Seyşeller

BALAYI TURU

VİZE YOK
SEYŞELLER
(7 GÜN 5 GECE)
TUR KODU: 43
1531 $
Başlayan Fiyatlarla
HAREKET TARİHİ

HER GÜN HAREKETLİ

 
1.GÜN
İSTANBUL - SEYŞELLER
 
Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde, en geç 17.00' da Emirates Havayolları Kontuarı' nda olmanız gerekmektedir. Bilet ve pasaport işlemlerini takiben Emirates Havayolları tarifeli seferi ile Dubai aktarmalı Mahé uçuşu;   
19.25 - 00.45 +1 İstanbul - Dubai uçuşu 
 
2.GÜN
SEYŞELLER
 

02.05 - 06.45 Dubai - Seyşeller uçuşu

Mahé Havalimanı’na varışımızın ardından, havalimanında bulunan araçlarımızla buradan ayrılarak otelimize doğru yola çıkıyoruz. Odalara yerleşmeler gerçekleştikten sonra misafirlerimizin tercihlerine göre dinlenebilmesi, ya da adayı dilediğince gezip keşfedebilmesi için yalnız bırakıyoruz.

 

 

 
3.GÜN
SEYŞELLER
 

Sabah kahvaltısından sonra, bulunduğunuz adaya dair bir şeyler merak ediyorsanız, yakından tanımanız için ekstra olarak düzenlenen Mahé Adası Turu’yla güne başlayabilirsiniz. Bu turumuzda Mahé’nin önemli noktalarını görüp tanıma fırsatı yakalıyorsunuz. İlk olarak dünyanın en küçük başkenti olan Victoria’ya doğru yola çıkıyoruz. Başkentte sırayla; yönetim binaları, müze, postane gibi adanın kültür ve mimarisi hakkında bilgi veren yapılarının ardından, İngiltere’de ikizi bulunan Victoria Saat Kulesi’ni ziyaret ediyoruz. Balıkçılar, tropik meyvelerin ve sebzelerin satıldığı marketlerin bulunduğu Albert Caddesi’nin renkli, hareketli havasına ayak uydurarak, dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Victoria gezimizden sonra yola koyularak, tarihi Mission Lodge’de mola veriyoruz. Bu etkileyici yapıda, fotoğraf makinenizle çok güzel karelere sahip olabilirsiniz. Ardından öğle yemeği için yerel bir restoranda mola veriyoruz. Keyifli öğle yemeğimizin sonrasında, adanın güneyinde yer alan Jardin Du Roi’ye doğru harekete geçiyoruz. Burada nefis el yapımı meyve sularını tadarken, bir yandan da bu bölgede yetişen tropik meyve ve sebzeleri tanıma şansına sahip oluyorsunuz. Bu çiftlikten ayrılarak, El Sanatları Köyü’nü ziyaret ediyoruz. Üretilen yerel ürünlerin nasıl yapıldığını gözlemleyip, dilediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz. Turun bitiminde otelimize dönüyoruz.

 
4.GÜN
SEYŞELLER
 

Otelde kahvaltının ardından, cennet ada adı da verilen dünya mirasları listesinden olan Şeyseller’in ikinci büyük adasında dünyanın güzellikleriyle buluşmak isterseniz, ekstra olarak düzenlenen Praslin & La Digue Adalar Turu ile güne merhaba diyebilirsiniz. Otelden ayrılarak motorla yaklaşık yarım saatlik bir deniz yolculuğundan sonra, bembeyaz kumsalları, turkuaz berrak denizi ve sahile paralel hindistan cevizi ağaçlarıyla yepyeni bir dünyaya adım atıyoruz. Adaya geldiğimizde ilk olarak 7000 coco mer palmiyesi bulunan dünyanın en büyük botanik bahçesini gezinebilirsiniz. Üstelik ender rastlanan kara papağanı da burada görebilmeniz mümkün. Buradan sonra tipik bir Creol restoranında öğle yemeği için mola veriyoruz. Ardından görülmeye değer büyüklükteki granit taş oluşumlarıyla muhteşem görsel sunan La Digue’ye geliyoruz Dünyada az bulunan kuş türleri ve su altı canlılarına ev sahipliği yapan bu ada, zengin ve yeşil bitki örtüsü, doğal yaşamı, berrak sular ve beyaz kumsallarıyla sizi büyüsü altına alıyor. Keyifli bir yemek sonrası, kurutulmuş Hindistan cevizi fabrikası içi hangarları, tamir edilmiş sömürge çiftlik evleri, eski vanilya ve tarçın fidanlıklarını ziyaret ediyoruz. Sonrasında bu durgun eşsiz denizin, beyaz kumların ve sonsuz güneşin tadını çıkarıyoruz. Turun sonunda otele doğru harekete geçiyoruz.

