Boracay

KLASİK TUR

VİZE YOK
BORACAY
(7 GÜN 5 GECE)
TUR KODU: 153
1452 $
Başlayan Fiyatlarla
HAREKET TARİHİ

HER GÜN HAREKETLİ

 
1.GÜN
İSTANBUL - SİNGAPUR
 
Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde, en geç 10.00'da Singapur Havayolları Kontuarında olmanız gerekmektedir. Bilet ve pasaport işlemlerini takiben Singapur Havayolları tarifeli seferi ile Singapur aktarmalı Kalibo uçuşu;  
13.30 - 05.00 +1 İstanbul - Singapur uçuşu
08.20 - 13.45 Singapur - Kalibo uçuşu 
2.GÜN

SİNGAPUR - BORACAY

10.00’ da Singapur’dan ayrılarak 13.45’te Kalibo Havalimanı’na ulaşımınız gerçekleşiyor. Havalimanı’na varışımızın ardından, havalimanında bulunan araçlarımızla buradan ayrılarak otelimize doğru yola çıkıyoruz. Odalara yerleşmeler gerçekleştikten sonra misafirlerimizin tercihlerine göre dinlenebilmesi, ya da adayı dilediğince gezip keşfedebilmesi, sıcak kumlarda güneşe teslim olup, muhteşem denizin tadını çıkarmaları için yalnız bırakıyoruz.

 

 
3.GÜN
BORACAY
 

Sabah otelde kahvaltının ardından, dilerseniz ekstra olarak düzenlediğimiz Hoping Island Turu’yla Boraçay’daki ilk gününüze merhaba diyebilirsiniz. Teknemize binmek için, otelimizden çıkarak Balabag’a doğru yol alıyoruz. Burada teknemize binerek, ilk durağımız olan Magic Island’a doğru harekete geçiyoruz. Boraçay’ın güneydoğusunda yer alan bu adalara doğru giderken yolda yüzen restoranlar ve yüzen dalış okulları dikkatinizi çekiyor. Bu ada muhteşem doğasıyla bizi karşılıyor. Farklı kademelerde bambudan yapılmış tramplenler içeren bu adada, dilediğiniz yüksekliği seçip kendinizi berrak denizin kollarına bırakabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz mercan parçalarıyla kaplanmış yürüyüş yollarında gezinerek kendimizi yeşilin huzuruna dalma fırsatınız da var. Adadan ayrıldıktan 10 dakika sonra, ikinci adamız Crystal Cove Island’a geçiyoruz. İki kristal mağaraya dik merdivenlerden geçişimizi yapıyoruz, dilerseniz mağaranın içinde de denize girebilirsiniz. İkinci mağarada ise dar bir tünelde ilerleyerek denize açılıyoruz. Ardından harekete geçerek son adamız, adını timsaha olan benzerliğinden alan Crocodile Island’a yakın bir noktada konumlanıp, şnorkellerimizle mercanların ve renkli tropik balıkların hayatına dalıyoruz. Bu keyifli turumuzun ardından dinlenmek için otelimize dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz.

 

 
4.GÜN
BORACAY
 

Sabah kahvaltısının ardından, başka yerlerde karşınıza çıkması zor olan bir sualtı deneyimi yaşamak isterseniz, sizi ekstra olarak düzenlediğimiz Helmet Diving Turu’muzla güne başlayabilirsiniz. Bu tur size sanki yolda yürüyormuşçasına okyanusun altında yürüme şansı sunuyor.  Bu akıl almaz deneyim için otelimizden ayrılarak teknemizle dalış için uygun sığ bir noktaya konumlanıyoruz. Su altında rahatça nefes alıp gözlerinizi özgürce açabileceğiniz imkânlar sunacak camdan yapılmış başlıklarımızı giyerek su altındaki olağanüstü yaşama katılmak için son hazırlıklarımızı yapıyoruz. Size eşlik eden yetkilimizle beraber deniz altında kum üzerinde yürüyerek su altının renkli muhteşem dünyasının bir parçası olacaksınız. Hatta etrafınızı saran rengârenk balıkları ellerinizle besleme şansına bile sahipsiniz. Üstelik bu gezi sırasında yer altında çekilen fotoğrafınızla unutulmaz anılarınızı ölümsüzleştirebiliyorsunuz. Yaşadığımız etkileyici deneyimin sonunda dinlenmek üzere otelimize dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz.

