Zanzibar

BALAYI TURU

VİZE YOK
ZANZİBAR
(7 GÜN 5 GECE)
TUR KODU: 39
1472 $
Başlayan Fiyatlarla
HAREKET TARİHİ

HER GÜN HAREKETLİ

 
1.GÜN
İSTANBUL - ZANZIBAR
 
Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde, en geç 16.00'de Türk Havayolları Kontuarında olmanız gerekmektedir. Bilet ve pasaport işlemlerini takiben Türk Havayolları tarifeli seferi ile Zanzibar uçuşu;   
19.50 - 03.15 +1 İstanbul - Zanzibar uçuşu
 
2.GÜN
ZANZIBAR
 

Havalimanına varışımızın ardından, burada bulunan araçlarımızla otelimize doğru yola çıkıyoruz. Odalara yerleşmeler gerçekleştikten sonra dileyen misafirlerimizle beraber ekstra olarak düzenlediğimiz Şehir ve Baharat Turu için yola koyuluyoruz. Ardından baharat turumuzda Zanzibar’ın en ünlü baharat çiftliklerinden birine gidiyoruz. Zanzibar ilk baharat üretimini 1800’lerde Umman Sultanı’nın zencefil üretimi emrini vermesiyle başlıyor. Yüzyılın ortalarında dünyanın en büyük baharat üreticisi haline gelmiş. Zanzibar Adası o günlerden itibaren Baharat Adası olarak anılmaya başlıyor. Burada baharatların aslında hiç bilmediğiniz halleriyle karşılaşıp, onların sofranıza gelmeden önce aslında nasıl bitkiler olduklarını yakından deneyimleyeceksiniz. Aynı zamanda bu baharatların özelliklerini, aslında hangi tür yemeklerle kullanmamız gerektiği konusunda baharatlara dair gerçekleri öğreniyoruz. Hatta isterseniz bu baharatları tatma şansınız bile olabiliyor. Bu dolu dolu geçen günün ardından otelimize dönüş için harekete geçiyoruz.

 

 

 
3.GÜN
ZANZIBAR
 

Otelde kahvaltının ardından, arzu eden katılımcılarla ekstra olan Jozani Milli Parkı ve Yunus Turu’ na doğru yola çıkıyoruz. Muhteşem doğası ve çeşitli canlılara yaptığı ev sahipliğiyle dünya mirası listesinde olan Jazoni Milli Parkı’nda daha önce görmediğiniz birbirinden farklı hayvan ve bitkilerini doğal ortamlarında görme ve hatta burada soyu tükenmekte olduğu için koruma altına alınan Zanzibar Kızıl Colobus Maymunları ile tanışma fırsatı yakalıyoruz. Bu ormandaki gezimizden sonra yunuslarla buluşmamız için yola koyuluyoruz. Geleneksel Zanzibar yelkenleriyle Kızımkazı Balıkçı Köyü' nde yunusları keşfe çıkıyoruz. Biraz açıldıktan sonra yunuslar da bize katılıyor. Etrafınızı saran onlarca yunus size unutamayacağınız dakikalar yaşatacak. Bu turumuzun ardından dinlenmek üzere otelimize dönüyoruz.

 

 

 

 
4.GÜN
ZANZIBAR
 

Zanzibar’ da yeni bir günle beraber kahvaltılarımızın ardından, dileyen katılımcılarla beraber ekstra olarak düzenlenen Mavi Safari Turu için yola çıkıyoruz. Tüm gün süren bu turumuzda sualtı doğasının eşsiz güzelliği bizi büyüsü altına alıyor. Teknemizle beraber şnorkel için en uygun yere konumlanıp isteyene yüzmenin keyfini çıkarması için, isteyeneyse su altının renkli dünyasını keşfetmesi için fırsatlar sunuyor. Öğle yemeğimizde deniz ürünleri ve tropikal meyve suları içeren yöresel yemeklerle günümüzü tatlandırıp ardından mavi sulara geri dönüyoruz. Bu sıra dışı doğa turumuzun ardından konaklamak üzere otelimize doğru yola koyuluyoruz.

