Dubai - Maldivler

KLASİK TUR

VİZE YOK
DUBAİ - MALDİVLER
(8 GÜN 6 GECE)
TUR KODU: 157
1760 $
Başlayan Fiyatlarla
HAREKET TARİHİ

HER GÜN HAREKETLİ

 
1.GÜN
İSTANBUL - MALDİVLER
 

Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde, en geç 16.30'da Emirates Havayolları Kontuarı' nda olmanız gerekmektedir. Bilet ve pasaport işlemlerini takiben Emirates Havayolları tarifeli seferi ile Dubai aktarmalı Male uçuşu;  

19.05 - 01.15 İstanbul - Dubai uçuşu
 
2.GÜN
MALDİVLER
 

03.25 - 08.30 Dubai - Male uçuşu

Hulhule Adası’ nda bulunan Male Havalimanı’ na varışımızın ardından, otelinizin havalimanına uzaklığına bağlı olarak, deniz uçağı ya da sürat motoruyla otele doğru yola çıkıyoruz. Odalara yerleşmeler gerçekleştikten sonra misafirlerimizin tercihlerine göre otel imkânlarından yararlanarak, dinlenebilmesi ya da adayı dilediğince gezip eşsiz denizin ve adanın tadını çıkarabilmeleri için yalnız bırakıyoruz.
 
 
3.GÜN
MALDİVLER
 
Otelde kahvaltımızın ardından, eğer dilerseniz ekstra olarak düzenlediği Mavi Safari Turu’ na katılabilirsiniz. Maldivler’in en büyük özelliklerinden biri, mercan kayalıklarının yarattığı var olan olağanüstü sualtı dünyası. Sahip olduğu dünyanın en güzel dalış noktalarıyla dünyanın önemli dalış merkezlerinin başında gelen Maldivler’de şnorkel yapılabilecek en güzel aktivitelerden biri. Cam gibi berrak suları sayesinde, net bir şekilde göreceğiniz birbirinden farklı su altı canlılarıyla tanışma fırsatı bulacaksınız. Muhteşem mercanların arasında, uçurumun kenarında yüzerek renk cümbüşü haline gelmiş bu tarif edilmesi zor manzaraya sahip sualtını keşfetmek tarif edilmez bir mutluluk. Üstelik bunun için dalış tecrübenizin olması bile gerekmiyor. Amatörler için de gerçekleşen bu turlar size hayal edilmesi zor deneyimler yaşatıyor. Sualtının hiç bilmediğiniz dünyasına olan yolculuğumuzun bitişiyle otelimize dönüş için harekete geçiyoruz.
 
4.GÜN
MALDİVLER
 
Otel kahvaltımızın ardından, misafirlerimizin dilediğince zaman geçirmeleri, tercihlerine göre otel imkânlarından yararlanıp, denizin ve beldenin tadını çıkarabilmeleri için serbest zaman olarak ayırıyoruz. Dilerseniz, sonrasında saat 17.00’de düzenlenecek ekstra olan Night Fishing Turu’ na katılabilirsiniz. Bu turda yetkililer eşliğinde yerel teknelerle mercanların dışına çıkıyoruz. Balık tutma konusunda tecrübeniz olmasa bile size eşlik eden yetkililer her konuda yardımcı olarak en kolay yöntemleriyle öğrenmenizi sağlıyorlar. Maldivler’ in sahip olduğu zengin sualtı dünyası sayesinde, aklınıza gelmeyecek Jack Fish, Blue Fish ve Baracuda gibi balıkları bile yakalama şansına sahip oluyorsunuz. Ayrıca bu turda balık tutmanın yanında, denizin ortasında muhteşem bir gün batımı manzarasına tanık oluyorsunuz. Eğer isterseniz tur sonrası tutabildiğiniz balıkları alarak, belli bir ücret karşılığında kendiniz için özel olarak hazırlatabiliyorsunuz. Bu tur sonrasında konaklamak için otelimize dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz.
 
5.GÜN
MALDİVLER
 
Maldivler’deki yeni bir günle beraber, kahvaltının ardından dilerseniz ekstra olarak düzenlediğimiz Hopping Island Turu’ na katılabilirsiniz. Bu tur size otel çevresinde bulunan diğer adaları gezme fırsatı sunuyor. Bu el değmemiş adaları gezerken bir yandan doğayı keşfedip, bir yandan da berrak denizin, bembeyaz kumsalların tadını çıkarabilirsiniz. Bunun yanında size keşfedilmemiş sınırsız su altı dünyasını tanıtacak uygun noktalarda verilen molalarla, şnorkel yapma imkânı sunuyor. Adalar gezintimiz sırasında balıkçı köyü olan bir adada durarak burada deniz ürünlerinden oluşan öğle yemeklerimizi yiyoruz. Ardından diğer adalara ziyaretimizi de tamamlayarak, dinlenmek için otelimize dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz.
 
 
6.GÜN
MALDİVLER - DUBAI
 

Sabah otelde kahvaltının ardından, Dubai uçuşu için havalimanına transfer ediliyoruz.

10:00 - 13:10 Male - Dubai uçuşu

Dubai Havalimanı'a varışımızın ardından bizi bekleyen araçlarımızla otelimize doğru harekete geçiyoruz. Otel yerleşme işlemlerinin ardından dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenen Dubai Şehir Turu için otelden ayrılıyoruz. Bu turumuzda Sheikh Mohammed Sarayı, Clock Tower, Altın Çarşısı, Deira, Burj Al Arab, Palmiye Adası, Jumeirah Bölgesi,Jumeirah Camii ve Jumeirah Beach Hoteli ve JBR bölgesi ziyaret edilecektir. Dubai’yi yakından tanıdığımız bu keyifli turun ardından otelimize dönüyoruz. Otele dönüş sonrasını, müşterilerimizin dilediğince zaman geçirebilmeleri için serbest zaman olarak ayırıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz için, akşam ekstra olarak düzenlenen Tekne Turu’ na çıkıyoruz. Bu turumuzda Dubai’ yi ikiye ayıran Deira Creek üzerinde tekne turumuzu yaparken, dans şovları ve müzik eşliğinde akşam yemeğimizi alıyoruz. Bu keyifli turun ardından konaklama için otelimize dönüyoruz.
 
7.GÜN
DUBAI
 

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlediğimiz Çöl Safari Turu için otelden ayrılıyoruz. 4x4 Jeeplerimiz ile otelimizin önünden alınarak Safari’ nin düzenleneceği özel Çöl Alanı' na gidiyoruz. Yaklaşık 40 dakikalık yolculuğumuzun ardından, alana vardığımızla jeeplerimiz ile adrenalin dolu safari turumuza başlıyoruz. Turumuz esnasında çölde eşsiz gün batımını manzarasını izlemek için mola veriyoruz. Ardından akşam yemeği ve eğlenceler için bedevi çadırına gidiyoruz. Çadırda geleneksel dans gösterileri eşliğinde lokma, shawarma ve geleneksel ikramlardan oluşan akşam yemeğimizi alıyoruz. Ardından otelimize doğru yola koyularak,yol üzerinde Dubai Mall Alışveriş Merkezi’ nde ufak bir mola vererek meşhur Su şovunu izleme fırsatı yakalayacağız. Dileyen misafirlerimiz Dubai Mall Alışveriş Merkezi’ nde kalabilir. Gösterinin ardından konaklama için otelimize dönüyoruz.

