Maldivler

KLASİK TUR EN DÜŞÜK FİYAT!

VİZE YOK
MALDIVLER
(7 GÜN 5 GECE)
TUR KODU: 146
1295 $
Başlayan Fiyatlarla
HAREKET TARİHİ

HER GÜN HAREKETLİ

 
1.GÜN 
İSTANBUL - MALDİVLER
 

Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde, en geç 23.00'da Türk Havayolları Kontuarında olmanız gerekmektedir. Bilet ve pasaport işlemlerini takiben Türk Havayolları tarifeli seferi ile Male uçuşu;  

01.55 - 12.05 İstanbul - Male uçuşu

 
2.GÜN 

MALDİVLER

 

Hulhule Adası’nda bulunan Male Havalimanı’na varışımızın ardından, otelinizin havalimanına uzaklığına bağlı olarak, deniz uçağı ya da sürat motoruyla otele doğru yola çıkıyoruz. Odalara yerleşmeler gerçekleştikten sonra misafirlerimizin tercihlerine göre otel imkânlarından yararlanarak, dinlenebilmesi ya da adayı dilediğince gezip eşsiz denizin ve adanın tadını çıkarabilmeleri için yalnız bırakıyoruz.

 

 
3.GÜN 

MALDİVLER

 

Otelde kahvaltımızın ardından, eğer dilerseniz ekstra olarak düzenlediği Mavi Safari Turu’na katılabilirsiniz. Maldivler’in en büyük özelliklerinden biri, mercan kayalıklarının yarattığı var olan olağanüstü sualtı dünyası. Sahip olduğu dünyanın en güzel dalış noktalarıyla dünyanın önemli dalış merkezlerinin başında gelen Maldivler’de şnorkel yapılabilecek en güzel aktivitelerden biri. Cam gibi berrak suları sayesinde, net bir şekilde göreceğiniz birbirinden farklı su altı canlılarıyla tanışma fırsatı bulacaksınız. Muhteşem mercanların arasında, uçurumun kenarında yüzerek renk cümbüşü haline gelmiş bu tarif edilmesi zor manzaraya sahip sualtını keşfetmek tarif edilmez bir mutluluk. Üstelik bunun için dalış tecrübenizin olması bile gerekmiyor. Amatörler için de gerçekleşen bu turlar size hayal edilmesi zor deneyimler yaşatıyor. Sualtının hiç bilmediğiniz dünyasına olan yolculuğumuzun bitişiyle otelimize dönüş için harekete geçiyoruz.

 

 

 
4.GÜN 

MALDİVLER

 

Otel kahvaltımızın ardından, misafirlerimizin dilediğince zaman geçirmeleri, tercihlerine göre otel imkânlarından yararlanıp, denizin ve beldenin tadını çıkarabilmeleri için serbest zaman olarak ayırıyoruz. Dilerseniz, sonrasında saat 17.00’de düzenlenecek ekstra olan Night Fishing Turu’na katılabilirsiniz. Bu turda yetkililer eşliğinde yerel teknelerle mercanların dışına çıkıyoruz. Balık tutma konusunda tecrübeniz olmasa bile size eşlik eden yetkililer her konuda yardımcı olarak en kolay yöntemleriyle öğrenmenizi sağlıyorlar. Maldivler’in sahip olduğu zengin sualtı dünyası sayesinde, aklınıza gelmeyecek Jack Fish, Blue Fish ve Baracuda gibi balıkları bile yakalama şansına sahip oluyorsunuz. Ayrıca bu turda balık tutmanın yanında, denizin ortasında muhteşem bir gün batımı manzarasına tanık oluyorsunuz. Eğer isterseniz tur sonrası tutabildiğiniz balıkları alarak, belli bir ücret karşılığında kendiniz için özel olarak hazırlatabiliyorsunuz. Bu tur sonrasında konaklamak için otelimize dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz.

 
5.GÜN 

MALDİVLER

 

Maldivler’deki yeni bir günle beraber, kahvaltının ardından dilerseniz ekstra olarak düzenlediğimiz Hopping Island Turu’na katılabilirsiniz. Bu tur size otel çevresinde bulunan diğer adaları gezme fırsatı sunuyor. Bu el değmemiş adaları gezerken bir yandan doğayı keşfedip, bir yandan da berrak denizin, bembeyaz kumsalların tadını çıkarabilirsiniz. Bunun yanında size keşfedilmemiş sınırsız su altı dünyasını tanıtacak uygun noktalarda verilen molalarla, şnorkel yapma imkânı sunuyor. Adalar gezintimiz sırasında balıkçı köyü olan bir adada durarak burada deniz ürünlerinden oluşan öğle yemeklerimizi yiyoruz. Ardından diğer adalara ziyaretimizi de tamamlayarak, dinlenmek için otelimize dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz.

 
6.GÜN 

MALDİVLER

 

Buradaki son günümüzde arzu ederseniz ekstra olarak düzenlediğimiz Male Shopping Turu’na katılabilirsiniz. Otelde kahvaltımızın ardından 09.00’da otelimizden ayrılarak sürat botlarımızla Male’ye doğru harekete geçiyoruz. Alışverişe başlamadan önce, okyanusun ortasına kurulmuş bu başkentin içinde ufak bir tura çıkıyoruz. Male’nin en işlek caddesi olan Boduthakurufaanu Magu’dan bağımsızlığı simgeleyen şehrin en büyük meydanı Jumhooree Maidhaan’a doğru ilerliyoruz. Ardından Sultan İbrahim İskender tarafından yapılan, Hukuru Miskiiy adıyla da bilinen Cuma Caami, Ulusal Müzesi, Sultan Parkı, İslami Kütüphanesi ve Male’nin en hareketli yeri olan balık pazarına ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Geriye kalan zamanımızda, Avustralya’dan getirilen köpek dişlerine kadar aradığınız birçok şeyi bulabileceğiniz başkentte dilediğinizce alışveriş yapmak için gezimize devam ediyoruz. Saat 16.00’da otelimize dönmek için sürat botumuza binerek yola çıkıyoruz.

