Bali

BALAYI TURU

VİZE YOK
BALI
(7 GÜN 5 GECE)
TUR KODU: 37
1150 $
Başlayan Fiyatlarla
4669 TL
HAREKET TARİHİ

HER GÜN HAREKETLİ

 
1.GÜN
ISTANBUL - DOHA
 
Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde, en geç 16.30'da Qatar Havayolları Kontuarında olmanız gerekmektedir. Bilet ve pasaport işlemlerini takiben Qatar Havayolları tarifeli seferi ile Doha aktarmalı Denpasar (Bali) uçuşu;  
19.35 - 23.50 İstanbul - Doha uçuşu 
 
2.GÜN
DOHA - BALI
 

02.25 - 17.10 Doha - Denpasar (Bali) uçuşu

Bali Havalimanı’na varışımızın ardından, havalimanında bulunan araçlarımızla buradan ayrılarak otelimize doğru yola çıkıyoruz. Odalara yerleşmeler gerçekleştikten sonra misafirlerimizin tercihlerine göre dinlenebilmesi, ya da adayı dilediğince gezip, deniz, kum, güneş üçlüsünün tadını çıkarabilmeleri için bugünü serbest zaman olarak ayırıyoruz. Öğle saatlerinden sonra arzu ederseniz Bali’nin simgelerinden biri olan ekstra Tanah Lot Tapınağı Turu’na katılabilirsiniz. Bali Adası önemli tarihi kalıntılarıyla birçok turistin ilgisini çeken turistik adalardan biridir. Buradaki önemli tapınaklardan biri olan Tanah Lot, denizin ortasında tüm görkemiyle sizi karşılıyor. Kayaların üzerinde kurulu bir tapınak olan Tanah Lot, dalgaların çarpması sonucu kayaların hareket etmesiyle her gün farklı bir görüntüye sahip oluyor. Uçsuz bucaksız okyanusla çevrelenmiş, gören herkesi etkisi altına alan mistik havasıyla bu tapınağın gün batımı manzarasının etkisinden kurtulamayacaksınız. Aynı zamanda fotoğraflamak için size muhteşem kareler sunuyor olacak. Buradaki unutulmaz turumuzun ardından konaklamak için otelimize dönüyoruz.

 
3.GÜN
BALI
 
Sabah kahvaltımızı tamamladıktan sonra, dilerseniz marin hayatı keşfetmek, denizin tadına varmak için ekstra olarak düzenlenecek Katamaran Turu’nu tercih edebilirsiniz. Katamaranımıza atlayarak Bali yakınlarındaki bu bakir adanın tadını çıkarmak, kalabalıktan kaçmak için yola koyuluyoruz. Yol boyunca katamaranın güvertesinde yapılan ikramlar eşiğinde kendimizi güneşe teslim ediyoruz. Adaya vardığımızda tahmin edemeyeceğimiz güzellikte bir sahil ve denizle karşılaşacaksınız. Adada isterseniz şnorkel yaparak deniz altı hayatıyla tanışmaya katılabilir, isterseniz altı cam tekne gezileriyle suya girmeden tekneden yer altını gözlemleyebilirsiniz. Bunun yanında deniz ve kumun tadını çıkararak, deniz kenarında hamaklarda kendinizi dinlenmeye bırakıyoruz. Öğle yemeğinde ise adada barbekü keyfi sizi bekliyor. Denizin tüm olanaklarından faydalandığımız huzur dolu bu turumuzun ardından otelimize dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz.
 