 

 
5.GÜN
BORACAY
 

Otelde kahvaltının ardından, eğer Boraçay’ın tüm gizemini bir arada sunan bir macera arıyorsanız, ekstra olarak düzenlediğimiz Indiana Jones Eco Turu’na katılabilirsiniz. Filipinlerin en uzun mağarası olan Nabas’ı keşifle başlayan yolculuğumuzda, burada ilginç kristalize sarkıt ve dikitlerle karşılaşıyoruz. Dağın kalbine doğru ilerleyen heyecanlı yolculuğumuzda, Hurom-Hurom’da doğal kaynak suyuna ulaşarak, burada serinleme fırsatını yakalıyoruz. Yağmur ormanlarıyla çevrili bu fantastik ortamda vahşi doğayla buluşup, kuş sesleri eşliğinde cenneti andıran bu yerde huzura kavuşmamak elde değil. Ayrıca burada fotoğraflayabileceğiniz birçok akıl almaz kareler de yakalama şansınız oluyor. Keyifli bir öğle yemeği sonrası, içinizdeki Indiana Jones ruhuyla sahip olduğunuz olağanüstü hatıralarla beraber otelimize doğru harekete geçiyoruz.

 

 
6.GÜN
BORACAY
 

Sabah kahvaltısının ardından, Boraçay Adası’nı ayaklarınızın altına serecek ekstra olan Parasailing Turu’na katılabilirsiniz. Sürat teknemizde başlayan maceramız, Boraçay’da yapılan en popüler aktivitelerinden biri. Güvenlik önlemleri ve paraşütün vücudunuza bağlanmasından sonra teknenin hızlanmasıyla şişen paraşüt sayesinde havalanmaya başlıyorsunuz. Etrafını saran renkli paraşütte rahat bir şekilde otururken, adeta kanatlanmışçasına uçarken, bir yandan da sizi çeken tekneyle bembeyaz sahilin ve turkuaz denizin etkileyici görüntüsü karşısında heyecan dolu dakikalar yaşıyorsunuz. Tüm adayı kuşbakışı seyrinize sunan bu maceranın sonunda otelimize dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz.

 

 

7.GÜN
BORACAY - İSTANBUL
 

Sabah kahvaltısının ardından, buradaki son günümüzü misafirlerimizin dilediğince zaman geçirmeleri için, uçuş saatine kadar serbest zaman olarak ayırıyoruz. Bugüne kadar artık iyice tanıdığımız bu adada, bu zamanınızı ister gezinerek, isterseniz eşsiz denizin tadını çıkararak değerlendirebilirsiniz. Öğle saatlerine doğru havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Singapur aktarmalı İstanbul uçuşu; 

14.30 - 19.40 Singapur - Kalibo uçuşu

01.45 - 07.45 Kalibo - İstanbul uçuşu

 

 

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Singapur Havayolları ile İstanbul - Boracay – Istanbul ekonomi sınıfı uçuşlar
Boracay'da 5 gece iki kişilik odalarda kişi başı konaklama
Her gün açık büfe kahvaltı
Havaalanı vergileri
Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)
Klimalı araçlarda tüm transferler
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Balayı çiftleri için uçakta ve otelde özel ikramlar

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
 
Yurtdışına çıkış fonu (15.- TL)
Kişisel harcamalar
Ekstra Turlar
Seyahat Güvence Paketi (Seyahat Sağlık ve Tur İptali sigortalarını kapsar)

Önemli Notlar:
-    Yurt dışı gezilerinde planlanan dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport bulundurmak mecburidir ve turda ziyaret edilecek ülke sayısı kadar pasaportta boş sayfa bulundurulmalıdır. Bu veya herhangi bir diğer kişisel sebepten programdaki ülkelerden herhangi birine giriş yapamayan yolcuların sorumlulukları kendilerine aittir.
-    Bizzat Siamtur tarafından yolcu adına başvurulmasına rağmen yolcu adına kişisel sebeplerden vize alınamaması durumunda doğabilecek tur iptali ve değişikliklerden Siamtur sorumlu değildir. Acentamız yolcu ve konsolosluk arasında aracı konumundadır. 
-    Kayıt esnasında alınan tüm kişisel bilgiler yolcunun seyahat edeceği pasaportta yazdığı şeklinde olmalıdır. Hatalı bilgi nedeniyle doğabilecek iptal veya değişiklik bedellerinden yolcular sorumludur. 
-    Tur firmamız , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan firmamız sorumlu tutulamaz. Yolcuların uçaklardaki doluluk sebebiyle yan yana oturamaması acentemizin sorumluluğunda değildir. Bu durumu önlemek amacıyla yolcuların havaalanına erken gitmeleri önerilmektedir. 
-    Bazı turların içinde yer alabilecek uçak biletlerinde mil kazanma, mille sınıf yükseltme, online check-in, iade ve değişiklik gibi işlemler yapılamayabilmektedir. Tura kaydınız esnasında bu bilgileri seyahat danışmanınıza sormanız gerekmektedir. Online check-in yapılabilecek biletlerde de bu işlem yolculara ait olup acentamız tarafından sadece koltuk rezervasyonu yapılmaktadır. 
-    Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir. Bu bagaj hakkı tur esnasında kullanılan ara uçuşlarda standart kilo haklarından daha az olabilmektedir. 
-    Tur programında belirtilen ekstra ve tura dahil turlarımızın; uçuşlarda olabilecek değişiklikler, araç müsaitliği, katılım sayısı ve rehberimizin insiyatifine bağlı olarak günleri ve fiyatları değişebilir veya iptal olabilir. 
-    Firmamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
-    Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz.
-    Otellerde check-out (otelden çıkış) Saat 12:00. Check-in (otele giriş) Saat 14:00'dır. Bazı otellerde bu saatler değişiklik gösterebilmektedir. Müsaitlik çerçevesinde bu saatlerde esneklik yapmak veya bedeli karşılığı değişiklik yapmak otel inisiyatifinde olup, talep halinde doğabilecek masraflar yolcuya aittir. 
-    2-12 yaş arası çocuk indirimleri, çocuk iki kişilik odada ilave yatak ile üçüncü kişi olarak kaldığında geçerlidir.
-    3 Kişilik odada (Triple) konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp portatif olabilmektedir.
-    Grup turlarında içeriği aynı ancak otel katagorisi farklı olan turlar birleştirilebilir. Bu birleştirmede sadece kalınan oteller farklı ancak tüm turlar birlikte yapılacaktır.
İş bu uluslararası kuralları da içeren metinler tur satın alındığında kabul edilmiş sayılır.

Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
3 Yıldız Aloha Boracay Hotel Jr Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0303 Ocak 2017 -23 Ocak 2017 1452 $
3 Yıldız Aloha Boracay Hotel Deluxe Twin Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0303 Ocak 2017 -23 Ocak 2017 1495 $
3 Yıldız Aloha Boracay Hotel Deluxe Balcony Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0303 Ocak 2017 -23 Ocak 2017 1514 $
3 Yıldız Aloha Boracay Hotel Jr Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2424 Ocak 2017 -03 Şubat 2017 1495 $
3 Yıldız Aloha Boracay Hotel Deluxe Twin Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2424 Ocak 2017 -03 Şubat 2017 1572 $
3 Yıldız Aloha Boracay Hotel Deluxe Balcony Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2424 Ocak 2017 -03 Şubat 2017 1604 $
3 Yıldız Aloha Boracay Hotel Jr Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0404 Şubat 2017 -31 Mart 2017 1452 $
3 Yıldız Aloha Boracay Hotel Deluxe Twin Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0404 Şubat 2017 -31 Mart 2017 1495 $
3 Yıldız Aloha Boracay Hotel Deluxe Balcony Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0404 Şubat 2017 -31 Mart 2017 1514 $
4 Yıldız Ambassador In Paradise Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0303 Ocak 2017 - 25 Ocak 2017 1920 $
4 Yıldız Ambassador In Paradise Deluxe Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0303 Ocak 2017 - 25 Ocak 2017 1971 $
4 Yıldız Ambassador In Paradise Premier Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0303 Ocak 2017 - 25 Ocak 2017 2126 $
4 Yıldız Ambassador In Paradise Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2626 Ocak 2017 -31 Ocak 2017 2073 $
4 Yıldız Ambassador In Paradise Deluxe Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2626 Ocak 2017 -31 Ocak 2017 2123 $
4 Yıldız Ambassador In Paradise Premier Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2626 Ocak 2017 -31 Ocak 2017 2329 $
4 Yıldız Ambassador In Paradise Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-3131 Ocak 2017 -31 Mayıs 2017 1920 $
4 Yıldız Ambassador In Paradise Deluxe Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-3131 Ocak 2017 -31 Mayıs 2017 1971 $
4 Yıldız Ambassador In Paradise Premier Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-3131 Ocak 2017 -31 Mayıs 2017 2126 $
4 Yıldız Ambassador In Paradise Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-06-0101 Haziran 2017 - 15 Aralık 2017 1768 $
4 Yıldız Ambassador In Paradise Deluxe Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-06-0101 Haziran 2017 - 15 Aralık 2017 1869 $
4 Yıldız Ambassador In Paradise Premier Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-06-0101 Haziran 2017 - 15 Aralık 2017 1971 $
3 Yıldız Boracay Haven Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0303 Ocak 2017 -23 Ocak 2017 1535 $
3 Yıldız Boracay Haven Resort Deluxe With Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0303 Ocak 2017 -23 Ocak 2017 1564 $
3 Yıldız Boracay Haven Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2424 Ocak2017 -31 Ocak 2017 1591 $
3 Yıldız Boracay Haven Resort Deluxe With Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2424 Ocak2017 -31 Ocak 2017 1623 $
3 Yıldız Boracay Haven Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0101 Şubat 2017 - 31 Mart 2017 1535 $
3 Yıldız Boracay Haven Resort Deluxe With Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0101 Şubat 2017 - 31 Mart 2017 1564 $
3 Yıldız Boracay Mandarin Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0505 Ocak 2017 - 24 Ocak 2017 1604 $
3 Yıldız Boracay Mandarin Premier Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0505 Ocak 2017 - 24 Ocak 2017 1645 $
3 Yıldız Boracay Mandarin Premier Deluxe Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0505 Ocak 2017 - 24 Ocak 2017 1682 $
3 Yıldız Boracay Mandarin Grand Pool Side Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0505 Ocak 2017 - 24 Ocak 2017 1770 $
3 Yıldız Boracay Mandarin Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2525 Ocak 2017 - 31 Ocak 2017 1746 $
