Singapur - Bali

BALAYI TURU

VİZE YOK
SİNGAPUR - BALİ
(7 GÜN 5 GECE)
TUR KODU: 47
1473 $
Başlayan Fiyatlarla
HAREKET TARİHİ

HER GÜN HAREKETLİ

 
1.GÜN
İSTANBUL - SİNGAPUR
 
Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde, en geç 11.00'de Singapur Havayolları Kontuarında olmanız gerekmektedir. Bilet ve pasaport işlemlerini takiben Singapur Havayolları tarifeli seferi ile Singapur uçuşu;   
13.30 - 05.00 +1 İstanbul - Singapur uçuşu 
 
2.GÜN
SİNGAPUR
 

Havalimanında bizi bekleyen özel aracımızla otelimize doğru harekete geçiyoruz. Otele geldikten sonra odalara yerleşme işlenin ardından dilerseniz ekstra olarak düzenlediğimiz Singapur Şehir Turu’yla güne başlayabilirsiniz. 1800lerde İngiliz sömürgesine girerek Çin ve Hindistan arasında ticari bir merkez haline gelen bu şehirde; Parlamento Binası, Merlion Anıtı, Sri Mariamman Hindu Tapınağı, Çin Mahallesi gibi şehrin önemli noktalarını ziyaret ediyoruz. Ardından arzu ederseniz ekstra olan Sentosa Adası Turu‘na katılabilirsiniz. Singapur’a bir köprüyle bağlı olan bu adaya, akıllarda kalacak teleferik yolculuğumuz sonunda ulaşmış oluyoruz. İngilizlerin askeri üs olarak kullandığı bu ada, bugünlerde Singapur’un en büyük eğlence merkezlerinin başında geliyor. İçinde tematik parklar, plajlar, spor alanları, doğal parklar, su altı akvaryumları ve eğlence merkezleri bulunan bu ada, size huzur, eğlence ve adrenalini bir arada sunuyor. Kelebek parkı & Böcek Krallığı, 250’den fazla tür barındıran Su Altı Dünyası Akvaryumu, Pembe Yunus Gösterileri gözden kaçırılmaması gerekenlerden önemli aktivitelerden. Sentosa Adası’nın bize sunduğu güzellikleri yaşadıktan sonra toplanıp otelimize doğru dönüyoruz.

 
3.GÜN
SİNGAPUR - BALİ
 

Sabah kahvaltısının ardından, Bali'ye gitmek üzere havalimanına transfer gerçekleşiyor.

09.25 - 12.05 Singapur - Bali uçuşu

Bali'ye varışımızın ardından havalimanında bizi bekleyen aracımızla otelimize doğru hareket ediyoruz. Odalara yerleşmeler gerçekleştikten sonra misafirlerimizin tercihlerine göre dinlenebilmesi, ya da adayı dilediğince gezip, deniz, kum, güneş üçlüsünün tadını çıkarabilmeleri için bugünü serbest zaman olarak ayırıyoruz. Öğle saatlerinden sonra arzu ederseniz Bali’nin simgelerinden biri olan ekstra Tanah Lot Tapınağı Turu’na katılabilirsiniz. Bali Adası önemli tarihi kalıntılarıyla birçok turistin ilgisini çeken turistik adalardan biridir. Buradaki önemli tapınaklardan biri olan Tanah Lot, denizin ortasında tüm görkemiyle sizi karşılıyor. Kayaların üzerinde kurulu bir tapınak olan Tanah Lot, dalgaların çarpması sonucu kayaların hareket etmesiyle her gün farklı bir görüntüye sahip oluyor. Uçsuz bucaksız okyanusla çevrelenmiş, gören herkesi etkisi altına alan mistik havasıyla bu tapınağın gün batımı manzarasının etkisinden kurtulamayacaksınız. Aynı zamanda fotoğraflamak için size muhteşem kareler sunuyor olacak. Buradaki unutulmaz turumuzun ardından konaklamak için otelimize dönüyoruz.