 
4.GÜN
BALI
 

Bugün oteldeki kahvaltımızdan sonra dilerseniz ekstra olarak düzenlediğimiz Kintamani Turu için hazırlanabilirsiniz. Kintamani Turu, Bali’yi yakından tanımanızı sağlayacak, sahil şeridinden ayrılıp gerçek ada halkı ve kültürünü keşfetmenizi sağlayacak, bu adanın olmazsa olmaz turlarından biri. Tam günlük bu tur için otelden ayrılarak ilk olarak Batu Bulan’da Barong dansını izliyoruz. Bu yöresel dans gösterisinden sonra UNESCO’nun onayladığı Batik el işçiliği atölyelerini gezerek bu şahane ürünlerin nasıl ortaya çıktığını öğreniyoruz. Buradan Kintamani bölgesine doğru harekete geçiyoruz. Yolda ahşap el sanatlarıyla ünlü Mas Köyü, gümüş el sanatlarıyla ünlü Celuk Köyü’nü ziyaret ederek bu ürünleri ve yapımlarını yakından tanıyor, bu ünlü el yapımı ürünleri satın alma şansı buluyoruz.  Kintamani bölgesine vardığımızda, Volkanik Batur Dağı ve Gölü manzarasında açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeklerimizin ardından dönüş yoluna koyularak, Bali’ye özgü tropik meyvelerin, baharatların ve özellikle ilginizi çekecek olan Luwak kahvesinin yetiştirildiği bahçeleri ziyaret ediyoruz. Burada farklı yerel tatları barındıran çay ve kahvelerden tatma imkânımız oluyor. Daha sonrasında yol üzerinde geleneksel bir Bali evi ziyaretiyle turumuzu sonlandırıyoruz. Tur sonrası konaklamak amaçlı otelimize dönüş için yola koyuluyoruz.

 
5.GÜN
BALI
 
Bali’de yeni bir günle beraber, otel kahvaltımızın ardından dilerseniz ekstra olarak düzenlediğimiz Elephant Safari Park Turu’yla güne başlayabilirsiniz. Bu turumuz için otelimizden ayrılarak Taro Köyü’nde koruma altına alınmış 27 Sumatra Fili’nin bulunduğu parka doğru harekete geçiyoruz. Burada bulunan eğitimli fillerle, doğanın içinden kopan bu parkın içinde fillerin üzerinde yaklaşık 20 dakikalık safari yolculuğuyla akıllardan silinmeyen bir deneyim yaşıyoruz. Bu etkileyici gezinin ardından isterseniz buradaki filleri besleyebilir, onlarla yakından fotoğraf çekinerek, bu tatlı anılarınızı taze tutabilirsiniz. Buradaki fillerle olan eğlenceli turun ardından dilerseniz buradaki hediyelik eşya fuarından buradaki yavru filin doğumu anlatan DVD’ye sahip olabilirsiniz. Tabiki bölgeye, parka ve fillere dair daha birçok şeyi satın alabilme şansınız var. Daha sonrasında, otelimizin yolunu tutuyoruz.
  
 
6.GÜN
BALI
 

Otelde kahvaltıdan sonra, arzu ederseniz bugün ekstra olan Rafting Turu’na katılarak 9km uzunluğundaki Ayung Nehri’nde raftingle, bu etkileyici doğaya sahip bölgede maceranın tadına varabilirsiniz. Rafting noktasına geldikten sonra, ön bilgilendirmenin ardından eğitimli kaptanınız eşliğinde Rafting’e başlıyor, bu tur sırasında şelalelerde molalar veriyoruz. Bu molalar sırasında, Ubud ormanlarını, Ayung nehri eteklerinden seyretme şansı yaşarken, kendinizi serin sulara teslim edebilirsiniz. Bu eğlence ve macera dolu rafting turunda Bali’ye neden Cennet Adası denildiğini anlıyorsunuz. Bu turun ardından öğle yemeğimizi yiyerek otelimize doğru yol alıyoruz.