 
7.GÜN 
MALDİVLER - İSTANBUL
 

Sabah kahvaltısının ardından uçuş saatinize kadar otelde dinlenmeniz için ayrılan süre sonrası akşam üzeri havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından İstanbul uçuşu;

22.45 - 05.05 Male -İstanbul uçuşu

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Türk Havayolları ile Istanbul - Malé – Istanbul ekonomi sınıfı uçuşlar
Maldivler'de 5 gece iki kişilik odalarda kişi başı konaklama
Sürat Teknesi veya Deniz Uçağı ile havaalanı - otel - havaalanı transferi
Havaalanı vergileri
Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)
Her Gün Açık Büfe Kahvaltı
Balayı çiftleri için uçakta ve otelde özel ikramlar
 
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
   
Yurtdışına çıkış fonu (15.- TL)
Kişisel harcamalar
Ekstra Turlar
  Seyahat Güvence Paketi (Seyahat Sağlık ve Tur İptali sigortalarını kapsar)

Önemli Notlar:
-    Yurt dışı gezilerinde planlanan dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport bulundurmak mecburidir ve turda ziyaret edilecek ülke sayısı kadar pasaportta boş sayfa bulundurulmalıdır. Bu veya herhangi bir diğer kişisel sebepten programdaki ülkelerden herhangi birine giriş yapamayan yolcuların sorumlulukları kendilerine aittir.
-    Bizzat Siamtur tarafından yolcu adına başvurulmasına rağmen yolcu adına kişisel sebeplerden vize alınamaması durumunda doğabilecek tur iptali ve değişikliklerden Siamtur sorumlu değildir. Acentamız yolcu ve konsolosluk arasında aracı konumundadır. 
-    Kayıt esnasında alınan tüm kişisel bilgiler yolcunun seyahat edeceği pasaportta yazdığı şeklinde olmalıdır. Hatalı bilgi nedeniyle doğabilecek iptal veya değişiklik bedellerinden yolcular sorumludur. 
-    Tur firmamız , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan firmamız sorumlu tutulamaz. Yolcuların uçaklardaki doluluk sebebiyle yan yana oturamaması acentemizin sorumluluğunda değildir. Bu durumu önlemek amacıyla yolcuların havaalanına erken gitmeleri önerilmektedir. 
-    Bazı turların içinde yer alabilecek uçak biletlerinde mil kazanma, mille sınıf yükseltme, online check-in, iade ve değişiklik gibi işlemler yapılamayabilmektedir. Tura kaydınız esnasında bu bilgileri seyahat danışmanınıza sormanız gerekmektedir. Online check-in yapılabilecek biletlerde de bu işlem yolculara ait olup acentamız tarafından sadece koltuk rezervasyonu yapılmaktadır. 
-    Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir. Bu bagaj hakkı tur esnasında kullanılan ara uçuşlarda standart kilo haklarından daha az olabilmektedir. 
-    Tur programında belirtilen ekstra ve tura dahil turlarımızın; uçuşlarda olabilecek değişiklikler, araç müsaitliği, katılım sayısı ve rehberimizin insiyatifine bağlı olarak günleri ve fiyatları değişebilir veya iptal olabilir. 
-    Firmamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
-    Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz.
-    Otellerde check-out (otelden çıkış) Saat 12:00. Check-in (otele giriş) Saat 14:00'dır. Bazı otellerde bu saatler değişiklik gösterebilmektedir. Müsaitlik çerçevesinde bu saatlerde esneklik yapmak veya bedeli karşılığı değişiklik yapmak otel inisiyatifinde olup, talep halinde doğabilecek masraflar yolcuya aittir. 
-    2-12 yaş arası çocuk indirimleri, çocuk iki kişilik odada ilave yatak ile üçüncü kişi olarak kaldığında geçerlidir.
-    3 Kişilik odada (Triple) konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp portatif olabilmektedir.
İş bu uluslararası kuralları da içeren metinler tur satın alındığında kabul edilmiş sayılır.

