Bangkok - Phuket

BALAYI TURLARI

VİZE YOK
Bangkok - Phuket
(8 GÜN 6 GECE)
TUR KODU: 85
1165 $
Başlayan Fiyatlarla
(991 €)
HAREKET TARİHİ

HER GÜN HAREKETLİ

 
1.GÜN
iSTANBUL - PHUKET
 

Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde, en geç 11.30'da Türk Havayolları Kontuarında olmanız gerekmektedir. Bilet ve pasaport işlemlerini takiben Türk Havayolları tarifeli seferi ile Phuket uçuşu;   

14.30 - 04.00 İstanbul - Phuket uçuşu 

 
2.GÜN
PHUKET
 

Phuket'e varışımızın ardından, havaalanında bulunan araçlarımızla buradan ayrılarak otelimize doğru yola çıkıyoruz. Odalara yerleşmeler gerçekleştikten sonra misafirlerimizin tercihlerine göre dinlenebilmesi ya da dilediğince ada ve denizin imkânlarından yararlanabilmesi için yalnız bırakıyoruz.

 

 

3.GÜN
PHUKET
 

Phuket’te yeni bir günle beraber, kahvaltımızın ardından, arzu eden katılımcılarla ekstra olarak düzenlediğimiz, el değmemiş doğa harikası olan Phi Phi Adası Turu için yüksek sürat teknemizle yola koyuluyoruz. Phi phi Don ve Phi Phi Leh adında farklı adadan oluşan Bu ada önceleri maceracı turistlerin uğradığı ıssız bir noktayken, Phi Phi Leh’te Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin çekimleriyle ün kazanarak, yoğun ilgi gören bir bölge halini aldı. Mavinin tonlarından oluşan eşsiz denizi ve bembeyaz sıcak kumlarıyla sizi huzura davet eden bu adaya olan turumuzda ilk durağımız Phi Phi Leh oluyor. Burada doğallığıyla büyüsü altına alan berrak denizin tadını çıkaracaksınız. Ardından tekrar motorumuza binip Korsan Mağarası ve Maymun Plajı’ndan geçerek Phi Phi Don’u ziyaret ediyoruz. Açık büfe öğle yemeğimizi de burada yedikten sonra eğer vaktimiz kalırsa yumurta adası anlamına gelen Koh Kai adasına uğruyoruz. Yolculuğumuz boyunca şnorkel için uygun alanlarda mola verip sualtının eşsiz dünyasına keşfe çıkma şansını yakalayacaksınız. Bu ada turu aynı zamanda bize bu doğa mucizelerini rahatça fotoğraflayabileceğiniz birçok fırsat sağlıyor. Burada da denizin tadını çıkardıktan sonra konaklama için otelimize dönüyoruz.

  
 
4.GÜN
PHUKET
 

Kahvaltımızı yaptıktan sonra bugün ekstra olan James Bond Adası Turu için dileyen misafirlerle harekete geçiyoruz. Fakat yol üzerinde öncelikle adı Maymunlar Tapınağı adı verilen Wat Suvannakuha tapınağını ziyaret ediyoruz. Büyük bir mağaranın içine yerleştirilmiş ihtişamlı buda heykellerinin olduğu bu tapınak adından da anlaşıldığı üzere maymunların yaşam alanı haline gelmiş bir yer. Gelen ziyaretçilerin beslemesine ve ilgisine alışık bu maymunlar içeriye girişte size eşlik ediyor. Phuket’ten ayrılırken tropik ormanların içinden geçerek Phang Nga’ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Körfeze vardığımızda, uzun kuyruklu motorun güvertesinde Phang Nga körfezimizi keşfe çıkıyoruz. “,Kelle şekeri” adı verilen şekilleriyle ilgi çeken kayalar eşliğinde körfezi keşfe çıkıyoruz. Sonrasında, öğle yemeğimiz için yüzen balıkçı köylerinden birinde mola veriyoruz. Dileyen katılımcılarla kanolara binerek mangrov ormanları arasında çevre mağaraları keşfe çıkıyoruz. Bu etkileyici atmosferde gerçekleşen gezimizin ardından son durağımız James Bond Adası’na rotamızı çeviriyoruz. Önceleri Ko Tapu adıyla bilinen bu ada “The Man With The Golden Gun” adlı James Bond filmiyle kazandığı ünle beraber günümüzde artık James Bond Adası olarak anılmakta. Sahilden 200 m kadar uzakta denizin ortasında ihtişamıyla dimdik duran bu kaya parçası sizlere inanamayacağınız dakikalar yaşatacak. Ayrıca etrafta kolayca rastlayabileceğiniz birbirinden ilginç yapılarıyla yarasalara ev sahipliği yapan irili ufaklı mağaralarla karşılaşıyoruz. Bu etkileyici deneyimlerin ardından dinlenmek üzere otelimize dönüş gerçekleştiriyoruz.