 
4.GÜN
BALİ
 

Sabah kahvaltımızı tamamladıktan sonra, dilerseniz marin hayatı keşfetmek, denizin tadına varmak için ekstra olarak düzenlenecek Katamaran Turu’nu tercih edebilirsiniz. Katamaranımıza atlayarak Bali yakınlarındaki bu bakir adanın tadını çıkarmak, kalabalıktan kaçmak için yola koyuluyoruz. Yol boyunca katamaranın güvertesinde yapılan ikramlar eşiğinde kendimizi güneşe teslim ediyoruz. Adaya vardığımızda tahmin edemeyeceğimiz güzellikte bir sahil ve denizle karşılaşacaksınız. Adada isterseniz şnorkel yaparak deniz altı hayatıyla tanışmaya katılabilir, isterseniz altı cam tekne gezileriyle suya girmeden tekneden yer altını gözlemleyebilirsiniz. Bunun yanında deniz ve kumun tadını çıkararak, deniz kenarında hamaklarda kendinizi dinlenmeye bırakıyoruz. Öğle yemeğinde ise adada barbekü keyfi sizi bekliyor. Denizin tüm olanaklarından faydalandığımız huzur dolu bu turumuzun ardından otelimize dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz.

 

 
5.GÜN
BALİ
 

Bugün oteldeki kahvaltımızdan sonra dilerseniz ekstra olarak düzenlediğimiz Kintamani Turu için hazırlanabilirsiniz. Kintamani Turu, Bali’yi yakından tanımanızı sağlayacak, sahil şeridinden ayrılıp gerçek ada halkı ve kültürünü keşfetmenizi sağlayacak, bu adanın olmazsa olmaz turlarından biri. Tam günlük bu tur için otelden ayrılarak ilk olarak Batu Bulan’da Barong dansını izliyoruz. Bu yöresel dans gösterisinden sonra UNESCO’nun onayladığı Batik el işçiliği atölyelerini gezerek bu şahane ürünlerin nasıl ortaya çıktığını öğreniyoruz. Buradan Kintamani bölgesine doğru harekete geçiyoruz. Yolda ahşap el sanatlarıyla ünlü Mas Köyü, gümüş el sanatlarıyla ünlü Celuk Köyü’nü ziyaret ederek bu ürünleri ve yapımlarını yakından tanıyor, bu ünlü el yapımı ürünleri satın alma şansı buluyoruz.  Kintamani bölgesine vardığımızda, Volkanik Batur Dağı ve Gölü manzarasında açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeklerimizin ardından dönüş yoluna koyularak, Bali’ye özgü tropik meyvelerin, baharatların ve özellikle ilginizi çekecek olan Luwak kahvesinin yetiştirildiği bahçeleri ziyaret ediyoruz. Burada farklı yerel tatları barındıran çay ve kahvelerden tatma imkânımız oluyor. Daha sonrasında yol üzerinde geleneksel bir Bali evi ziyaretiyle turumuzu sonlandırıyoruz. Tur sonrası konaklamak amaçlı otelimize dönüş için yola koyuluyoruz.

 
6.GÜN
BALİ
 

Bali’de yeni bir günle beraber, otel kahvaltımızın ardından dilerseniz ekstra olarak düzenlediğimiz Elephant Safari Park Turu’yla güne başlayabilirsiniz. Bu turumuz için otelimizden ayrılarak Taro Köyü’nde koruma altına alınmış 27 Sumatra Fili’nin bulunduğu parka doğru harekete geçiyoruz. Burada bulunan eğitimli fillerle, doğanın içinden kopan bu parkın içinde fillerin üzerinde yaklaşık 20 dakikalık safari yolculuğuyla akıllardan silinmeyen bir deneyim yaşıyoruz. Bu etkileyici gezinin ardından isterseniz buradaki filleri besleyebilir, onlarla yakından fotoğraf çekinerek, bu tatlı anılarınızı taze tutabilirsiniz. Buradaki fillerle olan eğlenceli turun ardından dilerseniz buradaki hediyelik eşya fuarından buradaki yavru filin doğumu anlatan DVD’ye sahip olabilirsiniz. Tabiki bölgeye, parka ve fillere dair daha birçok şeyi satın alabilme şansınız var. Daha sonrasında, otelimizin yolunu tutuyoruz.  