ADARAN PRESTIGE VADOO
ADARAN WATER VILLAS MEEDHUPPARU
ANANTARA DHIGU RESORT & SPA
ANANTARA VELI RESORT & SPA
ATMOSPHERE KANİFUSHİ MALDIVES
AYADA MALDIVES
CHAAYA LAGOON HAKURAA HURAA
CONSTANCE HALAVELI RESORT
CONSTANCE MOOFUSHI RESORT
HOLIDAY INN KANDOMA
LILY BEACH RESORT & SPA
MEDHUFUSHI ISLAND RESORT
MEERU ISLAND RESORT
OLHUVELI BEACH & SPA RESORT
PARADISE ISLAND RESORT
SHERATON FULL MOON RESORT
SUN ISLAND RESORT & SPA
TAJ EXOTICA
THE SUN SIYAM IRUFUSHI
VELASSARU MALDIVES
W RETREAT & SPA MALDIVES
Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
4 Yıldız Adaaran Club Rannalhi Standard Room Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-01-1111 Ocak - 31 Mart 2017 1664 $
4 Yıldız Adaaran Club Rannalhi Water Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-01-1111 Ocak - 31 Mart 2017 2146 $
4 Yıldız Adaaran Club Rannalhi Standard Room Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-04-0101 Nisan - 30 Nisan 2017 1525 $
4 Yıldız Adaaran Club Rannalhi Water Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-04-0101 Nisan - 30 Nisan 2017 1910 $
4 Yıldız Adaaran Club Rannalhi Standard Room Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 31 Temmuz 2017 1360 $
4 Yıldız Adaaran Club Rannalhi Water Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 31 Temmuz 2017 1745 $
4 Yıldız Adaaran Club Rannalhi Standard Room Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-08-0101 Ağustos - 31 Ağustos 2017 1595 $
4 Yıldız Adaaran Club Rannalhi Water Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-08-0101 Ağustos - 31 Ağustos 2017 2076 $
4 Yıldız Adaaran Club Rannalhi Standard Room Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 1403 $
4 Yıldız Adaaran Club Rannalhi Water Bungalow Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 1788 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Sunrise Water Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-01-1111 Ocak - 31 Mart 2017 3018 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Sunset Water Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-01-1111 Ocak - 31 Mart 2017 3152 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Honeymoon Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-01-1111 Ocak - 31 Mart 2017 3285 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Sunrise Water Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-04-0101 Nisan - 30 Nisan 2017 2603 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Sunset Water Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-04-0101 Nisan - 30 Nisan 2017 2710 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Honeymoon Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-04-0101 Nisan - 30 Nisan 2017 2817 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Sunrise Water Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 31 Temmuz 2017 2261 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Sunset Water Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 31 Temmuz 2017 2368 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Honeymoon Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 31 Temmuz 2017 2475 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Sunrise Water Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-08-0101 Ağustos - 31 Ağustos 2017 2646 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Sunset Water Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-08-0101 Ağustos - 31 Ağustos 2017 2780 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Honeymoon Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-08-0101 Ağustos - 31 Ağustos 2017 2914 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Sunrise Water Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 2261 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Sunset Water Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 2368 $
5 Yıldız Adaaran Prestige Vadoo Honeymoon Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 2475 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunrise Beach Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-02-2525 Şubat - 06 Nisan 2017 2557 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Beach Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-02-2525 Şubat - 06 Nisan 2017 2914 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Pool Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-02-2525 Şubat - 06 Nisan 2017 3199 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunrise Over Water Suite Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-02-2525 Şubat - 06 Nisan 2017 3003 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Over Water Suite Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-02-2525 Şubat - 06 Nisan 2017 3396 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Anantara Pool Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-02-2525 Şubat - 06 Nisan 2017 3592 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Anantara Over Water Pool Suit Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-02-2525 Şubat - 06 Nisan 2017 4252 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunrise Beach Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-04-0707 Nisan - 22 Nisan 2017 2766 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Beach Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-04-0707 Nisan - 22 Nisan 2017 3123 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Pool Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-04-0707 Nisan - 22 Nisan 2017 3408 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunrise Over Water Suite Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-04-0707 Nisan - 22 Nisan 2017 3211 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Over Water Suite Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-04-0707 Nisan - 22 Nisan 2017 3604 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Anantara Pool Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-04-0707 Nisan - 22 Nisan 2017 3801 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Anantara Over Water Pool Suit Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-04-0707 Nisan - 22 Nisan 2017 4461 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunrise Beach Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-04-2323 Nisan - 07 Mayıs 2017 2171 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Beach Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-04-2323 Nisan - 07 Mayıs 2017 2409 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Pool Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-04-2323 Nisan - 07 Mayıs 2017 2599 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunrise Over Water Suite Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-04-2323 Nisan - 07 Mayıs 2017 2468 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Over Water Suite Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-04-2323 Nisan - 07 Mayıs 2017 2730 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Anantara Pool Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-04-2323 Nisan - 07 Mayıs 2017 2861 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Anantara Over Water Pool Suit Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-04-2323 Nisan - 07 Mayıs 2017 3301 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunrise Beach Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-05-0808 Mayıs - 27 Temmuz 2017 2091 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Beach Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-05-0808 Mayıs - 27 Temmuz 2017 2212 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Pool Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-05-0808 Mayıs - 27 Temmuz 2017 2501 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunrise Over Water Suite Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-05-0808 Mayıs - 27 Temmuz 2017 2546 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Over Water Suite Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-05-0808 Mayıs - 27 Temmuz 2017 2712 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Anantara Pool Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-05-0808 Mayıs - 27 Temmuz 2017 2945 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Anantara Over Water Pool Suit Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-05-0808 Mayıs - 27 Temmuz 2017 3422 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunrise Beach Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-07-2828 Temmuz - 09 Eylül 2017 2226 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Beach Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-07-2828 Temmuz - 09 Eylül 2017 2450 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Pool Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-07-2828 Temmuz - 09 Eylül 2017 2699 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunrise Over Water Suite Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-07-2828 Temmuz - 09 Eylül 2017 2737 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Over Water Suite Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-07-2828 Temmuz - 09 Eylül 2017 2873 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Anantara Pool Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-07-2828 Temmuz - 09 Eylül 2017 3134 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Anantara Over Water Pool Suit Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-07-2828 Temmuz - 09 Eylül 2017 3720 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunrise Beach Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-09-1010 Eylül - 30 Eylül 2017 2091 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Beach Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-09-1010 Eylül - 30 Eylül 2017 2212 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Pool Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-09-1010 Eylül - 30 Eylül 2017 2501 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunrise Over