 
7.GÜN
BALI - ISTANBUL
 

Sabah kahvaltısının ardından, buradaki son günümüzü misafirlerimizin dilediğince zaman geçirmeleri için, uçuş saatine kadar serbest zaman olarak ayırıyoruz. Bugüne kadar artık iyice tanıdığımız bu bölgede, bu zamanınızı ister gezinerek, isterseniz eşsiz denizin tadını çıkararak değerlendirebilirsiniz. Akşam saatlerine doğru havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Doha aktarmalı İstanbul uçuşu;

 00.20 - 04.30 Denpasar (Bali) - Doha uçuşu

07.40 - 12.20 Doha - İstanbul uçuşu

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Qatar Havayolları ile Istanbul - Bali – Istanbul ekonomi sınıfı uçuşlar
Bali'de 5 gece iki kişilik odalarda kişi başı konaklama
Her gün açık büfe kahvaltı
Havaalanı vergileri
Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)
Klimalı araçlarda tüm transferler
Balayı çiftleri için uçakta ve otelde özel ikramlar

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
   
Yurtdışına çıkış fonu (15.- TL)
Kişisel harcamalar
Ekstra Turlar
Seyahat Güvence Paketi (Seyahat Sağlık ve Tur İptali sigortalarını kapsar)

Önemli Notlar:
-    Yurt dışı gezilerinde planlanan dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport bulundurmak mecburidir ve turda ziyaret edilecek ülke sayısı kadar pasaportta boş sayfa bulundurulmalıdır. Bu veya herhangi bir diğer kişisel sebepten programdaki ülkelerden herhangi birine giriş yapamayan yolcuların sorumlulukları kendilerine aittir.
-    Bizzat Siamtur tarafından yolcu adına başvurulmasına rağmen yolcu adına kişisel sebeplerden vize alınamaması durumunda doğabilecek tur iptali ve değişikliklerden Siamtur sorumlu değildir. Acentamız yolcu ve konsolosluk arasında aracı konumundadır. 
-    Kayıt esnasında alınan tüm kişisel bilgiler yolcunun seyahat edeceği pasaportta yazdığı şeklinde olmalıdır. Hatalı bilgi nedeniyle doğabilecek iptal veya değişiklik bedellerinden yolcular sorumludur. 
-    Tur firmamız , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan firmamız sorumlu tutulamaz. Yolcuların uçaklardaki doluluk sebebiyle yan yana oturamaması acentemizin sorumluluğunda değildir. Bu durumu önlemek amacıyla yolcuların havaalanına erken gitmeleri önerilmektedir. 
-    Bazı turların içinde yer alabilecek uçak biletlerinde mil kazanma, mille sınıf yükseltme, online check-in, iade ve değişiklik gibi işlemler yapılamayabilmektedir. Tura kaydınız esnasında bu bilgileri seyahat danışmanınıza sormanız gerekmektedir. Online check-in yapılabilecek biletlerde de bu işlem yolculara ait olup acentamız tarafından sadece koltuk rezervasyonu yapılmaktadır. 
-    Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir. Bu bagaj hakkı tur esnasında kullanılan ara uçuşlarda standart kilo haklarından daha az olabilmektedir. 
-    Tur programında belirtilen ekstra ve tura dahil turlarımızın; uçuşlarda olabilecek değişiklikler, araç müsaitliği, katılım sayısı ve rehberimizin insiyatifine bağlı olarak günleri ve fiyatları değişebilir veya iptal olabilir. 
-    Firmamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
-    Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz.
-    Otellerde check-out (otelden çıkış) Saat 12:00. Check-in (otele giriş) Saat 14:00'dır. Bazı otellerde bu saatler değişiklik gösterebilmektedir. Müsaitlik çerçevesinde bu saatlerde esneklik yapmak veya bedeli karşılığı değişiklik yapmak otel inisiyatifinde olup, talep halinde doğabilecek masraflar yolcuya aittir. 
-    2-12 yaş arası çocuk indirimleri, çocuk iki kişilik odada ilave yatak ile üçüncü kişi olarak kaldığında geçerlidir.
-    3 Kişilik odada (Triple) konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp portatif olabilmektedir.
İş bu uluslararası kuralları da içeren metinler tur satın alındığında kabul edilmiş sayılır.

Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
5 Yıldız Amarterra Villa One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1860 $
5 Yıldız Amarterra Villa One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1920 $
5 Yıldız Amarterra Villa One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 21 Aralık 2017 1860 $
5 Yıldız Amarterra Villa One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0101 Ocak - 31 Mart 2018 1860 $
5 Yıldız Ametis Villa Premier Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 22 Aralık 2017 1755 $
5 Yıldız Ametis Villa İmperial villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 22 Aralık 2017 1822 $
5 Yıldız Ametis Villa Premier Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0404 Ocak - 31 Mart 2018 1755 $
5 Yıldız Ametis Villa İmperial villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0404 Ocak - 31 Mart 2018 1822 $
5 Yıldız Ayodya Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 1193 $
5 Yıldız Ayodya Resort Grande Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 1258 $
5 Yıldız Ayodya Resort Grande Honeymoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 1314 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Palace Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 1379 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Honeymoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 1450 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 1541 $
5 Yıldız Ayodya Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1339 $
5 Yıldız Ayodya Resort Grande Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1401 $
5 Yıldız Ayodya Resort Grande Honeymoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1442 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Palace Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1504 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Honeymoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1544 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1650 $
5 Yıldız Ayodya Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 15 Eylül 2017 1401 $
5 Yıldız Ayodya Resort Grande Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 15 Eylül 2017 1463 $
5 Yıldız Ayodya Resort Grande Honeymoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 15 Eylül 2017 1504 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Palace Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 15 Eylül 2017 1566 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Honeymoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 15 Eylül 2017 1609 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 15 Eylül 2017 1712 $
5 Yıldız Ayodya Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-1616 Eylül - 26 Aralık 2017 1339 $
5 Yıldız Ayodya Resort Grande Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-1616 Eylül - 26 Aralık 2017 1401 $
5 Yıldız Ayodya Resort Grande Honeymoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-1616 Eylül - 26 Aralık 2017 1442 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Palace Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-1616 Eylül - 26 Aralık 2017 1504 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Honeymoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-1616 Eylül - 26 Aralık 2017 1544 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-1616 Eylül - 26 Aralık 2017 1650 $
5 Yıldız Ayodya Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 1339 $
5 Yıldız Ayodya Resort Grande Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 1401 $
5 Yıldız Ayodya Resort Grande Honeymoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 1442 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Palace Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 1504 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Honeymoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 1544 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 1650 $
5 Yıldız Belmond Jimbaran Puri Garden View Cottage Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 15 Temmuz 2017 1833 $
5 Yıldız Belmond Jimbaran Puri One Bedroom Deluxe Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 15 Temmuz 2017 2427 $
5 Yıldız Belmond Jimbaran Puri Garden View Cottage Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1616 Temmuz - 15 Eylül 2017 1993 $
5 Yıldız Belmond Jimbaran Puri One Bedroom Deluxe Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1616 Temmuz - 15 Eylül 2017 2573 $
5 Yıldız Belmond Jimbaran Puri Garden View Cottage Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-1616 Eylül - 31 Ekim 2017 1833 $
5 Yıldız Belmond Jimbaran Puri One Bedroom Deluxe Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-1616 Eylül - 31 Ekim 2017 2427 $
4 Yıldız Courtyard Marriott Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak - 31 Mart 2017 1272 $
4 Yıldız Courtyard Marriott Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak - 31 Mart 2017 1304 $
4 Yıldız Courtyard Marriott Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 30 Haziran 2017 1274 $
4 Yıldız Courtyard Marriott Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 30 Haziran 2017 1307 $
4 Yıldız Courtyard Marriott Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-0101 Temmuz - 30 Temmuz 2017 1358 $
4 Yıldız Courtyard Marriott Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-0101 Temmuz - 30 Temmuz 2017 1391 $
4 Yıldız Courtyard Marriott Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-08-0101 Ağustos - 21 Aralık 2017 1274 $
4 Yıldız Courtyard Marriott Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-08-0101 Ağustos - 21 Aralık 2017 1307 $
4 Yıldız Courtyard Marriott Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak - 31 Mart 2018 1274 $
4 Yıldız Courtyard Marriott Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak - 31 Mart 2018 1307 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran One Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 2176 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Ocean View 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 2398 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Deluxe Ocean View 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 2854 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Ocean Front 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 3121 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran One Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 2533 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Ocean View 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 2731 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Deluxe Ocean View 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 3252 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Ocean Front 