     
 
5.GÜN
PHUKET
 

Otelde kahvaltımızı tamamladıktan sonra, misafirlerimizin dilediğince bu eşsiz adada zaman geçirebilmeleri için yalnız bırakıyoruz. Ardından akşam saatlerinde ekstra olarak düzenlediğimiz Fantasea Show Turu için buluşup, yola çıkıyoruz. Show alanına geldiğimizde, girişte kafeler, restoranlar, mücevherciler, kostüm dükkânları ve daha birçok çeşit dükkânla rengârenk bezenmiş bu alan bir karnaval havasında sizleri bekliyor olacak. Aynı zamanda birbirinden farklı yöresel yemeklere ulaşabilme şansı da yakalıyorsunuz. Burada geçirdiğiniz serbest zamanda fazlasıyla zevk alıyor olacaksınız. Buradan gösteriyi izlemek için ana bölüm olan Fantasea of Kingdom’a geçiyoruz. Gösterinin ana teması Tayland kültürü ve doğası. Sizi şaşırtan sahne ve ışık oyunlarıyla ansızın ortaya çıkan renk renk kostümlü dansçılar, oyuncular, filler, ördekler, kuşlar, balerinler sizi büyüsü altına alıyor. Ateş gösterileri, illüzyon ve fillerin gösterilerini hayretler içerisinde izliyorsunuz. Bu gösterinin bitişiyle gecelemek üzere otelimize dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz.

  
 
6.GÜN
PHUKET
 
Sabah kahvaltısının ardından, misafirlerimizi dilediğince zaman geçirmeleri, tercihlerine göre otel imkânlarından yararlanıp, berrak deniz ve kızgın kumlarda adanın tadını çıkarabilmeleri için bugünü serbest zaman olarak ayırıyoruz.

 

 

7.GÜN
PHUKET - BANGKOK
 
Kahvaltı sonrasında otel den ayrılarak Bangkok’a gitmek üzere havalimanına doğru hareketleniyoruz.
12.20 - 13-45 Phuket - Bangkok uçuşu 
Havalimanında bizi bekleyen özel araçlarımıza yerleştikten sonra, bu etkileyici şehri yakından tanıtmak için ekstra olarak düzenlenecek Bangkok Panoramik Şehir Turu’na doğru yola çıkıyoruz. Bu şehri Chao Phraya Nehri ikiye ayırıyor. Bu nehir, şehrin içinden birçok kanal geçişini sağlıyor. Bu yönleriyle, Venedik’e benzerliğinden dolayı Bangkok, “Doğu’nun Venedik’i” olarak anılıyor. Bu gezide şehrin en büyük anıtı olan; Yatan Buda (Wat Pho), Altın Buda (Wat Traimit), Demokrasi Meydanı, Parlamento Binası gibi şehirde görülmesi gereken önemli yerleri tanıyoruz. Ardından dileyen katılımcılarımızla ekstra olarak düzenlediğimiz, farklı bir deneyim olacak Bangkok Kanal Turu’na geçiyoruz. Bu turun ardından otelimize dönüş için yola çıkıyoruz. Odalarımıza yerleşme işlemlerimizden sonra dilediğince otel imkânlarından yararlanıp, dinlenmeleri için misafirlerimizi yalnız bırakıyoruz.
 
