Phuket

KLASİK TUR

VİZE YOK
(7 GÜN 5 GECE)
TUR KODU: 86
856 $
Başlayan Fiyatlarla
HAREKET TARİHİ

HER GÜN HAREKETLİ

1.GÜN
İSTANBUL - PHUKET
 
Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde, en geç 11.30'da Türk Havayolları Kontuarında olmanız gerekmektedir. Bilet ve pasaport işlemlerini takiben Türk Havayolları tarifeli seferi ile Phuket uçuşu;  
14.25 - 04.20 İstanbul - Phuket uçuşu
 
2.GÜN
PHUKET
 

Phuket'e varışımızın ardından, havaalanında bulunan araçlarımızla buradan ayrılarak otelimize doğru yola çıkıyoruz. Odalara yerleşmeler gerçekleştikten sonra misafirlerimizin tercihlerine göre dinlenebilmesi, ya da adayı dilediğince gezip keşfedebilmesi için yalnız bırakıyoruz.

 
3.GÜN
PHUKET
 

Otel kahvaltımızın ardından, arzu ederseniz ekstra olarak düzenlediğimiz, doğa harikası olan Phi Phi Adası Turu için yüksek sürat teknemizle yola koyuluyoruz. Phi phi Don ve Phi Phi Leh adında farklı adadan oluşan Bu ada önceleri maceracı turistlerin uğradığı ıssız bir noktayken, Phi Phi Leh’te Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin çekimleriyle ün kazanarak, yoğun ilgi gören bir bölge halini aldı. Mavinin tonlarından oluşan eşsiz denizi ve bembeyaz sıcak kumlarıyla sizi huzura davet eden bu adaya olan turumuzda ilk durağımız Phi Phi Leh oluyor. Burada doğallığıyla büyüsü altına alan berrak denizin tadını çıkaracaksınız. Ardından tekrar motorumuza binip Korsan Mağarası ve Maymun Plajı’ndan geçerek Phi Phi Don’u ziyaret ediyoruz. Açık büfe öğle yemeğimizi de burada yedikten sonra eğer vaktimiz kalırsa yumurta adası anlamına gelen Koh Kai adasına uğruyoruz. Yolculuğumuz boyunca şnorkel için uygun alanlarda mola verip sualtının eşsiz dünyasına keşfe çıkma şansını yakalayacaksınız. Bu ada turu aynı zamanda bize bu doğa mucizelerini rahatça fotoğraflayabileceğiniz birçok fırsat sağlıyor. Burada da denizin tadını çıkardıktan sonra konaklama için otelimize dönüyoruz.

 
4.GÜN
PHUKET
 
Phuket’te yeni bir günle beraber, kahvaltımızı yaptıktan sonra bugün dilerseniz ekstra olan James Bond Adası Turu’na katılabilirsiniz. Bu turda, James Bond Adasına giderken yol üzerinde öncelikle adı Maymunlar Tapınağı adı verilen Wat Suvannakuha tapınağını ziyaret ediyoruz. Büyük bir mağaranın içine yerleştirilmiş ihtişamlı buda heykellerinin olduğu bu tapınak adından da anlaşıldığı üzere maymunların yaşam alanı haline gelmiş bir yer. Gelen ziyaretçilerin beslemesine ve ilgisine alışık bu maymunlar içeriye girişte size eşlik ediyor. Phuket’ten ayrılırken tropik ormanların içinden geçerek Phang Nga’ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Körfeze vardığımızda, uzun kuyruklu motorun güvertesinde Phang Nga körfezimizi keşfe çıkıyoruz. “,Kelle şekeri” adı verilen şekilleriyle ilgi çeken kayalar eşliğinde körfezi keşfe çıkıyoruz. Sonrasında, öğle yemeğimiz için yüzen balıkçı köylerinden birinde mola veriyoruz. Dileyen katılımcılarla kanolara binerek mangrov ormanları arasında çevre mağaraları keşfe çıkıyoruz. Bu etkileyici atmosferde gerçekleşen gezimizin ardından son durağımız James Bond Adası’na rotamızı çeviriyoruz. Önceleri Ko Tapu adıyla bilinen bu ada “The Man With The Golden Gun” adlı James Bond filmiyle kazandığı ünle beraber günümüzde artık James Bond Adası olarak anılmakta. Sahilden 200 m kadar uzakta denizin ortasında ihtişamıyla dimdik duran bu kaya parçası sizlere inanamayacağınız dakikalar yaşatacak. Ayrıca etrafta kolayca rastlayabileceğiniz birbirinden ilginç yapılarıyla yarasalara ev sahipliği yapan irili ufaklı mağaralarla karşılaşıyoruz. Bu etkileyici deneyimlerin ardından dinlenmek üzere otelimize dönüş gerçekleştiriyoruz. 
 