3 Yıldız Boracay Mandarin Premier Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2525 Ocak 2017 - 31 Ocak 2017 1813 $
3 Yıldız Boracay Mandarin Premier Deluxe Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2525 Ocak 2017 - 31 Ocak 2017 1877 $
3 Yıldız Boracay Mandarin Grand Pool Side Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2525 Ocak 2017 - 31 Ocak 2017 1982 $
3 Yıldız Boracay Mandarin Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0101 Şubat 2017 - 31 Mart 2017 1604 $
3 Yıldız Boracay Mandarin Premier Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0101 Şubat 2017 - 31 Mart 2017 1645 $
3 Yıldız Boracay Mandarin Premier Deluxe Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0101 Şubat 2017 - 31 Mart 2017 1682 $
3 Yıldız Boracay Mandarin Grand Pool Side Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0101 Şubat 2017 - 31 Mart 2017 1770 $
4 Yıldız Boracay Regency Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0303 Ocak 2017 -26 Ocak 2017 1639 $
4 Yıldız Boracay Regency Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0303 Ocak 2017 -26 Ocak 2017 1719 $
4 Yıldız Boracay Regency Premier Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0303 Ocak 2017 -26 Ocak 2017 1765 $
4 Yıldız Boracay Regency Premier Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0303 Ocak 2017 -26 Ocak 2017 1869 $
4 Yıldız Boracay Regency Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2727 Ocak 2017 - 01 Şubat 2017 1722 $
4 Yıldız Boracay Regency Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2727 Ocak 2017 - 01 Şubat 2017 1818 $
4 Yıldız Boracay Regency Premier Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2727 Ocak 2017 - 01 Şubat 2017 1883 $
4 Yıldız Boracay Regency Premier Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2727 Ocak 2017 - 01 Şubat 2017 2006 $
4 Yıldız Boracay Regency Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0202 Şubat 2017 -31 Mart 2017 1639 $
4 Yıldız Boracay Regency Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0202 Şubat 2017 -31 Mart 2017 1719 $
4 Yıldız Boracay Regency Premier Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0202 Şubat 2017 -31 Mart 2017 1765 $
4 Yıldız Boracay Regency Premier Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0202 Şubat 2017 -31 Mart 2017 1869 $
5 Yıldız Discovery Shores JunioR Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2016-12-2020 Aralık 2016 - 09 Ocak 2017 2420 $
5 Yıldız Discovery Shores One Bedroom Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2016-12-2020 Aralık 2016 - 09 Ocak 2017 2656 $
5 Yıldız Discovery Shores One Bedroom Suite Premier Oda Kahvaltı Özel Araç 2016-12-2020 Aralık 2016 - 09 Ocak 2017 2819 $
5 Yıldız Discovery Shores JunioR Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1010 Ocak 2017 -25 Ocak 2017 2241 $
5 Yıldız Discovery Shores One Bedroom Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1010 Ocak 2017 -25 Ocak 2017 2458 $
5 Yıldız Discovery Shores One Bedroom Suite Premier Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1010 Ocak 2017 -25 Ocak 2017 2578 $
5 Yıldız Discovery Shores JunioR Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2626 Ocak 2017 -30 Ocak 2017 2420 $
5 Yıldız Discovery Shores One Bedroom Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2626 Ocak 2017 -30 Ocak 2017 2656 $
5 Yıldız Discovery Shores One Bedroom Suite Premier Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2626 Ocak 2017 -30 Ocak 2017 2819 $
5 Yıldız Discovery Shores JunioR Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-3131 Ocak 2017 -31 Mart 2017 2241 $
5 Yıldız Discovery Shores One Bedroom Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-3131 Ocak 2017 -31 Mart 2017 2458 $
5 Yıldız Discovery Shores One Bedroom Suite Premier Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-3131 Ocak 2017 -31 Mart 2017 2578 $
4 Yıldız Fairways & Bluewater Superior Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak 2017 -24 Ocak 2017 1511 $
4 Yıldız Fairways & Bluewater Premier Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak 2017 -24 Ocak 2017 1548 $