 

 
8.GÜN
DUBAI - İSTANBUL
 

Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılarak, havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından İstanbul uçuşu;

14:35 - 17:35  Dubai - İstanbul uçuşu
 
 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Emirates Havayolları ile İstanbul - Malé – Dubai -  İstanbul ekonomi sınıfı uçuşlar
Seçilen Maldivler otelinde 4 gece, Dubai'de 5* otellerde 2 gece iki kişilik odalarda kişi başı konaklama
Tüm transferler
Havaalanı vergileri
Seyahat Sağlık Sigortası
Balayı çiftleri için uçakta ve otelde özel ikramlar

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
   
Yurtdışına çıkış fonu (15.- TL)
Kişisel harcamalar
Ekstra Turlar
Dubai Vizesi (120 USD)

Önemli Notlar:
-    Yurt dışı gezilerinde planlanan dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport bulundurmak mecburidir ve turda ziyaret edilecek ülke sayısı kadar pasaportta boş sayfa bulundurulmalıdır. Bu veya herhangi bir diğer kişisel sebepten programdaki ülkelerden herhangi birine giriş yapamayan yolcuların sorumlulukları kendilerine aittir.
-    Bizzat Siamtur tarafından yolcu adına başvurulmasına rağmen yolcu adına kişisel sebeplerden vize alınamaması durumunda doğabilecek tur iptali ve değişikliklerden Siamtur sorumlu değildir. Acentamız yolcu ve konsolosluk arasında aracı konumundadır. 
-    Kayıt esnasında alınan tüm kişisel bilgiler yolcunun seyahat edeceği pasaportta yazdığı şeklinde olmalıdır. Hatalı bilgi nedeniyle doğabilecek iptal veya değişiklik bedellerinden yolcular sorumludur. 
-    Tur firmamız , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan firmamız sorumlu tutulamaz. Yolcuların uçaklardaki doluluk sebebiyle yan yana oturamaması acentemizin sorumluluğunda değildir. Bu durumu önlemek amacıyla yolcuların havaalanına erken gitmeleri önerilmektedir. 
-    Bazı turların içinde yer alabilecek uçak biletlerinde mil kazanma, mille sınıf yükseltme, online check-in, iade ve değişiklik gibi işlemler yapılamayabilmektedir. Tura kaydınız esnasında bu bilgileri seyahat danışmanınıza sormanız gerekmektedir. Online check-in yapılabilecek biletlerde de bu işlem yolculara ait olup acentamız tarafından sadece koltuk rezervasyonu yapılmaktadır. 
-    Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir. Bu bagaj hakkı tur esnasında kullanılan ara uçuşlarda standart kilo haklarından daha az olabilmektedir. 
-    Tur programında belirtilen ekstra ve tura dahil turlarımızın; uçuşlarda olabilecek değişiklikler, araç müsaitliği, katılım sayısı ve rehberimizin insiyatifine bağlı olarak günleri ve fiyatları değişebilir veya iptal olabilir. 
-    Firmamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
-    Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz.
-    Otellerde check-out (otelden çıkış) Saat 12:00. Check-in (otele giriş) Saat 14:00'dır. Bazı otellerde bu saatler değişiklik gösterebilmektedir. Müsaitlik çerçevesinde bu saatlerde esneklik yapmak veya bedeli karşılığı değişiklik yapmak otel inisiyatifinde olup, talep halinde doğabilecek masraflar yolcuya aittir. 
-    2-12 yaş arası çocuk indirimleri, çocuk iki kişilik odada ilave yatak ile üçüncü kişi olarak kaldığında geçerlidir.
-    3 Kişilik odada (Triple) konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp portatif olabilmektedir.
İş bu uluslararası kuralları da içeren metinler tur satın alındığında kabul edilmiş sayılır.

Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
4 Yıldız Adaaran Club Rannalhi Standard Room Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-01-1111 Ocak - 31 Mart 2018 1914 $
4 Yıldız Adaaran Club Rannalhi Water Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-01-1111 Ocak - 31 Mart 2018 2330 $
4 Yıldız Adaaran Club Rannalhi Standard Room Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-04-0101 Nisan - 30 Nisan 2018 1920 $
4 Yıldız Adaaran Club Rannalhi Water Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-04-0101 Nisan - 30 Nisan 2018 2330 $
4 Yıldız Adaaran Club Rannalhi Standard Room Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-05-0101 Mayıs - 31 Temmuz 2018 1760 $
4 Yıldız Adaaran Club Rannalhi Water Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-05-0101 Mayıs - 31 Temmuz 2018 2169 $
4 Yıldız Adaaran Club Rannalhi Standard Room Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-08-0101 Ağustos - 31 Ağustos 2018 1860 $
4 Yıldız Adaaran Club Rannalhi Water Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-08-0101 Ağustos - 31 Ağustos 2018 2276 $
4 Yıldız Adaaran Club Rannalhi Standard Room Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 1801 $
4 Yıldız Adaaran Club Rannalhi Water Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 2211 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Sunrise Water Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-01-1111 Ocak - 31 Mart 2018 2962 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Sunset Water Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-01-1111 Ocak - 31 Mart 2018 3170 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Honeymoon Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-01-1111 Ocak - 31 Mart 2018 3274 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Sunrise Water Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-04-0101 Nisan - 30 Nisan 2018 2968 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Sunset Water Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-04-0101 Nisan - 30 Nisan 2018 3176 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Honeymoon Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-04-0101 Nisan - 30 Nisan 2018 3280 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Sunrise Water Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-05-0101 Mayıs - 31 Temmuz 2018 2635 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Sunset Water Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-05-0101 Mayıs - 31 Temmuz 2018 2843 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Honeymoon Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-05-0101 Mayıs - 31 Temmuz 2018 2947 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Sunrise Water Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-08-0101 Ağustos - 31 Ağustos 2018 2673 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Sunset Water Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-08-0101 Ağustos - 31 Ağustos 2018 2881 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Honeymoon Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-08-0101 Ağustos - 31 Ağustos 2018 2985 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Sunrise Water Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 2635 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Sunset Water Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 2843 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Honeymoon Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 2947 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunrise Beach Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-01-0909 Ocak - 08 Nisan 2018 2895 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Beach Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-01-0909 Ocak - 08 Nisan 2018 3256 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunrise Over Water Suite Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-01-0909 Ocak - 08 Nisan 2018 3313 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Over Water Suite Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-01-0909 Ocak - 08 Nisan 2018 3644 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Pool Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-01-0909 Ocak - 08 Nisan 2018 3473 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Anantara Pool Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-01-0909 Ocak - 08 Nisan 2018 3844 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Anantara Over Water Pool Suit Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-01-0909 Ocak - 08 Nisan 2018 4410 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunrise Beach Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-04-0909 Nisan - 27 Temmuz 2018 2395 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Beach Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-04-0909 Nisan - 27 Temmuz 2018 2499 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunrise Over Water Suite Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-04-0909 Nisan - 27 Temmuz 2018 2781 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Over Water Suite Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-04-0909 Nisan - 27 Temmuz 2018 2922 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Pool Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-04-0909 Nisan - 27 Temmuz 2018 2744 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Anantara Pool Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-04-0909 Nisan - 27 Temmuz 2018 3175 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Anantara Over Water Pool Suit Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-04-0909 Nisan - 27 Temmuz 2018 3526 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunrise Beach Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-07-2828 Temmuz - 26 Ağustos 2018 2510 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Beach Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-07-2828 Temmuz - 26 Ağustos 2018 2700 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunrise Over Water Suite Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-07-2828 Temmuz - 26 Ağustos 2018 2942 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Over Water Suite Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-07-2828 Temmuz - 26 Ağustos 2018 3059 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Pool Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-07-2828 Temmuz - 26 Ağustos 2018 2911 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Anantara Pool Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-07-2828 Temmuz - 26 Ağustos 2018 3335 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Anantara Over Water Pool Suit Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-07-2828 Temmuz - 26 Ağustos 2018 3778 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunrise Beach Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-08-2727 Ağustos - 30 Eylül 2018 2395 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Beach Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-08-2727 Ağustos - 30 Eylül 2018 2499 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunrise Over Water Suite Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-08-2727 Ağustos - 30 Eylül 2018 2781 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Over Water Suite Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-08-2727 Ağustos - 30 Eylül 2018 2922 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Pool Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-08-2727 Ağustos - 30 Eylül 2018 2744 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Anantara Pool Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-08-2727 Ağustos - 30 Eylül 2018 3175 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Anantara Over Water Pool Suit Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-08-2727 Ağustos - 30 Eylül 2018 3526 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunrise Beach Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-10-0101 Ekim - 23 Aralık 2018 2510 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Beach Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-10-0101 Ekim - 23 Aralık 2018 2700 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunrise Over Water Suite Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-10-0101 Ekim - 23 Aralık 2018 2942 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Over Water Suite Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-10-0101 Ekim - 23 Aralık 2018 3059 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Pool Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-10-0101 Ekim - 23 Aralık 2018 2911 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Anantara Pool Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-10-0101 Ekim - 23 Aralık 2018 3335 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Anantara Over Water Pool Suit Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-10-0101 Ekim - 23 Aralık 2018 3778 $
5 Yıldız Anantara Kihavah Villas Beach Pool Villa Yarım Pansiyon Sea Plane 2018-01-0909 Ocak - 08 Nisan 2018 4845 $
5 Yıldız Anantara Kihavah Villas Sunset Beach Pool Villa Yarım Pansiyon Sea Plane 2018-01-0909 Ocak - 08 Nisan 2018 5290 $
5 Yıldız Anantara Kihavah Villas Over Water Pool Villa Yarım Pansiyon Sea Plane 2018-01-0909 Ocak - 08 Nisan 2018 5288 $
5 Yıldız Anantara Kihavah Villas Sunset Over Water Pool Villa Yarım Pansiyon Sea Plane 2018-01-0909 Ocak - 08 Nisan 2018 5766 $
5 Yıldız Anantara Kihavah Villas Beach Pool Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-01-0909 Nisan - 30 Eylül 2018 3808 $
5 Yıldız Anantara Kihavah Villas Sunset Beach Pool Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-01-0909 Nisan - 30 Eylül 2018 4097 $
5 Yıldız Anantara Kihavah Villas Over Water Pool Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-01-0909 Nisan - 30 Eylül 2018 4288 $
5 Yıldız Anantara Kihavah Villas Sunset Over Water Pool Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-01-0909 Nisan - 30 Eylül 2018 4658 $
5 Yıldız Anantara Kihavah Villas Beach Pool Villa Yarım Pansiyon Sea Plane 2018-10-0101 Ekim - 23 Aralık 2018 4097 $
5 Yıldız Anantara Kihavah Villas Sunset Beach Pool Villa Yarım Pansiyon Sea Plane 2018-10-0101 Ekim - 23 Aralık 2018 4432 $
5 Yıldız Anantara Kihavah Villas Over Water Pool Villa Yarım Pansiyon Sea Plane 2018-10-0101 Ekim - 23 Aralık 2018 4649 $