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 3785 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran One Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 2533 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Ocean View 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 2731 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Deluxe Ocean View 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 3252 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Ocean Front 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 3785 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran One Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 2721 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Ocean View 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 2943 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Deluxe Ocean View 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 3520 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Ocean Front 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 4118 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran One Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 23 Aralık 2017 2533 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Ocean View 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 23 Aralık 2017 2731 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Deluxe Ocean View 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 23 Aralık 2017 3252 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Ocean Front 1 Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 23 Aralık 2017 3785 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Garden View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1337 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Deluxe Ocean View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1393 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Premium Ocean Front Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1477 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort One bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 2093 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Garden View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1450 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Deluxe Ocean View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1504 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Premium Ocean Front Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1588 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort One bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 2373 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Garden View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 25 Aralık 2017 1337 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Deluxe Ocean View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 25 Aralık 2017 1393 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Premium Ocean Front Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 25 Aralık 2017 1477 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort One bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 25 Aralık 2017 2093 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Garden View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak - 15 Şubat 2018 1337 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Deluxe Ocean View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak - 15 Şubat 2018 1393 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Premium Ocean Front Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak - 15 Şubat 2018 1477 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort One bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak - 15 Şubat 2018 2093 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Garden View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-1616 Şubat - 22 Şubat 2018 1450 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Deluxe Ocean View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-1616 Şubat - 22 Şubat 2018 1504 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Premium Ocean Front Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-1616 Şubat - 22 Şubat 2018 1588 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort One bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-1616 Şubat - 22 Şubat 2018 2373 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Garden View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2323 Şubat - 31 Mart 2018 1337 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Deluxe Ocean View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2323 Şubat - 31 Mart 2018 1393 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Premium Ocean Front Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2323 Şubat - 31 Mart 2018 1477 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort One bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2323 Şubat - 31 Mart 2018 2093 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Resort Classic Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 1381 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Singaraja Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 1433 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Singaraja Duplex Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 1612 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Club Intercontinental Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 1731 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Resort Classic Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 30 Haziran 2017 1523 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Singaraja Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 30 Haziran 2017 1607 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Singaraja Duplex Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 30 Haziran 2017 1833 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Club Intercontinental Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 30 Haziran 2017 1947 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Resort Classic Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-0101 Temmuz - 15 Eylül 2017 1636 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Singaraja Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-0101 Temmuz - 15 Eylül 2017 1720 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Singaraja Duplex Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-0101 Temmuz - 15 Eylül 2017 1947 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Club Intercontinental Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-0101 Temmuz - 15 Eylül 2017 2060 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Resort Classic Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-1616 