4 Yıldız Fairways & Bluewater Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak 2017 -24 Ocak 2017 1575 $
4 Yıldız Fairways & Bluewater Superior Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2525 Ocak 2017 - 31 Ocak 2017 1808 $
4 Yıldız Fairways & Bluewater Premier Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2525 Ocak 2017 - 31 Ocak 2017 1885 $
4 Yıldız Fairways & Bluewater Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2525 Ocak 2017 - 31 Ocak 2017 1942 $
4 Yıldız Fairways & Bluewater Superior Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0101 Şubat 2017 -31 Mart 2017 1511 $
4 Yıldız Fairways & Bluewater Premier Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0101 Şubat 2017 -31 Mart 2017 1548 $
4 Yıldız Fairways & Bluewater Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0101 Şubat 2017 -31 Mart 2017 1575 $
4 Yıldız Fridays Beach Resort Premier Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1212 Ocak 2017- 24 Ocak 2017 2268 $
4 Yıldız Fridays Beach Resort Premier Beach View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1212 Ocak 2017- 24 Ocak 2017 2388 $
4 Yıldız Fridays Beach Resort Premier Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2525 Ocak 2017 -08 Şubat 2017 2616 $
4 Yıldız Fridays Beach Resort Premier Beach View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2525 Ocak 2017 -08 Şubat 2017 2763 $
4 Yıldız Fridays Beach Resort Premier Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0909 Şubat 2017 -07 Nisan 2017 2268 $
4 Yıldız Fridays Beach Resort Premier Beach View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0909 Şubat 2017 -07 Nisan 2017 2388 $
4 Yıldız Fridays Beach Resort Premier Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0808 Nisan 2017 - 18 Nisan 2017 2616 $
4 Yıldız Fridays Beach Resort Premier Beach View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0808 Nisan 2017 - 18 Nisan 2017 2763 $
4 Yıldız Fridays Beach Resort Premier Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0919 Nisan 2017 -30 Haziran 2017 2268 $
4 Yıldız Fridays Beach Resort Premier Beach View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0909 Nisan 2017 - 16 Nisan 2017 2388 $
3 Yıldız Henan Garden Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0303 Ocak 2017 -26 Ocak 2017 1647 $
3 Yıldız Henan Garden Premier Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0303 Ocak 2017 -26 Ocak 2017 1687 $
3 Yıldız Henan Garden Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2727 Ocak 2017 - 01 Şubat 2017 1709 $
3 Yıldız Henan Garden Premier Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2727 Ocak 2017 - 01 Şubat 2017 1752 $
3 Yıldız Henan Garden Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0202 Şubat 2017 -31 Mart 2017 1647 $
3 Yıldız Henan Garden Premier Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0202 Şubat 2017 -31 Mart 2017 1687 $
4 Yıldız Hennan Lagoon Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0303 Ocak 2017 - 26 Ocak 2017 1738 $
4 Yıldız Hennan Lagoon Premier Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0303 Ocak 2017 - 26 Ocak 2017 1786 $
4 Yıldız Hennan Lagoon Grand Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0303 Ocak 2017 - 26 Ocak 2017 1818 $
4 Yıldız Hennan Lagoon Premier With Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0303 Ocak 2017 - 26 Ocak 2017 1893 $
4 Yıldız Hennan Lagoon Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2727 Ocak 2017 -31 Mart 2017 1671 $
4 Yıldız Hennan Lagoon Premier Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2727 Ocak 2017 -31 Mart 2017 1706 $
4 Yıldız Hennan Lagoon Grand Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2727 Ocak 2017 -31 Mart 2017 1736 $
4 Yıldız Hennan Lagoon Premier With Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2727 Ocak 2017 -31 Mart 2017 1802 $
3 Yıldız Muse Hotel Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0505 Ocak 2017 -26 Ocak 2017 1645 $
3 Yıldız Muse Hotel Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2727 Ocak 2017 -02 Şubat 2017 1762 $
3 Yıldız Muse Hotel Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0303 Şubat 2017 -31 Mart 2017 1645 $