Water Suite Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-09-1010 Eylül - 30 Eylül 2017 2546 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Over Water Suite Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-09-1010 Eylül - 30 Eylül 2017 2712 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Anantara Pool Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-09-1010 Eylül - 30 Eylül 2017 2945 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Anantara Over Water Pool Suit Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-09-1010 Eylül - 30 Eylül 2017 3422 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunrise Beach Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2017 2226 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Beach Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2017 2450 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Pool Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2017 2699 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunrise Over Water Suite Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2017 2737 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Over Water Suite Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2017 2873 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Anantara Pool Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2017 3134 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Anantara Over Water Pool Suit Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2017 3720 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunrise Beach Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-11-0101 Kasım - 19 Aralık 2017 2314 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Beach Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-11-0101 Kasım - 19 Aralık 2017 2555 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Pool Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-11-0101 Kasım - 19 Aralık 2017 2822 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunrise Over Water Suite Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-11-0101 Kasım - 19 Aralık 2017 2862 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Sunset Over Water Suite Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-11-0101 Kasım - 19 Aralık 2017 3009 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Anantara Pool Villa Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-11-0101 Kasım - 19 Aralık 2017 3287 $
5 Yıldız Anantara Dhigu Resort & Spa Anantara Over Water Pool Suit Yarım Pansiyon Speed Boat 2017-11-0101 Kasım - 19 Aralık 2017 3915 $
5 Yıldız Anantara Kihavah Villas Beach Pool Villa Oda Kahvaltı Sea Plane 2017-01-0909 Ocak - 07 Mayıs 2017 5196 $
5 Yıldız Anantara Kihavah Villas Sunset Beach Pool Villa Oda Kahvaltı Sea Plane 2017-01-0909 Ocak - 07 Mayıs 2017 5768 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Over Water Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-02-2525 Şubat - 06 Nisan 2017 2497 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Superior Over Water Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-02-2525 Şubat - 06 Nisan 2017 2560 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Deluxe Over Water Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-02-2525 Şubat - 06 Nisan 2017 2802 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Ocean Pool Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-02-2525 Şubat - 06 Nisan 2017 3300 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Deluxe Over Water Pool Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-02-2525 Şubat - 06 Nisan 2017 3702 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Over Water Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-04-0707 Nisan - 22 Nisan 2017 2706 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Superior Over Water Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-04-0707 Nisan - 22 Nisan 2017 2769 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Deluxe Over Water Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-04-0707 Nisan - 22 Nisan 2017 3010 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Ocean Pool Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-04-0707 Nisan - 22 Nisan 2017 3508 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Deluxe Over Water Pool Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-04-0707 Nisan - 22 Nisan 2017 3911 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Over Water Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-04-2323 Nisan - 07 Mayıs 2017 2131 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Superior Over Water Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-04-2323 Nisan - 07 Mayıs 2017 2258 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Deluxe Over Water Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-04-2323 Nisan - 07 Mayıs 2017 2431 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Ocean Pool Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-04-2323 Nisan - 07 Mayıs 2017 2787 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Deluxe Over Water Pool Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-04-2323 Nisan - 07 Mayıs 2017 3074 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Over Water Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-05-0808 Mayıs - 27 Temmuz 2017 2111 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Superior Over Water Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-05-0808 Mayıs - 27 Temmuz 2017 2259 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Deluxe Over Water Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-05-0808 Mayıs - 27 Temmuz 2017 2542 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Ocean Pool Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-05-0808 Mayıs - 27 Temmuz 2017 2789 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Deluxe Over Water Pool Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-05-0808 Mayıs - 27 Temmuz 2017 3094 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Over Water Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-07-2828 Temmuz - 09 Eylül 2017 2239 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Superior Over Water Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-07-2828 Temmuz - 09 Eylül 2017 2402 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Deluxe Over Water Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-07-2828 Temmuz - 09 Eylül 2017 2741 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Ocean Pool Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-07-2828 Temmuz - 09 Eylül 2017 2993 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Deluxe Over Water Pool Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-07-2828 Temmuz - 09 Eylül 2017 3471 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Over Water Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-09-1010 Eylül - 30 Eylül 2017 2111 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Superior Over Water Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-09-1010 Eylül - 30 Eylül 2017 2259 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Deluxe Over Water Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-09-1010 Eylül - 30 Eylül 2017 2542 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Ocean Pool Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-09-1010 Eylül - 30 Eylül 2017 2789 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Deluxe Over Water Pool Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-09-1010 Eylül - 30 Eylül 2017 3094 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Over Water Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2017 2239 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Superior Over Water Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2017 2402 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Deluxe Over Water Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2017 2741 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Ocean Pool Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2017 2993 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Deluxe Over Water Pool Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2017 3471 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Over Water Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-11-0101 Kasım - 19 Aralık 2017 2328 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Superior Over Water Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-11-0101 Kasım - 19 Aralık 2017 2503 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Deluxe Over Water Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-11-0101 Kasım - 19 Aralık 2017 2866 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Ocean Pool Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-11-0101 Kasım - 19 Aralık 2017 3137 $
5 Yıldız Anantara Veli Resort & Spa Deluxe Over Water Pool Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-11-0101 Kasım - 19 Aralık 2017 3649 $
5 Yıldız Atmosphere Kanifushi Maldives Sunset Beach Villa Platinum Plus Sea Plane 2017-01-0606 Ocak - 23 Nisan 2017 3494 $
5 Yıldız Atmosphere Kanifushi Maldives Sunset Junior Suite Platinum Plus Sea Plane 2017-01-0606 Ocak - 23 Nisan 2017 3986 $
5 Yıldız Atmosphere Kanifushi Maldives Sunset Pool Villa Platinum Plus Sea Plane 2017-01-0606 Ocak - 23 Nisan 2017 4722 $
5 Yıldız Atmosphere Kanifushi Maldives Sunset Beach Villa Platinum Plus Sea Plane 2017-04-2424 Nisan - 20 Temmuz 2017 2976 $
5 Yıldız Atmosphere Kanifushi Maldives Sunset Junior Suite Platinum Plus Sea Plane 2017-04-2424 Nisan - 20 Temmuz 2017 3459 $
5 Yıldız Atmosphere Kanifushi Maldives Sunset Pool Villa Platinum Plus Sea Plane 2017-04-2424 Nisan - 20 Temmuz 2017 4178 $
5 Yıldız Atmosphere Kanifushi Maldives Sunset Beach Villa Platinum Plus Sea Plane 2017-07-2121 Temmuz - 31 Ekim 2017 3074 $
5 Yıldız Atmosphere Kanifushi Maldives Sunset Junior Suite Platinum Plus Sea Plane 2017-07-2121 Temmuz - 31 Ekim 2017 3553 $