8.GÜN
BANGKOK - İSTANBUL
 
Kahvaltıdan sonra ekstra olan Yüzen Çarşı Turu için buluşuyoruz. Teknelerle ulaşacağımız bu ünlü çarşı, sabah saatlerinden öğleye kadar açık olduğundan hemen harekete geçiyoruz. Su kanalları arasına kurulan farklı ve etkileyici köylerin içinden teknemizle geçerek Çarşı’nın bulunduğu bölgeye geliyoruz. Burada kendi kanolarına ve nehir kenarına konumlanmış her çeşit ürünü bulabileceğiniz satıcılar sizi farklı bir kültürle tanıştıracaklar. Nehir üzerinde yüzen bu renk cümbüşünü fotoğraf çekmek için fazlasıyla ilgi gören bir bölge. Aynı zamanda yöresel yiyeceklerden, tay sanatını yansıtan hediyelik eşyalara kadar alışveriş için aradığımız her ürüne ulaşabiliyoruz. Buradaki gezimizi de tamamladıktan sonra Bangkok'a dönüyoruz. Akşamüstüne kadar geçirebileceğiniz serbest zamanın ardından Bangkok-İstanbul uçuşunuz için havalimanına transferlerinizi gerçekleştiriyoruz. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından  İstanbul uçuşu; 

22.40 - 05.00 Bangok - İstanbul uçuşu

 

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 
Türk Havayolları ile Istanbul-Phuket, Bangkok – Istanbul, Yerel Havayolları ile Phuket-Bangkok ekonomi sınıfı uçuşlar
Phuket'de 5 gece, Bangkok'da 1 gece iki kişilik odalarda kişi başı konaklama
Her gün açık büfe kahvaltı
Havaalanı vergileri
Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)
Klimalı araçlarda tüm transferler
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Balayı çiftleri için uçakta ve otelde özel ikramlar
   
   
   
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
   
Yurtdışına çıkış fonu (15.- TL)
Kişisel harcamalar
Ekstra Turlar
Seyahat Güvence Paketi (Seyahat Sağlık ve Tur İptali sigortalarını kapsar)
   
   
ÖNEMLİ:
   
Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport bulundurmak mecburidir.
Tur firmamız , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan firmamız sorumlu tutulamaz. Yolcuların uçaklardaki doluluk sebebiyle yan yana oturamaması acentemizin sorumluluğunda değildir. Bu durumu önlemek amacıyla yolcuların havaalanına erken gitmeleri önerilmektedir.
Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir.
Tur programı örnek programdır. Uçak firmasından kaynaklanan uçuş saatleri ve parkur değişikliği sebebiyle, program içeriği aynı kalmak suretiyle değişebilir.
Tur programında belirtilen (ekstra) turlarımız, araç müsaitliği, katılım sayısı ve rehberimizin insiyatifine bağlı olarak günleri ve fiyatları değişebilir veya iptal olabilir.
Firmamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz.
Tüm dünya otellerinde check-out (otelden çıkış) Saat 12:00. Check-in (otele giriş) Saat 14:00'dır.
2-12 yaş arası çocuk indirimleri, çocuk iki kişilik odada ilave yatak ile üçüncü kişi olarak kaldığında geçerlidir.
Tur bedelinin %35'i kayıtta, bakiyesi tur hareket tarihine 1 ay kala ödenir.
3 Kişilik odada (Triple) konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp portatif olabilmektedir.
   