 
5.GÜN
SEYŞELLER
 

Sabah kahvaltısından sonra, Mahé Adası’nın güney kıyılarını tekneyle keşfe çıkmak isterseniz, ekstra olan Güney Tekne Turu’na katılabilirsiniz. Victoria’dan teknemizle ayrılarak doğu kıyılarından etkileyici güney kıyılarına doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 300 yıl önce korsanların kullandığı bu rotada heyecanla ilerlerken, Anse Royale’ye geliyoruz. Bu cam gibi berrak yolumuzda muhteşem resif seyri ile korsanların favori bölgesi Anse Forbans plajı boyunca ilerliyoruz. Güney sahillerin etkileyici doğal manzarası karşısında büyülenmemeniz elde değil. Yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan dev kaplumbağalara ev sahipliği yapan Anse Marie Louise’nin el değmemiş koylarında şnorkel için mola veriyoruz. Bu bakir bölgelerde, birbirinden çeşitli deniz canlısıyla buluşarak, su altıda unutulmaz dakikalar yaşayacaksınız. Teknede keyifli öğle yemeği sonrasında tekrar rotamızı takip ederek dönüş için yola çıkıyoruz. Turun sonunda otele dönüyoruz.

 
6.GÜN
SEYŞELLER
 

Otelde sabah kahvaltısından sonra, denizin sonsuzluğuna kendinizi bırakmak isterseniz, ekstra olarak düzenlenen Reef Safari Turu ile güne başlayabilirsiniz. Sahilden katamaranla denize doğru açılarak turumuza başlıyoruz. Sahil açıklarında bulunan ünlü adaları ziyaretlerimizde, yeşille mavinin uyumuna kendinizi kaptırarak, bu güzel manzaranın yarattığı huzuru yaşayarak, Şeyseller’i yakından tanıma şansınız oluyor. Ardından, St. Anne Marine National Park’ını ziyaret ediyoruz. Elle balıkları beslemek için verilen molada,  dilerseniz şnorkelle tropikal su altı yaşamıyla tanışıp, su altında renkli balıklarla yüzme fırsatı yakalıyorsunuz. Şeyseller’in Koruma altındaki bu müthiş deniz yaşamından sonra teknede öğle yemeğinizi alıyorsunuz. Bu keyifli yemeğin ardından teknenin camlarından resifleri izleyebilirsiniz. Turun sonunda otele doğru yola koyuluyoruz.

 
7.GÜN
SEYŞELLER - İSTANBUL
 

Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılarak, havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Dubai aktarmalı İstanbul uçuşu;

08.15 - 12.45 Seyşeller - Dubai uçuşu

14.20 - 17.55 Dubai - İstanbul uçuşu

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Emirates Havayolları ile İstanbul-Seyşeller– İstanbul ekonomi sınıfı uçuşlar
Seyşeller' de 5 gece iki kişilik odalarda kişi başı konaklama
Havaalanı vergileri
Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)
Klimalı araçlarda tüm transferler
Balayı çiftleri için uçakta ve otelde özel ikramlar
   
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
   
Yurtdışına çıkış fonu (15.- TL)
Kişisel harcamalar
Ekstra Turlar
  Seyahat Güvence Paketi (Seyahat Sağlık ve Tur İptali sigortalarını kapsar) 

 