3 Yıldız Paradise Garden Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1616 Ocak 2017 -31 Mart 2017 1596 $
3 Yıldız Paradise Garden Superior Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1616 Ocak 2017 -31 Mart 2017 1634 $
3 Yıldız Paradise Garden JunioR Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1616 Ocak 2017 -31 Mart 2017 1669 $
5 Yıldız Shangri-la's Boracay Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0505 Ocak 2017 - 26 Ocak 2017 2487 $
5 Yıldız Shangri-la's Boracay Deluxe Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0505 Ocak 2017 - 26 Ocak 2017 2602 $
5 Yıldız Shangri-la's Boracay Premier Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0505 Ocak 2017 - 26 Ocak 2017 2699 $
5 Yıldız Shangri-la's Boracay Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2727 Ocak 2017 -02 Şubat 2017 3148 $
5 Yıldız Shangri-la's Boracay Deluxe Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2727 Ocak 2017 -02 Şubat 2017 3279 $
5 Yıldız Shangri-la's Boracay Premier Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2727 Ocak 2017 -02 Şubat 2017 3413 $
5 Yıldız Shangri-la's Boracay Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0303 Şubat 2017 -31 Mart 2017 2487 $
5 Yıldız Shangri-la's Boracay Deluxe Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0303 Şubat 2017 -31 Mart 2017 2602 $
5 Yıldız Shangri-la's Boracay Premier Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0303 Şubat 2017 -31 Mart 2017 2699 $
4 Yıldız The Disrict Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak 2017 - 23 Ocak 2017 1765 $
4 Yıldız The Disrict Resort Premier Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak 2017 - 23 Ocak 2017 1813 $
4 Yıldız The Disrict Resort Deluxe Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak 2017 - 23 Ocak 2017 2030 $
4 Yıldız The Disrict Resort Premier Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0404 Ocak 2017 - 23 Ocak 2017 2086 $
4 Yıldız The Disrict Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2424 Ocak 2017 -31 Ocak 2017 1813 $
4 Yıldız The Disrict Resort Premier Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2424 Ocak 2017 -31 Ocak 2017 1859 $
4 Yıldız The Disrict Resort Deluxe Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2424 Ocak 2017 -31 Ocak 2017 2086 $
4 Yıldız The Disrict Resort Premier Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2424 Ocak 2017 -31 Ocak 2017 2137 $
4 Yıldız The Disrict Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0101 Şubat 2017 -08 Nisan 2017 1765 $
4 Yıldız The Disrict Resort Premier Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0101 Şubat 2017 -08 Nisan 2017 1813 $
4 Yıldız The Disrict Resort Deluxe Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0101 Şubat 2017 -08 Nisan 2017 2030 $
4 Yıldız The Disrict Resort Premier Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0101 Şubat 2017 -08 Nisan 2017 2086 $
4 Yıldız The Disrict Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0909 Nisan 2017 - 16 Nisan 2017 1813 $
4 Yıldız The Disrict Resort Premier Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0909 Nisan 2017 - 16 Nisan 2017 1859 $
4 Yıldız The Disrict Resort Deluxe Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0909 Nisan 2017 - 16 Nisan 2017 2086 $
4 Yıldız The Disrict Resort Premier Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0909 Nisan 2017 - 16 Nisan 2017 2137 $
4 Yıldız The Disrict Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1717 Nisan 2017 - 31 Mayıs 2017 1765 $
4 Yıldız The Disrict Resort Premier Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1717 Nisan 2017 - 31 Mayıs 2017 1813 $
4 Yıldız The Disrict Resort Deluxe Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1717 Nisan 2017 - 31 Mayıs 2017 2030 $
4 Yıldız The Disrict Resort Premier Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1717 Nisan 2017 - 31 Mayıs 2017 2086 $
5 Yıldız The Lind Boracay Garden Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak 2017 -24 Ocak 2017 2057 $