 

 
7.GÜN
BALİ
 

Otelde kahvaltıdan sonra, arzu ederseniz bugün ekstra olan Rafting Turu’na katılarak 9km uzunluğundaki Ayung Nehri’nde raftingle, bu etkileyici doğaya sahip bölgede maceranın tadına varabilirsiniz. Rafting noktasına geldikten sonra, ön bilgilendirmenin ardından eğitimli kaptanınız eşliğinde Rafting’e başlıyor, bu tur sırasında şelalelerde molalar veriyoruz. Bu molalar sırasında, Ubud ormanlarını, Ayung nehri eteklerinden seyretme şansı yaşarken, kendinizi serin sulara teslim edebilirsiniz. Bu eğlence ve macera dolu rafting turunda Bali’ye neden Cennet Adası denildiğini anlıyorsunuz. Bu turun ardından öğle yemeğimizi yiyerek otelimize doğru yol alıyoruz.

 

 
8.GÜN
BALİ - İSTANBUL
 

Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılarak, havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Singapur aktarmalı İstanbul uçuşu;

21.45 - 00.20 +1 Bali - Singapur  uçuşu

01.45 - 07.45 Singapur - İstanbul uçuşu

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Singapur Havayolları ile Istanbul – Singapur, Bali – Istanbul, Yerel Havayolları ile Singapur - Bali ekonomi sınıfı uçuşlar
Singapur’da 1 gece Jen Orchard Hotel'de, Bali'de 4 gece iki kişilik odalarda kişi başı konaklama
Her gün açık büfe kahvaltı
Havaalanı vergileri
Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)
Klimalı araçlarda tüm transferler
Balayı çiftleri için uçakta ve otelde özel ikramlar

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
   
Yurtdışına çıkış fonu (15.- TL)
Kişisel harcamalar
Ekstra Turlar
Seyahat Güvence Paketi (Seyahat Sağlık ve Tur İptali sigortalarını kapsar)

Önemli Notlar:
-    Yurt dışı gezilerinde planlanan dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport bulundurmak mecburidir ve turda ziyaret edilecek ülke sayısı kadar pasaportta boş sayfa bulundurulmalıdır. Bu veya herhangi bir diğer kişisel sebepten programdaki ülkelerden herhangi birine giriş yapamayan yolcuların sorumlulukları kendilerine aittir.
-    Bizzat Siamtur tarafından yolcu adına başvurulmasına rağmen yolcu adına kişisel sebeplerden vize alınamaması durumunda doğabilecek tur iptali ve değişikliklerden Siamtur sorumlu değildir. Acentamız yolcu ve konsolosluk arasında aracı konumundadır. 
-    Kayıt esnasında alınan tüm kişisel bilgiler yolcunun seyahat edeceği pasaportta yazdığı şeklinde olmalıdır. Hatalı bilgi nedeniyle doğabilecek iptal veya değişiklik bedellerinden yolcular sorumludur. 
-    Tur firmamız , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan firmamız sorumlu tutulamaz. Yolcuların uçaklardaki doluluk sebebiyle yan yana oturamaması acentemizin sorumluluğunda değildir. Bu durumu önlemek amacıyla yolcuların havaalanına erken gitmeleri önerilmektedir. 
-    Bazı turların içinde yer alabilecek uçak biletlerinde mil kazanma, mille sınıf yükseltme, online check-in, iade ve değişiklik gibi işlemler yapılamayabilmektedir. Tura kaydınız esnasında bu bilgileri seyahat danışmanınıza sormanız gerekmektedir. Online check-in yapılabilecek biletlerde de bu işlem yolculara ait olup acentamız tarafından sadece koltuk rezervasyonu yapılmaktadır. 
-    Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir. Bu bagaj hakkı tur esnasında kullanılan ara uçuşlarda standart kilo haklarından daha az olabilmektedir. 
-    Tur programında belirtilen ekstra ve tura dahil turlarımızın; uçuşlarda olabilecek değişiklikler, araç müsaitliği, katılım sayısı ve rehberimizin insiyatifine bağlı olarak günleri ve fiyatları değişebilir veya iptal olabilir. 
-    Firmamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
-    Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz.
-    Otellerde check-out (otelden çıkış) Saat 12:00. Check-in (otele giriş) Saat 14:00'dır. Bazı otellerde bu saatler değişiklik gösterebilmektedir. Müsaitlik çerçevesinde bu saatlerde esneklik yapmak veya bedeli karşılığı değişiklik yapmak otel inisiyatifinde olup, talep halinde doğabilecek masraflar yolcuya aittir. 
-    2-12 yaş arası çocuk indirimleri, çocuk iki kişilik odada ilave yatak ile üçüncü kişi olarak kaldığında geçerlidir.
-    3 Kişilik odada (Triple) konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp portatif olabilmektedir.
İş bu uluslararası kuralları da içeren metinler tur satın alındığında kabul edilmiş sayılır.

Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
5 Yıldız Amarterra Villa One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 2041 $
5 Yıldız Amarterra Villa One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 2089 $
5 Yıldız Amarterra Villa One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 21 Aralık 2017 2041 $
5 Yıldız Amarterra Villa One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0101 Ocak - 31 Mart 2018 2041 $
5 Yıldız Ametis Villa Premier Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 22 Aralık 2017 2138 $
5 Yıldız Ametis Villa İmperial villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 22 Aralık 2017 2205 $
5 Yıldız Ametis Villa Premier Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0404 Ocak - 31 Mart 2018 2138 $
5 Yıldız Ametis Villa İmperial villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0404 Ocak - 31 Mart 2018 2205 $
5 Yıldız Ayodya Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 1490 $
5 Yıldız Ayodya Resort Grande Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 1539 $
5 Yıldız Ayodya Resort Grande Honeymoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 1581 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Palace Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 1630 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Honeymoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 1683 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 1751 $
5 Yıldız Ayodya Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1624 $
5 Yıldız Ayodya Resort Grande Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1674 $
5 Yıldız Ayodya Resort Grande Honeymoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1706 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Palace Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1756 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Honeymoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1788 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1873 $
5 Yıldız Ayodya Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 15 Eylül 2017 1674 $
5 Yıldız Ayodya Resort Grande Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 15 Eylül 2017 1724 $
5 Yıldız Ayodya Resort Grande Honeymoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 15 Eylül 2017 1756 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Palace Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 15 Eylül 2017 1806 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Honeymoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 15 Eylül 2017 1840 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 15 Eylül 2017 1922 $
5 Yıldız Ayodya Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-1616 Eylül - 26 Aralık 2017 1624 $
5 Yıldız Ayodya Resort Grande Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-1616 Eylül - 26 Aralık 2017 1674 $
5 Yıldız Ayodya Resort Grande Honeymoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-1616 Eylül - 26 Aralık 2017 1706 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Palace Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-1616 Eylül - 26 Aralık 2017 1756 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Honeymoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-1616 Eylül - 26 Aralık 2017 1788 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-1616 Eylül - 26 Aralık 2017 1873 $
5 Yıldız Ayodya Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 1624 $
5 Yıldız Ayodya Resort Grande Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 1674 $
5 Yıldız Ayodya Resort Grande Honeymoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 1706 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Palace Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 1756 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Honeymoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 1788 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 1873 $
4 Yıldız Courtyard Marriott Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak - 31 Mart 2017 1570 $
4 Yıldız Courtyard Marriott Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak - 31 Mart 2017 1596 $
4 Yıldız Courtyard Marriott Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 30 Haziran 2017 1572 $
4 Yıldız Courtyard Marriott Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 30 Haziran 2017 1598 $
4 Yıldız Courtyard Marriott Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-0101 Temmuz - 30 Temmuz 2017 1639 $
4 Yıldız Courtyard Marriott Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-0101 Temmuz - 30 Temmuz 2017 1665 $
4 Yıldız Courtyard Marriott Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-08-0101 Ağustos - 21 Aralık 2017 1572 $
4 Yıldız Courtyard Marriott Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-08-0101 Ağustos - 21 Aralık 2017 1598 $
4 Yıldız Courtyard Marriott Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak - 31 Mart 2018 1572 $
4 Yıldız Courtyard Marriott Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak - 31 Mart 2018 1598 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran One Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 2294 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Ocean View 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 2471 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Deluxe Ocean View 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 2836 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Ocean Front 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 3050 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran One Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 2495 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Ocean View 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 2644 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Deluxe Ocean View 