 

 

 

 
5.GÜN
ZANZIBAR
 

Sabah kahvaltısının ardından, arzu eden misafirlerle beraber ekstra olarak düzelenen Nungwi Köy Turu’ na çıkıyoruz. Bölgenin en kuzeyinde yer alan bu küçük balıkçı köyü, turkuaz denizi ve mercan kumlarıyla bizi huzura davet ediyor. Ayrıca burada Hint Okyanusu’ nda oluşa gel-gitleri gözlemlemekte günümüze farklı bir heyecan katıyor. Yaklaşık 300-400 metre çekilen deniz ve bunun altında gizlenen, ortaya çıkmış bembeyaz kumlar, bu kumların arasında ara sıra parlayan deniz kabuklarıyla yarattığı görsel şölen herkesi büyüleyecek. Tabi ki bunun yanında burada çekilen denizle beraber kumların arasında kalmış rengârenk denizyıldızlarını görme şansıda doğuyor. Bu harika doğa olayı hem izlemek hem fotoğraflamak için bize unutulmayacak anlar sunuyor. Buradaki gezimizin ardından yavaştan harekete geçerek otelimize doğru yola koyuluyoruz.  

 

 

 
6.GÜN
ZANZIBAR
 

Otelde kahvaltımızın sonrasında ekstra olan Swahili Turu için dileyen katılımcılarla buluşup, yola çıkıyoruz. Zanzibar’ da şehrin en önemli merkezi olan, UNESCO Dünya Mirası Listesi' ne giren bölge Stone Town; Swahili Kültürü' nü yansıtan özgün yapıları ve dar sokaklarıyla geçmişten bugüne sultanların ve ileri gelenlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Bu kadar popüler bir bölge olmasının yanında, burada bir yanda Sultan Sarayı’nı görebiliyorken, diğer yanda köle pazarına rastlıyoruz. Şehrin kültürünü ortaya koyan sokaklarda gezinirken, Arap Kalesi, Katedral, Fredy Mercury’nin evi, şehir meydanı ve balık pazarı gibi şehrin dokusunu anlatan önemli noktaları görme fırsatı yakalıyoruz. Bu gezimizin ardından dinlenmek üzere otelimize doğru harekete geçiyoruz.

 

 

 

 

7.GÜN
ZANZIBAR - İSTANBUL
 

Sabaha karşı İstanbul uçuşu için bize özel araçlarla havalimanına transfer ediliyoruz. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından İstanbul uçuşu; 

04.00 - 12.55 Zanzibar - İstanbul uçuşu

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Türk Havayolları ile İstanbul-Zanzibar-İstanbul ekonomi sınıfı uçuşlar
Zanzibar' da 5 gece iki kişilik odalarda kişi başı konaklama
Her gün açık büfe kahvaltı
Havaalanı vergileri
Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)
Klimalı araçlarda tüm transferler
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Balayı çiftleri için uçakta ve otelde özel ikramlar
   
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
   
Yurtdışına çıkış fonu (15 TL)
Tanzanya Giriş Ücreti 
Kişisel harcamalar
Ekstra Turlar
Seyahat Güvence Paketi (Seyahat Sağlık ve Tur İptali sigortalarını kapsar)