İş bu uluslararası kuralları da içeren metinler tur satın alındığında kabul edilmiş sayılır.

Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0707 Ocak 2017 - 28 Şubat 2017 1759 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Spa Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0707 Ocak 2017 - 28 Şubat 2017 1783 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Premium Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0707 Ocak 2017 - 28 Şubat 2017 1791 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Premiem Spa Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0707 Ocak 2017 - 28 Şubat 2017 1894 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Deluxe Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0707 Ocak 2017 - 28 Şubat 2017 1887 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Luxury Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0707 Ocak 2017 - 28 Şubat 2017 2427 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0707 Ocak 2017 - 28 Şubat 2017 3022 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-03-0101 Mart 2017 - 17 Nisan 2017 1569 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Spa Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-03-0101 Mart 2017 - 17 Nisan 2017 1585 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Premium Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-03-0101 Mart 2017 - 17 Nisan 2017 1609 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Premiem Spa Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-03-0101 Mart 2017 - 17 Nisan 2017 1664 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Deluxe Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-03-0101 Mart 2017 - 17 Nisan 2017 1664 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Luxury Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-03-0101 Mart 2017 - 17 Nisan 2017 1910 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-03-0101 Mart 2017 - 17 Nisan 2017 2450 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1818 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 1466 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Spa Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1818 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 1474 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Premium Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1818 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 1482 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Premiem Spa Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1818 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 1529 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Deluxe Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1818 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 1537 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Luxury Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1818 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 1680 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1818 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 2061 $
4 Yıldız Centara Karon Resort Superior At The Terraces Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0707 Ocak 2017-05 Şubat 2017 1386 $
4 Yıldız Centara Karon Resort Superior Oceanview At The Terraces Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0707 Ocak 2017-05 Şubat 2017 1418 $
4 Yıldız Centara Karon Resort Deluxe Honeymoon Spa At The Terraces Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0707 Ocak 2017-05 Şubat 2017 1585 $
4 Yıldız Centara Karon Resort Deluxe At The Lagoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0707 Ocak 2017-05 Şubat 2017 1442 $
4 Yıldız Centara Karon Resort Premium Deluxe At Tropicale Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0707 Ocak 2017-05 Şubat 2017 1513 $
4 Yıldız Centara Karon Resort 1 Bedroom Pool Cabana Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0707 Ocak 2017-05 Şubat 2017 1680 $
4 Yıldız Centara Karon Resort Superior At The Terraces Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0206 Şubat 2017-28 Şubat 2017 1353 $
4 Yıldız Centara Karon Resort Superior Oceanview At The Terraces Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0206 Şubat 2017-28 Şubat 2017 1381 $
4 Yıldız Centara Karon Resort Deluxe Honeymoon Spa At The Terraces Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0206 Şubat 2017-28 Şubat 2017 1532 $
4 Yıldız Centara Karon Resort Deluxe At The Lagoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0206 Şubat 2017-28 Şubat 2017 1403 $
4 Yıldız Centara Karon Resort Premium Deluxe At Tropicale Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0206 Şubat 2017-28 Şubat 2017 1467 $
4 Yıldız Centara Karon Resort 1 Bedroom Pool Cabana Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0206 Şubat 2017-28 Şubat 2017 1617 $
4 Yıldız Centara Karon Resort Superior At The Terraces Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-03-0101 Mart 2017 -17 Nisan 2017 1307 $
4 Yıldız Centara Karon Resort Superior Oceanview At The Terraces Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-03-0101 Mart 2017 -17 Nisan 2017 1331 $