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 3034 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Ocean Front 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 3434 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran One Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 2495 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Ocean View 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 2644 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Deluxe Ocean View 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 3034 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Ocean Front 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 3434 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran One Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 2636 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Ocean View 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 2803 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Deluxe Ocean View 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 3235 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Ocean Front 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 3684 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran One Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 23 Aralık 2017 2495 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Ocean View 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 23 Aralık 2017 2644 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Deluxe Ocean View 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 23 Aralık 2017 3034 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Ocean Front 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 23 Aralık 2017 3434 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Resort Classic Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 1765 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Singaraja Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 1817 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Singaraja Duplex Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 1996 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Club Intercontinental Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 2115 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Resort Classic Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 30 Haziran 2017 1771 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Singaraja Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 30 Haziran 2017 1838 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Singaraja Duplex Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 30 Haziran 2017 2020 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Club Intercontinental Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 30 Haziran 2017 2110 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Resort Classic Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-0101 Temmuz - 15 Eylül 2017 1862 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Singaraja Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-0101 Temmuz - 15 Eylül 2017 1929 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Singaraja Duplex Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-0101 Temmuz - 15 Eylül 2017 2110 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Club Intercontinental Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-0101 Temmuz - 15 Eylül 2017 2201 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Resort Classic Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-1616 Eylül - 23 Aralık 2017 1771 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Singaraja Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-1616 Eylül - 23 Aralık 2017 1838 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Singaraja Duplex Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-1616 Eylül - 23 Aralık 2017 2020 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Club Intercontinental Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-1616 Eylül - 23 Aralık 2017 2110 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Resort Classic Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 1771 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Singaraja Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 1838 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Singaraja Duplex Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 2020 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Club Intercontinental Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 2110 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa Melia Guestroom Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 31 Mart 2017 1624 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa Premium Room Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 31 Mart 2017 1648 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa The Level Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 31 Mart 2017 1812 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa The Level Romance Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 31 Mart 2017 1823 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa The Level Lagoon Access Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 31 Mart 2017 1881 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa The Garden Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 31 Mart 2017 2268 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa Melia Guestroom Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1521 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa Premium Room Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1544 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa The Level Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1700 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa The Level Romance Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1713 