5.GÜN
PHUKET
 

Otelde kahvaltımızı tamamladıktan sonra, misafirlerimizin dilediğince bu eşsiz adada zaman geçirebilmeleri için yalnız bırakıyoruz. Ardından akşam saatlerinde ekstra olarak düzenlediğimiz Fantasea Show Turu için buluşup, yola çıkıyoruz. Show alanına geldiğimizde, girişte kafeler, restoranlar, mücevherciler, kostüm dükkânları ve daha birçok çeşit dükkânla rengârenk bezenmiş bu alan bir karnaval havasında sizleri bekliyor olacak. Aynı zamanda birbirinden farklı yöresel yemeklere ulaşabilme şansı da yakalıyorsunuz. Burada geçirdiğiniz serbest zamanda fazlasıyla zevk alıyor olacaksınız. Buradan gösteriyi izlemek için ana bölüm olan Fantasea of Kingdom’a geçiyoruz. Gösterinin ana teması Tayland kültürü ve doğası. Sizi şaşırtan sahne ve ışık oyunlarıyla ansızın ortaya çıkan renk renk kostümlü dansçılar, oyuncular, filler, ördekler, kuşlar, balerinler sizi büyüsü altına alıyor. Ateş gösterileri, illüzyon ve fillerin gösterilerini hayretler içerisinde izliyorsunuz. Bu gösterinin bitişiyle gecelemek üzere otelimize dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz.

 

 

 
6.GÜN
PHUKET
 

Sabah kahvaltısının ardından, misafirlerimizi dilediğince zaman geçirmeleri, tercihlerine göre otel imkânlarından yararlanıp, berrak deniz ve kızgın kumlarda adanın tadını çıkarabilmeleri için bugünü serbest zaman olarak ayırıyoruz.

 

 

 
7.GÜN
PHUKET 
 
Sabah saat 03:00'de İstanbul uçuşu için bize özel araçlarla havalimanına transfer ediliyoruz. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından İstanbul uçuşu; 
05.50 - 12.00 Phuket - İstanbul uçuşu
 
 

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Türk Havayolları ile Istanbul- Phuket - Istanbul ekonomi sınıfı uçuşlar
Phuket'de 5 gece iki kişilik odalarda kişi başı konaklama
Her gün açık büfe kahvaltı
Havaalanı vergileri
Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)
Klimalı araçlarda tüm transferler
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Balayı çiftleri için uçakta ve otelde özel ikramlar
   
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
   
Yurtdışına çıkış fonu (15.- TL)
Kişisel harcamalar
Ekstra Turlar
  Seyahat Güvence Paketi (Seyahat Sağlık ve Tur İptali sigortalarını kapsar)

 

Önemli Notlar:
-    Yurt dışı gezilerinde planlanan dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport bulundurmak mecburidir ve turda ziyaret edilecek ülke sayısı kadar pasaportta boş sayfa bulundurulmalıdır. Bu veya herhangi bir diğer kişisel sebepten programdaki ülkelerden herhangi birine giriş yapamayan yolcuların sorumlulukları kendilerine aittir.
-    Bizzat Siamtur tarafından yolcu adına başvurulmasına rağmen yolcu adına kişisel sebeplerden vize alınamaması durumunda doğabilecek tur iptali ve değişikliklerden Siamtur sorumlu değildir. Acentamız yolcu ve konsolosluk arasında aracı konumundadır. 
-    Kayıt esnasında alınan tüm kişisel bilgiler yolcunun seyahat edeceği pasaportta yazdığı şeklinde olmalıdır. Hatalı bilgi nedeniyle doğabilecek iptal veya değişiklik bedellerinden yolcular sorumludur. 
-    Tur firmamız , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan firmamız sorumlu tutulamaz. Yolcuların uçaklardaki doluluk sebebiyle yan yana oturamaması acentemizin sorumluluğunda değildir. Bu durumu önlemek amacıyla yolcuların havaalanına erken gitmeleri önerilmektedir. 
-    Bazı turların içinde yer alabilecek uçak biletlerinde mil kazanma, mille sınıf yükseltme, online check-in, iade ve değişiklik gibi işlemler yapılamayabilmektedir. Tura kaydınız esnasında bu bilgileri seyahat danışmanınıza sormanız gerekmektedir. Online check-in yapılabilecek biletlerde de bu işlem yolculara ait olup acentamız tarafından sadece koltuk rezervasyonu yapılmaktadır. 
-    Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir. Bu bagaj hakkı tur esnasında kullanılan ara uçuşlarda standart kilo haklarından daha az olabilmektedir. 
-    Tur programında belirtilen ekstra ve tura dahil turlarımızın; uçuşlarda olabilecek değişiklikler, araç müsaitliği, katılım sayısı ve rehberimizin insiyatifine bağlı olarak günleri ve fiyatları değişebilir veya iptal olabilir. 
-    Firmamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
-    Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz.
-    Otellerde check-out (otelden çıkış) Saat 12:00. Check-in (otele giriş) Saat 14:00'dır. Bazı otellerde bu saatler değişiklik gösterebilmektedir. Müsaitlik çerçevesinde bu saatlerde esneklik yapmak veya bedeli karşılığı değişiklik yapmak otel inisiyatifinde olup, talep halinde doğabilecek masraflar yolcuya aittir. 
-    2-12 yaş arası çocuk indirimleri, çocuk iki kişilik odada ilave yatak ile üçüncü kişi olarak kaldığında geçerlidir.
-    3 Kişilik odada (Triple) konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp portatif olabilmektedir.
İş bu uluslararası kuralları da içeren metinler tur satın alındığında kabul edilmiş sayılır.

Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 30 Nisan 2018 1211 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Spa Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 30 Nisan 2018 1220 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Premium Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 30 Nisan 2018 1229 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Premiem Spa Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 30 Nisan 2018 1310 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Deluxe Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 30 Nisan 2018 1301 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Luxury Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 30 Nisan 2018 1472 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 30 Nisan 2018 1913 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 30 Haziran 2018 1130 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Spa Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 30 Haziran 2018 1148 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Premium Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 30 Haziran 2018 1166 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Premiem Spa Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 30 Haziran 2018 1310 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Deluxe Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 30 Haziran 2018 1202 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Luxury Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 30 Haziran 2018 1418 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 30 Haziran 2018 1841 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1157 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Spa Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1175 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Premium Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1193 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Premiem Spa Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1310 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Deluxe Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1229 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Luxury Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1463 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1913 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 1130 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Spa Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 1148 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Premium Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 1166 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Premiem Spa Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 1310 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Deluxe Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 1202 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Luxury Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 1418 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 1841 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 1157 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Spa Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 1175 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Premium Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 1193 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Premiem Spa Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 1310 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Deluxe Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 1229 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort Luxury Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 1463 $
5 Yıdız Centara Grand Beach Resort One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 1913 $
4 Yıldız Centara Kata Resort Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 923 $
4 Yıldız Centara Kata Resort Deluxe Pool Side Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 941 $
4 Yıldız Centara Villas Deluxe Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 977 $
4 Yıldız Centara Villas Deluxe Ocean Facing Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 986 $
4 Yıldız Centara Villas Spa Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1094 $
4 Yıldız Centara Villas Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1166 $
4 Yıldız Duangjitt Resort & Spa Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 968 $
4 Yıldız Duangjitt Resort & Spa Deluxe Garden Wing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 986 $
4 Yıldız Duangjitt Resort & Spa Grand Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1040 $
5 Yıdız Hilton Phuket Arcadia Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1121 $
5 Yıdız Hilton Phuket Arcadia Deluxe Plus Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1148 $
5 Yıdız Hilton Phuket Arcadia Junior Suite Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1211 $
5 Yıdız Hilton Phuket Arcadia Deluxe Plus Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1211 $
5 Yıdız Hilton Phuket Arcadia Junior Suite Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1265 $