4 Yıldız Centara Karon Resort Deluxe Honeymoon Spa At The Terraces Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-03-0101 Mart 2017 -17 Nisan 2017 1482 $
4 Yıldız Centara Karon Resort Deluxe At The Lagoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-03-0101 Mart 2017 -17 Nisan 2017 1354 $
4 Yıldız Centara Karon Resort Premium Deluxe At Tropicale Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-03-0101 Mart 2017 -17 Nisan 2017 1450 $
4 Yıldız Centara Karon Resort 1 Bedroom Pool Cabana Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-03-0101 Mart 2017 -17 Nisan 2017 1545 $
4 Yıldız Centara Karon Resort Superior At The Terraces Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1818 Nisan 2017- 31 Ekim 2017 1215 $
4 Yıldız Centara Karon Resort Superior Oceanview At The Terraces Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1818 Nisan 2017- 31 Ekim 2017 1231 $
4 Yıldız Centara Karon Resort Deluxe Honeymoon Spa At The Terraces Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1818 Nisan 2017- 31 Ekim 2017 1331 $
4 Yıldız Centara Karon Resort Deluxe At The Lagoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1818 Nisan 2017- 31 Ekim 2017 1243 $
4 Yıldız Centara Karon Resort Premium Deluxe At Tropicale Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1818 Nisan 2017- 31 Ekim 2017 1267 $
4 Yıldız Centara Karon Resort 1 Bedroom Pool Cabana Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1818 Nisan 2017- 31 Ekim 2017 1362 $
4 Yıldız Centara Kata Resort Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0707 Ocak 2017 - 31 Mart 2017 1410 $
4 Yıldız Centara Kata Resort Deluxe Pool Side Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0707 Ocak 2017 - 31 Mart 2017 1426 $
4 Yıldız Centara Kata Resort Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 -17 Nisan 2017 1259 $
4 Yıldız Centara Kata Resort Deluxe Pool Side Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 - 17 Nisan 2017 1271 $
4 Yıldız Centara Kata Resort Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1818 Nisan 2017 -31 Ekim 2017 1212 $
4 Yıldız Centara Kata Resort Deluxe Pool Side Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1818 Nisan 2017 -31 Ekim 2017 1223 $
4 Yıldız Centara Villas Deluxe Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0707 Ocak 2017 -28 Şubat 2017 1394 $
4 Yıldız Centara Villas Deluxe Ocean Facing Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0707 Ocak 2017 -28 Şubat 2017 1418 $
4 Yıldız Centara Villas Spa Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0707 Ocak 2017 -28 Şubat 2017 1601 $
4 Yıldız Centara Villas Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0707 Ocak 2017 -28 Şubat 2017 1839 $
4 Yıldız Centara Villas Deluxe Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-03-0101 Mart 2017 -17 Nisan 2017 1339 $
4 Yıldız Centara Villas Deluxe Ocean Facing Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-03-0101 Mart 2017 -17 Nisan 2017 1362 $
4 Yıldız Centara Villas Spa Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-03-0101 Mart 2017 -17 Nisan 2017 1489 $
4 Yıldız Centara Villas Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-03-0101 Mart 2017 -17 Nisan 2017 1577 $
4 Yıldız Centara Villas Deluxe Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1818 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 1259 $
4 Yıldız Centara Villas Deluxe Ocean Facing Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1818 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 1267 $
4 Yıldız Centara Villas Spa Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1818 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 1362 $
4 Yıldız Centara Villas Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1818 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 1426 $
4 Yıldız Duanjitt Resort & Spa Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1010 Ocak 2017 -14 Şubat 2017 1407 $
4 Yıldız Duanjitt Resort & Spa Deluxe Garden Wing Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1010 Ocak 2017-14 Şubat 2017 1447 $
4 Yıldız Duanjitt Resort & Spa Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-1515 Şubat 2017 -31 Mart 2017 1320 $
4 Yıldız Duanjitt Resort & Spa Deluxe Garden Wing Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-1515 Şubat 2017 -31 Mart 2017 1360 $
4 Yıldız Duanjitt Resort & Spa Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 -31 Ekim 2017 1233 $