5 Yıldız Anantara Kihavah Villas Sunset Over Water Pool Villa Yarım Pansiyon Sea Plane 2018-10-0101 Ekim - 23 Aralık 2018 5072 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Over Water Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-01-0906 Ocak - 08 Nisan 2017 2792 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Superior Over Water Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-01-0906 Ocak - 08 Nisan 2017 2941 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Deluxe Over Water Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-01-0906 Ocak - 08 Nisan 2017 3142 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Ocean Pool Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-01-0906 Ocak - 08 Nisan 2017 3557 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Deluxe Over Water Pool Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-01-0906 Ocak - 08 Nisan 2017 3892 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Over Water Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-04-0909 Nisan - 27 Temmuz 2018 2393 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Superior Over Water Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-04-0909 Nisan - 27 Temmuz 2018 2516 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Deluxe Over Water Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-04-0909 Nisan - 27 Temmuz 2018 2752 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Ocean Pool Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-04-0909 Nisan - 27 Temmuz 2018 2958 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Deluxe Over Water Pool Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-04-0909 Nisan - 27 Temmuz 2018 3212 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Over Water Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-07-2828 Temmuz - 26 Ağustos 2018 2499 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Superior Over Water Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-07-2828 Temmuz - 26 Ağustos 2018 2635 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Deluxe Over Water Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-07-2828 Temmuz - 26 Ağustos 2018 2917 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Ocean Pool Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-07-2828 Temmuz - 26 Ağustos 2018 3128 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Deluxe Over Water Pool Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-07-2828 Temmuz - 26 Ağustos 2018 3526 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Over Water Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-08-2727 Ağustos - 30 Eylül 2018 2393 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Superior Over Water Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-08-2727 Ağustos - 30 Eylül 2018 2516 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Deluxe Over Water Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-08-2727 Ağustos - 30 Eylül 2018 2752 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Ocean Pool Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-08-2727 Ağustos - 30 Eylül 2018 2958 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Deluxe Over Water Pool Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-08-2727 Ağustos - 30 Eylül 2018 3212 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Over Water Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-10-0101 Ekim - 23 Aralık 2018 2499 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Superior Over Water Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-10-0101 Ekim - 23 Aralık 2018 2635 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Deluxe Over Water Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-10-0101 Ekim - 23 Aralık 2018 2917 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Ocean Pool Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-10-0101 Ekim - 23 Aralık 2018 3128 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Deluxe Over Water Pool Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2018-10-0101 Ekim - 23 Aralık 2018 3526 $
5 Yıldız Constance Halaveli Resort Beach Villa Oda Kahvaltı Sea Plane 2018-01-0707 Ocak - 07 Mayıs 2018 3831 $
5 Yıldız Constance Halaveli Resort Water Villa Oda Kahvaltı Sea Plane 2018-01-0707 Ocak - 07 Mayıs 2018 3686 $
5 Yıldız Constance Halaveli Resort Beach Villa Oda Kahvaltı Sea Plane 2018-05-0808 Mayıs - 31 Mayıs 2018 3322 $
5 Yıldız Constance Halaveli Resort Water Villa Oda Kahvaltı Sea Plane 2018-05-0808 Mayıs - 31 Mayıs 2018 3249 $
5 Yıldız Constance Halaveli Resort Beach Villa Oda Kahvaltı Sea Plane 2018-06-0101 Haziran - 13 Temmuz 2018 3176 $
5 Yıldız Constance Halaveli Resort Water Villa Oda Kahvaltı Sea Plane 2018-06-0101 Haziran - 13 Temmuz 2018 3103 $
5 Yıldız Constance Halaveli Resort Beach Villa Oda Kahvaltı Sea Plane 2018-07-1414 Temmuz - 30 Eylül 2018 3322 $
5 Yıldız Constance Halaveli Resort Water Villa Oda Kahvaltı Sea Plane 2018-07-1414 Temmuz - 30 Eylül 2018 3249 $
5 Yıldız Constance Halaveli Resort Beach Villa Oda Kahvaltı Sea Plane 2018-10-0101 Ekim - 22 Aralık 2018 3831 $
5 Yıldız Constance Halaveli Resort Water Villa Oda Kahvaltı Sea Plane 2018-10-0101 Ekim - 22 Aralık 2018 3686 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Beach Villa Cristal Plan Sea Plane 2017-11-0101 Kasım - 22 Aralık 2017 3145 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Water Villa Cristal Plan Sea Plane 2017-11-0101 Kasım - 22 Aralık 2017 3270 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Senior Water Villa Cristal Plan Sea Plane 2017-11-0101 Kasım - 22 Aralık 2017 3457 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Beach Villa Cristal Plan Sea Plane 2018-01-0707 Ocak - 08 Nisan 2018 3207 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Water Villa Cristal Plan Sea Plane 2018-01-0707 Ocak - 08 Nisan 2018 3332 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Senior Water Villa Cristal Plan Sea Plane 2018-01-0707 Ocak - 08 Nisan 2018 3519 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Beach Villa Cristal Plan Sea Plane 2018-04-0909 Nisan - 07 Mayıs 2018 3207 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Water Villa Cristal Plan Sea Plane 2018-04-0909 Nisan - 07 Mayıs 2018 3332 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Senior Water Villa Cristal Plan Sea Plane 2018-04-0909 Nisan - 07 Mayıs 2018 3519 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Beach Villa Cristal Plan Sea Plane 2018-05-0808 Mayıs - 31 Mayıs 2018 2958 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Water Villa Cristal Plan Sea Plane 2018-05-0808 Mayıs - 31 Mayıs 2018 3083 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Senior Water Villa Cristal Plan Sea Plane 2018-05-0808 Mayıs - 31 Mayıs 2018 3207 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Beach Villa Cristal Plan Sea Plane 2018-06-0101 Haziran - 13 Temmuz 2018 2833 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Water Villa Cristal Plan Sea Plane 2018-06-0101 Haziran - 13 Temmuz 2018 2958 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Senior Water Villa Cristal Plan Sea Plane 2018-06-0101 Haziran - 13 Temmuz 2018 3145 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Beach Villa Cristal Plan Sea Plane 2018-07-1414 Temmuz - 30 Eylül 2018 2958 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Water Villa Cristal Plan Sea Plane 2018-07-1414 Temmuz - 30 Eylül 2018 3083 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Senior Water Villa Cristal Plan Sea Plane 2018-07-1414 Temmuz - 30 Eylül 2018 3207 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Beach Villa Cristal Plan Sea Plane 2018-10-0101 Ekim - 22 Aralık 2018 3270 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Water Villa Cristal Plan Sea Plane 2018-10-0101 Ekim - 22 Aralık 2018 3395 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Senior Water Villa Cristal Plan Sea Plane 2018-10-0101 Ekim - 22 Aralık 2018 3582 $
3 Yıldız Fun Island Resort Beachfront Room Tam Pansiyon Speed Boat 2017-11-0101 Kasım - 23 Aralık 2017 1776 $
3 Yıldız Fun Island Resort Deluxe Beach Bungalow Tam Pansiyon Speed Boat 2017-11-0101 Kasım - 23 Aralık 2017 1847 $
3 Yıldız Fun Island Resort Beachfront Room Tam Pansiyon Speed Boat 2018-01-0707 Ocak - 31 Mart 2018 1976 $
3 Yıldız Fun Island Resort Deluxe Beach Bungalow Tam Pansiyon Speed Boat 2018-01-0707 Ocak - 31 Mart 2018 2111 $
3 Yıldız Fun Island Resort Beachfront Room Tam Pansiyon Speed Boat 2018-04-0101 Nisan- 30 Nisan 2018 1922 $
3 Yıldız Fun Island Resort Deluxe Beach Bungalow Tam Pansiyon Speed Boat 2018-04-0101 Nisan- 30 Nisan 2018 2047 $
3 Yıldız Fun Island Resort Beachfront Room Tam Pansiyon Speed Boat 2018-05-0101 Mayıs- 11 Mayıs 2018 1805 $
3 Yıldız Fun Island Resort Deluxe Beach Bungalow Tam Pansiyon Speed Boat 2018-05-0101 Mayıs- 11 Mayıs 2018 1880 $
3 Yıldız Fun Island Resort Beachfront Room Tam Pansiyon Speed Boat 2018-05-1212 Mayıs- 25 Temmuz 2018 1787 $
3 Yıldız Fun Island Resort Deluxe Beach Bungalow Tam Pansiyon Speed Boat 2018-05-1212 Mayıs- 25 Temmuz 2018 1855 $
3 Yıldız Fun Island Resort Beachfront Room Tam Pansiyon Speed Boat 2018-07-2626 Temmuz- 31 Ağustos 2018 1918 $
3 Yıldız Fun Island Resort Deluxe Beach Bungalow Tam Pansiyon Speed Boat 2018-07-2626 Temmuz- 31 Ağustos 2018 2038 $
3 Yıldız Fun Island Resort Beachfront Room Tam Pansiyon Speed Boat 2018-09-0101 Eylül- 31 Ekim 2018 1797 $
3 Yıldız Fun Island Resort Deluxe Beach Bungalow Tam Pansiyon Speed Boat 2018-09-0101 Eylül- 31 Ekim 2018 1870 $
3 Yıldız Fun Island Resort Beachfront Room Tam Pansiyon Speed Boat 2018-11-0101 Kasım - 23 Aralık 2018 1805 $
3 Yıldız Fun Island Resort Deluxe Beach Bungalow Tam Pansiyon Speed Boat 2018-11-0101 Kasım - 23 Aralık 2018 1880 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-01-0606 Ocak - 15 Nisan 2018 2604 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-01-0606 Ocak - 15 Nisan 2018 2690 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Sangu Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-01-0606 Ocak - 15 Nisan 2018 2947 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Sangu Water Villa Honeymoon Suite Tam Pansiyon Sea Plane 2018-01-0606 Ocak - 15 Nisan 2018 3888 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Sultan Pool Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-01-0606 Ocak - 15 Nisan 2018 3268 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-04-1616 Nisan - 30 Nisan 2018 2433 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-04-1616 Nisan - 30 Nisan 2018 2519 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Sangu Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-04-1616 Nisan - 30 Nisan 2018 2776 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Sangu Water Villa Honeymoon Suite Tam Pansiyon Sea Plane 2018-04-1616 Nisan - 30 Nisan 2018 3717 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Sultan Pool Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-04-1616 Nisan - 30 Nisan 2018 2990 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-05-0101 Mayıs - 31 Mayıs 2018 2219 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-05-0101 Mayıs - 31 Mayıs 2018 2262 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Sangu Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-05-0101 Mayıs - 31 Mayıs 2018 2455 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Sangu Water Villa Honeymoon Suite Tam Pansiyon Sea Plane 2018-05-0101 Mayıs - 31 Mayıs 2018 3418 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Sultan Pool Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-05-0101 Mayıs - 31 Mayıs 2018 2669 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-06-0101 Haziran - 10 Temmuz 2018 2181 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-06-0101 Haziran - 10 Temmuz 2018 2223 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Sangu Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-06-0101 Haziran - 10 Temmuz 2018 2480 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Sangu Water Villa Honeymoon Suite Tam Pansiyon Sea Plane 2018-06-0101 Haziran - 10 Temmuz 2018 3379 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Sultan Pool Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-06-0101 Haziran - 10 Temmuz 2018 2694 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-07-1111 Temmuz - 04 Eylül 2018 2266 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-07-1111 Temmuz - 04 Eylül 2018 2309 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Sangu Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-07-1111 Temmuz - 04 Eylül 2018 2566 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Sangu Water Villa Honeymoon Suite Tam Pansiyon Sea Plane 2018-07-1111 Temmuz - 04 Eylül 2018 3465 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Sultan Pool Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-07-1111 Temmuz - 04 Eylül 2018 2994 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-09-0505 Eylül - 31 Ekim 2018 2202 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-09-0505 Eylül - 31 Ekim 2018 2245 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Sangu Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-09-0505 Eylül - 31 Ekim 2018 2502 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Sangu Water Villa Honeymoon Suite Tam Pansiyon Sea Plane 2018-09-0505 Eylül - 31 Ekim 2018 3400 $