5 Yıldız Atmosphere Kanifushi Maldives Sunset Pool Villa Platinum Plus Sea Plane 2017-07-2121 Temmuz - 31 Ekim 2017 4277 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Ocean Front Beach Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-03-0101 Mart - 31 Mart 2017 2336 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Deluxe Ocean Front Beach Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-03-0101 Mart - 31 Mart 2017 2403 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Deluxe Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-03-0101 Mart - 31 Mart 2017 2657 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Deluxe Sunset Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-03-0101 Mart - 31 Mart 2017 2726 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Deluxe Spa Over Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-03-0101 Mart - 31 Mart 2017 2769 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Premium Deluxe Spa Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-03-0101 Mart - 31 Mart 2017 2964 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Ocean Front Beach Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-04-0101 Nisan - 16 Nisan 2017 2336 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Deluxe Ocean Front Beach Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-04-0101 Nisan - 16 Nisan 2017 2403 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Deluxe Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-04-0101 Nisan - 16 Nisan 2017 2657 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Deluxe Sunset Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-04-0101 Nisan - 16 Nisan 2017 2726 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Deluxe Spa Over Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-04-0101 Nisan - 16 Nisan 2017 2769 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Premium Deluxe Spa Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-04-0101 Nisan - 16 Nisan 2017 2964 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Ocean Front Beach Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-04-1717 Nisan - 31 Ekim 2017 2108 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Deluxe Ocean Front Beach Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-04-1717 Nisan - 31 Ekim 2017 2175 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Deluxe Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-04-1717 Nisan - 31 Ekim 2017 2429 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Deluxe Sunset Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-04-1717 Nisan - 31 Ekim 2017 2502 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Deluxe Spa Over Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-04-1717 Nisan - 31 Ekim 2017 2544 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Premium Deluxe Spa Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-04-1717 Nisan - 31 Ekim 2017 2657 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Ocean Front Beach Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-11-0101 Kasım - 23 Aralık 2017 2282 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Deluxe Ocean Front Beach Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-11-0101 Kasım - 23 Aralık 2017 2336 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Deluxe Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-11-0101 Kasım - 23 Aralık 2017 2590 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Deluxe Sunset Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-11-0101 Kasım - 23 Aralık 2017 2668 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Deluxe Spa Over Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-11-0101 Kasım - 23 Aralık 2017 2710 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Premium Deluxe Spa Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-11-0101 Kasım - 23 Aralık 2017 2817 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Ocean Front Beach Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-01-0303 Ocak - 28 Şubat 2018 2536 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Deluxe Ocean Front Beach Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-01-0303 Ocak - 28 Şubat 2018 2590 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Deluxe Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-01-0303 Ocak - 28 Şubat 2018 2844 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Deluxe Sunset Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-01-0303 Ocak - 28 Şubat 2018 2922 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Deluxe Spa Over Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-01-0303 Ocak - 28 Şubat 2018 2964 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Premium Deluxe Spa Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-01-0303 Ocak - 28 Şubat 2018 3071 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Ocean Front Beach Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-03-0101 Mart - 10 Nisan 2018 2336 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Deluxe Ocean Front Beach Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-03-0101 Mart - 10 Nisan 2018 2403 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Deluxe Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-03-0101 Mart - 10 Nisan 2018 2657 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Deluxe Sunset Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-03-0101 Mart - 10 Nisan 2018 2726 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Deluxe Spa Over Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-03-0101 Mart - 10 Nisan 2018 2769 $
4 Yıldız CentaraRas Fushi Premium Deluxe Spa Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2018-03-0101 Mart - 10 Nisan 2018 2964 $
5 Yıldız Constance Halaveli Resort Beach Villa Oda Kahvaltı Sea Plane 2017-01-0707 Ocak - 31 Mart 2017 4444 $
5 Yıldız Constance Halaveli Resort Water Villa Oda Kahvaltı Sea Plane 2017-01-0707 Ocak - 31 Mart 2017 4230 $
5 Yıldız Constance Halaveli Resort Beach Villa Oda Kahvaltı Sea Plane 2017-04-0101 Nisan - 13 Mayıs 2017 4042 $
5 Yıldız Constance Halaveli Resort Water Villa Oda Kahvaltı Sea Plane 2017-04-0101 Nisan - 13 Mayıs 2017 3855 $
5 Yıldız Constance Halaveli Resort Beach Villa Oda Kahvaltı Sea Plane 2017-05-1414 Mayıs - 31 Mayıs 2017 3079 $
5 Yıldız Constance Halaveli Resort Water Villa Oda Kahvaltı Sea Plane 2017-05-1414 Mayıs - 31 Mayıs 2017 2999 $
5 Yıldız Constance Halaveli Resort Beach Villa Oda Kahvaltı Sea Plane 2017-06-0101 Haziran - 13 Temmuz 2017 2919 $
5 Yıldız Constance Halaveli Resort Water Villa Oda Kahvaltı Sea Plane 2017-06-0101 Haziran - 13 Temmuz 2017 2839 $
5 Yıldız Constance Halaveli Resort Beach Villa Oda Kahvaltı Sea Plane 2017-07-1414 Temmuz - 15 Eylül 2017 3079 $
5 Yıldız Constance Halaveli Resort Water Villa Oda Kahvaltı Sea Plane 2017-07-1414 Temmuz - 15 Eylül 2017 2999 $
5 Yıldız Constance Halaveli Resort Beach Villa Oda Kahvaltı Sea Plane 2017-09-1616 Eylül - 30 Eylül 2017 3186 $
5 Yıldız Constance Halaveli Resort Water Villa Oda Kahvaltı Sea Plane 2017-09-1616 Eylül - 30 Eylül 2017 3106 $
5 Yıldız Constance Halaveli Resort Beach Villa Oda Kahvaltı Sea Plane 2017-10-0101 Ekim - 22 Aralık 2017 4149 $
5 Yıldız Constance Halaveli Resort Water Villa Oda Kahvaltı Sea Plane 2017-10-0101 Ekim - 22 Aralık 2017 3962 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Beach Villa Cristal Plan Sea Plane 2017-01-0707 Ocak - 31 Mart 2017 3909 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Water Villa Cristal Plan Sea Plane 2017-01-0707 Ocak - 31 Mart 2017 4123 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Senior Water Villa Cristal Plan Sea Plane 2017-01-0707 Ocak - 31 Mart 2017 4444 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Beach Villa Cristal Plan Sea Plane 2017-04-0101 Nisan - 13 Mayıs 2017 3574 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Water Villa Cristal Plan Sea Plane 2017-04-0101 Nisan - 13 Mayıs 2017 3762 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Senior Water Villa Cristal Plan Sea Plane 2017-04-0101 Nisan - 13 Mayıs 2017 4042 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Beach Villa Cristal Plan Sea Plane 2017-05-1414 Mayıs - 31 Mayıs 2017 2919 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Water Villa Cristal Plan Sea Plane 2017-05-1414 Mayıs - 31 Mayıs 2017 3079 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Senior Water Villa Cristal Plan Sea Plane 2017-05-1414 Mayıs - 31 Mayıs 2017 3240 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Beach Villa Cristal Plan Sea Plane 2017-06-0101 Haziran - 13 Temmuz 2017 2758 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Water Villa Cristal Plan Sea Plane 2017-06-0101 Haziran - 13 Temmuz 2017 2919 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Senior Water Villa Cristal Plan Sea Plane 2017-06-0101 Haziran - 13 Temmuz 2017 3160 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Beach Villa Cristal Plan Sea Plane 2017-07-1414 Temmuz - 15 Eylül 2017 2919 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Water Villa Cristal Plan Sea Plane 2017-07-1414 Temmuz - 15 Eylül 2017 3079 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Senior Water Villa Cristal Plan Sea Plane 2017-07-1414 Temmuz - 15 Eylül 2017 3240 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Beach Villa Cristal Plan Sea Plane 2017-09-1616 Eylül - 30 Eylül 2017 2983 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Water Villa Cristal Plan Sea Plane 2017-09-1616 Eylül - 30 Eylül 2017 3144 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Senior Water Villa Cristal Plan Sea Plane 2017-09-1616 Eylül - 30 Eylül 2017 3304 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Beach Villa Cristal Plan Sea Plane 2017-10-0101 Ekim - 22 Aralık 2017 3639 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Water Villa Cristal Plan Sea Plane 2017-10-0101 Ekim - 22 Aralık 2017 3826 $