3 Yıldız İbis Phuket Patong Standart Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 856 $
5 Yıdız Katathani Phuket Beach Resort Deluxe (Bhuri wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018-31 Ekim 2018 1175 $
5 Yıdız Katathani Phuket Beach Resort Grand Deluxe (Bhuri Wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018-31 Ekim 2018 1211 $
5 Yıdız Katathani Phuket Beach Resort Junior Suite (Thani wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018-31 Ekim 2018 1247 $
5 Yıdız Katathani Phuket Beach Resort Junior Suite Ocean Front (Thani Wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018-31 Ekim 2018 1283 $
5 Yıdız Katathani Phuket Beach Resort Grand Suite (Thani wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018-31 Ekim 2018 1364 $
5 Yıdız Le Meridien Phuket Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0909 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1153 $
5 Yıdız Le Meridien Phuket Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0909 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1180 $
5 Yıdız Le Meridien Phuket Deluxe Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0909 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1234 $
5 Yıdız Le Meridien Phuket Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0909 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1324 $
5 Yıdız Movenpic Resort & Spa Karon Beach Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0808 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1130 $
5 Yıdız Movenpic Resort & Spa Karon Beach Superior Sea View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0808 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1202 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 959 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 1004 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Sunset Spa Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 1112 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Sunset Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 1202 $
5 Yıdız Sala Phuket Resort And Spa Deluxe Balcony Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1717 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1243 $
5 Yıdız Sala Phuket Resort And Spa Garden Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1717 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1459 $
5 Yıdız Sala Phuket Resort And Spa Sala Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1717 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1549 $
5 Yıdız Sala Phuket Resort And Spa One Bedroom Pool Villa Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1717 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1684 $
5 Yıdız Sala Phuket Resort And Spa One Bedroom Duplex Pool Villa Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1717 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1850 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Kamala Beach One Bedroom Deluxe Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 943 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Kamala Beach One Bedroom Pool Terrace Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 979 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Premier Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 936 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Premier Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 965 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Swiss Advantage Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 979 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Swiss Adwantage Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 1001 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Stuio Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 1109 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Plaza Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1040 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1085 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1130 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Deluxe Jakuzi Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1243 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Deluxe Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1270 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Seaview Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1778 $
5 Yıdız The Shore At Katathani Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Mayıs 2018 1858 $
5 Yıdız The Shore At Katathani Seaview Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Mayıs 2018 2153 $
5 Yıdız The Shore At Katathani Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül 2018 - 31 Ekim 2018 1858 $
5 Yıdız The Shore At Katathani Seaview Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül 2018 - 31 Ekim 2018 2153 $
4 Yıldız Woraburi Resort Superior Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 972 $
4 Yıldız Woraburi Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1001 $
4 Yıldız Woraburi Resort Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1030 $
4 Yıldız Woraburi Resort Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 958 $
EKSTRA TURLAR
Tur AdıFiyat
Phi Phi Adası Turu (Öğle Yemekli)80 USD