5 Yıldız The Lind Boracay Sea Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak 2017 -24 Ocak 2017 2172 $
5 Yıldız The Lind Boracay Beach Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak 2017 -24 Ocak 2017 2289 $
5 Yıldız The Lind Boracay Garden With Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak 2017 -24 Ocak 2017 2535 $
5 Yıldız The Lind Boracay Garden Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2525 Ocak 2017 -03 Şubat 2017 2337 $
5 Yıldız The Lind Boracay Sea Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2525 Ocak 2017 -03 Şubat 2017 2455 $
5 Yıldız The Lind Boracay Beach Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2525 Ocak 2017 -03 Şubat 2017 2573 $
5 Yıldız The Lind Boracay Garden With Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-2525 Ocak 2017 -03 Şubat 2017 2819 $
5 Yıldız The Lind Boracay Garden Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0404 Şubat 2017 -31 Mart 2017 2057 $
5 Yıldız The Lind Boracay Sea Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0404 Şubat 2017 -31 Mart 2017 2172 $
5 Yıldız The Lind Boracay Beach Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0404 Şubat 2017 -31 Mart 2017 2289 $
5 Yıldız The Lind Boracay Garden With Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-02-0404 Şubat 2017 -31 Mart 2017 2535 $
EKSTRA TURLAR
Tur AdıFiyat
Hopping Island Turu50 USD
Helmet Diving Turu20 USD
Indiana Jones Eco Turu55 USD
Parasailing Turu20 USD
14-02-2019
Gönderen:
Gülin oskui
Tur:
Filipinler
Mesaj:
Herzamanki gibi müthiş bir Asya deneyimi yaşadık , son derece konforlu bir seyahat hazırladığınız için çok teşekkür ederiz, Yeni keşiflerde buluşmak dileği ile
07-02-2019
Gönderen:
Op.Dr.İbrahim Oskui
Tur:
Filipinler gezisi
Mesaj:
Uzun yıllardan beri Siamturla dunyanın güzel bölgelerine seyahat etmekteyim genellikle kış aylarında sıcak bölgeleri tercih ediyorum,Siamtur sayesinde bir çok egzotik bölgeleri mutlu bir şekilde gezdik. Bu sene Siamtur tarafından Filipinler önerildi, hakkında hiç bir bilgim olmamasına rağmen Siamturu yakından tanıdığım için kabul ettim fakat doğru bir tercih yaptığımızı filipinlerde her gezdiğim bölgede gördüm, nefis bir ülke muazzam tabiat ve doğa manzaralı deniz,kum güneş enfes.. insanların bir kısmı fakir olsalar bile düzgün giyimli sempatik güleryüzlü ve çok saygılılar. Kısacası yıllar içerisinde yaptığım kış tatilleri içerisinde yaptığım en güzel tatil olduğuna Ailece karar verdik. nefis otellerde çok güzel zaman geçirdik. Filipinlere tekrar gitmeyi düşünebiliriz ağzımızda enfes bir tat bırakmıştır. yolu belki uzak, insanin gozunde buyuyebilir fakat o kadar keyifli ve guzel ki hakikaten yol insani yormuyor. dogayi, kış aylarında yazı, güzel yaşamayı, yemeği, gezmeyi sevenler için kesinlikle tavsiye ediyorum. Oskui Ailesi
07-02-2019
Gönderen:
Ali Rıza Kara
Tur:
Vietnam-Kamboçya-Laos (19-31 Ocak 2019)
Mesaj:
Eşim ile beraber çeşitli tur şirketleri ile pek çok turlara katıldık. Bir arkadaşımızın özel telkinleri üzerine “Siamtur” ile ilk kez seyahat ettik. Kaldığımız otelleri ve gecelediğimiz tekneyi çok beğendik ve olanaklarından memnun kaldık. Her türlü deniz ürünleri meraklısı olan benim için, yemeklerin genellikle deniz ürünleri ağırlıklı olması çok güzeldi. Arkadaşlarımın bazı deniz ürünlerinde seçici olmaları nedeniyle güzelim deniz ürünlerinin israf olmaması için gayret göstermem nedeniyle 12 gün sonunda 3 kilo almama neden oldu. Rehberimiz Gaye Hatipoğlu sınır kapılarında, bütün formalitelerle gruptakiler adına gösterdiği çaba ve uğraşlar için hiç yüksünmedi. Güler yüzü, nezaketi, samimi yaklaşımı ve rehber olarak da bilgilendirmesi mükemmeldi. Vietnam, Kamboçya, Laos turumuzda samimi, içten hal ve hoşgörü davranışı içerisinde bulunarak turumuzun renkli ve neşeli geçmesine neden olan bütün arkadaşlarımız ile sevgili rehberimize teşekkürler ederiz. İki ufak önerim var. Birinci önerim, tam pansiyon konaklamalarda lokantalarda “natürel içme suyu” ekstra olmasın. Su yemeğin vazgeçilmez unsurudur. Keyfe keder ekstra ihtiyaç değildir. Şayet bedel farkı oluşturuyor ise toplam bedele ilave edilsin. İkinci önerim, alışveriş zamanlaması yetersiz kalıyor ve bazı çarşı pazar yerleri ise iyi halli mekanlar da olsun. “Siamtur” ile ilk kez seyahat ettik, Çok memnun kaldık. Seyyahlara tavsiye etmede hiç tereddüt etmeyeceğiz. Bütün “Siamtur” çalışanlarına sevgilerimizle…