5 Yıldız Constance Moofushi Resort Senior Water Villa Cristal Plan Sea Plane 2017-10-0101 Ekim - 22 Aralık 2017 4107 $
3 Yıldız Fun Island Resort Beachfront Room Tam Pansiyon Speed Boat 2017-01-0707 Ocak - 31 Mart 2017 1687 $
3 Yıldız Fun Island Resort Deluxe Beach Bungalow Tam Pansiyon Speed Boat 2017-01-0707 Ocak - 31 Mart 2017 1853 $
3 Yıldız Fun Island Resort Beachfront Room Tam Pansiyon Speed Boat 2017-04-0101 Nisan- 30 Nisan 2017 1621 $
3 Yıldız Fun Island Resort Deluxe Beach Bungalow Tam Pansiyon Speed Boat 2017-04-0101 Nisan- 30 Nisan 2017 1773 $
3 Yıldız Fun Island Resort Beachfront Room Tam Pansiyon Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs- 11 Mayıs 2017 1338 $
3 Yıldız Fun Island Resort Deluxe Beach Bungalow Tam Pansiyon Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs- 11 Mayıs 2017 1407 $
3 Yıldız Fun Island Resort Beachfront Room Tam Pansiyon Speed Boat 2017-05-1212 Mayıs- 25 Temmuz 2017 1320 $
3 Yıldız Fun Island Resort Deluxe Beach Bungalow Tam Pansiyon Speed Boat 2017-05-1212 Mayıs- 25 Temmuz 2017 1384 $
3 Yıldız Fun Island Resort Beachfront Room Tam Pansiyon Speed Boat 2017-07-2626 Temmuz- 31 Ağustos 2017 1441 $
3 Yıldız Fun Island Resort Deluxe Beach Bungalow Tam Pansiyon Speed Boat 2017-07-2626 Temmuz- 31 Ağustos 2017 1551 $
3 Yıldız Fun Island Resort Beachfront Room Tam Pansiyon Speed Boat 2017-09-0101 Eylül- 31 Ekim 2017 1330 $
3 Yıldız Fun Island Resort Deluxe Beach Bungalow Tam Pansiyon Speed Boat 2017-09-0101 Eylül- 31 Ekim 2017 1396 $
3 Yıldız Fun Island Resort Beachfront Room Tam Pansiyon Speed Boat 2017-11-0101 Kasım - 23 Aralık 2017 1479 $
3 Yıldız Fun Island Resort Deluxe Beach Bungalow Tam Pansiyon Speed Boat 2017-11-0101 Kasım - 23 Aralık 2017 1570 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Superıor Room Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-01-1111 Ocak - 13 Nisan 2017 1783 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Deluxe Room Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-01-1111 Ocak - 13 Nisan 2017 1835 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Deluxe Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-01-1111 Ocak - 13 Nisan 2017 1967 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Beachfront Deluxe Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-01-1111 Ocak - 13 Nisan 2017 2204 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Garden Pool Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-01-1111 Ocak - 13 Nisan 2017 2336 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Beach Villa with Jacuzzi Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-01-1111 Ocak - 13 Nisan 2017 2442 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Superıor Room Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-01-1114 Nisan - 23 Nisan 2017 2005 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Deluxe Room Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-01-1114 Nisan - 23 Nisan 2017 2071 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Deluxe Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-01-1114 Nisan - 23 Nisan 2017 2236 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Beachfront Deluxe Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-01-1114 Nisan - 23 Nisan 2017 2533 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Garden Pool Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-01-1114 Nisan - 23 Nisan 2017 2697 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Beach Villa with Jacuzzi Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-01-1114 Nisan - 23 Nisan 2017 2829 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Superıor Room Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-04-2424 Nisan - 30 Nisan 2017 1783 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Deluxe Room Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-04-2424 Nisan - 30 Nisan 2017 1835 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Deluxe Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-04-2424 Nisan - 30 Nisan 2017 1967 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Beachfront Deluxe Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-04-2424 Nisan - 30 Nisan 2017 2204 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Garden Pool Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-04-2424 Nisan - 30 Nisan 2017 2336 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Beach Villa with Jacuzzi Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-04-2424 Nisan - 30 Nisan 2017 2442 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Superıor Room Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2017 1506 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Deluxe Room Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2017 1558 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Deluxe Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2017 1690 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Beachfront Deluxe Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2017 1928 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Garden Pool Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2017 2059 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Beach Villa with Jacuzzi Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2017 2165 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Superıor Room Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-07-2525 Temmuz - 31 Ekim 2017 1705 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Deluxe Room Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-07-2525 Temmuz - 31 Ekim 2017 1771 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Deluxe Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-07-2525 Temmuz - 31 Ekim 2017 1936 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Beachfront Deluxe Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-07-2525 Temmuz - 31 Ekim 2017 2233 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Garden Pool Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-07-2525 Temmuz - 31 Ekim 2017 2397 $
5 Yıldız Kurumba Maldives Beach Villa with Jacuzzi Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-07-2525 Temmuz - 31 Ekim 2017 2529 $
5 Yıldız Medhufushi Island Resort Beach Villa Yarım Pansiyon Sea Plane 2017-01-1111 Ocak - 30 Nisan 2017 2738 $
5 Yıldız Medhufushi Island Resort Water Villa Yarım Pansiyon Sea Plane 2017-01-1111 Ocak - 30 Nisan 2017 3230 $
5 Yıldız Medhufushi Island Resort Beach Villa Yarım Pansiyon Sea Plane 2017-05-0101 Mayıs - 31 Ekim 2017 1867 $
5 Yıldız Medhufushi Island Resort Water Villa Yarım Pansiyon Sea Plane 2017-05-0101 Mayıs - 31 Ekim 2017 2028 $
5 Yıldız Medhufushi Island Resort Beach Villa Yarım Pansiyon Sea Plane 2017-11-0101 Kasım - 23 Aralık 2017 2535 $
5 Yıldız Medhufushi Island Resort Water Villa Yarım Pansiyon Sea Plane 2017-11-0101 Kasım - 23 Aralık 2017 2899 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2017-03-2727 Mart - 30 Nisan 1935 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2017-03-2727 Mart - 30 Nisan 2068 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Water Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2017-03-2727 Mart - 30 Nisan 2229 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Jacuzzi Water Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2017-03-2727 Mart - 30 Nisan 2336 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 31 Mayıs 2017 1587 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 31 Mayıs 2017 1694 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Water Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 31 Mayıs 2017 1774 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Jacuzzi Water Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 31 Mayıs 2017 2015 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2017-06-0101 Haziran - 10 Temmuz 2017 1587 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2017-06-0101 Haziran - 10 Temmuz 2017 1694 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Water Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2017-06-0101 Haziran - 10 Temmuz 2017 1774 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Jacuzzi Water Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2017-06-0101 Haziran - 10 Temmuz 2017 2015 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2017-07-1111 Temmuz - 04 Eylül 2017 1667 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2017-07-1111 Temmuz - 04 Eylül 2017 1774 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Water Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2017-07-1111 Temmuz - 04 Eylül 2017 1854 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Jacuzzi Water Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2017-07-1111 Temmuz - 04 Eylül 2017 2095 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2017-09-0505 Eylül - 31 Ekim 2017 1587 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2017-09-0505 Eylül - 31 Ekim 2017 1694 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Water Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2017-09-0505 Eylül - 31 Ekim 2017 1774 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Jacuzzi Water Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2017-09-0505 Eylül - 31 Ekim 2017 2015 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2017-11-0101 Kasım - 20 Aralık 2017 2170 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2017-11-0101 Kasım - 20 Aralık 2017 2298 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Water Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2017-11-0101 Kasım - 20 Aralık 2017 2491 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Jacuzzi Water Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2017-11-0101 Kasım - 20 Aralık 2017 2619 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2018-01-0606 Ocak - 15 Nisan 2018 2234 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2018-01-0606 Ocak - 15 Nisan 2018 2363 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Water Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2018-01-0606 Ocak - 15 Nisan 2018 2555 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Jacuzzi Water Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2018-01-0606 Ocak - 15 Nisan 2018 2684 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2018-04-1616 Nisan - 30 Nisan 2018 1977 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2018-04-1616 Nisan - 30 Nisan 2018 2106 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Water Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2018-04-1616 Nisan - 30 Nisan 2018 2298 $