Eylül - 23 Aralık 2017 1523 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Singaraja Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-1616 Eylül - 23 Aralık 2017 1607 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Singaraja Duplex Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-1616 Eylül - 23 Aralık 2017 1833 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Club Intercontinental Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-1616 Eylül - 23 Aralık 2017 1947 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Resort Classic Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 1523 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Singaraja Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 1607 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Singaraja Duplex Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 1833 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Club Intercontinental Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 1947 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa Melia Guestroom Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 31 Mart 2017 1339 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa Premium Room Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 31 Mart 2017 1369 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa The Level Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 31 Mart 2017 1574 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa The Level Romance Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 31 Mart 2017 1588 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa The Level Lagoon Access Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 31 Mart 2017 1661 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa The Garden Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 31 Mart 2017 2144 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa Melia Guestroom Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1210 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa Premium Room Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1239 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa The Level Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1434 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa The Level Romance Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1450 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa The Level Lagoon Access Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1517 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa The Garden Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1995 $
5 Yıldız Novotel Nusa Dua Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0202 Ocak - 31 Mart 2018 1156 $
5 Yıldız Novotel Nusa Dua 1 Bedroom Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0202 Ocak - 31 Mart 2018 1218 $
5 Yıldız Novotel Nusa Dua Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 22 Haziran 2017 1156 $
5 Yıldız Novotel Nusa Dua 1 Bedroom Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 22 Haziran 2017 1218 $
5 Yıldız Novotel Nusa Dua Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-06-2323 Haziran - 31 Temmuz 2017 1193 $
5 Yıldız Novotel Nusa Dua 1 Bedroom Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-06-2323 Haziran - 31 Temmuz 2017 1258 $
5 Yıldız Novotel Nusa Dua Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-08-0101 Ağustos - 22 Aralık 2017 1156 $
5 Yıldız Novotel Nusa Dua 1 Bedroom Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-08-0101 Ağustos - 22 Aralık 2017 1218 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 31 Mart 2017 1364 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Plunge Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 31 Mart 2017 1437 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 31 Mart 2017 1597 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Honeymoon Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 31 Mart 2017 1714 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel One bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 31 Mart 2017 1984 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1318 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1399 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Plunge Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1439 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1587 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Honeymoon Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1668 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel One bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1951 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-15 15 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1501 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-15 15 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1609 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Plunge Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-15 15 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1663 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-15 15 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1860 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Honeymoon Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-15 15 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1968 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel One bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-15 15 Temmuz - 31 Ağustos 2017 2346 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-01 01 Eylül - 22 Aralık 2017 1318 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-01 01 Eylül - 22 Aralık 2017 1399 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Plunge Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-01 01 Eylül - 22 Aralık 2017 1439 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-01 01 Eylül - 22 Aralık 2017 1587 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Honeymoon Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-01 01 Eylül - 22 Aralık 2017 1668 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel One bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-01 01 Eylül - 22 Aralık 2017 1951 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-07 07 Ocak - 31 Mart 2018 1318 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-07 07 Ocak - 31 Mart 2018 1399 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Plunge Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-07 07 Ocak - 31 Mart 2018 1439 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-07 07 Ocak - 31 Mart 2018 1587 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Honeymoon Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-07 07 Ocak - 31 Mart 2018 1668 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel One bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-07 07 Ocak - 31 Mart 2018 1972 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1111 Ocak - 31 Mart 2017 2265 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Ocean View Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1111 Ocak - 31 Mart 2017 2649 $