4 Yıldız Kuredu Island Resort & Spa Sultan Pool Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-09-0505 Eylül - 31 Ekim 2018 2823 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Superıor Room Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-01-1111 Ocak - 30 Nisan 2018 2194 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Deluxe Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-01-1111 Ocak - 30 Nisan 2018 2424 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Beachfront Deluxe Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-01-1111 Ocak - 30 Nisan 2018 2668 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Garden Pool Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-01-1111 Ocak - 30 Nisan 2018 2796 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Beach Villa with Jacuzzi Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-01-1111 Ocak - 30 Nisan 2018 2911 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Deluxe Pool Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-01-1111 Ocak - 30 Nisan 2018 3436 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Presidential Pool Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-01-1111 Ocak - 30 Nisan 2018 3526 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Superıor Room Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2018 1925 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Deluxe Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2018 2155 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Beachfront Deluxe Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2018 2399 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Garden Pool Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2018 2527 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Beach Villa with Jacuzzi Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2018 2642 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Deluxe Pool Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2018 3167 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Presidential Pool Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2018 3257 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Superıor Room Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-07-2525 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1960 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Deluxe Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-07-2525 Temmuz - 31 Ağustos 2018 2191 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Beachfront Deluxe Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-07-2525 Temmuz - 31 Ağustos 2018 2434 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Garden Pool Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-07-2525 Temmuz - 31 Ağustos 2018 2563 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Beach Villa with Jacuzzi Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-07-2525 Temmuz - 31 Ağustos 2018 2678 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Deluxe Pool Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-07-2525 Temmuz - 31 Ağustos 2018 3203 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Presidential Pool Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-07-2525 Temmuz - 31 Ağustos 2018 3293 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Superıor Room Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 1960 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Deluxe Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 2140 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Beachfront Deluxe Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 2370 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Garden Pool Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 2499 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Beach Villa with Jacuzzi Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 2601 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Deluxe Pool Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 3011 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Presidential Pool Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 3293 $
5 Yıldız Medhufushi Island Resort Beach Villa Yarım Pansiyon Sea Plane 2017-08-0101 Ağustos - 31 Ağustos 2017 2450 $
5 Yıldız Medhufushi Island Resort Water Villa Yarım Pansiyon Sea Plane 2017-08-0101 Ağustos - 31 Ağustos 2017 2652 $
5 Yıldız Medhufushi Island Resort Beach Villa Yarım Pansiyon Sea Plane 2018-01-0707 Ocak - 31 Mart 2018 2682 $
5 Yıldız Medhufushi Island Resort Water Villa Yarım Pansiyon Sea Plane 2018-01-0707 Ocak - 31 Mart 2018 3012 $
5 Yıldız Medhufushi Island Resort Beach Villa Yarım Pansiyon Sea Plane 2018-04-0101 Nisan - 30 Nisan 2018 2499 $
5 Yıldız Medhufushi Island Resort Water Villa Yarım Pansiyon Sea Plane 2018-04-0101 Nisan - 30 Nisan 2018 2727 $
5 Yıldız Medhufushi Island Resort Beach Villa Yarım Pansiyon Sea Plane 2018-05-0101 Mayıs - 31 Temmuz 2018 2298 $
5 Yıldız Medhufushi Island Resort Water Villa Yarım Pansiyon Sea Plane 2018-05-0101 Mayıs - 31 Temmuz 2018 2467 $
5 Yıldız Medhufushi Island Resort Beach Villa Yarım Pansiyon Sea Plane 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 2375 $
5 Yıldız Medhufushi Island Resort Water Villa Yarım Pansiyon Sea Plane 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 2559 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2018-01-0606 Ocak - 15 Nisan 2018 2257 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2018-01-0606 Ocak - 15 Nisan 2018 2342 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Water Front Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2018-01-0606 Ocak - 15 Nisan 2018 2471 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Jacuzzi Water Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2018-01-0606 Ocak - 15 Nisan 2018 2556 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2018-04-1616 Nisan - 30 Nisan 2018 2085 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2018-04-1616 Nisan - 30 Nisan 2018 2171 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Water Front Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2018-04-1616 Nisan - 30 Nisan 2018 2299 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Jacuzzi Water Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2018-04-1616 Nisan - 30 Nisan 2018 2385 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2018-05-0101 Mayıs - 31 Mayıs 2018 1914 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2018-05-0101 Mayıs - 31 Mayıs 2018 2000 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Water Front Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2018-05-0101 Mayıs - 31 Mayıs 2018 2064 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Jacuzzi Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-05-0101 Mayıs - 31 Mayıs 2018 2257 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2018-06-0101 Haziran - 10 Temmuz 2018 1893 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2018-06-0101 Haziran - 10 Temmuz 2018 1978 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Water Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2018-06-0101 Haziran - 10 Temmuz 2018 2043 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Jacuzzi Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-06-0101 Haziran - 10 Temmuz 2018 2235 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2018-07-1111 Temmuz - 04 Eylül 2018 1978 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2018-07-1111 Temmuz - 04 Eylül 2018 2064 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Water Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2018-07-1111 Temmuz - 04 Eylül 2018 2128 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Jacuzzi Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-07-1111 Temmuz - 04 Eylül 2018 2321 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2018-09-0505 Eylül - 31 Ekim 2018 1914 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2018-09-0505 Eylül - 31 Ekim 2018 2000 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Water Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2018-09-0505 Eylül - 31 Ekim 2018 2064 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Jacuzzi Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-09-0505 Eylül - 31 Ekim 2018 2257 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Deluxe Room Her Şey Dahil Speed Boat 2018-01-0808 Ocak - 08 Nisan 2018 2270 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Grand Deluxe Room Her Şey Dahil Speed Boat 2018-01-0808 Ocak - 08 Nisan 2018 2374 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Beach Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-01-0808 Ocak - 08 Nisan 2018 2582 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Grand Beach Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-01-0808 Ocak - 08 Nisan 2018 2686 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Grand Beach Villa with Pool Her Şey Dahil Speed Boat 2018-01-0808 Ocak - 08 Nisan 2018 2790 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Deluxe Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-01-0808 Ocak - 08 Nisan 2018 2582 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Jacuzzi Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-01-0808 Ocak - 08 Nisan 2018 2624 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Sunset Jacuzzi Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-01-0808 Ocak - 08 Nisan 2018 2686 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Prestige Jacuzzi Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-01-0808 Ocak - 08 Nisan 2018 2790 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Grand Water Villa with Pool Her Şey Dahil Speed Boat 2018-01-0808 Ocak - 08 Nisan 2018 2894 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Deluxe Room Her Şey Dahil Speed Boat 2018-04-0809 Nisan - 15 Mayıs 2018 2166 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Grand Deluxe Room Her Şey Dahil Speed Boat 2018-04-0809 Nisan - 15 Mayıs 2018 2270 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Beach Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-04-0809 Nisan - 