4 Yıldız Duanjitt Resort & Spa Deluxe Garden Wing Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 -31 Ekim 2017 1265 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak 2017-31 Mart 2017 1704 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Deluxe Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak 2017-31 Mart 2017 1744 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Deluxe Plus Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak 2017-31 Mart 2017 1728 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Deluxe Plus Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak 2017-31 Mart 2017 1759 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Junior Suite Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak 2017-31 Mart 2017 1783 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Junior Suite Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak 2017-31 Mart 2017 1815 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 1442 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Deluxe Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 1482 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Deluxe Plus Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 1466 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Deluxe Plus Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 1497 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Junior Suite Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 1521 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Junior Suite Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 1553 $
3 Yıldız Ibis Phuket Patong Standart Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak 2017 -31 Mart 2017 1265 $
3 Yıldız Ibis Phuket Patong Standart Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 -31 Ekim 2017 1165 $
5 Yıldız Katathani Phuket Beach Resort Deluxe (Bhuri Wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1111 Ocak - 31 Mart 2017 1693 $
5 Yıldız Katathani Phuket Beach Resort Grand Deluxe (Bhuri Wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1111 Ocak - 31 Mart 2017 1749 $
5 Yıldız Katathani Phuket Beach Resort Junior Suite (Thani Wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1111 Ocak - 31 Mart 2017 1844 $
5 Yıldız Katathani Phuket Beach Resort Junior Suite Ocean Front (Thani Wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1111 Ocak - 31 Mart 2017 1924 $
5 Yıldız Katathani Phuket Beach Resort Grand Suite (Thani Wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1111 Ocak - 31 Mart 2017 2003 $
5 Yıldız Katathani Phuket Beach Resort Deluxe (Bhuri Wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 31 Ekim 2017 1439 $
5 Yıldız Katathani Phuket Beach Resort Grand Deluxe (Bhuri Wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 31 Ekim 2017 1471 $
5 Yıldız Katathani Phuket Beach Resort Junior Suite (Thani Wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 31 Ekim 2017 1503 $
5 Yıldız Katathani Phuket Beach Resort Junior Suite Ocean Front (Thani Wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 31 Ekim 2017 1535 $
5 Yıldız Katathani Phuket Beach Resort Grand Suite (Thani Wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 31 Ekim 2017 1606 $
5 Yıldız La Flora Patong Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak 2017-31 Mart 2017 1630 $
5 Yıldız La Flora Patong Deluxe Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak 2017-31 Mart 2017 1709 $
5 Yıldız La Flora Patong Seaview Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak 2017-31 Mart 2017 1868 $
5 Yıldız La Flora Patong Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak 2017-31 Mart 2017 1868 $
5 Yıldız La Flora Patong Pool Villa with Loft Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak 2017-31 Mart 2017 2090 $
5 Yıldız La Flora Patong Beachfront Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak 2017-31 Mart 2017 2225 $
5 Yıldız La Flora Patong Beachfront Grand Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak 2017-31 Mart 2017 2559 $
5 Yıldız La Flora Patong Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 1606 $
5 Yıldız La Flora Patong Deluxe Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 1765 $
5 Yıldız La Flora Patong Seaview Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 1963 $
5 Yıldız La Flora Patong Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 1963 $
5 Yıldız La Flora Patong Pool Villa with Loft Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 2249 $
5 Yıldız La Flora Patong Beachfront Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 2511 $
5 Yıldız La Flora Patong Beachfront Grand Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 2885 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak 2017 -28 Şubat 2017 1807 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak 2017 -28 Şubat 2017 1847 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak 2017 -28 Şubat 2017 1934 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak 2017 -28 Şubat 2017 2117 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-03-0101 Mart 2017 -31 Mart 2017 1688 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-03-0101 Mart 2017 -31 Mart 2017 1728 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-03-0101 Mart 2017 -31 Mart 2017 1799 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-03-0101 Mart 2017 -31 Mart 2017 1926 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 1410 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 1434 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 1482 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 1561 $