Önemli Notlar:
-    Yurt dışı gezilerinde planlanan dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport bulundurmak mecburidir ve turda ziyaret edilecek ülke sayısı kadar pasaportta boş sayfa bulundurulmalıdır. Bu veya herhangi bir diğer kişisel sebepten programdaki ülkelerden herhangi birine giriş yapamayan yolcuların sorumlulukları kendilerine aittir.
-    Bizzat Siamtur tarafından yolcu adına başvurulmasına rağmen yolcu adına kişisel sebeplerden vize alınamaması durumunda doğabilecek tur iptali ve değişikliklerden Siamtur sorumlu değildir. Acentamız yolcu ve konsolosluk arasında aracı konumundadır. 
-    Kayıt esnasında alınan tüm kişisel bilgiler yolcunun seyahat edeceği pasaportta yazdığı şeklinde olmalıdır. Hatalı bilgi nedeniyle doğabilecek iptal veya değişiklik bedellerinden yolcular sorumludur. 
-    Tur firmamız , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan firmamız sorumlu tutulamaz. Yolcuların uçaklardaki doluluk sebebiyle yan yana oturamaması acentemizin sorumluluğunda değildir. Bu durumu önlemek amacıyla yolcuların havaalanına erken gitmeleri önerilmektedir. 
-    Bazı turların içinde yer alabilecek uçak biletlerinde mil kazanma, mille sınıf yükseltme, online check-in, iade ve değişiklik gibi işlemler yapılamayabilmektedir. Tura kaydınız esnasında bu bilgileri seyahat danışmanınıza sormanız gerekmektedir. Online check-in yapılabilecek biletlerde de bu işlem yolculara ait olup acentamız tarafından sadece koltuk rezervasyonu yapılmaktadır. 
-    Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir. Bu bagaj hakkı tur esnasında kullanılan ara uçuşlarda standart kilo haklarından daha az olabilmektedir. 
-    Tur programında belirtilen ekstra ve tura dahil turlarımızın; uçuşlarda olabilecek değişiklikler, araç müsaitliği, katılım sayısı ve rehberimizin insiyatifine bağlı olarak günleri ve fiyatları değişebilir veya iptal olabilir. 
-    Firmamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
-    Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz.
-    Otellerde check-out (otelden çıkış) Saat 12:00. Check-in (otele giriş) Saat 14:00'dır. Bazı otellerde bu saatler değişiklik gösterebilmektedir. Müsaitlik çerçevesinde bu saatlerde esneklik yapmak veya bedeli karşılığı değişiklik yapmak otel inisiyatifinde olup, talep halinde doğabilecek masraflar yolcuya aittir. 
-    2-12 yaş arası çocuk indirimleri, çocuk iki kişilik odada ilave yatak ile üçüncü kişi olarak kaldığında geçerlidir.
-    3 Kişilik odada (Triple) konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp portatif olabilmektedir.
İş bu uluslararası kuralları da içeren metinler tur satın alındığında kabul edilmiş sayılır.

Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
5 Yıldız Anna Of Zanzibar Villa Her Şey Dahil Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 -30 Haziran 2018 2139 $
5 Yıldız Anna Of Zanzibar Villa Her Şey Dahil Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz 2018 - 31 Ekim 2018 2603 $
5 Yıldız Anna Of Zanzibar Villa Her Şey Dahil Özel Araç 2018-11-0101 Kasım 2018 - 20 Aralık 2018 2139 $
5 Yıldız Essque Zalu Garden Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Mayıs 2018 1650 $
5 Yıldız Essque Zalu Superior Garden Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Mayıs 2018 1715 $
5 Yıldız Essque Zalu Ocean View Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Mayıs 2018 1781 $
5 Yıldız Essque Zalu Seafront Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Mayıs 2018 1837 $
5 Yıldız Essque Zalu 1 Bedroom Garden Villa w Pool Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Mayıs 2018 2183 $
5 Yıldız Essque Zalu 1 Bedroom Seafront Villa w Pool Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Mayıs 2018 2249 $
5 Yıldız Essque Zalu Garden Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-06-0101 Haziran 2018 -30 Haziran 2018 1781 $
5 Yıldız Essque Zalu Superior Garden Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-06-0101 Haziran 2018 -30 Haziran 2018 1893 $
5 Yıldız Essque Zalu Ocean View Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-06-0101 Haziran 2018 -30 Haziran 2018 1949 $
5 Yıldız Essque Zalu Seafront Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-06-0101 Haziran 2018 -30 Haziran 2018 2127 $
5 Yıldız Essque Zalu 1 Bedroom Garden Villa w Pool Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-06-0101 Haziran 2018 -30 Haziran 2018 2183 $
5 Yıldız Essque Zalu 1 Bedroom Seafront Villa w Pool Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-06-0101 Haziran 2018 -30 Haziran 2018 2249 $
5 Yıldız Essque Zalu Garden Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz 2018-31 Ağustos 2018 1940 $
5 Yıldız Essque Zalu Superior Garden Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz 2018-31 Ağustos 2018 2034 $
5 Yıldız Essque Zalu Ocean View Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz 2018-31 Ağustos 2018 2146 $
5 Yıldız Essque Zalu Seafront Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz 2018-31 Ağustos 2018 2380 $
5 Yıldız Essque Zalu Garden Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-09-0101 Eylül 2018-22 Aralık 2018 1781 $
5 Yıldız Essque Zalu Superior Garden Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-09-0101 Eylül 2018-22 Aralık 2018 1893 $
5 Yıldız Essque Zalu Ocean View Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-09-0101 Eylül 2018-22 Aralık 2018 1949 $
5 Yıldız Essque Zalu Seafront Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-09-0101 Eylül 2018-22 Aralık 2018 2127 $
5 Yıldız Essque Zalu 1 Bedroom Garden Villa w Pool Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-09-0101 Eylül 2018-22 Aralık 2018 2183 $
5 Yıldız Essque Zalu 1 Bedroom Seafront Villa w Pool Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-09-0101 Eylül 2018-22 Aralık 2018 2249 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Melia Garden Her Şey Dahil Özel Araç 2018-04-0202 Nisan 2018- 30 Nisan 2018 1642 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Melia Terrace Her Şey Dahil Özel Araç 2018-04-0202 Nisan 2018- 30 Nisan 2018 1728 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Ocean View Bungalow Her Şey Dahil Özel Araç 2018-04-0202 Nisan 2018- 30 Nisan 2018 2327 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Romance Oceanfront Pavillion Her Şey Dahil Özel Araç 2018-04-0202 Nisan 2018- 30 Nisan 2018 2434 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Zanzibar Suite Her Şey Dahil Özel Araç 2018-04-0202 Nisan 2018- 30 Nisan 2018 1743 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Villa 1 Bedroom Her Şey Dahil Özel Araç 2018-04-0202 Nisan 2018- 30 Nisan 2018 3423 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Melia Garden Her Şey Dahil Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs 2018- 17 Haziran 2018 1642 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Melia Terrace Her Şey Dahil Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs 2018- 17 Haziran 2018 1728 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Ocean View Bungalow Her Şey Dahil Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs 2018- 17 Haziran 2018 2327 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Romance Oceanfront Pavillion Her Şey Dahil Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs 2018- 17 Haziran 2018 2434 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Zanzibar Suite Her Şey Dahil Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs 2018- 17 Haziran 2018 1743 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Villa 1 Bedroom Her Şey Dahil Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs 2018- 17 Haziran 2018 3423 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Melia Garden Her Şey Dahil Özel Araç 2018-06-1818 Haziran 2018 -15 Temmuz 2018 1690 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Melia Terrace Her Şey Dahil Özel Araç 2018-06-1818 Haziran 2018 -15 Temmuz 2018 1775 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Ocean