Önemli Notlar:
-    Yurt dışı gezilerinde planlanan dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport bulundurmak mecburidir ve turda ziyaret edilecek ülke sayısı kadar pasaportta boş sayfa bulundurulmalıdır. Bu veya herhangi bir diğer kişisel sebepten programdaki ülkelerden herhangi birine giriş yapamayan yolcuların sorumlulukları kendilerine aittir.
-    Bizzat Siamtur tarafından yolcu adına başvurulmasına rağmen yolcu adına kişisel sebeplerden vize alınamaması durumunda doğabilecek tur iptali ve değişikliklerden Siamtur sorumlu değildir. Acentamız yolcu ve konsolosluk arasında aracı konumundadır. 
-    Kayıt esnasında alınan tüm kişisel bilgiler yolcunun seyahat edeceği pasaportta yazdığı şeklinde olmalıdır. Hatalı bilgi nedeniyle doğabilecek iptal veya değişiklik bedellerinden yolcular sorumludur. 
-    Tur firmamız , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan firmamız sorumlu tutulamaz. Yolcuların uçaklardaki doluluk sebebiyle yan yana oturamaması acentemizin sorumluluğunda değildir. Bu durumu önlemek amacıyla yolcuların havaalanına erken gitmeleri önerilmektedir. 
-    Bazı turların içinde yer alabilecek uçak biletlerinde mil kazanma, mille sınıf yükseltme, online check-in, iade ve değişiklik gibi işlemler yapılamayabilmektedir. Tura kaydınız esnasında bu bilgileri seyahat danışmanınıza sormanız gerekmektedir. Online check-in yapılabilecek biletlerde de bu işlem yolculara ait olup acentamız tarafından sadece koltuk rezervasyonu yapılmaktadır. 
-    Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir. Bu bagaj hakkı tur esnasında kullanılan ara uçuşlarda standart kilo haklarından daha az olabilmektedir. 
-    Tur programında belirtilen ekstra ve tura dahil turlarımızın; uçuşlarda olabilecek değişiklikler, araç müsaitliği, katılım sayısı ve rehberimizin insiyatifine bağlı olarak günleri ve fiyatları değişebilir veya iptal olabilir. 
-    Firmamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
-    Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz.
-    Otellerde check-out (otelden çıkış) Saat 12:00. Check-in (otele giriş) Saat 14:00'dır. Bazı otellerde bu saatler değişiklik gösterebilmektedir. Müsaitlik çerçevesinde bu saatlerde esneklik yapmak veya bedeli karşılığı değişiklik yapmak otel inisiyatifinde olup, talep halinde doğabilecek masraflar yolcuya aittir. 
-    2-12 yaş arası çocuk indirimleri, çocuk iki kişilik odada ilave yatak ile üçüncü kişi olarak kaldığında geçerlidir.
-    3 Kişilik odada (Triple) konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp portatif olabilmektedir.
İş bu uluslararası kuralları da içeren metinler tur satın alındığında kabul edilmiş sayılır.

Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
4 Yıldız Avani Barbarons Resort Spa Standard Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0808 Nisan - 14 Temmuz 2018 1531 $
4 Yıldız Avani Barbarons Resort Spa Garden View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0808 Nisan - 14 Temmuz 2018 1560 $
4 Yıldız Avani Barbarons Resort Spa Ocean View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0808 Nisan - 14 Temmuz 2018 1589 $
4 Yıldız Avani Barbarons Resort Spa Beachfront Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0808 Nisan - 14 Temmuz 2018 1647 $
4 Yıldız Avani Barbarons Resort Spa Standard Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1589 $
4 Yıldız Avani Barbarons Resort Spa Garden View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1618 $
4 Yıldız Avani Barbarons Resort Spa Ocean View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1647 $
4 Yıldız Avani Barbarons Resort Spa Beachfront Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1705 $
4 Yıldız Avani Barbarons Resort Spa Standard Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 1531 $
4 Yıldız Avani Barbarons Resort Spa Garden View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 1560 $
4 Yıldız Avani Barbarons Resort Spa Ocean View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 1589 $
4 Yıldız Avani Barbarons Resort Spa Beachfront Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 1647 $
5 Yıldız Banyan Tree Resort Ocean View Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0909 Nisan - 30 Nisan 2018 2898 $
5 Yıldız Banyan Tree Resort Intendance Bay View Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0909 Nisan - 30 Nisan 2018 3057 $
5 Yıldız Banyan Tree Resort Beachfront Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0909 Nisan - 30 Nisan 2018 3378 $
5 Yıldız Banyan Tree Resort Ocean View Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 10 Mayıs 2018 3211 $
5 Yıldız Banyan Tree Resort Intendance Bay View Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 10 Mayıs 2018 3357 $
5 Yıldız Banyan Tree Resort Beachfront Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 10 Mayıs 2018 3774 $
5 Yıldız Banyan Tree Resort Ocean View Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-1111 Mayıs - 13 Haziran 2018 2681 $
5 Yıldız Banyan Tree Resort Intendance Bay View Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-1111 Mayıs - 13 Haziran 2018 2836 $
5 Yıldız Banyan Tree Resort Beachfront Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-1111 Mayıs - 13 Haziran 2018 3161 $
5 Yıldız Banyan Tree Resort Ocean View Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-1414 Haziran - 31 Ağustos 2018 3211 $
5 Yıldız Banyan Tree Resort Intendance Bay View Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-1414 Haziran - 31 Ağustos 2018 3357 $
5 Yıldız Banyan Tree Resort Beachfront Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-1414 Haziran - 31 Ağustos 2018 3774 $
5 Yıldız Banyan Tree Resort Ocean View Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2681 $
5 Yıldız Banyan Tree Resort Intendance Bay View Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2836 $
5 Yıldız Banyan Tree Resort Beachfront Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 3161 $
5 Yıldız Banyan Tree Resort Ocean View Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 07 Ekim 2018 3211 $
5 Yıldız Banyan Tree Resort Intendance Bay View Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 07 Ekim 2018 3357 $
5 Yıldız Banyan Tree Resort Beachfront Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 07 Ekim 2018 3774 $
5 Yıldız Banyan Tree Resort Ocean View Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0808 Ekim - 31 Ekim 2018 2681 $
5 Yıldız Banyan Tree Resort Intendance Bay View Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0808 Ekim - 31 Ekim 2018 2836 $
5 Yıldız Banyan Tree Resort Beachfront Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0808 Ekim - 31 Ekim 2018 3161 $
5 Yıldız Constance Ephelia Resort Junior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-01-0707 Ocak - 07 Mayıs 2018 2215 $
5 Yıldız Constance Ephelia Resort Senior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-01-0707 Ocak - 07 Mayıs 2018 2440 $
5 Yıldız Constance Ephelia Resort Junior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-05-0808 Mayıs - 13 Temmuz 2018 2080 $
5 Yıldız Constance Ephelia Resort Senior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-05-0808 Mayıs - 13 Temmuz 2018 2305 $
5 Yıldız Constance Ephelia Resort Junior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-07-1414 Temmuz - 31 Temmuz 2018 2302 $
5 Yıldız Constance Ephelia Resort Senior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-07-1414 Temmuz - 31 Temmuz 2018 2542 $
5 Yıldız Constance Ephelia Resort Junior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-08-0101 Ağustos - 23 Ağustos 2018 2475 $
5 Yıldız Constance Ephelia Resort Senior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-08-0101 Ağustos - 23 Ağustos 2018 2748 $
5 Yıldız Constance Ephelia Resort Junior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-08-2424 Ağustos - 15 Kasım 2018 2302 $
5 Yıldız Constance Ephelia Resort Senior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-08-2424 Ağustos - 15 Kasım 2018 2542 $
5 Yıldız Constance Ephelia Resort Junior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-11-1616 Kasım - 22 Aralık 2018 2125 $