4 Yıldız Meeru Island Resort & Spa Jacuzzi Water Villa Tam Pansiyon Speed Boat 2018-04-1616 Nisan - 30 Nisan 2018 2427 $
5 Yıldız Naladhu Maldives Ocean House with Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-01-0909 Ocak - 22 Nisan 2017 4368 $
5 Yıldız Naladhu Maldives Beach House with Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-01-0909 Ocak - 22 Nisan 2017 5131 $
5 Yıldız Naladhu Maldives Ocean House with Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-04-2323 Nisan - 07 Mayıs 2017 3263 $
5 Yıldız Naladhu Maldives Beach House with Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-04-2323 Nisan - 07 Mayıs 2017 3771 $
5 Yıldız Naladhu Maldives Ocean Pool Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-05-0808 Mayıs - 27 Temmuz 2017 2936 $
5 Yıldız Naladhu Maldives Ocean House with Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-05-0808 Mayıs - 27 Temmuz 2017 3267 $
5 Yıldız Naladhu Maldives Beach House with Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-05-0808 Mayıs - 27 Temmuz 2017 3733 $
5 Yıldız Naladhu Maldives Ocean Pool Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-07-2828 Temmuz - 09 Eylül 2017 3471 $
5 Yıldız Naladhu Maldives Ocean House with Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-07-2828 Temmuz - 09 Eylül 2017 3898 $
5 Yıldız Naladhu Maldives Beach House with Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-07-2828 Temmuz - 09 Eylül 2017 4411 $
5 Yıldız Naladhu Maldives Ocean Pool Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-09-1010 Eylül - 30 Eylül 2017 2936 $
5 Yıldız Naladhu Maldives Ocean House with Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-09-1010 Eylül - 30 Eylül 2017 3267 $
5 Yıldız Naladhu Maldives Beach House with Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-09-1010 Eylül - 30 Eylül 2017 3733 $
5 Yıldız Naladhu Maldives Ocean Pool Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2017 3471 $
5 Yıldız Naladhu Maldives Ocean House with Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2017 3898 $
5 Yıldız Naladhu Maldives Beach House with Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2017 4411 $
5 Yıldız Naladhu Maldives Ocean Pool Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-11-0101 Kasım - 19 Aralık 2017 3644 $
5 Yıldız Naladhu Maldives Ocean House with Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-11-0101 Kasım - 19 Aralık 2017 4101 $
5 Yıldız Naladhu Maldives Beach House with Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-11-0101 Kasım - 19 Aralık 2017 4651 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Deluxe Room Her Şey Dahil Speed Boat 2017-02-0101 Şubat - 20 Nisan 2017 2106 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Deluxe Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-02-0101 Şubat - 20 Nisan 2017 2855 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Beach Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-02-0101 Şubat - 20 Nisan 2017 2694 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Jacuzzi Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-02-0101 Şubat - 20 Nisan 2017 3042 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Sunset Jacuzzi Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-02-0101 Şubat - 20 Nisan 2017 3176 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Honeymoon Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-02-0101 Şubat - 20 Nisan 2017 3390 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Sunset Jacuzzi Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-04-2121 Nisan - 31 Temmuz 2017 2721 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Honeymoon Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-04-2121 Nisan - 31 Temmuz 2017 2748 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Deluxe Room Her Şey Dahil Speed Boat 2017-04-2121 Nisan - 31 Temmuz 2017 1908 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Deluxe Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-04-2121 Nisan - 31 Temmuz 2017 2347 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Beach Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-04-2121 Nisan - 31 Temmuz 2017 2320 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Jacuzzi Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-04-2121 Nisan - 31 Temmuz 2017 2587 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Deluxe Room Her Şey Dahil Speed Boat 2017-08-0101 Ağustos - 31 Ekim 2017 1972 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Deluxe Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-08-0101 Ağustos - 31 Ekim 2017 2443 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Beach Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-08-0101 Ağustos - 31 Ekim 2017 2454 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Jacuzzi Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-08-0101 Ağustos - 31 Ekim 2017 2748 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Sunset Jacuzzi Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-08-0101 Ağustos - 31 Ekim 2017 2908 $
4 Yıldız Olhuveli Beach & Spa Resort Honeymoon Water Villa Her Şey Dahil Speed Boat 2017-08-0101 Ağustos - 31 Ekim 2017 2908 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Beach Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2017-01-0808 Ocak - 30 Nisan 2017 2277 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Deluxe Beach Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2017-01-0808 Ocak - 30 Nisan 2017 2411 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Deluxe Beach Villa with Pool Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2017-01-0808 Ocak - 30 Nisan 2017 2544 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Pool Beach Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2017-01-0808 Ocak - 30 Nisan 2017 3280 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Water Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2017-01-0808 Ocak - 30 Nisan 2017 2678 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Horizon Water Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2017-01-0808 Ocak - 30 Nisan 2017 2812 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Sunset Horizon Water Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2017-01-0808 Ocak - 30 Nisan 2017 2752 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Infinity Water Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2017-01-0808 Ocak - 30 Nisan 2017 3576 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Water Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 31 Ekim 2017 2277 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Horizon Water Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 31 Ekim 2017 2411 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Sunset Horizon Water Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 31 Ekim 2017 2443 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Infinity Water Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 31 Ekim 2017 3267 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Beach Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 31 Ekim 2017 1876 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Deluxe Beach Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 31 Ekim 2017 2009 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Deluxe Beach Villa with Pool Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 31 Ekim 2017 2143 $
5 Yıldız The Sun Siyam Iru Fushi Pool Beach Villa Oda Kahvaltı Domestic Flight + Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 31 Ekim 2017 2478 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Deluxe Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-01-1111 Ocak - 30 Nisan 2017 2094 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Deluxe Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-01-1111 Ocak - 30 Nisan 2017 2199 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Beach Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-01-1111 Ocak - 30 Nisan 2017 2663 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Beach Villa With Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-01-1111 Ocak - 30 Nisan 2017 2953 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Water Bungalow With Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-01-1111 Ocak - 30 Nisan 2017 3164 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Water Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-01-1111 Ocak - 30 Nisan 2017 3222 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Water Villa w Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-01-1111 Ocak - 30 Nisan 2017 3636 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Deluxe Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2017 1593 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Deluxe Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2017 1698 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Beach Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2017 2054 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Beach Villa With Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2017 2344 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Water Bungalow With Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2017 2555 