15 Mayıs 2018 2478 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Grand Beach Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-04-0809 Nisan - 15 Mayıs 2018 2582 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Grand Beach Villa with Pool Her Şey Dahil Speed Boat 2018-04-0809 Nisan - 15 Mayıs 2018 2686 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Deluxe Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-04-0809 Nisan - 15 Mayıs 2018 2478 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Jacuzzi Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-04-0809 Nisan - 15 Mayıs 2018 2520 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Sunset Jacuzzi Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-04-0809 Nisan - 15 Mayıs 2018 2582 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Prestige Jacuzzi Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-04-0809 Nisan - 15 Mayıs 2018 2686 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Grand Water Villa with Pool Her Şey Dahil Speed Boat 2018-04-0809 Nisan - 15 Mayıs 2018 2790 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Deluxe Room Her Şey Dahil Speed Boat 2018-05-1616 Mayıs - 21 Temmuz 2018 2062 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Grand Deluxe Room Her Şey Dahil Speed Boat 2018-05-1616 Mayıs - 21 Temmuz 2018 2166 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Beach Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-05-1616 Mayıs - 21 Temmuz 2018 2374 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Grand Beach Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-05-1616 Mayıs - 21 Temmuz 2018 2478 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Grand Beach Villa with Pool Her Şey Dahil Speed Boat 2018-05-1616 Mayıs - 21 Temmuz 2018 2582 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Deluxe Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-05-1616 Mayıs - 21 Temmuz 2018 2374 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Jacuzzi Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-05-1616 Mayıs - 21 Temmuz 2018 2416 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Sunset Jacuzzi Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-05-1616 Mayıs - 21 Temmuz 2018 2478 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Prestige Jacuzzi Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-05-1616 Mayıs - 21 Temmuz 2018 2582 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Grand Water Villa with Pool Her Şey Dahil Speed Boat 2018-05-1616 Mayıs - 21 Temmuz 2018 2686 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Deluxe Room Her Şey Dahil Speed Boat 2018-07-2222 Temmuz - 31 Ağustos 2018 2166 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Grand Deluxe Room Her Şey Dahil Speed Boat 2018-07-2222 Temmuz - 31 Ağustos 2018 2270 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Beach Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-07-2222 Temmuz - 31 Ağustos 2018 2478 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Grand Beach Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-07-2222 Temmuz - 31 Ağustos 2018 2582 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Grand Beach Villa with Pool Her Şey Dahil Speed Boat 2018-07-2222 Temmuz - 31 Ağustos 2018 2686 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Deluxe Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-07-2222 Temmuz - 31 Ağustos 2018 2478 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Jacuzzi Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-07-2222 Temmuz - 31 Ağustos 2018 2520 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Sunset Jacuzzi Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-07-2222 Temmuz - 31 Ağustos 2018 2582 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Prestige Jacuzzi Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-07-2222 Temmuz - 31 Ağustos 2018 2686 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Grand Water Villa with Pool Her Şey Dahil Speed Boat 2018-07-2222 Temmuz - 31 Ağustos 2018 2790 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Deluxe Room Her Şey Dahil Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2062 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Grand Deluxe Room Her Şey Dahil Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2166 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Beach Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2374 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Grand Beach Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2478 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Grand Beach Villa with Pool Her Şey Dahil Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2582 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Deluxe Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2374 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Jacuzzi Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2416 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Sunset Jacuzzi Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2478 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Prestige Jacuzzi Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2582 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Grand Water Villa with Pool Her Şey Dahil Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2686 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Deluxe Room Her Şey Dahil Speed Boat 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 2270 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Grand Deluxe Room Her Şey Dahil Speed Boat 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 2374 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Beach Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 2582 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Grand Beach Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 2686 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Grand Beach Villa with Pool Her Şey Dahil Speed Boat 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 2790 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Deluxe Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 2582 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Jacuzzi Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 2624 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Sunset Jacuzzi Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 2686 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Prestige Jacuzzi Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 2790 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Grand Water Villa with Pool Her Şey Dahil Speed Boat 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 2894 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Beach Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2017-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2245 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Deluxe Beach Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2017-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2287 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Deluxe Beach Villa with Pool Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2017-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2349 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Pool Beach Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2017-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2661 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Water Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2017-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2453 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Horizon Water Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2017-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2557 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Sunset Horizon Water Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2017-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2869 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Infinity Water Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2017-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 3701 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Beach Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-01-0808 Ocak - 08 Nisan 2018 2557 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Deluxe Beach Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-01-0808 Ocak - 08 Nisan 2018 2599 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Deluxe Beach Villa with Pool Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-01-0808 Ocak - 08 Nisan 2018 2661 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Pool Beach Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-01-0808 Ocak - 08 Nisan 2018 3285 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Water Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-01-0808 Ocak - 08 Nisan 2018 2765 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Horizon Water Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-01-0808 Ocak - 08 Nisan 2018 2869 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Sunset Horizon Water Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-01-0808 Ocak - 08 Nisan 2018 3181 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Infinity Water Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-01-0808 Ocak - 08 Nisan 2018 4117 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Beach Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-04-0909 Nisan - 31 Temmuz 2018 2245 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Deluxe Beach Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-04-0909 Nisan - 31 Temmuz 2018 2287 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Deluxe Beach Villa with Pool Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-04-0909 Nisan - 31 Temmuz 2018 2349 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Pool Beach Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-04-0909 Nisan - 31 Temmuz 2018 2661 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Water Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-04-0909 Nisan - 31 Temmuz 2018 2453 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Horizon Water Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-04-0909 Nisan - 31 Temmuz 2018 2557 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Sunset Horizon Water Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-04-0909 Nisan - 31 Temmuz 2018 2869 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Infinity Water Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-04-0909 Nisan - 31 Temmuz 2018 3701 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Beach Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-05-0101 Ağustos - 31 Ağustos 2018 2557 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Deluxe Beach Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-05-0101 Ağustos - 31 Ağustos 2018 2599 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Deluxe Beach Villa with Pool Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-05-0101 Ağustos - 31 Ağustos 2018 2661 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Pool Beach Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-05-0101 Ağustos - 31 Ağustos 2018 3285 