06-02-2019
Gönderen:
AYNUR ŞAHİN
Tur:
Vietnam-Kamboçya
Mesaj:
Tek kelimeyle çok keyifli bir tatildi. Bana göre, SİAMTUR, Uzak Doğu turu düşünenler için, ilk tercih olması gereken bir tur şirketi. Bölgeye çok hakimler. Otel seçimleri yerel rehberlik hizmetleri, zamanı iyi kullanma konusunda çok başarılılar. Restoran seçimleri konusunda ise biraz daha standardize edilmeli diye düşünüyorum. İlk günler, Yemek konusunda çok seçici olan beni, yerel Restaurantlar biraz zorladı. İlk günler, üst üste aynı tip, yerel yemek tercihinden hoşlanmasam da sonraki günlerde ki international Restaurant çeşitliliği ile gezimiz, daha keyifli geldi. Hatta bazı Restaurantlar standartların çok üzerinde kaliteye sahipti diyebilirim. Tura katılanların da kalitesinden bahsetmeden geçemeyeceğim. Hepsi elit, hepsi güzel insanlar dı? Herkese teşekkürler.. Tabii ki en büyük teşekkür Siamtur’a...
05-02-2019
Gönderen:
H. Erdal Ersöz
Tur:
Vietnam-Kamboçya-Laos
Mesaj:
Tura oğlumla beraber katıldık. Herşeyi ile güzel planlanmış, dolu dolu bir turdu. Çok memnun kaldık. Rehberimiz Gaye hanım, bölgeyi iyi bilen, grubu gayet iyi idare eden, zamanı en faydalı şekilde kullanan deneyimli ve tecrübeli bir insan. Sınır kapılarında, bütün formalitelerle gruptakiler adına bizzat uğraştı.Bize sadece polisten geçmek kaldı. Kendisine bir kez daha bu güzel tur için teşekkür ediyorum. Oğlumla birlikte unutulmaz anlar ve hatıralar biriktirdik.Herkese tavsiye ederim.
05-02-2019
Gönderen:
F. Aslı Baycan
Tur:
Orta Vietnam ‘lı Vietnam-Kamboçya-Laos
Mesaj:
Her yönüyle çok iyi hazırlanmış mükemmel bir gezi yaşadık. Seçilen oteller ve restoranlar çok iyi idi. Sevgili Gaye’nin gezi boyunca gösterdiği dostluk, anlayış, hoşgörü ve sabrı çok sevdim. Gülen yüzü hiç değişmedi. Ayrıca rehber olarak da bilgilendirmesi mükemmeldi. Herkese şimdiden acentanızı önermeye başladım. Ben de uzak doğu gezilerim için başa koydum. Tekrar çok teşekkürler ve sevgiler.
05-02-2019
Gönderen:
Funda BUDAK
Tur:
VİETNAM KAMBOÇYA LAOS
Mesaj:
Gidiş dönüş uçuşları hariç dört iç hat uçuşunun olduğu uzun bir turu tamamladık. Uçuş saatleri öyle iyi ayarlanmıştı ki hiç zaman kaybımız olmadı. Rotamız profesyonelce oluşturulmuştu. Kaldığımız oteller ,restoranlar ,ulaşım araçları özenle seçilmişti. Hiçbir aksaklığın olmasına izin vermediler. Böyle olunca bize de muhteşem coğrafyanın tadını çıkarmak kaldı. Rehberimiz Gaye Hanımın güler yüzü, nezaketi, samimi yaklaşımıyla rüya gibi bir tatil geçirdik. Geziye katıldığımız iki arkadaşım ve ben çok çok teşekkür ediyoruz. Başka bir rotada görüşmek dileğiyle....
05-02-2019
Gönderen:
Ahmet AKGÜN
Tur:
VİETNAM-KAMBOÇYA
Mesaj:
Siam Tur ile katıldığımız turumuzda hiçbir aksama yaşamadan mükemmel bir tatil geçirdik. ulaşım, konaklama ve yemek organizasyonları harikaydı. Rehberimiz Gürsel Bey bilgileri ile turumuza çok renk kattı. Ayrıca tarafımız için yaptıkları sürprizler çok güzeldi. Kesinlikle tavsiye edilecek bir tatil organizasyonuydu. Teşekkürler Siam tur ve ekibi. Tekrar görüşmek üzere.
05-02-2019
Gönderen:
Çiğdem Önsiper
Tur:
Vietnam-Kamboçya
Mesaj:
Tecrübeli rehberimiz en büyük şansımızdı,güzel insanlar ve güzel yerler de eklenince süper bir gezi oldu..Artık uzakdoğu denince başka tur tanımam..teşekkürler...
05-02-2019
Gönderen:
Ülya - Hüseyin BÜYÜKKAYIKCI
Tur:
21.1 - 30.1.2019 tarihli Vietnam Kamboçya Turu
Mesaj:
Bu tura ANKARA'dan katıldık. 4 yıldızlı otellerde konakladık. Tam pansiyon bir tur idi. Kaldığımız oteller beş yıldızlı otelleri hiç aratmadı ve çok rahat konakladık. Yemek konusunda seçici olmamıza rağmen çok doyurucu ve çeşitli menüler sayesinde kilo aldığımız gibi farklı yöresel tatları yaşamanın keyfine de vardık. Gezilen yerler ve özellikle Halong Körfezindeki teknede konaklama da mükemmel idi. Çok keyifli ve doyurucu bir tatil yaşadık. SİAM TUR'a gönülden teşekkür ederken böyle bir turu hemen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.