5 Yıldız Constance Ephelia Resort Senior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-11-1616 Kasım - 22 Aralık 2018 2350 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Standard Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0909 Nisan - 11 Haziran 2018 1652 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Classic Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0909 Nisan - 11 Haziran 2018 1707 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Superior Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0909 Nisan - 11 Haziran 2018 1884 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Superior Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0909 Nisan - 11 Haziran 2018 1952 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Silhouette Honeymoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0909 Nisan - 11 Haziran 2018 1816 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Standard Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-1212 Haziran - 18 Haziran 2018 1789 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Classic Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-1212 Haziran - 18 Haziran 2018 1843 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Superior Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-1212 Haziran - 18 Haziran 2018 1980 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Superior Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-1212 Haziran - 18 Haziran 2018 2102 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Silhouette Honeymoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-1212 Haziran - 18 Haziran 2018 1939 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Standard Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-1919 Haziran - 15 Temmuz 2018 1652 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Classic Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-1919 Haziran - 15 Temmuz 2018 1707 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Superior Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-1919 Haziran - 15 Temmuz 2018 1884 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Superior Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-1919 Haziran - 15 Temmuz 2018 1952 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Silhouette Honeymoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-1919 Haziran - 15 Temmuz 2018 1816 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Standard Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1616 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1789 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Classic Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1616 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1843 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Superior Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1616 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1980 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Superior Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1616 Temmuz - 31 Ağustos 2018 2102 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Silhouette Honeymoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1616 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1939 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Standard Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 1652 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Classic Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 1707 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Superior Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 1884 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Superior Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 1952 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Silhouette Honeymoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 1816 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Silhouette Honeymoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 1939 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Standard Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 1789 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Classic Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 1843 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Superior Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 1980 $
4 Yıldız Coral Strand Smart Choice Superior Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 2102 $
4 Yıldız Double Tree by Hilton Allamanda Resort King Deluxe Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0505 Nisan - 14 Temmuz 2018 1676 $
4 Yıldız Double Tree by Hilton Allamanda Resort King Deluxe Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 24 Ağustos 2018 1748 $
4 Yıldız Double Tree by Hilton Allamanda Resort King Deluxe Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-08-2525 Ağustos - 31 Ekim 2018 1676 $
5 Yıldız Hilton Labriz Resort Spa King Garden Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0505 Nisan - 14 Temmuz 2018 1833 $
5 Yıldız Hilton Labriz Resort Spa King Beachfront Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0505 Nisan - 14 Temmuz 2018 2050 $
5 Yıldız Hilton Labriz Resort Spa Deluxe Hillside Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0505 Nisan - 14 Temmuz 2018 2471 $
5 Yıldız Hilton Labriz Resort Spa Deluxe Beachfront Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0505 Nisan - 14 Temmuz 2018 3025 $
5 Yıldız Hilton Labriz Resort Spa King Garden Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz- 24 Ağustos 2018 2146 $
5 Yıldız Hilton Labriz Resort Spa King Beachfront Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz- 24 Ağustos 2018 2387 $
5 Yıldız Hilton Labriz Resort Spa Deluxe Hillside Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz- 24 Ağustos 2018 2868 $
5 Yıldız Hilton Labriz Resort Spa Deluxe Beachfront Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz- 24 Ağustos 2018 3434 $
5 Yıldız Hilton Labriz Resort Spa King Garden Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-08-2525 Ağustos - 31 Ekim 2018 2002 $
5 Yıldız Hilton Labriz Resort Spa King Beachfront Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-08-2525 Ağustos - 31 Ekim 2018 2218 $
5 Yıldız Hilton Labriz Resort Spa Deluxe Hillside Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-08-2525 Ağustos - 31 Ekim 2018 2640 $
5 Yıldız Hilton Labriz Resort Spa Deluxe Beachfront Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-08-2525 Ağustos - 31 Ekim 2018 3193 $
5 Yıldız Hilton Northolme Resort Spa King Hillside Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0505 Nisan - 14 Temmuz 2018 1965 $