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Water Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-05-0101 Ağustos - 31 Ağustos 2018 2765 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Horizon Water Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-05-0101 Ağustos - 31 Ağustos 2018 2869 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Sunset Horizon Water Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-05-0101 Ağustos - 31 Ağustos 2018 3181 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Infinity Water Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-05-0101 Ağustos - 31 Ağustos 2018 4117 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Beach Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-05-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 2557 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Deluxe Beach Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-05-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 2599 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Deluxe Beach Villa with Pool Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-05-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 2661 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Pool Beach Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-05-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 3285 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Water Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-05-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 2765 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Horizon Water Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-05-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 2869 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Sunset Horizon Water Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-05-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 3181 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Infinity Water Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2018-05-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 4117 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Water Bungalow With Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-01-1111 Ocak - 30 Nisan 2018 3629 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Water Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-01-1111 Ocak - 30 Nisan 2018 3680 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Water Villa w Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-01-1111 Ocak - 30 Nisan 2018 4110 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Deluxe Villa with Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-01-1111 Ocak - 30 Nisan 2018 4162 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Pool Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-01-1111 Ocak - 30 Nisan 2018 4267 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Water Suite Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-01-1111 Ocak - 30 Nisan 2018 5727 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Deluxe Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-01-1111 Ocak - 30 Nisan 2018 2483 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Deluxe Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-01-1111 Ocak - 30 Nisan 2018 2645 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Beach Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-01-1111 Ocak - 30 Nisan 2018 3119 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Beach Villa With Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-01-1111 Ocak - 30 Nisan 2018 3413 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Deluxe Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2018 1996 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Deluxe Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2018 2135 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Beach Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2018 2496 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Beach Villa With Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2018 2793 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Water Bungalow With Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2018 3008 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Water Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2018 3060 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Water Villa w Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2018 3490 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Deluxe Villa with Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2018 3542 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Pool Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2018 3665 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Water Suite Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2018 5125 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Deluxe Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-07-2525 Temmuz - 31 Ağustos 2018 2201 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Deluxe Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-07-2525 Temmuz - 31 Ağustos 2018 2350 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Beach Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-07-2525 Temmuz - 31 Ağustos 2018 2711 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Beach Villa With Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-07-2525 Temmuz - 31 Ağustos 2018 3008 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Water Bungalow With Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-07-2525 Temmuz - 31 Ağustos 2018 3224 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Water Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-07-2525 Temmuz - 31 Ağustos 2018 3275 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Water Villa w Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-07-2525 Temmuz - 31 Ağustos 2018 3706 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Deluxe Villa with Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-07-2525 Temmuz - 31 Ağustos 2018 3757 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Pool Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-07-2525 Temmuz - 31 Ağustos 2018 3880 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Water Suite Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-07-2525 Temmuz - 31 Ağustos 2018 5340 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Deluxe Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 2055 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Deluxe Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 2196 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Beach Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 2563 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Beach Villa With Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 2857 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Water Bungalow With Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 3073 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Water Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 3124 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Water Villa w Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 3554 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Deluxe Villa with Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 3606 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Pool Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 3729 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Water Suite Oda Kahvaltı Speed Boat 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 5189 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-01-0606 Ocak - 15 Nisan 2018 2754 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-01-0606 Ocak - 15 Nisan 2018 2968 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-01-0606 Ocak - 15 Nisan 2018 2861 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Jacuzzi Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-01-0606 Ocak - 15 Nisan 2018 2968 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-04-1616 Nisan - 30 Nisan 2018 2583 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-04-1616 Nisan - 30 Nisan 2018 2797 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-04-1616 Nisan - 30 Nisan 2018 2690 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Jacuzzi Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-04-1616 Nisan - 30 Nisan 2018 2797 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-05-0101 Mayıs - 31 Mayıs 2018 2305 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-05-0101 Mayıs - 31 Mayıs 2018 2562 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-05-0101 Mayıs - 31 Mayıs 2018 2497 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Jacuzzi Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-05-0101 Mayıs - 31 Mayıs 2018 2562 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-06-0101 Haziran - 10 Temmuz 2018 2540 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-06-0101 Haziran - 10 Temmuz 2018 2476 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Jacuzzi Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-06-0101 Haziran - 10 Temmuz 2018 2540 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-06-0101 Haziran - 10 Temmuz 2018 2283 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-07-1111 Temmuz - 04 Eylül 2018 2369 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-07-1111 Temmuz - 04 Eylül 2018 2626 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-07-1111 Temmuz - 04 Eylül 2018 2562 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Jacuzzi Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-07-1111 Temmuz - 04 Eylül 2018 2626 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-09-0505 Eylül - 31 Ekim 2018 2305 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-09-0505 Eylül - 31 Ekim 2018 2562 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-09-0505 Eylül - 31 Ekim 2018 2497 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Jacuzzi Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2018-09-0505 Eylül - 31 Ekim 2018 2562 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Beach Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2017-01-0808 Ocak - 08 Nisan 2018 2734 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Deluxe Beach Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2017-01-0808 Ocak - 08 Nisan 2018 2797 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Jacuzzi Deluxe Beach Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2017-01-0808 Ocak - 08 Nisan 2018 2838 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Deluxe Beach Villa with Pool Her Şey Dahil Sea Plane 2017-01-0808 Ocak - 08 Nisan 2018 2942 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Sun Aqua Pool Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2017-01-0808 Ocak - 08 Nisan 2018 2984 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Reef Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2017-01-0808 Ocak - 08 Nisan 2018 2838 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Sunset Reef Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2017-01-0808 Ocak - 08 Nisan 2018 2942 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Aqua Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2017-01-0808 Ocak - 08 Nisan 2018 3150 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Aqua Suite Her Şey Dahil Sea Plane 2017-01-0808 Ocak - 08 Nisan 2018 3150 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Beach Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2017-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2017 2443 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Deluxe Beach Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2017-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2017 2505 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Jacuzzi Deluxe Beach Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2017-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2017 2547 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Deluxe Beach Villa with Pool Her Şey Dahil Sea Plane 2017-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2017 2651 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Sun Aqua Pool Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2017-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2017 2693 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Reef Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2017-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2017 2630 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Sunset Reef Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2017-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2017 2734 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Aqua Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2017-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2017 2942 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Aqua Suite Her Şey Dahil Sea Plane 2017-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2017 2942 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Beach Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2017-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2017 2734 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Deluxe Beach Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2017-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2017 2797 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Jacuzzi Deluxe Beach Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2017-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2017 2838 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Deluxe Beach Villa with Pool Her Şey Dahil Sea Plane 2017-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2017 2942 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Sun Aqua Pool Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2017-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2017 2984 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Reef Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2017-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2017 2838 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Sunset Reef Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2017-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2017 2942 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Aqua Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2017-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2017 3150 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Aqua Suite Her Şey Dahil Sea Plane 2017-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2017 3150 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Beach Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2018-04-0909 Nisan - 31 Temmuz 2018 2443 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Deluxe Beach Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2018-04-0909 Nisan - 31 Temmuz 2018 2505 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Jacuzzi Deluxe Beach Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2018-04-0909 Nisan - 31 Temmuz 2018 2547 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Deluxe Beach Villa with Pool Her Şey Dahil Sea Plane 2018-04-0909 Nisan - 31 Temmuz 2018 2651 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Sun Aqua Pool Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2018-04-0909 Nisan - 31 Temmuz 2018 2693 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Reef Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2018-04-0909 Nisan - 31 Temmuz 2018 2630 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Sunset Reef Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2018-04-0909 Nisan - 31 Temmuz 2018 2734 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Aqua Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2018-04-0909 Nisan - 31 Temmuz 2018 2942 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Aqua Suite Her Şey Dahil Sea Plane 2018-04-0909 Nisan - 31 Temmuz 2018 2942 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Beach Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2018-08-0101 Ağustos - 31 Ağustos 2018 2734 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Deluxe Beach Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2018-08-0101 Ağustos - 31 Ağustos 2018 2797 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Jacuzzi Deluxe Beach Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2018-08-0101 Ağustos - 31 Ağustos 2018 2838 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Deluxe Beach Villa with Pool Her Şey Dahil Sea Plane 2018-08-0101 Ağustos - 31 Ağustos 2018 2942 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Sun Aqua Pool Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2018-08-0101 Ağustos - 31 Ağustos 2018 2984 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Reef Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2018-08-0101 Ağustos - 31 Ağustos 2018 2838 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Sunset Reef Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2018-08-0101 Ağustos - 31 Ağustos 2018 2942 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Aqua Villa Her Şey Dahil Sea Plane 2018-08-0101 Ağustos - 31 Ağustos 2018 3150 $
4 Yıldız Vilu Reef Beach & Spa Aqua Suite Her Şey Dahil Sea Plane 2018-08-0101 Ağustos - 31 Ağustos 2018 3150 $
Ekstra turlar ve tur fiyatları konaklanan otele göre farklılık göstermektedir.
03-12-2018
Gönderen:
Çağrı Zengin
Tur:
Maldivler
Mesaj:
Biraz geç oldu ama, Maldivlerde harika vakit geçirdik, tam istediğimiz gibi bir tatil ayarlamışsınız, çok teşekkür ederiz.
20-11-2018
Gönderen:
Alev Ergin
Tur:
Vietnam-Kamboçya
Mesaj:
2 Kasım 2018 de başlayıp 12 Kasım da biten harika bir tura katıldık. Destinasyon, otel seçimleri, yerel rehberler ve restoranlar çok iyiydi. Rehberimiz Gaye hanıma ve Siam Tura teşekkürler.
27-09-2018
Gönderen:
Oğuzhan- Safure Taştekin çifti
Tur:
Bali
Mesaj:
Öncelikle Siamtur ailesine bize sunulan balayı organizasyonumuzu eksiksiz bir şekilde ayarladığı için teşekkür etmek istiyoruz. Yarın Türkiye’ye dönmek üzere şuanda Bali’den e mail yolluyorum. Balayı turumuzu Siamtur aracılığı ile yapmaktan dolayı çok memnun kaldık ve mutlu olduk. Uçak rezervasyonumuz ve otellerde hiç bir problem yaşamadık. Aksine balayı çifti olarak oteller ve uçakta ikramlar ile karşılandık. Bu noktada Siamtur ile çalışmaktan son derece keyif aldık ve bir sonraki uzakdoğu yolculuğumuzda sizinle tekrar irtibatta olacağımızdan hiç şüphem yok. Asıl olarak teşekkür etmek istediğimiz birisi var. Bizi Bali’de asla yalnız bırakmayan ve her konuda yardımcı olan tur rehberimiz Arya beye çok teşekkür ederiz. Kendisi inanılmaz işine saygılı ve bağlı birisi. Bizi canı gönülden gezdirdi ve ağırladı. Üstelik Türkçe konuşuyor ve inanılmaz harika konuşuyor. Bu bizi çok rahatlattı. Sohbeti ve kendisi de çok pozitif. Biz onu çok sevdik ve güven duyduk tanıştığımıza çok memnunuz umarım o da aynı şekildedir. :) Sevgi ve saygılarımızla Siamtur ailesinin ilgi ve emeğine çok teşekkür ederiz.
17-09-2018
Gönderen:
Tayfun Özden
Tur:
Phuket Maldivler
Mesaj:
Evlilik süresince eşim ve benim iş kaynaklı yoğun çalışma temposundan dolayı ve bazı ihtiyaçların daha öncelikli olmasından dolayı balayımıza bakmak, düzenlemek için hiç vaktimiz olamadı. Bu aşamada Cansu Hn ile tanıştık ve kendisini hiç tanımamıza rağmen bizim zevklerimizi, isteklerimizi çok iyi anlayıp hatta kendisini bizim yerimize koyarak inanılmaz bir tatil programı ayarladı. Phuket’deki otelimiz sanırım alınabilecek en iyi lokasyondaydı. Bize burada yardımcı olan tur rehberimiz Kerem Bey ve May’e ayrıca teşekkür ederiz. Phuket’den Male’ye geçisimiz tamamen sıkıntısız, uçak saatleri harika ayarlanmıştı. Cansu Hn ıslarla bize Maldivler’de tavsiye ettiği otellere kefil olabiliceğini ve kesinle mutlu olacağımızı belirtmesine karşılık endişelerimiz vardı. Kesinliklikle haklıymışsınız, sizin firmanız aracılığı ile Veligandu Otel’e de ayrıca teşekkür ederiz. Hayatımızın en kaliteli en güzel tatilini gerçekleştirdik. Bu güzel organizasyonu ayarlayan başta Cansu Hn olmak üzere bütün Siamtur ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
17-09-2018
Gönderen:
Reyhan Demir
Tur:
Maldivler Dubai
Mesaj:
Candan Hanım ve tüm Siamtur ekibine çok teşekkür ediyorum. Kusursuz mükemmel bir tatil geçirdik. Transferler, konaklamalar, herşey müthiş ayarlanmış. Çok teşekkürler .
11-09-2018
Gönderen:
Gürbüz Dinçer
Tur:
2018 kurban bayramı Vietnam Kamboçya turu
Mesaj:
Mükemmel bir tur. Oteller fevkalade ,gidilen restoranlar en iyileri. Tur programı çok güzel. Rüya gibi bir tatil geçirdiğimiz için Siamtura çok teşekkürler. Tur rehberimiz Yılmaz Bey için teşekkür etmek az gelir. Onun gibi rehberle bu tur bir kat daha mükemmelleşti. Tekrar buluşmak dileği ile.
27-08-2018
Gönderen:
Murat Meriç
Tur:
Bangkok-Phuket-Singapur
Mesaj:
19-27 Ağustos 2018 tarihleri arasında, Bangkok-Phuket-Singapur'a düzenlenen gezide gerek organizasyonun düzeni, otellerin secimi ve tur öncesi danışmanlığında de gösterdiği özenden dolayı Siam tura sonsuz teşekkürler. Daha önce Bali seyahatinde de tur danışmanlığı hizmeti aldığım Candan Hanım'a ayrıca teşekkür ediyorum. Şu an havaalanında transfer uçuşumu beklerken yorumlarını yapıyorum. Seyahatimiz boyunca güleryüzü enerjisi ve nezaketi ile her şeyimize koşturan, yardımcı olan rehberimiz Kerem Bey'e bu harika gezi için çok teşekkürler. Kerem beyin Tayland'da yaşıyor olması, gözlemlediğim kadarıyla diğer tur şirketlerinin rehberlerinin ondan yardım alıyor olması rehber seçiminde ne kadar özen gösterildiğini göstermektedir. Gezi hakkında söyleyeceğim Bangkok gece pazarı turunun yerine başka bir program konulabileceğini düşünüyorum. Saygılarımla
27-08-2018
Gönderen:
Serap-Barış Gültekin
Tur:
Tayland(Bangkok/Phuket) ve Singapur
Mesaj:
SiamTur’a ve özellikle pozitif enerjisi, sakinliği, güler yüzü ve iyi rehberlik hizmeti için Kerem Bey’e teşekkür ederiz.
28-07-2018
Gönderen:
ALİ KUTMAN
Tur:
Vietnam
Mesaj:
Herşey çok güzeldi başta Gaye hanım olmak üzere Siamtura tüşekkür ederiz
28-07-2018
Gönderen:
Uğur Şengül
Tur:
Vietnam
Mesaj:
13 . 20 temmuz tarihleri arasında, Vietnam'ın Saigon ve Hanoi illerine düzenlenen gezide gerek organizasyonun düzeni, otellerin secimi ve gezilen her yerin tarihinin ayrı ayrı güzelliği ve tarihinin ayrıntılı olarak anlatılması . Saymakla bitmeyen güzel restorantların seçimiyle . Ve özellikle Gaye hanımın misafirlerine karşı gösterdiği özene ayrıca teşekkür ederim . Gaye hanımla dünyanın diğer ucuna gidilir :-) teşekkürler Siamtur ailesi .