5 Yıldız St. Regis Gardenia Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1111 Ocak - 31 Mart 2017 3731 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Lagoon Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1111 Ocak - 31 Mart 2017 3910 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0111 Nisan - 14 Temmuz 2017 2192 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Ocean View Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0111 Nisan - 14 Temmuz 2017 2557 $
5 Yıldız St. Regis Gardenia Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0111 Nisan - 14 Temmuz 2017 3580 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Lagoon Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0111 Nisan - 14 Temmuz 2017 3748 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 2527 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Ocean View Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 2921 $
5 Yıldız St. Regis Gardenia Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 4055 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Lagoon Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 4196 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül- 27 Aralık 2017 2192 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Ocean View Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül- 27 Aralık 2017 2557 $
5 Yıldız St. Regis Gardenia Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül- 27 Aralık 2017 3580 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Lagoon Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül- 27 Aralık 2017 3748 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0111 Ocak - 14 Şubat 2018 2192 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Ocean View Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0111 Ocak - 14 Şubat 2018 2557 $
5 Yıldız St. Regis Gardenia Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0111 Ocak - 14 Şubat 2018 3580 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Lagoon Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0111 Ocak - 14 Şubat 2018 3748 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-1515 Şubat - 21 Şubat 2018 2527 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Ocean View Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-1515 Şubat - 21 Şubat 2018 2921 $
5 Yıldız St. Regis Gardenia Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-1515 Şubat - 21 Şubat 2018 4055 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Lagoon Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-1515 Şubat - 21 Şubat 2018 4196 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2222 Şubat - 31 Mart 2018 2192 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Ocean View Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2222 Şubat - 31 Mart 2018 2557 $
5 Yıldız St. Regis Gardenia Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2222 Şubat - 31 Mart 2018 3580 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Lagoon Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2222 Şubat - 31 Mart 2018 3748 $
4 Yıldız The Bali Khama Deluxe Garden Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0101 Şubat - 31 Mart 2017 1150 $
4 Yıldız The Bali Khama Studio Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0201 Şubat - 31 Mart 2017 1245 $
4 Yıldız The Bali Khama 1 Bedroom Romantic Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0301 Şubat - 31 Mart 2017 1339 $
4 Yıldız The Bali Khama 1 Bedroom Honeymoon Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0401 Şubat - 31 Mart 2017 1820 $
4 Yıldız The Bali Khama Deluxe Garden Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 - 31 Mart 2018 1150 $
4 Yıldız The Bali Khama Studio Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 - 31 Mart 2018 1212 $
4 Yıldız The Bali Khama 1 Bedroom Romantic Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 - 31 Mart 2018 1320 $
4 Yıldız The Bali Khama 1 Bedroom Honeymoon Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan 2017 - 31 Mart 2018 1787 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Garden Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 30 Haziran 2017 1274 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Resort Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 30 Haziran 2017 1339 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Ocean Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 30 Haziran 2017 1442 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Lagoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 30 Haziran 2017 1544 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Garden Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1380 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Resort Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1442 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Ocean Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1544 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Lagoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1650 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Garden Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 24 Aralık 2017 1274 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Resort Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 24 Aralık 2017 1339 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Ocean Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 24 Aralık 2017 1442 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Lagoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 24 Aralık 2017 1544 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Garden Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 1274 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Resort Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 1339 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Ocean Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 1442 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Lagoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak - 31 Mart 2018 1544 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 31 Mart 2017 1582 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Lagoon View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 31 Mart 2017 1612 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Studio Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 31 Mart 2017 1642 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Lagoon Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 