View Bungalow Her Şey Dahil Özel Araç 2018-06-1818 Haziran 2018 -15 Temmuz 2018 2374 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Romance Oceanfront Pavillion Her Şey Dahil Özel Araç 2018-06-1818 Haziran 2018 -15 Temmuz 2018 2481 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Zanzibar Suite Her Şey Dahil Özel Araç 2018-06-1818 Haziran 2018 -15 Temmuz 2018 1767 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Villa 1 Bedroom Her Şey Dahil Özel Araç 2018-06-1818 Haziran 2018 -15 Temmuz 2018 3446 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Melia Garden Her Şey Dahil Özel Araç 2018-07-1616 Temmuz 2018 -31 Ağustos 2018 1908 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Melia Terrace Her Şey Dahil Özel Araç 2018-07-1616 Temmuz 2018 -31 Ağustos 2018 1993 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Ocean View Bungalow Her Şey Dahil Özel Araç 2018-07-1616 Temmuz 2018 -31 Ağustos 2018 2593 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Romance Oceanfront Pavillion Her Şey Dahil Özel Araç 2018-07-1616 Temmuz 2018 -31 Ağustos 2018 2700 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Zanzibar Suite Her Şey Dahil Özel Araç 2018-07-1616 Temmuz 2018 -31 Ağustos 2018 1876 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Villa 1 Bedroom Her Şey Dahil Özel Araç 2018-07-1616 Temmuz 2018 -31 Ağustos 2018 3556 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Melia Garden Her Şey Dahil Özel Araç 2018-09-0101 Eylül 2018 - 31 Ekim 2018 1784 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Melia Terrace Her Şey Dahil Özel Araç 2018-09-0101 Eylül 2018 - 31 Ekim 2018 1869 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Ocean View Bungalow Her Şey Dahil Özel Araç 2018-09-0101 Eylül 2018 - 31 Ekim 2018 2468 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Romance Oceanfront Pavillion Her Şey Dahil Özel Araç 2018-09-0101 Eylül 2018 - 31 Ekim 2018 2575 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Zanzibar Suite Her Şey Dahil Özel Araç 2018-09-0101 Eylül 2018 - 31 Ekim 2018 1814 $
5 Yıldız Melia Zanzibar Villa 1 Bedroom Her Şey Dahil Özel Araç 2018-09-0101 Eylül 2018 - 31 Ekim 2018 3494 $
5 Yıldız Z Hotel Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-0101 Haziran 2018 -30 Haziran 2018 1520 $
5 Yıldız Z Hotel Deluxe Sea View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-0101 Haziran 2018 -30 Haziran 2018 1592 $
5 Yıldız Z Hotel Rooftop Suites Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-0101 Haziran 2018 -30 Haziran 2018 1833 $
5 Yıldız Z Hotel Ocean Front Cottages Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-0101 Haziran 2018 -30 Haziran 2018 1881 $
5 Yıldız Z Hotel The Z Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-0101 Haziran 2018 -30 Haziran 2018 2050 $
5 Yıldız Z Hotel Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz 2018 - 31 Ekim 2018 1568 $
5 Yıldız Z Hotel Deluxe Sea View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz 2018 - 31 Ekim 2018 1640 $
5 Yıldız Z Hotel Rooftop Suites Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz 2018 - 31 Ekim 2018 1881 $
5 Yıldız Z Hotel Ocean Front Cottages Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz 2018 - 31 Ekim 2018 1929 $
5 Yıldız Z Hotel The Z Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz 2018 - 31 Ekim 2018 2098 $
5 Yıldız Z Hotel Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-11-0101 Kasım 2018 -22 Aralık 2018 1520 $
5 Yıldız Z Hotel Deluxe Sea View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-11-0101 Kasım 2018 -22 Aralık 2018 1592 $
5 Yıldız Z Hotel Rooftop Suites Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-11-0101 Kasım 2018 -22 Aralık 2018 1833 $
5 Yıldız Z Hotel Ocean Front Cottages Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-11-0101 Kasım 2018 -22 Aralık 2018 1881 $
5 Yıldız Z Hotel The Z Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-11-0101 Kasım 2018 -22 Aralık 2018 2050 $
EKSTRA TURLAR
Tur AdıFiyat
Şehir ve Baharat Turu100 USD
Jozani Milli Parkı ve Yunus Turu100 USD
Mavi Safari Turu140 USD
Nungwi Köyü Turu110 USD
Swahili Turu190 USD
Prison Adası Turu110 USD
# Taksit Tutarı Toplam Tutar # Taksit Tutarı Toplam Tutar # Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 Taksit - - 2 Taksit - - 2 Taksit - -
3 Taksit - - 3 Taksit - - 3 Taksit - -
4 Taksit - - 4 Taksit - - 4 Taksit - -
5 Taksit 1433 TL 7167 TL 5 Taksit 1461 TL 7307 TL 5 Taksit 1440 TL 7202 TL
6 Taksit 1200 TL 7202 TL 6 Taksit 1235 TL 7412 TL 6 Taksit 1206 TL 7237 TL
7 Taksit - - 7 Taksit - - 7 Taksit - -
8 Taksit - - 8 Taksit - - 8 Taksit - -
9 Taksit 816 TL 7342 TL 9 Taksit 847 TL 7621 TL 9 Taksit 820 TL 7377 TL
# Taksit Tutarı Toplam Tutar # Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 Taksit - - 2 Taksit - -
3 Taksit 2447 TL 7342 TL 3 Taksit - -
4 Taksit - - 4 Taksit - -
5 Taksit - - 5 Taksit 1461 TL 7307 TL
6 Taksit 1259 TL 7551 TL 6 Taksit 1235 TL 7412 TL
7 Taksit - - 7 Taksit - -
8 Taksit - - 8 Taksit -
9 Taksit 862 TL 7761 TL 9 Taksit 847 TL 7621 TL

Bonus: Garanti Miles & Smiles, Flexi ve diğer bankalara ait Bonus özellikli tüm kartlar

Axess: Akbank ve Odeabank Axess kartları

Maximum: İşbankası ve Ziraat Maximum kartları

Ödeme Seçenekleri