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa The Level Lagoon Access Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1767 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa The Garden Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 2149 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 31 Mart 2017 1644 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Plunge Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 31 Mart 2017 1703 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 31 Mart 2017 1831 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Honeymoon Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 31 Mart 2017 1924 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel One bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 31 Mart 2017 2140 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1607 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1672 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Plunge Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1704 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1823 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Honeymoon Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1887 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel One bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 2114 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-15 15 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1754 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-15 15 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1840 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Plunge Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-15 15 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1884 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-15 15 Temmuz - 31 Ağustos 2017 2041 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Honeymoon Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-15 15 Temmuz - 31 Ağustos 2017 2128 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel One bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-15 15 Temmuz - 31 Ağustos 2017 2430 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-01 01 Eylül - 22 Aralık 2017 1607 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-01 01 Eylül - 22 Aralık 2017 1672 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Plunge Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-01 01 Eylül - 22 Aralık 2017 1704 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-01 01 Eylül - 22 Aralık 2017 1823 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Honeymoon Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-01 01 Eylül - 22 Aralık 2017 1887 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel One bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-01 01 Eylül - 22 Aralık 2017 2114 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-07 07 Ocak - 31 Mart 2018 1607 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-07 07 Ocak - 31 Mart 2018 1672 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Plunge Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-07 07 Ocak - 31 Mart 2018 1704 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-07 07 Ocak - 31 Mart 2018 1823 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Honeymoon Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-07 07 Ocak - 31 Mart 2018 1887 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel One bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-07 07 Ocak - 31 Mart 2018 2130 $
4 Yıldız The Bali Khama Deluxe Garden Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0101 Şubat - 31 Mart 2017 1473 $
4 Yıldız The Bali Khama Studio Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0201 Şubat - 31 Mart 2017 1549 $
4 Yıldız The Bali Khama 1 Bedroom Romantic Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0301 Şubat - 31 Mart 2017 1624 $
4 Yıldız The Bali Khama 1 Bedroom Honeymoon Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0401 Şubat - 31 Mart 2017 2009 $
4 Yıldız The Bali Khama Deluxe Garden Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 - 31 Mart 2018 1473 $
4 Yıldız The Bali Khama Studio Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 - 31 Mart 2018 1523 $
4 Yıldız The Bali Khama 1 Bedroom Romantic Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 - 31 Mart 2018 1609 $
4 Yıldız The Bali Khama 1 Bedroom Honeymoon Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 - 31 Mart 2018 1983 $
EKSTRA TURLAR
Tur AdıFiyat
Singapur Şehir Turu85 USD
Sentosa Adası Turu140 USD
Tanah Lot Tapınağı Turu (Akşam Yemekli)60 USD
Katamaran Turu (Öğle Yemekli)95 USD
Kintamani Turu (Öğle Yemekli)70 USD
Fil Safari Turu (Öğle Yemekli)60 USD
Rafting Turu (Öğle Yemekli)55 USD
# Taksit Tutarı Toplam Tutar # Taksit Tutarı Toplam Tutar # Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 Taksit - - 2 Taksit - - 2 Taksit - -
3 Taksit - - 3 Taksit - - 3 Taksit - -
4 Taksit - - 4 Taksit - - 4 Taksit - -
5 Taksit 1434 TL 7172 TL 5 Taksit 1462 TL 7312 TL 5 Taksit 1441 TL 7207 TL
6 Taksit 1201 TL 7207 TL 6 Taksit 1236 TL 7417 TL 6 Taksit 1207 TL 7242 TL
7 Taksit - - 7 Taksit - - 7 Taksit - -
8 Taksit - - 8 Taksit - - 8 Taksit - -
9 Taksit 816 TL 7347 TL 9 Taksit 847 TL 7627 TL 9 Taksit 820 TL 7382 TL
# Taksit Tutarı Toplam Tutar # Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 Taksit - - 2 Taksit - -
3 Taksit 2449 TL 7347 TL 3 Taksit - -
4 Taksit - - 4 Taksit - -
5 Taksit - - 5 Taksit 1462 TL 7312 TL
6 Taksit 1259 TL 7557 TL 6 Taksit 1236 TL 7417 TL
7 Taksit - - 7 Taksit - -
8 Taksit - - 8 Taksit -
9 Taksit 863 TL 7767 TL 9 Taksit 847 TL 7627 TL

Bonus: Garanti Miles & Smiles, Flexi ve diğer bankalara ait Bonus özellikli tüm kartlar

Axess: Akbank ve Odeabank Axess kartları

Maximum: İşbankası ve Ziraat Maximum kartları

Ödeme Seçenekleri