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Water Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2017 2613 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Water Villa w Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-05-0101 Mayıs - 24 Temmuz 2017 3027 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Deluxe Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-07-2525 Temmuz - 31 Ağustos 2017 2010 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Deluxe Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-07-2525 Temmuz - 31 Ağustos 2017 2142 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Beach Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-07-2525 Temmuz - 31 Ağustos 2017 2587 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Beach Villa With Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-07-2525 Temmuz - 31 Ağustos 2017 2949 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Water Bungalow With Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-07-2525 Temmuz - 31 Ağustos 2017 3213 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Water Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-07-2525 Temmuz - 31 Ağustos 2017 3282 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Water Villa w Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-07-2525 Temmuz - 31 Ağustos 2017 3803 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Deluxe Bungalow Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 1822 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Deluxe Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 1954 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Beach Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 2402 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Beach Villa With Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 2765 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Water Bungalow With Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 3028 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Water Villa Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 3097 $
5 Yıldız Velaassaru Maldives Water Villa w Pool Oda Kahvaltı Speed Boat 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 3615 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-03-2525 Mart - 16 Nisan 2017 2753 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-03-2525 Mart - 16 Nisan 2017 2801 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-03-2525 Mart - 16 Nisan 2017 2668 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Jacuzzi Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-03-2525 Mart - 16 Nisan 2017 2801 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-03-2516 Nisan - 30 Nisan 2017 2480 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-03-2516 Nisan - 30 Nisan 2017 2801 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-03-2516 Nisan - 30 Nisan 2017 2668 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Jacuzzi Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-03-2516 Nisan - 30 Nisan 2017 2801 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-05-0101 Mayıs - 31 Mayıs 2017 2026 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-05-0101 Mayıs - 31 Mayıs 2017 2347 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-05-0101 Mayıs - 31 Mayıs 2017 2266 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Jacuzzi Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-05-0101 Mayıs - 31 Mayıs 2017 2347 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-06-0101 Haziran - 10 Temmuz 2017 1999 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-06-0101 Haziran - 10 Temmuz 2017 2320 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-06-0101 Haziran - 10 Temmuz 2017 2240 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Jacuzzi Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-06-0101 Haziran - 10 Temmuz 2017 2320 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-07-1111 Temmuz - 04 Eylül 2017 2106 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-07-1111 Temmuz - 04 Eylül 2017 2427 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-07-1111 Temmuz - 04 Eylül 2017 2347 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Jacuzzi Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-07-1111 Temmuz - 04 Eylül 2017 2427 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-09-0505 Eylül - 31 Ekim 2017 2026 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Jacuzzi Beach Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-09-0505 Eylül - 31 Ekim 2017 2347 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-09-0505 Eylül - 31 Ekim 2017 2266 $
4 Yıldız Veligandu Island Resort & Spa Jacuzzi Water Villa Tam Pansiyon Sea Plane 2017-09-0505 Eylül - 31 Ekim 2017 2347 $
Ekstra turlar ve tur fiyatları konaklanan otele göre farklılık göstermektedir.
03-12-2018
Gönderen:
Çağrı Zengin
Tur:
Maldivler
Mesaj:
Biraz geç oldu ama, Maldivlerde harika vakit geçirdik, tam istediğimiz gibi bir tatil ayarlamışsınız, çok teşekkür ederiz.
20-11-2018
Gönderen:
Alev Ergin
Tur:
Vietnam-Kamboçya
Mesaj:
2 Kasım 2018 de başlayıp 12 Kasım da biten harika bir tura katıldık. Destinasyon, otel seçimleri, yerel rehberler ve restoranlar çok iyiydi. Rehberimiz Gaye hanıma ve Siam Tura teşekkürler.
27-09-2018
Gönderen:
Oğuzhan- Safure Taştekin çifti
Tur:
Bali
Mesaj:
Öncelikle Siamtur ailesine bize sunulan balayı organizasyonumuzu eksiksiz bir şekilde ayarladığı için teşekkür etmek istiyoruz. Yarın Türkiye’ye dönmek üzere şuanda Bali’den e mail yolluyorum. Balayı turumuzu Siamtur aracılığı ile yapmaktan dolayı çok memnun kaldık ve mutlu olduk. Uçak rezervasyonumuz ve otellerde hiç bir problem yaşamadık. Aksine balayı çifti olarak oteller ve uçakta ikramlar ile karşılandık. Bu noktada Siamtur ile çalışmaktan son derece keyif aldık ve bir sonraki uzakdoğu yolculuğumuzda sizinle tekrar irtibatta olacağımızdan hiç şüphem yok. Asıl olarak teşekkür etmek istediğimiz birisi var. Bizi Bali’de asla yalnız bırakmayan ve her konuda yardımcı olan tur rehberimiz Arya beye çok teşekkür ederiz. Kendisi inanılmaz işine saygılı ve bağlı birisi. Bizi canı gönülden gezdirdi ve ağırladı. Üstelik Türkçe konuşuyor ve inanılmaz harika konuşuyor. Bu bizi çok rahatlattı. Sohbeti ve kendisi de çok pozitif. Biz onu çok sevdik ve güven duyduk tanıştığımıza çok memnunuz umarım o da aynı şekildedir. :) Sevgi ve saygılarımızla Siamtur ailesinin ilgi ve emeğine çok teşekkür ederiz.
17-09-2018
Gönderen:
Tayfun Özden
Tur:
Phuket Maldivler
Mesaj:
Evlilik süresince eşim ve benim iş kaynaklı yoğun çalışma temposundan dolayı ve bazı ihtiyaçların daha öncelikli olmasından dolayı balayımıza bakmak, düzenlemek için hiç vaktimiz olamadı. Bu aşamada Cansu Hn ile tanıştık ve kendisini hiç tanımamıza rağmen bizim zevklerimizi, isteklerimizi çok iyi anlayıp hatta kendisini bizim yerimize koyarak inanılmaz bir tatil programı ayarladı. Phuket’deki otelimiz sanırım alınabilecek en iyi lokasyondaydı. Bize burada yardımcı olan tur rehberimiz Kerem Bey ve May’e ayrıca teşekkür ederiz. Phuket’den Male’ye geçisimiz tamamen sıkıntısız, uçak saatleri harika ayarlanmıştı. Cansu Hn ıslarla bize Maldivler’de tavsiye ettiği otellere kefil olabiliceğini ve kesinle mutlu olacağımızı belirtmesine karşılık endişelerimiz vardı. Kesinliklikle haklıymışsınız, sizin firmanız aracılığı ile Veligandu Otel’e de ayrıca teşekkür ederiz. Hayatımızın en kaliteli en güzel tatilini gerçekleştirdik. Bu güzel organizasyonu ayarlayan başta Cansu Hn olmak üzere bütün Siamtur ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
17-09-2018
Gönderen:
Reyhan Demir
Tur:
Maldivler Dubai
Mesaj:
Candan Hanım ve tüm Siamtur ekibine çok teşekkür ediyorum. Kusursuz mükemmel bir tatil geçirdik. Transferler, konaklamalar, herşey müthiş ayarlanmış. Çok teşekkürler .
11-09-2018
Gönderen:
Gürbüz Dinçer
Tur:
2018 kurban bayramı Vietnam Kamboçya turu
Mesaj:
Mükemmel bir tur. Oteller fevkalade ,gidilen restoranlar en iyileri. Tur programı çok güzel. Rüya gibi bir tatil geçirdiğimiz için Siamtura çok teşekkürler. Tur rehberimiz Yılmaz Bey için teşekkür etmek az gelir. Onun gibi rehberle bu tur bir kat daha mükemmelleşti. Tekrar buluşmak dileği ile.
27-08-2018
Gönderen:
Murat Meriç
Tur:
Bangkok-Phuket-Singapur
Mesaj:
19-27 Ağustos 2018 tarihleri arasında, Bangkok-Phuket-Singapur'a düzenlenen gezide gerek organizasyonun düzeni, otellerin secimi ve tur öncesi danışmanlığında de gösterdiği özenden dolayı Siam tura sonsuz teşekkürler. Daha önce Bali seyahatinde de tur danışmanlığı hizmeti aldığım Candan Hanım'a ayrıca teşekkür ediyorum. Şu an havaalanında transfer uçuşumu beklerken yorumlarını yapıyorum. Seyahatimiz boyunca güleryüzü enerjisi ve nezaketi ile her şeyimize koşturan, yardımcı olan rehberimiz Kerem Bey'e bu harika gezi için çok teşekkürler. Kerem beyin Tayland'da yaşıyor olması, gözlemlediğim kadarıyla diğer tur şirketlerinin rehberlerinin ondan yardım alıyor olması rehber seçiminde ne kadar özen gösterildiğini göstermektedir. Gezi hakkında söyleyeceğim Bangkok gece pazarı turunun yerine başka bir program konulabileceğini düşünüyorum. Saygılarımla
27-08-2018
Gönderen:
Serap-Barış Gültekin
Tur:
Tayland(Bangkok/Phuket) ve Singapur
Mesaj:
SiamTur’a ve özellikle pozitif enerjisi, sakinliği, güler yüzü ve iyi rehberlik hizmeti için Kerem Bey’e teşekkür ederiz.
28-07-2018
Gönderen:
ALİ KUTMAN
Tur:
Vietnam
Mesaj:
Herşey çok güzeldi başta Gaye hanım olmak üzere Siamtura tüşekkür ederiz
28-07-2018
Gönderen:
Uğur Şengül
Tur:
Vietnam
Mesaj:
13 . 20 temmuz tarihleri arasında, Vietnam'ın Saigon ve Hanoi illerine düzenlenen gezide gerek organizasyonun düzeni, otellerin secimi ve gezilen her yerin tarihinin ayrı ayrı güzelliği ve tarihinin ayrıntılı olarak anlatılması . Saymakla bitmeyen güzel restorantların seçimiyle . Ve özellikle Gaye hanımın misafirlerine karşı gösterdiği özene ayrıca teşekkür ederim . Gaye hanımla dünyanın diğer ucuna gidilir :-) teşekkürler Siamtur ailesi .