5 Yıldız Hilton Northolme Resort Spa King Oceanfront Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0505 Nisan - 14 Temmuz 2018 2229 $
5 Yıldız Hilton Northolme Resort Spa Garden Ocean View Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0505 Nisan - 14 Temmuz 2018 2855 $
5 Yıldız Hilton Northolme Resort Spa King Hillside Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 24 Austos 2018 2109 $
5 Yıldız Hilton Northolme Resort Spa King Oceanfront Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 24 Austos 2018 2506 $
5 Yıldız Hilton Northolme Resort Spa Garden Ocean View Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 24 Austos 2018 3192 $
5 Yıldız Hilton Northolme Resort Spa King Hillside Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-08-2525 Ağustos - 31 Ekim 2018 2013 $
5 Yıldız Hilton Northolme Resort Spa King Oceanfront Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-08-2525 Ağustos - 31 Ekim 2018 2277 $
5 Yıldız Hilton Northolme Resort Spa Garden Ocean View Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-08-2525 Ağustos - 31 Ekim 2018 2915 $
5 Yıldız Savoy Seychelles Resort Spa Standard Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-04-0909 Nisan - 11 Haziran 2018 1935 $
5 Yıldız Savoy Seychelles Resort Spa Ocean View Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-04-0909 Nisan - 11 Haziran 2018 2063 $
5 Yıldız Savoy Seychelles Resort Spa Junior Suite Ocean View Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-04-0909 Nisan - 11 Haziran 2018 2243 $
5 Yıldız Savoy Seychelles Resort Spa Ocean Suite Ocean View Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-04-0909 Nisan - 11 Haziran 2018 2474 $
5 Yıldız Savoy Seychelles Resort Spa Standard Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-06-1212 Haziran - 18 Haziran 2018 2089 $
5 Yıldız Savoy Seychelles Resort Spa Ocean View Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-06-1212 Haziran - 18 Haziran 2018 2217 $
5 Yıldız Savoy Seychelles Resort Spa Junior Suite Ocean View Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-06-1212 Haziran - 18 Haziran 2018 2422 $
5 Yıldız Savoy Seychelles Resort Spa Ocean Suite Ocean View Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-06-1212 Haziran - 18 Haziran 2018 2692 $
5 Yıldız Savoy Seychelles Resort Spa Standard Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-06-1919 Haziran - 15 Temmuz 2018 1935 $
5 Yıldız Savoy Seychelles Resort Spa Ocean View Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-06-1919 Haziran - 15 Temmuz 2018 2063 $
5 Yıldız Savoy Seychelles Resort Spa Junior Suite Ocean View Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-06-1919 Haziran - 15 Temmuz 2018 2243 $
5 Yıldız Savoy Seychelles Resort Spa Ocean Suite Ocean View Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-06-1919 Haziran - 15 Temmuz 2018 2474 $
5 Yıldız Savoy Seychelles Resort Spa Standard Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-07-1616 Temmuz - 20 Temmuz 2018 2157 $
5 Yıldız Savoy Seychelles Resort Spa Ocean View Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-07-1616 Temmuz - 20 Temmuz 2018 2293 $
5 Yıldız Savoy Seychelles Resort Spa Junior Suite Ocean View Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-07-1616 Temmuz - 20 Temmuz 2018 2512 $
5 Yıldız Savoy Seychelles Resort Spa Ocean Suite Ocean View Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-07-1616 Temmuz - 20 Temmuz 2018 2798 $
5 Yıldız Savoy Seychelles Resort Spa Standard Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-2020 Temmuz - 31 Ağustos 2018 2157 $
5 Yıldız Savoy Seychelles Resort Spa Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-2020 Temmuz - 31 Ağustos 2018 2293 $
5 Yıldız Savoy Seychelles Resort Spa Junior Suite Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-2020 Temmuz - 31 Ağustos 2018 2512 $
5 Yıldız Savoy Seychelles Resort Spa Ocean Suite Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-2020 Temmuz - 31 Ağustos 2018 2798 $
5 Yıldız Savoy Seychelles Resort Spa Standard Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 1993 $
5 Yıldız Savoy Seychelles Resort Spa Ocean View Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2130 $
5 Yıldız Savoy Seychelles Resort Spa Junior Suite Ocean View Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2321 $
5 Yıldız Savoy Seychelles Resort Spa Ocean Suite Ocean View Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2566 $
5 Yıldız Savoy Seychelles Resort Spa Standard Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 2157 $
5 Yıldız Savoy Seychelles Resort Spa Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 2293 $
5 Yıldız Savoy Seychelles Resort Spa Junior Suite Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 2512 $
5 Yıldız Savoy Seychelles Resort Spa Ocean Suite Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 2798 $
Ekstra turlar hakkında daha kapsamlı bilgi ve fiyat detaylarını rehberlerimizden alabilirsiniz.
# Taksit Tutarı Toplam Tutar # Taksit Tutarı Toplam Tutar # Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 Taksit - - 2 Taksit - - 2 Taksit - -
3 Taksit - - 3 Taksit - - 3 Taksit - -
4 Taksit - - 4 Taksit - - 4 Taksit - -
5 Taksit 1491 TL 7454 TL 5 Taksit 1520 TL 7599 TL 5 Taksit 1498 TL 7490 TL
6 Taksit 1248 TL 7490 TL 6 Taksit 1285 TL 7708 TL 6 Taksit 1254 TL 7527 TL
7 Taksit - - 7 Taksit - - 7 Taksit - -
8 Taksit - - 8 Taksit - - 8 Taksit - -
9 Taksit 848 TL 7636 TL 9 Taksit 881 TL 7926 TL 9 Taksit 852 TL 7672 TL
# Taksit Tutarı Toplam Tutar # Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 Taksit - - 2 Taksit - -
3 Taksit 2545 TL 7636 TL 3 Taksit - -
4 Taksit - - 4 Taksit - -
5 Taksit - - 5 Taksit 1520 TL 7599 TL
6 Taksit 1309 TL 7854 TL 6 Taksit 1285 TL 7708 TL
7 Taksit - - 7 Taksit - -
8 Taksit - - 8 Taksit -
9 Taksit 897 TL 8072 TL 9 Taksit 881 TL 7926 TL

Bonus: Garanti Miles & Smiles, Flexi ve diğer bankalara ait Bonus özellikli tüm kartlar

Axess: Akbank ve Odeabank Axess kartları

Maximum: İşbankası ve Ziraat Maximum kartları

Ödeme Seçenekleri