31 Mart 2017 1731 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 14 Şubat 2018 1534 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Lagoon View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 14 Şubat 2018 1574 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Studio Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 14 Şubat 2018 1601 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Lagoon Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak - 14 Şubat 2018 1688 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1534 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Lagoon View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1574 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Studio Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1601 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Lagoon Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2017 1688 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1688 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Lagoon View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1758 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Studio Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1785 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Lagoon Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1895 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 26 Aralık 2017 1534 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Lagoon View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 26 Aralık 2017 1574 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Studio Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 26 Aralık 2017 1601 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Lagoon Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 26 Aralık 2017 1688 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-1515 Şubat - 21 Şubat 2018 1688 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Lagoon View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-1515 Şubat - 21 Şubat 2018 1758 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Studio Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-1515 Şubat - 21 Şubat 2018 1785 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Lagoon Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-1515 Şubat - 21 Şubat 2018 1895 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2222 Şubat - 31 Mart 2018 1534 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Lagoon View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2222 Şubat - 31 Mart 2018 1574 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Studio Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2222 Şubat - 31 Mart 2018 1601 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Lagoon Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2222 Şubat - 31 Mart 2018 1688 $
5 Yıldız W Reatreat & Spa Wonderful Garden View Retreat Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0303 Şubat - 31 Mart 2017 1839 $
5 Yıldız W Reatreat & Spa Spectacular Ocean Facing Retreat Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0303 Şubat - 31 Mart 2017 1993 $
5 Yıldız W Reatreat & Spa Marvelous 1 Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0303 Şubat - 31 Mart 2017 2077 $
5 Yıldız W Reatreat & Spa Wonderful Garden View Retreat Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 03 Temmuz 2017 1787 $
5 Yıldız W Reatreat & Spa Spectacular Ocean Facing Retreat Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 03 Temmuz 2017 1934 $
5 Yıldız W Reatreat & Spa Marvelous 1 Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 03 Temmuz 2017 2012 $
5 Yıldız W Reatreat & Spa Wonderful Garden View Retreat Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-0404 Temmuz - 02 Ekim 2017 2106 $
5 Yıldız W Reatreat & Spa Spectacular Ocean Facing Retreat Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-0404 Temmuz - 02 Ekim 2017 2303 $
5 Yıldız W Reatreat & Spa Marvelous 1 Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-0404 Temmuz - 02 Ekim 2017 2373 $
5 Yıldız W Reatreat & Spa Wonderful Garden View Retreat Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-10-0303 Ekim - 23 Aralık 2017 1787 $
5 Yıldız W Reatreat & Spa Spectacular Ocean Facing Retreat Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-10-0303 Ekim - 23 Aralık 2017 1934 $
5 Yıldız W Reatreat & Spa Marvelous 1 Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-10-0303 Ekim - 23 Aralık 2017 2012 $
5 Yıldız W Reatreat & Spa Spectacular Ocean Facing Retreat Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-10-0304 Ocak - 31 Mart 2018 2012 $
5 Yıldız W Reatreat & Spa Marvelous 1 Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-10-0304 Ocak - 31 Mart 2018 2012 $
5 Yıldız W Reatreat & Spa Wonderful Garden View Retreat Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0404 Ocak - 31 Mart 2018 1787 $
5 Yıldız Westin Resort Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 1428 $
5 Yıldız Westin Resort Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 1482 $
5 Yıldız Westin Resort Premier Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 1509 $
5 Yıldız Westin Resort Deluxe Pool Terrace Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0606 Ocak - 31 Mart 2017 1590 $
EKSTRA TURLAR
Tur AdıFiyat
Tanah Lot Tapınağı Turu (Akşam Yemekli)60 USD
Katamaran Turu (Öğle Yemekli)95 USD
Kintamani Turu (Öğle Yemekli)70 USD
Fil Safari Turu (Öğle Yemekli)60 USD
Rafting Turu (Öğle Yemekli)55 USD
# Taksit Tutarı Toplam Tutar # Taksit Tutarı Toplam Tutar # Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 Taksit - - 2 Taksit - - 2 Taksit - -
3 Taksit - - 3 Taksit - - 3 Taksit - -
4 Taksit - - 4 Taksit 1208 TL 4832 TL 4 Taksit - -
5 Taksit 957 TL 4786 TL 5 Taksit 971 TL 4856 TL 5 Taksit 962 TL 4809 TL
6 Taksit 802 TL 4809 TL 6 Taksit 813 TL 4879 TL 6 Taksit 805 TL 4832 TL
7 Taksit - - 7 Taksit 700 TL 4902 TL 7 Taksit - -
8 Taksit - - 8 Taksit 616 TL 4926 TL 8 Taksit - -
9 Taksit 545 TL 4902 TL 9 Taksit 550 TL 4949 TL 9 Taksit 547 TL 4926 TL
# Taksit Tutarı Toplam Tutar # Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 Taksit - - 2 Taksit - - 2 Taksit - -
3 Taksit 1625 TL 4874 TL 3 Taksit 1642 TL 4926 TL 3 Taksit - -
4 Taksit - - 4 Taksit - - 4 Taksit - -
5 Taksit - - 5 Taksit - - 5 Taksit 966 TL 4832 TL
6 Taksit 840 TL 5043 TL 6 Taksit 840 TL 5043 TL 6 Taksit 812 TL 4874 TL
7 Taksit - - 7 Taksit - - 7 Taksit - -
8 Taksit - - 8 Taksit - - 8 Taksit -
9 Taksit 576 TL 5183 TL 9 Taksit 573 TL 5159 TL 9 Taksit 560 TL 5043 TL

Bonus: Garanti Miles & Smiles, Flexi ve diğer bankalara ait Bonus özellikli tüm kartlar

Axess: Akbank ve Odeabank Axess kartları

Maximum: İşbankası ve Ziraat Maximum kartları

Ödeme Seçenekleri