5 Yıldız Movenpic Resort & Spa Karon Beach Superior Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1010 Ocak 2017 - 21 Nisan 2017 1646 $
5 Yıldız Movenpic Resort & Spa Karon Beach Superior Sea View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1010 Ocak 2017 - 21 Nisan 2017 1725 $
5 Yıldız Movenpic Resort & Spa Karon Beach Superior Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-2222 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 1400 $
5 Yıldız Movenpic Resort & Spa Karon Beach Superior Sea View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-2222 Nisan 2017 - 31 Ekim 2017 1463 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak 2017 -31 Mart 2017 1386 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak 2017 -31 Mart 2017 1426 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak 2017 -31 Mart 2017 1521 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Sunset Spa Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak 2017 -31 Mart 2017 1521 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Sunset Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak 2017 -31 Mart 2017 1601 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 -31 Ekim 2017 1243 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 -31 Ekim 2017 1283 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 -31 Ekim 2017 1378 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Sunset Spa Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 -31 Ekim 2017 1378 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Sunset Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 -31 Ekim 2017 1458 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa Deluxe Balcony Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak 2017-31 Mart 2017 1787 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa Garden Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak 2017-31 Mart 2017 2264 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa Sala Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak 2017-31 Mart 2017 2415 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa One Bedroom Pool Villa Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak 2017-31 Mart 2017 2625 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa One Bedroom Duplex Pool Villa Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak 2017-31 Mart 2017 3090 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa Deluxe Balcony Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 -31 Ekim 2017 1485 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa Garden Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 -31 Ekim 2017 1672 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa Sala Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 -31 Ekim 2017 1752 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa One Bedroom Pool Villa Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 -31 Ekim 2017 1867 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa One Bedroom Duplex Pool Villa Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 -31 Ekim 2017 2010 $
5 Yıldız The Shore At Katathani Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak 2017 - 31 Mart 2017 2448 $
5 Yıldız The Shore At Katathani Seaview Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak 2017 -31 Mart 2017 2773 $
5 Yıldız The Shore At Katathani Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 31 Ekim 2017 2043 $
5 Yıldız The Shore At Katathani Seaview Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 31 Ekim 2017 2303 $
4 Yıldız Woraburi Resort Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1111 Ocak 2017 -26 Ocak 2017 1386 $
4 Yıldız Woraburi Resort Superior Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1111 Ocak 2017 -26 Ocak 2017 1402 $
4 Yıldız Woraburi Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1111 Ocak 2017 -26 Ocak 2017 1434 $
4 Yıldız Woraburi Resort Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1111 Ocak 2017 -26 Ocak 2017 1466 $
4 Yıldız Woraburi Resort Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2727 Ocak 2017 - 03 Şubat 2017 1434 $
4 Yıldız Woraburi Resort Superior Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2727 Ocak 2017 - 03 Şubat 2017 1450 $
4 Yıldız Woraburi Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2727 Ocak 2017 - 03 Şubat 2017 1482 $
4 Yıldız Woraburi Resort Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2727 Ocak 2017 - 03 Şubat 2017 1513 $
4 Yıldız Woraburi Resort Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0404 Şubat 2017 - 31 Mart 2017 1386 $
4 Yıldız Woraburi Resort Superior Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0404 Şubat 2017 - 31 Mart 2017 1402 $
4 Yıldız Woraburi Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0404 Şubat 2017 - 31 Mart 2017 1434 $
4 Yıldız Woraburi Resort Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0404 Şubat 2017 - 31 Mart 2017 1466 $
EKSTRA TURLAR
Tur AdıFiyat
Phi Phi Adası Turu (Öğle Yemekli)80 USD
James Bond Adası Turu (Öğle Yemekli)80 USD
Fantasea Show Turu (Akşam Yemekli)70 USD
Bangkok Şehir Turu30 USD
Bangkok Kanal Turu40 USD