James Bond Adası Turu (Öğle Yemekli)80 USD
Fantasea Show Turu (Akşam Yemekli)70 USD
03-12-2018
Gönderen:
Çağrı Zengin
Tur:
Maldivler
Mesaj:
Biraz geç oldu ama, Maldivlerde harika vakit geçirdik, tam istediğimiz gibi bir tatil ayarlamışsınız, çok teşekkür ederiz.
20-11-2018
Gönderen:
Alev Ergin
Tur:
Vietnam-Kamboçya
Mesaj:
2 Kasım 2018 de başlayıp 12 Kasım da biten harika bir tura katıldık. Destinasyon, otel seçimleri, yerel rehberler ve restoranlar çok iyiydi. Rehberimiz Gaye hanıma ve Siam Tura teşekkürler.
27-09-2018
Gönderen:
Oğuzhan- Safure Taştekin çifti
Tur:
Bali
Mesaj:
Öncelikle Siamtur ailesine bize sunulan balayı organizasyonumuzu eksiksiz bir şekilde ayarladığı için teşekkür etmek istiyoruz. Yarın Türkiye’ye dönmek üzere şuanda Bali’den e mail yolluyorum. Balayı turumuzu Siamtur aracılığı ile yapmaktan dolayı çok memnun kaldık ve mutlu olduk. Uçak rezervasyonumuz ve otellerde hiç bir problem yaşamadık. Aksine balayı çifti olarak oteller ve uçakta ikramlar ile karşılandık. Bu noktada Siamtur ile çalışmaktan son derece keyif aldık ve bir sonraki uzakdoğu yolculuğumuzda sizinle tekrar irtibatta olacağımızdan hiç şüphem yok. Asıl olarak teşekkür etmek istediğimiz birisi var. Bizi Bali’de asla yalnız bırakmayan ve her konuda yardımcı olan tur rehberimiz Arya beye çok teşekkür ederiz. Kendisi inanılmaz işine saygılı ve bağlı birisi. Bizi canı gönülden gezdirdi ve ağırladı. Üstelik Türkçe konuşuyor ve inanılmaz harika konuşuyor. Bu bizi çok rahatlattı. Sohbeti ve kendisi de çok pozitif. Biz onu çok sevdik ve güven duyduk tanıştığımıza çok memnunuz umarım o da aynı şekildedir. :) Sevgi ve saygılarımızla Siamtur ailesinin ilgi ve emeğine çok teşekkür ederiz.
17-09-2018
Gönderen:
Tayfun Özden
Tur:
Phuket Maldivler
Mesaj:
Evlilik süresince eşim ve benim iş kaynaklı yoğun çalışma temposundan dolayı ve bazı ihtiyaçların daha öncelikli olmasından dolayı balayımıza bakmak, düzenlemek için hiç vaktimiz olamadı. Bu aşamada Cansu Hn ile tanıştık ve kendisini hiç tanımamıza rağmen bizim zevklerimizi, isteklerimizi çok iyi anlayıp hatta kendisini bizim yerimize koyarak inanılmaz bir tatil programı ayarladı. Phuket’deki otelimiz sanırım alınabilecek en iyi lokasyondaydı. Bize burada yardımcı olan tur rehberimiz Kerem Bey ve May’e ayrıca teşekkür ederiz. Phuket’den Male’ye geçisimiz tamamen sıkıntısız, uçak saatleri harika ayarlanmıştı. Cansu Hn ıslarla bize Maldivler’de tavsiye ettiği otellere kefil olabiliceğini ve kesinle mutlu olacağımızı belirtmesine karşılık endişelerimiz vardı. Kesinliklikle haklıymışsınız, sizin firmanız aracılığı ile Veligandu Otel’e de ayrıca teşekkür ederiz. Hayatımızın en kaliteli en güzel tatilini gerçekleştirdik. Bu güzel organizasyonu ayarlayan başta Cansu Hn olmak üzere bütün Siamtur ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
17-09-2018
Gönderen:
Reyhan Demir
Tur:
Maldivler Dubai
Mesaj:
Candan Hanım ve tüm Siamtur ekibine çok teşekkür ediyorum. Kusursuz mükemmel bir tatil geçirdik. Transferler, konaklamalar, herşey müthiş ayarlanmış. Çok teşekkürler .
11-09-2018
Gönderen:
Gürbüz Dinçer
Tur:
2018 kurban bayramı Vietnam Kamboçya turu
Mesaj:
Mükemmel bir tur. Oteller fevkalade ,gidilen restoranlar en iyileri. Tur programı çok güzel. Rüya gibi bir tatil geçirdiğimiz için Siamtura çok teşekkürler. Tur rehberimiz Yılmaz Bey için teşekkür etmek az gelir. Onun gibi rehberle bu tur bir kat daha mükemmelleşti. Tekrar buluşmak dileği ile.
27-08-2018
Gönderen:
Murat Meriç
Tur:
Bangkok-Phuket-Singapur
Mesaj:
19-27 Ağustos 2018 tarihleri arasında, Bangkok-Phuket-Singapur'a düzenlenen gezide gerek organizasyonun düzeni, otellerin secimi ve tur öncesi danışmanlığında de gösterdiği özenden dolayı Siam tura sonsuz teşekkürler. Daha önce Bali seyahatinde de tur danışmanlığı hizmeti aldığım Candan Hanım'a ayrıca teşekkür ediyorum. Şu an havaalanında transfer uçuşumu beklerken yorumlarını yapıyorum. Seyahatimiz boyunca güleryüzü enerjisi ve nezaketi ile her şeyimize koşturan, yardımcı olan rehberimiz Kerem Bey'e bu harika gezi için çok teşekkürler. Kerem beyin Tayland'da yaşıyor olması, gözlemlediğim kadarıyla diğer tur şirketlerinin rehberlerinin ondan yardım alıyor olması rehber seçiminde ne kadar özen gösterildiğini göstermektedir. Gezi hakkında söyleyeceğim Bangkok gece pazarı turunun yerine başka bir program konulabileceğini düşünüyorum. Saygılarımla
27-08-2018
Gönderen:
Serap-Barış Gültekin
Tur:
Tayland(Bangkok/Phuket) ve Singapur
Mesaj:
SiamTur’a ve özellikle pozitif enerjisi, sakinliği, güler yüzü ve iyi rehberlik hizmeti için Kerem Bey’e teşekkür ederiz.
28-07-2018
Gönderen:
ALİ KUTMAN
Tur:
Vietnam
Mesaj:
Herşey çok güzeldi başta Gaye hanım olmak üzere Siamtura tüşekkür ederiz
28-07-2018
Gönderen:
Uğur Şengül
Tur:
Vietnam
Mesaj:
13 . 20 temmuz tarihleri arasında, Vietnam'ın Saigon ve Hanoi illerine düzenlenen gezide gerek organizasyonun düzeni, otellerin secimi ve gezilen her yerin tarihinin ayrı ayrı güzelliği ve tarihinin ayrıntılı olarak anlatılması . Saymakla bitmeyen güzel restorantların seçimiyle . Ve özellikle Gaye hanımın misafirlerine karşı gösterdiği özene ayrıca teşekkür ederim . Gaye hanımla dünyanın diğer ucuna gidilir :-) teşekkürler Siamtur ailesi .