenekleri