Mauritius

KLASİK TUR

VİZE YOK
MAURITIUS
(7 GÜN 5 GECE)
TUR KODU: 155
1376 $
Başlayan Fiyatlarla
HAREKET TARİHİ

HER GÜN HAREKETLİ

 
1.GÜN 

İSTANBUL -  MAURITIUS

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde, en geç 17.00'da Emirates Havayolları Kontuarı'nda olmanız gerekmektedir. Bilet ve pasaport işlemlerini takiben Emirates Havayolları tarifeli seferi ile Dubai aktarmalı Mauritius uçuşu;  
19.25 - 00.45 +1 İstanbul - Dubai uçuşu 
 
2.GÜN 

MAURITIUS

03.30 - 09.55 Dubai - Mauritius uçuşu

Mauritius Havalimanı’na varışımızın ardından, havalimanında bulunan araçlarımızla buradan ayrılarak otelimize doğru yola çıkıyoruz. Odalara yerleşmeler gerçekleştikten sonra misafirlerimizin tercihlerine göre dinlenebilmesi ya da adayı dilediğince gezip keşfedebilmesi için yalnız bırakıyoruz.

 
3.GÜN 

MAURITIUS

Sabah kahvaltısından sonra, Mauritius’u yakından tanımak için, dilerseniz ekstra olarak düzenlediğimiz Hidden Beauties Turu’na katılabilirsiniz. Bu turda ilk durağımız olağanüstü manzaraya sahip, sönmüş Trou aux Cerfs Volkanı. Ardından eşsiz yeşiliyle Plaine Champagne, Black River Gorges National Park ve şelaleler Mauritius’un etkileyici doğasıyla bizleri buluşturuyor. Bu doğa turunun sonrasında, Chamarel Köyü’nde ünlü restoranlardan birinde Mauritius’a ait yerel yemeğimizi yiyoruz. Bu köyde müthiş bir doğa harikası olan Chamarel Köyü’nün 7 renkli dünyasını ziyaret ediyoruz. Volkanik kayaların farklı sıcaklıklara olmasından dolayı ortaya çıkan kırmızı, kahverengi, mor, yeşil, mavi, pembe ve sarı renkleri barındıran bu topraklar, sağanak yağışlara ve zorlu hava koşullarına rağmen hiçbir şekilde kaybolmuyor. Gökkuşağı şeklinde önünüze serilmiş, gözlerinize inanamadığınız bu manzara karşısında hayretlere düşeceksiniz. Turumuzu Ganga Talao Krater Gölü ve etkileyici manzarasıyla sonlandırıyoruz. Sonrasında otele dönüşümüz gerçekleşiyor.

 
4.GÜN 

MAURITIUS

Sabah kahvaltısının ardından, eğer vahşi doğaya ilginiz varsa, ekstra olarak düzenlenen Safari Turumuzla güne merhaba diyebilirsiniz. Yaklaşık 14 hektarlık alana sahip olan Casela Nature & Leasure Parkı'nda vahşi hayatla burun buruna macera dolu bir güne başlıyoruz. 1500’e yakın kuş ve 150’ye yakın hayvan türüne ev sahipliği yapan bu park, hayvanlara en yakın olabileceğiniz doğal bir hayvanat bahçesi. Aynı zamanda büyük bir botanik parkını da içinde barındıran bu parkta aslanlar eşliğinde yürüyerek, daha önce rastlamadığınız birçok çeşit hayvanı ziyaret ettiğiniz mini bir safariye çıkıyorsunuz. Daha önce görmediğiniz bu sevimli, bir o kadar da vahşi hayvanlarla olan anılarınızı ölümsüzleştirmek için, onlarla fotoğraf çekinme fırsatını kaçırmamalısınız. Vahşi doğayla iç içe geçen bu turun ardından otelimize doğru yola koyuluyoruz.

 

 
5.GÜN 

MAURITIUS

Otelde sabah kahvaltısından sonra, Hint Okyanusu’nun sonsuzluğuna kendinizi bırakmak isterseniz, ekstra olarak düzenlenen Katamaran Turu ile güne başlayabilirsiniz. Sahilden katamaranla denize doğru açılarak turumuza başlıyoruz. Biraz ileride bize eşlik etmeye başlaya yunuslarla beraber adalara doğru eğlenceli bir yolculuğa sahip olabilirsiniz. Doğu sahili açıklarında bulunan küçük adaları sırayla ziyaretlerimizde, yeşille mavinin uyumuna kendinizi kaptırarak, bu güzel manzaranın yarattığı huzuru yaşıyorsunuz. Ardından, Mauritius’un ünlü adalarının başında gelen Robinson Crusoe Adası’na gelerek burada öğle yemeğimizi yiyoruz. Yolumuzun üzerindeki mercan kayalıklarında, şnorkelle tropikal su altı yaşamıyla tanışmak için molalar veriyoruz. Bu keyifli yemeğin ardından Grand Riviere Sud-Est Boğazı’na geçiyoruz. Burada Grand Riviere Sud-Est Nehri'nin denize karıştığı olağanüstü şelaleye geliyoruz. Berrak kıyı gölünde dilerseniz yüzebilir, dilerseniz şnorkel yapabilirsiniz. Bu keyifli gezi sonunda otele doğru yola koyuluyoruz.

 
6.GÜN 

MAURITIUS

Otelde kahvaltının ardından, eğer balıkçılığa olan bir merakınız varsa, derin deniz balıkçılığı için bir cennet olan Mauritius’ta, ekstra olan Balık Avı Turumuza katılarak Hint Okyanusu’nda avlanma keyfini yaşayabilirsiniz. Sahilden 1 km sonra 70 km derinliğe kavuşan okyanusta, daha önce görmediğiniz büyük balıklar yakalayabilmek için, yetkililer eşliğinde teknemizle okyanusa doğru açılıyoruz. Balık tutma konusunda tecrübeniz olmasa bile size eşlik eden yetkililer her konuda yardımcı olarak en kolay yöntemleriyle öğrenmenizi sağlıyorlar. Hint Okyanusu’nun zengin sualtı dünyası sayesinde avlanabilecek balıklar arasında; mavi ve siyah merlin, ceşitli köpekbalığı türleri, sarı tuna, bonitos ve barakuda bulunmaktadır. Ayrıca bu turda balık tutmanın yanında, denizin ortasında muhteşem bir gün batımı manzarasına tanık oluyorsunuz. Balık avı tutkunları için inanılmaz bir deneyim olan bu tur sonrasında konaklamak için otelimize dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz.

 
7.GÜN 

MAURITIUS - İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılarak, havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Dubai aktarmalı İstanbul uçuşu;  

22.05 - 04.45 +1 Mauritius - Dubai uçuşu

11.20 - 14.55  Dubai - İstanbul uçuşu

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Emirates Havayolları ile Istanbul-Mauritus– Istanbul ekonomi sınıfı uçuşlar
Mauritius'da iki kişilik odalarda kişi başı konaklama
Havaalanı vergileri
Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)
Klimalı araçlarda tüm transferler 
Balayı çiftleri için uçakta ve otelde özel ikramlar
   
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
   
Yurtdışına çıkış fonu (15.- TL)
Kişisel harcamalar
Ekstra Turlar
Seyahat Güvence Paketi (Seyahat Sağlık ve Tur İptali sigortalarını kapsar)

Önemli Notlar:
-    Yurt dışı gezilerinde planlanan dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport bulundurmak mecburidir ve turda ziyaret edilecek ülke sayısı kadar pasaportta boş sayfa bulundurulmalıdır. Bu veya herhangi bir diğer kişisel sebepten programdaki ülkelerden herhangi birine giriş yapamayan yolcuların sorumlulukları kendilerine aittir.
-    Bizzat Siamtur tarafından yolcu adına başvurulmasına rağmen yolcu adına kişisel sebeplerden vize alınamaması durumunda doğabilecek tur iptali ve değişikliklerden Siamtur sorumlu değildir. Acentamız yolcu ve konsolosluk arasında aracı konumundadır. 
-    Kayıt esnasında alınan tüm kişisel bilgiler yolcunun seyahat edeceği pasaportta yazdığı şeklinde olmalıdır. Hatalı bilgi nedeniyle doğabilecek iptal veya değişiklik bedellerinden yolcular sorumludur. 
-    Tur firmamız , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan firmamız sorumlu tutulamaz. Yolcuların uçaklardaki doluluk sebebiyle yan yana oturamaması acentemizin sorumluluğunda değildir. Bu durumu önlemek amacıyla yolcuların havaalanına erken gitmeleri önerilmektedir. 
-    Bazı turların içinde yer alabilecek uçak biletlerinde mil kazanma, mille sınıf yükseltme, online check-in, iade ve değişiklik gibi işlemler yapılamayabilmektedir. Tura kaydınız esnasında bu bilgileri seyahat danışmanınıza sormanız gerekmektedir. Online check-in yapılabilecek biletlerde de bu işlem yolculara ait olup acentamız tarafından sadece koltuk rezervasyonu yapılmaktadır. 
-    Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir. Bu bagaj hakkı tur esnasında kullanılan ara uçuşlarda standart kilo haklarından daha az olabilmektedir. 
-    Tur programında belirtilen ekstra ve tura dahil turlarımızın; uçuşlarda olabilecek değişiklikler, araç müsaitliği, katılım sayısı ve rehberimizin insiyatifine bağlı olarak günleri ve fiyatları değişebilir veya iptal olabilir. 
-    Firmamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
-    Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz.
-    Otellerde check-out (otelden çıkış) Saat 12:00. Check-in (otele giriş) Saat 14:00'dır. Bazı otellerde bu saatler değişiklik gösterebilmektedir. Müsaitlik çerçevesinde bu saatlerde esneklik yapmak veya bedeli karşılığı değişiklik yapmak otel inisiyatifinde olup, talep halinde doğabilecek masraflar yolcuya aittir. 
-    2-12 yaş arası çocuk indirimleri, çocuk iki kişilik odada ilave yatak ile üçüncü kişi olarak kaldığında geçerlidir.
-    3 Kişilik odada (Triple) konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp portatif olabilmektedir.
İş bu uluslararası kuralları da içeren metinler tur satın alındığında kabul edilmiş sayılır.

Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
5 Yıldız Constance Belle Mare Plage Prestige Room Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-04-0909 Nisan - 07 Mayıs 2018 1999 $
5 Yıldız Constance Belle Mare Plage Prestige Beachfront Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-04-0909 Nisan - 07 Mayıs 2018 2111 $
5 Yıldız Constance Belle Mare Plage Junior Suite Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-04-0909 Nisan - 07 Mayıs 2018 2223 $
5 Yıldız Constance Belle Mare Plage Junior Suite Beach Front Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-04-0909 Nisan - 07 Mayıs 2018 2403 $
5 Yıldız Constance Belle Mare Plage Deluxe Suite Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-04-0909 Nisan - 07 Mayıs 2018 2493 $
5 Yıldız Constance Belle Mare Plage Prestige Room Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-05-0808 Mayıs - 31 Ağustos 2018 1736 $
5 Yıldız Constance Belle Mare Plage Prestige Beachfront Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-05-0808 Mayıs - 31 Ağustos 2018 1832 $
5 Yıldız Constance Belle Mare Plage Junior Suite Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-05-0808 Mayıs - 31 Ağustos 2018 1928 $
5 Yıldız Constance Belle Mare Plage Junior Suite Beach Front Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-05-0808 Mayıs - 31 Ağustos 2018 2082 $
5 Yıldız Constance Belle Mare Plage Deluxe Suite Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-05-0808 Mayıs - 31 Ağustos 2018 2159 $
5 Yıldız Constance Belle Mare Plage Prestige Room Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 1999 $
5 Yıldız Constance Belle Mare Plage Prestige Beachfront Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2111 $
5 Yıldız Constance Belle Mare Plage Junior Suite Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2223 $
5 Yıldız Constance Belle Mare Plage Junior Suite Beach Front Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2403 $
5 Yıldız Constance Belle Mare Plage Deluxe Suite Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2493 $
5 Yıldız Constance Belle Mare Plage Prestige Room Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 30 Kasım 2018 2223 $
5 Yıldız Constance Belle Mare Plage Prestige Beachfront Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 30 Kasım 2018 2336 $
5 Yıldız Constance Belle Mare Plage Junior Suite Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 30 Kasım 2018 2448 $
5 Yıldız Constance Belle Mare Plage Junior Suite Beach Front Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 30 Kasım 2018 2628 $
5 Yıldız Constance Belle Mare Plage Deluxe Suite Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 30 Kasım 2018 2718 $
5 Yıldız Constance Belle Mare Plage Prestige Room Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-12-0101 Aralık - 22 Aralık 2018 2089 $
5 Yıldız Constance Belle Mare Plage Prestige Beachfront Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-12-0101 Aralık - 22 Aralık 2018 2201 $
5 Yıldız Constance Belle Mare Plage Junior Suite Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-12-0101 Aralık - 22 Aralık 2018 2313 $
5 Yıldız Constance Belle Mare Plage Junior Suite Beach Front Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-12-0101 Aralık - 22 Aralık 2018 2493 $
5 Yıldız Constance Belle Mare Plage Deluxe Suite Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-12-0101 Aralık - 22 Aralık 2018 2583 $
5 Yıldız Constance Le Prince Maurice Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0909 Nisan - 07 Mayıs 2018 2448 $
5 Yıldız Constance Le Prince Maurice Junior Suite (Beachfront) Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0909 Nisan - 07 Mayıs 2018 2898 $
5 Yıldız Constance Le Prince Maurice Junior Suite (Stilts) Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0909 Nisan - 07 Mayıs 2018 2898 $
5 Yıldız Constance Le Prince Maurice Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0808 Mayıs - 31 Ağustos 2018 2063 $
5 Yıldız Constance Le Prince Maurice Junior Suite (Beachfront) Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0808 Mayıs - 31 Ağustos 2018 2448 $
5 Yıldız Constance Le Prince Maurice Junior Suite (Stilts) Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0808 Mayıs - 31 Ağustos 2018 2448 $
5 Yıldız Constance Le Prince Maurice Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2448 $
5 Yıldız Constance Le Prince Maurice Junior Suite (Beachfront) Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2898 $
5 Yıldız Constance Le Prince Maurice Junior Suite (Stilts) Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2898 $
5 Yıldız Constance Le Prince Maurice Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 22 Aralık 2018 2898 $
5 Yıldız Constance Le Prince Maurice Junior Suite (Beachfront) Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 22 Aralık 2018 3347 $
5 Yıldız Constance Le Prince Maurice Junior Suite (Stilts) Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 22 Aralık 2018 3347 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Garden Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-04-1515 Nisan - 29 Nisan 2018 2475 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Mangrove Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-04-1515 Nisan - 29 Nisan 2018 2691 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Ocean Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-04-1515 Nisan - 29 Nisan 2018 3005 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Beach Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-04-1515 Nisan - 29 Nisan 2018 3005 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Garden Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-04-3030 Nisan - 06 Mayıs 2018 2969 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Mangrove Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-04-3030 Nisan - 06 Mayıs 2018 3311 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Ocean Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-04-3030 Nisan - 06 Mayıs 2018 3967 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Beach Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-04-3030 Nisan - 06 Mayıs 2018 3967 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Garden Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-05-0707 Mayıs - 14 Haziran 2018 2475 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Mangrove Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-05-0707 Mayıs - 14 Haziran 2018 2691 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Ocean Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-05-0707 Mayıs - 14 Haziran 2018 3005 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Beach Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-05-0707 Mayıs - 14 Haziran 2018 3005 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Garden Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-06-1515 Haziran - 23 Haziran 2018 2969 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Mangrove Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-06-1515 Haziran - 23 Haziran 2018 3311 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Ocean Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-06-1515 Haziran - 23 Haziran 2018 3967 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Beach Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-06-1515 Haziran - 23 Haziran 2018 3967 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Garden Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-06-2424 Haziran - 19 Ağustos 2018 2475 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Mangrove Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-06-2424 Haziran - 19 Ağustos 2018 2691 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Ocean Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-06-2424 Haziran - 19 Ağustos 2018 3005 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Beach Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-06-2424 Haziran - 19 Ağustos 2018 3005 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Garden Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-08-2020 Ağustos - 31 Ağustos 2018 2969 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Mangrove Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-08-2020 Ağustos - 31 Ağustos 2018 3311 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Ocean Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-08-2020 Ağustos - 31 Ağustos 2018 3967 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Beach Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-08-2020 Ağustos - 31 Ağustos 2018 3967 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Garden Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2475 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Mangrove Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2691 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Ocean Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 3005 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Beach Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 3005 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Garden Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 15 Ekim 2018 2969 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Mangrove Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 15 Ekim 2018 3311 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Ocean Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 15 Ekim 2018 3967 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Beach Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 15 Ekim 2018 3967 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Garden Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-10-1616 Ekim - 09 Kasım 2018 3383 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Mangrove Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-10-1616 Ekim - 09 Kasım 2018 3778 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Ocean Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-10-1616 Ekim - 09 Kasım 2018 4614 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Beach Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-10-1616 Ekim - 09 Kasım 2018 4614 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Garden Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-11-1010 Kasım - 20 Aralık 2018 2969 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Mangrove Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-11-1010 Kasım - 20 Aralık 2018 3311 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Ocean Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-11-1010 Kasım - 20 Aralık 2018 3967 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Beach Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-11-1010 Kasım - 20 Aralık 2018 3967 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Garden Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-11-1010 Kasım - 20 Aralık 2018 2969 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Mangrove Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-11-1010 Kasım - 20 Aralık 2018 3311 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Ocean Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-11-1010 Kasım - 20 Aralık 2018 3967 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Beach Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-11-1010 Kasım - 20 Aralık 2018 3967 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Garden Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-12-2121 Aralık - 25 Aralık 2018 3383 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Mangrove Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-12-2121 Aralık - 25 Aralık 2018 3778 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Ocean Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-12-2121 Aralık - 25 Aralık 2018 4614 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Beach Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-12-2121 Aralık - 25 Aralık 2018 4614 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Garden Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2019-01-0808 Ocak - 11 Ocak 2019 3383 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Mangrove Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2019-01-0808 Ocak - 11 Ocak 2019 3778 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Ocean Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2019-01-0808 Ocak - 11 Ocak 2019 4614 $
5 Yıldız Four Seasons Resort Beach Pool Villa Yarm Pansiyon Özel Araç 2019-01-0808 Ocak - 11 Ocak 2019 4614 $
4 Yıldız Le Meridien Ile Maurice Deluxe Room Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-04-0808 Nisan - 21 Temmuz 2018 1453 $
4 Yıldız Le Meridien Ile Maurice Deluxe Garden Ocean View Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-04-0808 Nisan - 21 Temmuz 2018 1485 $
4 Yıldız Le Meridien Ile Maurice Deluxe Premium Ocean View Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-04-0808 Nisan - 21 Temmuz 2018 1485 $
4 Yıldız Le Meridien Ile Maurice Nirvana Deluxe Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-04-0808 Nisan - 21 Temmuz 2018 1556 $
4 Yıldız Le Meridien Ile Maurice Nirvana Ocean View Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-04-0808 Nisan - 21 Temmuz 2018 1588 $
4 Yıldız Le Meridien Ile Maurice Honeymoon Suite Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-04-0808 Nisan - 21 Temmuz 2018 1774 $
4 Yıldız Le Meridien Ile Maurice Deluxe Room Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-07-2222 Temmuz - 18 Ağustos 2018 1504 $
4 Yıldız Le Meridien Ile Maurice Deluxe Garden Ocean View Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-07-2222 Temmuz - 18 Ağustos 2018 1540 $
4 Yıldız Le Meridien Ile Maurice Deluxe Premium Ocean View Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-07-2222 Temmuz - 18 Ağustos 2018 1540 $
4 Yıldız Le Meridien Ile Maurice Nirvana Deluxe Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-07-2222 Temmuz - 18 Ağustos 2018 1607 $
4 Yıldız Le Meridien Ile Maurice Nirvana Ocean View Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-07-2222 Temmuz - 18 Ağustos 2018 1659 $
4 Yıldız Le Meridien Ile Maurice Honeymoon Suite Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-07-2222 Temmuz - 18 Ağustos 2018 1806 $
4 Yıldız Le Meridien Ile Maurice Deluxe Room Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos - 30 Eylül 2018 1453 $
4 Yıldız Le Meridien Ile Maurice Deluxe Garden Ocean View Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos - 30 Eylül 2018 1485 $
4 Yıldız Le Meridien Ile Maurice Deluxe Premium Ocean View Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos - 30 Eylül 2018 1485 $
4 Yıldız Le Meridien Ile Maurice Nirvana Deluxe Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos - 30 Eylül 2018 1556 $
4 Yıldız Le Meridien Ile Maurice Nirvana Ocean View Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos - 30 Eylül 2018 1588 $
4 Yıldız Le Meridien Ile Maurice Honeymoon Suite Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos - 30 Eylül 2018 1774 $
4 Yıldız Le Meridien Ile Maurice Deluxe Room Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 30 Kasım 2018 1588 $
4 Yıldız Le Meridien Ile Maurice Deluxe Garden Ocean View Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 30 Kasım 2018 1623 $
4 Yıldız Le Meridien Ile Maurice Deluxe Premium Ocean View Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 30 Kasım 2018 1623 $
4 Yıldız Le Meridien Ile Maurice Nirvana Deluxe Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 30 Kasım 2018 1691 $
4 Yıldız Le Meridien Ile Maurice Nirvana Ocean View Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 30 Kasım 2018 1726 $
4 Yıldız Le Meridien Ile Maurice Honeymoon Suite Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 30 Kasım 2018 1806 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2424 Şubat - 18 Mayıs 2018 2194 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Romantic Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2424 Şubat - 18 Mayıs 2018 2336 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Pool View Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2424 Şubat - 18 Mayıs 2018 2475 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Beach View Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2424 Şubat - 18 Mayıs 2018 2662 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Honeymoon Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2424 Şubat - 18 Mayıs 2018 2943 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Ocean Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2424 Şubat - 18 Mayıs 2018 3410 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-1919 Mayıs - 01 Haziran 2018 1929 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Romantic Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-1919 Mayıs - 01 Haziran 2018 2068 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Pool View Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-1919 Mayıs - 01 Haziran 2018 2208 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Beach View Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-1919 Mayıs - 01 Haziran 2018 2396 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Honeymoon Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-1919 Mayıs - 01 Haziran 2018 2675 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Ocean Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-1919 Mayıs - 01 Haziran 2018 3142 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-0202 Haziran - 06 Temmuz 2018 1740 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Romantic Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-0202 Haziran - 06 Temmuz 2018 1882 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Pool View Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-0202 Haziran - 06 Temmuz 2018 2021 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Beach View Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-0202 Haziran - 06 Temmuz 2018 2208 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Honeymoon Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-0202 Haziran - 06 Temmuz 2018 2489 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Ocean Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-0202 Haziran - 06 Temmuz 2018 2956 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Romantic Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0707 Temmuz - 18 Ağustos 2018 2068 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Pool View Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0707 Temmuz - 18 Ağustos 2018 2208 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Beach View Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0707 Temmuz - 18 Ağustos 2018 2396 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Honeymoon Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0707 Temmuz - 18 Ağustos 2018 2675 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Ocean Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0707 Temmuz - 18 Ağustos 2018 3142 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0707 Temmuz - 18 Ağustos 2018 1929 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos- 07 Eylül 2018 1740 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Romantic Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos- 07 Eylül 2018 1882 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Pool View Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos- 07 Eylül 2018 2021 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Beach View Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos- 07 Eylül 2018 2208 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Honeymoon Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos- 07 Eylül 2018 2489 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Ocean Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos- 07 Eylül 2018 2956 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0808 Eylül- 30 Eylül 2018 2194 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Romantic Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0808 Eylül- 30 Eylül 2018 2336 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Pool View Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0808 Eylül- 30 Eylül 2018 2475 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Beach View Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0808 Eylül- 30 Eylül 2018 2662 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Honeymoon Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0808 Eylül- 30 Eylül 2018 2943 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Ocean Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0808 Eylül- 30 Eylül 2018 3410 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim- 31 Ekim 2018 2462 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Romantic Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim- 31 Ekim 2018 2601 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Pool View Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim- 31 Ekim 2018 2743 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Beach View Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim- 31 Ekim 2018 2929 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Honeymoon Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim- 31 Ekim 2018 3210 $
5 Yıldız LUX Belle Mare Resort Ocean Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim- 31 Ekim 2018 3677 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Superior Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2424 Şubat - 18 Mayıs 2018 2194 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2424 Şubat - 18 Mayıs 2018 2405 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Romantic Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2424 Şubat - 18 Mayıs 2018 2522 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Prestige Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2424 Şubat - 18 Mayıs 2018 2639 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Ocean Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2424 Şubat - 18 Mayıs 2018 2873 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Superior Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-1919 Mayıs - 01 Haziran 2018 1929 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-1919 Mayıs - 01 Haziran 2018 2138 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Romantic Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-1919 Mayıs - 01 Haziran 2018 2255 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Prestige Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-1919 Mayıs - 01 Haziran 2018 2372 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Ocean Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-1919 Mayıs - 01 Haziran 2018 2605 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Superior Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-0202 Haziran - 06 Temmuz 2018 1740 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-0202 Haziran - 06 Temmuz 2018 1952 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Romantic Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-0202 Haziran - 06 Temmuz 2018 2068 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Prestige Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-0202 Haziran - 06 Temmuz 2018 2185 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Ocean Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-0202 Haziran - 06 Temmuz 2018 2419 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Superior Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0707 Temmuz - 18 Ağustos 2018 1929 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0707 Temmuz - 18 Ağustos 2018 2138 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Romantic Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0707 Temmuz - 18 Ağustos 2018 2255 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Prestige Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0707 Temmuz - 18 Ağustos 2018 2372 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Ocean Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0707 Temmuz - 18 Ağustos 2018 2605 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Superior Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos- 07 Eylül 2018 1740 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos- 07 Eylül 2018 1952 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Romantic Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos- 07 Eylül 2018 2068 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Prestige Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos- 07 Eylül 2018 2185 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Ocean Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos- 07 Eylül 2018 2419 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Superior Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0808 Eylül- 30 Eylül 2018 2194 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0808 Eylül- 30 Eylül 2018 2405 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Romantic Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0808 Eylül- 30 Eylül 2018 2522 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Prestige Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0808 Eylül- 30 Eylül 2018 2639 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Ocean Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0808 Eylül- 30 Eylül 2018 2873 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Superior Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim- 31 Ekim 2018 2462 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim- 31 Ekim 2018 2671 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Romantic Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim- 31 Ekim 2018 2787 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Prestige Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim- 31 Ekim 2018 2904 $
5 Yıldız LUX Le Morne Resort Ocean Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim- 31 Ekim 2018 3138 $
3 Yıldız Merville Beach Hotel- Grand Bai Standard Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2424 Şubat - 18 Mayıs 2018 1527 $
3 Yıldız Merville Beach Hotel- Grand Bai Superior Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2424 Şubat - 18 Mayıs 2018 1597 $
3 Yıldız Merville Beach Hotel- Grand Bai Bungalow Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2424 Şubat - 18 Mayıs 2018 1691 $
3 Yıldız Merville Beach Hotel- Grand Bai Beachfront Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2424 Şubat - 18 Mayıs 2018 1752 $
3 Yıldız Merville Beach Hotel- Grand Bai Standard Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-1919 Mayıs - 01 Haziran 2018 1446 $
3 Yıldız Merville Beach Hotel- Grand Bai Superior Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-1919 Mayıs - 01 Haziran 2018 1518 $
3 Yıldız Merville Beach Hotel- Grand Bai Bungalow Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-1919 Mayıs - 01 Haziran 2018 1610 $
3 Yıldız Merville Beach Hotel- Grand Bai Beachfront Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-1919 Mayıs - 01 Haziran 2018 1671 $
3 Yıldız Merville Beach Hotel- Grand Bai Standard Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-0202 Haziran - 06 Temmuz 2018 1376 $
3 Yıldız Merville Beach Hotel- Grand Bai Superior Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-0202 Haziran - 06 Temmuz 2018 1446 $
3 Yıldız Merville Beach Hotel- Grand Bai Bungalow Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-0202 Haziran - 06 Temmuz 2018 1540 $
3 Yıldız Merville Beach Hotel- Grand Bai Beachfront Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-0202 Haziran - 06 Temmuz 2018 1601 $
3 Yıldız Merville Beach Hotel- Grand Bai Standard Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0707 Temmuz - 18 Ağustos 2018 1446 $
3 Yıldız Merville Beach Hotel- Grand Bai Superior Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0707 Temmuz - 18 Ağustos 2018 1518 $
3 Yıldız Merville Beach Hotel- Grand Bai Bungalow Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0707 Temmuz - 18 Ağustos 2018 1610 $
3 Yıldız Merville Beach Hotel- Grand Bai Beachfront Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0707 Temmuz - 18 Ağustos 2018 1671 $
3 Yıldız Merville Beach Hotel- Grand Bai Standard Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos - 07 Eylül 2018 1376 $
3 Yıldız Merville Beach Hotel- Grand Bai Superior Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos - 07 Eylül 2018 1446 $
3 Yıldız Merville Beach Hotel- Grand Bai Bungalow Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos - 07 Eylül 2018 1540 $
3 Yıldız Merville Beach Hotel- Grand Bai Beachfront Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos - 07 Eylül 2018 1601 $
3 Yıldız Merville Beach Hotel- Grand Bai Standard Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0808 Eylül - 30 Eylül 2018 1446 $
3 Yıldız Merville Beach Hotel- Grand Bai Superior Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0808 Eylül - 30 Eylül 2018 1518 $
3 Yıldız Merville Beach Hotel- Grand Bai Bungalow Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0808 Eylül - 30 Eylül 2018 1610 $
3 Yıldız Merville Beach Hotel- Grand Bai Beachfront Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0808 Eylül - 30 Eylül 2018 1671 $
3 Yıldız Merville Beach Hotel- Grand Bai Standard Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 1615 $
3 Yıldız Merville Beach Hotel- Grand Bai Superior Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 1684 $
3 Yıldız Merville Beach Hotel- Grand Bai Bungalow Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 1779 $
3 Yıldız Merville Beach Hotel- Grand Bai Beachfront Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 1839 $
4 Yıldız Sands Suites Resort Spa Superior Suite Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-01-0303 Ocak - 30 Nisan 2018 1905 $
4 Yıldız Sands Suites Resort Spa Deluxe Suite Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-01-0303 Ocak - 30 Nisan 2018 1946 $
4 Yıldız Sands Suites Resort Spa Beachfront Suite Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-01-0303 Ocak - 30 Nisan 2018 2096 $
4 Yıldız Sands Suites Resort Spa Exclusive Suite Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-01-0303 Ocak - 30 Nisan 2018 2464 $
4 Yıldız Sands Suites Resort Spa Superior Suite Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 30 Eylül 2018 1741 $
4 Yıldız Sands Suites Resort Spa Deluxe Suite Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 30 Eylül 2018 1768 $
4 Yıldız Sands Suites Resort Spa Beachfront Suite Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 30 Eylül 2018 1891 $
4 Yıldız Sands Suites Resort Spa Exclusive Suite Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 30 Eylül 2018 2164 $
4 Yıldız Sands Suites Resort Spa Superior Suite Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 30 Ekim 2018 1905 $
4 Yıldız Sands Suites Resort Spa Deluxe Suite Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 30 Ekim 2018 1946 $
4 Yıldız Sands Suites Resort Spa Beachfront Suite Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 30 Ekim 2018 2096 $
4 Yıldız Sands Suites Resort Spa Exclusive Suite Yarm Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 30 Ekim 2018 2464 $
5 Yıldız Sofitel Imperial Resort & Spa Superior Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-01-0306 Ocak- 30 Nisan 2018 1838 $
5 Yıldız Sofitel Imperial Resort & Spa Luxury Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-01-0306 Ocak- 30 Nisan 2018 1893 $
5 Yıldız Sofitel Imperial Resort & Spa Opera Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-01-0306 Ocak- 30 Nisan 2018 2137 $
5 Yıldız Sofitel Imperial Resort & Spa Imperial Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-01-0306 Ocak- 30 Nisan 2018 2544 $
5 Yıldız Sofitel Imperial Resort & Spa Superior Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs- 30 Eylül 2018 1726 $
5 Yıldız Sofitel Imperial Resort & Spa Luxury Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs- 30 Eylül 2018 1777 $
5 Yıldız Sofitel Imperial Resort & Spa Opera Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs- 30 Eylül 2018 2024 $
5 Yıldız Sofitel Imperial Resort & Spa Imperial Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs- 30 Eylül 2018 2432 $
5 Yıldız Sofitel Imperial Resort & Spa Superior Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim 31 Ekim 2018 1925 $
5 Yıldız Sofitel Imperial Resort & Spa Luxury Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim 31 Ekim 2018 1976 $
5 Yıldız Sofitel Imperial Resort & Spa Opera Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim 31 Ekim 2018 2220 $
5 Yıldız Sofitel Imperial Resort & Spa Imperial Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim 31 Ekim 2018 2628 $
5 Yıldız St. Regis Resort Junior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-04-0808 Nisan- 21 Temmuz 2018 2121 $
5 Yıldız St. Regis Resort Ocean Junior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-04-0808 Nisan- 21 Temmuz 2018 2272 $
5 Yıldız St. Regis Resort Beachfront Junior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-04-0808 Nisan- 21 Temmuz 2018 2378 $
5 Yıldız St. Regis Resort Ocean View Manor House Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-04-0808 Nisan- 21 Temmuz 2018 2548 $
5 Yıldız St. Regis Resort Beachfront St.Regis Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-04-0808 Nisan- 21 Temmuz 2018 2955 $
5 Yıldız St. Regis Resort Junior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-07-2222 Temmuz- 18 Ağustos 2018 2281 $
5 Yıldız St. Regis Resort Ocean Junior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-07-2222 Temmuz- 18 Ağustos 2018 2432 $
5 Yıldız St. Regis Resort Beachfront Junior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-07-2222 Temmuz- 18 Ağustos 2018 2593 $
5 Yıldız St. Regis Resort Ocean View Manor House Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-07-2222 Temmuz- 18 Ağustos 2018 2743 $
5 Yıldız St. Regis Resort Beachfront St.Regis Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-07-2222 Temmuz- 18 Ağustos 2018 3235 $
5 Yıldız St. Regis Resort Junior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos - 30 Eylül 2018 2121 $
5 Yıldız St. Regis Resort Ocean Junior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos - 30 Eylül 2018 2272 $
5 Yıldız St. Regis Resort Beachfront Junior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos - 30 Eylül 2018 2378 $
5 Yıldız St. Regis Resort Ocean View Manor House Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos - 30 Eylül 2018 2548 $
5 Yıldız St. Regis Resort Beachfront St.Regis Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos - 30 Eylül 2018 2955 $
5 Yıldız St. Regis Resort Junior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 30 Kasım 2018 2737 $
5 Yıldız St. Regis Resort Ocean Junior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 30 Kasım 2018 2898 $
5 Yıldız St. Regis Resort Beachfront Junior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 30 Kasım 2018 3132 $
5 Yıldız St. Regis Resort Ocean View Manor House Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 30 Kasım 2018 3308 $
5 Yıldız St. Regis Resort Beachfront St.Regis Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 30 Kasım 2018 3925 $
5 Yıldız St. Regis Resort Junior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-12-0101 Aralık - 22 Aralık 2018 2281 $
5 Yıldız St. Regis Resort Ocean Junior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-12-0101 Aralık - 22 Aralık 2018 2432 $
5 Yıldız St. Regis Resort Beachfront Junior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-12-0101 Aralık - 22 Aralık 2018 2593 $
5 Yıldız St. Regis Resort Ocean View Manor House Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-12-0101 Aralık - 22 Aralık 2018 2743 $
5 Yıldız St. Regis Resort Beachfront St.Regis Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-12-0101 Aralık - 22 Aralık 2018 3235 $
5 Yıldız Sugar Beach Resort Spa Garden Manor House Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-03-3131 Mart - 04 Mayıs 2018 1905 $
5 Yıldız Sugar Beach Resort Spa Sea Facing Villa Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-03-3131 Mart - 04 Mayıs 2018 2010 $
5 Yıldız Sugar Beach Resort Spa Sea View Manor House Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-03-3131 Mart - 04 Mayıs 2018 2740 $
5 Yıldız Sugar Beach Resort Spa Beach Front Villa Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-03-3131 Mart - 04 Mayıs 2018 2239 $
5 Yıldız Sugar Beach Resort Spa Garden Manor House Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-05-0505 Mayıs - 18 Mayıs 2018 1843 $
5 Yıldız Sugar Beach Resort Spa Sea Facing Villa Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-05-0505 Mayıs - 18 Mayıs 2018 1947 $
5 Yıldız Sugar Beach Resort Spa Sea View Manor House Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-05-0505 Mayıs - 18 Mayıs 2018 2051 $
5 Yıldız Sugar Beach Resort Spa Beach Front Villa Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-05-0505 Mayıs - 18 Mayıs 2018 2177 $
5 Yıldız Sugar Beach Resort Spa Garden Manor House Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-05-1919 Mayıs - 20 Temmuz 2018 1697 $
5 Yıldız Sugar Beach Resort Spa Sea Facing Villa Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-05-1919 Mayıs - 20 Temmuz 2018 1801 $
5 Yıldız Sugar Beach Resort Spa Sea View Manor House Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-05-1919 Mayıs - 20 Temmuz 2018 1905 $
5 Yıldız Sugar Beach Resort Spa Beach Front Villa Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-05-1919 Mayıs - 20 Temmuz 2018 2031 $
5 Yıldız Sugar Beach Resort Spa Garden Manor House Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-07-2121 Temmuz - 18 Ağustos 2018 1843 $
5 Yıldız Sugar Beach Resort Spa Sea Facing Villa Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-07-2121 Temmuz - 18 Ağustos 2018 1947 $
5 Yıldız Sugar Beach Resort Spa Sea View Manor House Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-07-2121 Temmuz - 18 Ağustos 2018 2051 $
5 Yıldız Sugar Beach Resort Spa Beach Front Villa Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-07-2121 Temmuz - 18 Ağustos 2018 2177 $
5 Yıldız Sugar Beach Resort Spa Garden Manor House Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos - 08 Eylül 2018 1697 $
5 Yıldız Sugar Beach Resort Spa Sea Facing Villa Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos - 08 Eylül 2018 1801 $
5 Yıldız Sugar Beach Resort Spa Sea View Manor House Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos - 08 Eylül 2018 1905 $
5 Yıldız Sugar Beach Resort Spa Beach Front Villa Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos - 08 Eylül 2018 2031 $
5 Yıldız Sugar Beach Resort Spa Garden Manor House Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-09-0909 Eylül - 30 Eylül 2018 1843 $
5 Yıldız Sugar Beach Resort Spa Sea Facing Villa Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-09-0909 Eylül - 30 Eylül 2018 1947 $
5 Yıldız Sugar Beach Resort Spa Sea View Manor House Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-09-0909 Eylül - 30 Eylül 2018 2051 $
5 Yıldız Sugar Beach Resort Spa Beach Front Villa Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-09-0909 Eylül - 30 Eylül 2018 2177 $
5 Yıldız Sugar Beach Resort Spa Garden Manor House Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 1993 $
5 Yıldız Sugar Beach Resort Spa Sea Facing Villa Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 2097 $
5 Yıldız Sugar Beach Resort Spa Sea View Manor House Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 2202 $
5 Yıldız Sugar Beach Resort Spa Beach Front Villa Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 2327 $
4 Yıldız Tamassa Hotel Standard Room Her Şey Dahil Özel Araç 2018-02-2424 Şubat - 18 Mayıs 2018 1936 $
4 Yıldız Tamassa Hotel Superior Room Her Şey Dahil Özel Araç 2018-02-2424 Şubat - 18 Mayıs 2018 2030 $
4 Yıldız Tamassa Hotel Beach Room Her Şey Dahil Özel Araç 2018-02-2424 Şubat - 18 Mayıs 2018 2125 $
4 Yıldız Tamassa Hotel Standard Room Her Şey Dahil Özel Araç 2018-05-1919 Mayıs - 01 Haziran 2018 1839 $
4 Yıldız Tamassa Hotel Superior Room Her Şey Dahil Özel Araç 2018-05-1919 Mayıs - 01 Haziran 2018 1931 $
4 Yıldız Tamassa Hotel Beach Room Her Şey Dahil Özel Araç 2018-05-1919 Mayıs - 01 Haziran 2018 2026 $
4 Yıldız Tamassa Hotel Standard Room Her Şey Dahil Özel Araç 2018-06-0202 Haziran - 06 Temmuz 2018 1779 $
4 Yıldız Tamassa Hotel Superior Room Her Şey Dahil Özel Araç 2018-06-0202 Haziran - 06 Temmuz 2018 1871 $
4 Yıldız Tamassa Hotel Beach Room Her Şey Dahil Özel Araç 2018-06-0202 Haziran - 06 Temmuz 2018 1965 $
4 Yıldız Tamassa Hotel Standard Room Her Şey Dahil Özel Araç 2018-07-0707 Temmuz - 18 Ağustos 2018 1839 $
4 Yıldız Tamassa Hotel Superior Room Her Şey Dahil Özel Araç 2018-07-0707 Temmuz - 18 Ağustos 2018 1931 $
4 Yıldız Tamassa Hotel Beach Room Her Şey Dahil Özel Araç 2018-07-0707 Temmuz - 18 Ağustos 2018 2026 $
4 Yıldız Tamassa Hotel Standard Room Her Şey Dahil Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos - 07 Eylül 2018 1779 $
4 Yıldız Tamassa Hotel Superior Room Her Şey Dahil Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos - 07 Eylül 2018 1871 $
4 Yıldız Tamassa Hotel Beach Room Her Şey Dahil Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos - 07 Eylül 2018 1965 $
4 Yıldız Tamassa Hotel Standard Room Her Şey Dahil Özel Araç 2018-09-0808 Eylül - 30 Eylül 2018 1839 $
4 Yıldız Tamassa Hotel Superior Room Her Şey Dahil Özel Araç 2018-09-0808 Eylül - 30 Eylül 2018 1931 $
4 Yıldız Tamassa Hotel Beach Room Her Şey Dahil Özel Araç 2018-09-0808 Eylül - 30 Eylül 2018 2026 $
4 Yıldız Tamassa Hotel Standard Room Her Şey Dahil Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 2035 $
4 Yıldız Tamassa Hotel Superior Room Her Şey Dahil Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 2129 $
4 Yıldız Tamassa Hotel Beach Room Her Şey Dahil Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 2221 $
5 Yıldız Trou Aux Biches Resort Spa Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-2929 Ocak - 30 Nisan 2018 1985 $
5 Yıldız Trou Aux Biches Resort Spa Tropical Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-2929 Ocak - 30 Nisan 2018 2091 $
5 Yıldız Trou Aux Biches Resort Spa Beachfront Suite with Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-2929 Ocak - 30 Nisan 2018 2758 $
5 Yıldız Trou Aux Biches Resort Spa Beachfront Senior Suite with Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-2929 Ocak - 30 Nisan 2018 2994 $
5 Yıldız Trou Aux Biches Resort Spa Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 31 Mayıs 2018 1772 $
5 Yıldız Trou Aux Biches Resort Spa Tropical Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 31 Mayıs 2018 1841 $
5 Yıldız Trou Aux Biches Resort Spa Beachfront Suite with Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 31 Mayıs 2018 2318 $
5 Yıldız Trou Aux Biches Resort Spa Beachfront Senior Suite with Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 31 Mayıs 2018 2558 $
5 Yıldız Trou Aux Biches Resort Spa Junior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-06-0101 Haziran - 22 Temmuz 2018 1722 $
5 Yıldız Trou Aux Biches Resort Spa Tropical Junior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-06-0101 Haziran - 22 Temmuz 2018 1806 $
5 Yıldız Trou Aux Biches Resort Spa Beachfront Suite with Pool Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-06-0101 Haziran - 22 Temmuz 2018 2264 $
5 Yıldız Trou Aux Biches Resort Spa Beachfront Senior Suite with Pool Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-06-0101 Haziran - 22 Temmuz 2018 2509 $
5 Yıldız Trou Aux Biches Resort Spa Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-2323 Temmuz - 30 Eylül 2018 1772 $
5 Yıldız Trou Aux Biches Resort Spa Tropical Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-2323 Temmuz - 30 Eylül 2018 1841 $
5 Yıldız Trou Aux Biches Resort Spa Beachfront Suite with Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-2323 Temmuz - 30 Eylül 2018 2318 $
5 Yıldız Trou Aux Biches Resort Spa Beachfront Senior Suite with Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-2323 Temmuz - 30 Eylül 2018 2558 $
5 Yıldız Trou Aux Biches Resort Spa Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 12 Ekim 2018 1985 $
5 Yıldız Trou Aux Biches Resort Spa Tropical Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 12 Ekim 2018 2091 $
5 Yıldız Trou Aux Biches Resort Spa Beachfront Suite with Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 12 Ekim 2018 2758 $
5 Yıldız Trou Aux Biches Resort Spa Beachfront Senior Suite with Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 12 Ekim 2018 2994 $
5 Yıldız Trou Aux Biches Resort Spa Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-1313 Ekim - 31 Ekim 2018 2185 $
5 Yıldız Trou Aux Biches Resort Spa Tropical Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-1313 Ekim - 31 Ekim 2018 2268 $
5 Yıldız Trou Aux Biches Resort Spa Beachfront Suite with Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-1313 Ekim - 31 Ekim 2018 3055 $
5 Yıldız Trou Aux Biches Resort Spa Beachfront Senior Suite with Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-1313 Ekim - 31 Ekim 2018 3410 $
5 Yıldız Westin Turtle Bay Resort Spa Deluxe Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-04-0808 Nisan - 21 Temmuz 2018 1758 $
5 Yıldız Westin Turtle Bay Resort Spa Ocean Grand Deluxe Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-04-0808 Nisan - 21 Temmuz 2018 1809 $
5 Yıldız Westin Turtle Bay Resort Spa Beachfront Deluxe Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-04-0808 Nisan - 21 Temmuz 2018 1915 $
5 Yıldız Westin Turtle Bay Resort Spa Club Junior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-04-0808 Nisan - 21 Temmuz 2018 2053 $
5 Yıldız Westin Turtle Bay Resort Spa Banyan Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-04-0808 Nisan - 21 Temmuz 2018 2349 $
5 Yıldız Westin Turtle Bay Resort Spa Ocean Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-04-0808 Nisan - 21 Temmuz 2018 2936 $
5 Yıldız Westin Turtle Bay Resort Spa Deluxe Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-07-2222 Temmuz - 18 Ağustos 2018 1858 $
5 Yıldız Westin Turtle Bay Resort Spa Ocean Grand Deluxe Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-07-2222 Temmuz - 18 Ağustos 2018 1919 $
5 Yıldız Westin Turtle Bay Resort Spa Beachfront Deluxe Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-07-2222 Temmuz - 18 Ağustos 2018 2037 $
5 Yıldız Westin Turtle Bay Resort Spa Club Junior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-07-2222 Temmuz - 18 Ağustos 2018 2198 $
5 Yıldız Westin Turtle Bay Resort Spa Banyan Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-07-2222 Temmuz - 18 Ağustos 2018 2474 $
5 Yıldız Westin Turtle Bay Resort Spa Ocean Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-07-2222 Temmuz - 18 Ağustos 2018 3122 $
5 Yıldız Westin Turtle Bay Resort Spa Deluxe Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos - 30 Eylül 2018 1758 $
5 Yıldız Westin Turtle Bay Resort Spa Ocean Grand Deluxe Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos - 30 Eylül 2018 1809 $
5 Yıldız Westin Turtle Bay Resort Spa Beachfront Deluxe Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos - 30 Eylül 2018 1915 $
5 Yıldız Westin Turtle Bay Resort Spa Club Junior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos - 30 Eylül 2018 2053 $
5 Yıldız Westin Turtle Bay Resort Spa Banyan Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos - 30 Eylül 2018 2349 $
5 Yıldız Westin Turtle Bay Resort Spa Ocean Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-08-1919 Ağustos - 30 Eylül 2018 2936 $
5 Yıldız Westin Turtle Bay Resort Spa Deluxe Room Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 30 Kasım 2018 2015 $
5 Yıldız Westin Turtle Bay Resort Spa Ocean Grand Deluxe Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 30 Kasım 2018 2057 $
5 Yıldız Westin Turtle Bay Resort Spa Beachfront Deluxe Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 30 Kasım 2018 2159 $
5 Yıldız Westin Turtle Bay Resort Spa Club Junior Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 30 Kasım 2018 2256 $
5 Yıldız Westin Turtle Bay Resort Spa Banyan Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 30 Kasım 2018 2554 $
5 Yıldız Westin Turtle Bay Resort Spa Ocean Suite Yarım Pansiyon Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 30 Kasım 2018 3212 $
EKSTRA TURLAR
Tur AdıFiyat
Hidden Beauties Turu120 USD
Safari Turu210 USD
Katamaran Turu 90 USD
Balık Avı Turu55 USD
03-12-2018
Gönderen:
Çağrı Zengin
Tur:
Maldivler
Mesaj:
Biraz geç oldu ama, Maldivlerde harika vakit geçirdik, tam istediğimiz gibi bir tatil ayarlamışsınız, çok teşekkür ederiz.
20-11-2018
Gönderen:
Alev Ergin
Tur:
Vietnam-Kamboçya
Mesaj:
2 Kasım 2018 de başlayıp 12 Kasım da biten harika bir tura katıldık. Destinasyon, otel seçimleri, yerel rehberler ve restoranlar çok iyiydi. Rehberimiz Gaye hanıma ve Siam Tura teşekkürler.
27-09-2018
Gönderen:
Oğuzhan- Safure Taştekin çifti
Tur:
Bali
Mesaj:
Öncelikle Siamtur ailesine bize sunulan balayı organizasyonumuzu eksiksiz bir şekilde ayarladığı için teşekkür etmek istiyoruz. Yarın Türkiye’ye dönmek üzere şuanda Bali’den e mail yolluyorum. Balayı turumuzu Siamtur aracılığı ile yapmaktan dolayı çok memnun kaldık ve mutlu olduk. Uçak rezervasyonumuz ve otellerde hiç bir problem yaşamadık. Aksine balayı çifti olarak oteller ve uçakta ikramlar ile karşılandık. Bu noktada Siamtur ile çalışmaktan son derece keyif aldık ve bir sonraki uzakdoğu yolculuğumuzda sizinle tekrar irtibatta olacağımızdan hiç şüphem yok. Asıl olarak teşekkür etmek istediğimiz birisi var. Bizi Bali’de asla yalnız bırakmayan ve her konuda yardımcı olan tur rehberimiz Arya beye çok teşekkür ederiz. Kendisi inanılmaz işine saygılı ve bağlı birisi. Bizi canı gönülden gezdirdi ve ağırladı. Üstelik Türkçe konuşuyor ve inanılmaz harika konuşuyor. Bu bizi çok rahatlattı. Sohbeti ve kendisi de çok pozitif. Biz onu çok sevdik ve güven duyduk tanıştığımıza çok memnunuz umarım o da aynı şekildedir. :) Sevgi ve saygılarımızla Siamtur ailesinin ilgi ve emeğine çok teşekkür ederiz.
17-09-2018
Gönderen:
Tayfun Özden
Tur:
Phuket Maldivler
Mesaj:
Evlilik süresince eşim ve benim iş kaynaklı yoğun çalışma temposundan dolayı ve bazı ihtiyaçların daha öncelikli olmasından dolayı balayımıza bakmak, düzenlemek için hiç vaktimiz olamadı. Bu aşamada Cansu Hn ile tanıştık ve kendisini hiç tanımamıza rağmen bizim zevklerimizi, isteklerimizi çok iyi anlayıp hatta kendisini bizim yerimize koyarak inanılmaz bir tatil programı ayarladı. Phuket’deki otelimiz sanırım alınabilecek en iyi lokasyondaydı. Bize burada yardımcı olan tur rehberimiz Kerem Bey ve May’e ayrıca teşekkür ederiz. Phuket’den Male’ye geçisimiz tamamen sıkıntısız, uçak saatleri harika ayarlanmıştı. Cansu Hn ıslarla bize Maldivler’de tavsiye ettiği otellere kefil olabiliceğini ve kesinle mutlu olacağımızı belirtmesine karşılık endişelerimiz vardı. Kesinliklikle haklıymışsınız, sizin firmanız aracılığı ile Veligandu Otel’e de ayrıca teşekkür ederiz. Hayatımızın en kaliteli en güzel tatilini gerçekleştirdik. Bu güzel organizasyonu ayarlayan başta Cansu Hn olmak üzere bütün Siamtur ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
17-09-2018
Gönderen:
Reyhan Demir
Tur:
Maldivler Dubai
Mesaj:
Candan Hanım ve tüm Siamtur ekibine çok teşekkür ediyorum. Kusursuz mükemmel bir tatil geçirdik. Transferler, konaklamalar, herşey müthiş ayarlanmış. Çok teşekkürler .
11-09-2018
Gönderen:
Gürbüz Dinçer
Tur:
2018 kurban bayramı Vietnam Kamboçya turu
Mesaj:
Mükemmel bir tur. Oteller fevkalade ,gidilen restoranlar en iyileri. Tur programı çok güzel. Rüya gibi bir tatil geçirdiğimiz için Siamtura çok teşekkürler. Tur rehberimiz Yılmaz Bey için teşekkür etmek az gelir. Onun gibi rehberle bu tur bir kat daha mükemmelleşti. Tekrar buluşmak dileği ile.
27-08-2018
Gönderen:
Murat Meriç
Tur:
Bangkok-Phuket-Singapur
Mesaj:
19-27 Ağustos 2018 tarihleri arasında, Bangkok-Phuket-Singapur'a düzenlenen gezide gerek organizasyonun düzeni, otellerin secimi ve tur öncesi danışmanlığında de gösterdiği özenden dolayı Siam tura sonsuz teşekkürler. Daha önce Bali seyahatinde de tur danışmanlığı hizmeti aldığım Candan Hanım'a ayrıca teşekkür ediyorum. Şu an havaalanında transfer uçuşumu beklerken yorumlarını yapıyorum. Seyahatimiz boyunca güleryüzü enerjisi ve nezaketi ile her şeyimize koşturan, yardımcı olan rehberimiz Kerem Bey'e bu harika gezi için çok teşekkürler. Kerem beyin Tayland'da yaşıyor olması, gözlemlediğim kadarıyla diğer tur şirketlerinin rehberlerinin ondan yardım alıyor olması rehber seçiminde ne kadar özen gösterildiğini göstermektedir. Gezi hakkında söyleyeceğim Bangkok gece pazarı turunun yerine başka bir program konulabileceğini düşünüyorum. Saygılarımla
27-08-2018
Gönderen:
Serap-Barış Gültekin
Tur:
Tayland(Bangkok/Phuket) ve Singapur
Mesaj:
SiamTur’a ve özellikle pozitif enerjisi, sakinliği, güler yüzü ve iyi rehberlik hizmeti için Kerem Bey’e teşekkür ederiz.
28-07-2018
Gönderen:
ALİ KUTMAN
Tur:
Vietnam
Mesaj:
Herşey çok güzeldi başta Gaye hanım olmak üzere Siamtura tüşekkür ederiz
28-07-2018
Gönderen:
Uğur Şengül
Tur:
Vietnam
Mesaj:
13 . 20 temmuz tarihleri arasında, Vietnam'ın Saigon ve Hanoi illerine düzenlenen gezide gerek organizasyonun düzeni, otellerin secimi ve gezilen her yerin tarihinin ayrı ayrı güzelliği ve tarihinin ayrıntılı olarak anlatılması . Saymakla bitmeyen güzel restorantların seçimiyle . Ve özellikle Gaye hanımın misafirlerine karşı gösterdiği özene ayrıca teşekkür ederim . Gaye hanımla dünyanın diğer ucuna gidilir :-) teşekkürler Siamtur ailesi .